The Outlaws

Forumul asociat fanclubului Tupac Shakur

The Outlaws

Mesajde cutuma© » Sâm Oct 12, 2002 9:40 am

Trupa ce l-a urmat pe 2Pac in ultima parte a vietzii sale shi care mie mi s-a parut a fi prea slaba pt a canta cu Pac...dar tocmai de-asta am facut threadul asta, sa vad ce parere au shi altzii...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Oct 12, 2002 6:12 pm

si mie mi se parde cacat.am un cd 2pac si outlawz.nu eo trupa de luat in seama.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

asha e

Mesajde Neddy » Sâm Oct 12, 2002 10:42 pm

OUTLAWS nu este o trupa foarte tare asta o dovedeste ca dupa moartea lui 2Pac nu au mai avut nici o sclipire .
Daca dupa ce murea 2Pac scoteau hit dupa hit atunci da
dr se pare ca 80% din munca a facut-o 2 pac iar acum ca 2Pac numai este... pula, numai fac nimik,shi daca fac nu se vede
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

Re: asha e

Mesajde d0peman » Joi Dec 26, 2002 4:22 am

Outlawz nu s de kkt....ati ascultat albumul Novakane ???doar ca nu au succes ca tot timpul au fost priviti in umbra drept trupa care are sub aripa lu 2pac...si kadafi din Outlawz era rapper adevarat ....avea talent..si outlawz il iubesc pe 2pac...ascultai piesa in the event of my demise feat geronnimo pratt tatal lui 2pac sau bunicu ce ii era!!
d0peman
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Dec 13, 2002 5:08 pm
Localitate: bistrita

Re: Re: asha e

Mesajde AdevaRapper » Vin Dec 27, 2002 11:07 pm

Mie mi s-au parut OK. Si STILL I RISE e albumul meu preferat de Shakur! Nu sunt asa de jos cum ii apreciati voi, ci cu cel mult o clasa de rap sub 2Pac!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde HERETE » Joi Ian 02, 2003 11:52 pm

mah ultimu lor album neva surrenda e de tot kktu se vede ca nu-l mai au pe 2pac sa le faca totul
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde AdevaRapper » Lun Ian 13, 2003 11:29 pm

Spune ce vrei, dar fara Outlaws, eu nu as fi ascultat Still I Rise!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Mar Ian 14, 2003 12:53 pm

eu spun ca ar putea face mult mai mult.au voci,au si potential.se vede in cateva piese.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mar Ian 14, 2003 9:35 pm

Adeva...dak tu consideri Still I Rise cel mai bun album al lui Pac...adik mie imi pare rau de tine,din toate battle-urile alea mi s-a parut k eshti baiat deshtept dar cum naiba potzi sa zici asha ceva? In fine...asta-i alta discutzie

Outlaws sunt de kkt...e clar...fara pac sunt 0...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde HERETE » Mar Ian 14, 2003 11:40 pm

decret are super dreptate. cred ca pac le facea cam totu ei erau pe langa el acolo. cel putzin ultimu album e de tot kktu.
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde AdevaRapper » Mie Ian 15, 2003 10:54 pm

Baietzi, (Decret si Herete), trebuie sa recunosc ca m-am gandit mai bine (de fapt doar m-am gandit) si aveti dreptate ce spuneti despre Outlaws! Ok, si partea a doua: eu nu sunt un fan 2 Pac cum probabil sunt peste 80% din membrii acestui forum! Tinand cont de astea, am votat pentru Still I Rise pentru simplul motiv ca a fost albumul pe care l-am ascultat cel mai mult si atat! Ok, my mistake. Stiti, are proful meu de mate un motto : "Prost sa fii, dar sa-ti revii !". O sa incerc sa-mi revizuiesc preferintele si sa apreciez cat mai obiectiv si mai realist! Pace!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde `PaCaveli » Dum Mar 30, 2003 3:19 pm

sal!
snoop spunea intr`un interviu despre `pac ca era un workahoolic...compunea melodii zi si noapte...unii spun ca lucra numai pt bani....e adevarat si asta dar in primu` rand compunea melodii pt ca se pricepea la treaba asta si pt ca iubea ceea ce facea ...punea suflet.
Outlawz ca trupa intr`adevar cam sux...dar daca ii luam pe fiecare din membrii ei in parte toti sunt foarte buni in rap game`u asta...Fatal mi se pare cel mai bun are versuri foarte deep si canta si bine...Edi are un flow aparte...Big Syke aka Mussolini are vocea...si asa mai departe...Kadafi saracu`nu prea a avut timp sa`si arate talentu. nu mai stiu ce sa scriu asa ca inchei aici
peace
`PaCaveli
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 30, 2003 2:48 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde MoCa » Joi Dec 14, 2006 7:44 pm

Sal!Nu vreau sa par impotriva parerilor voastre!Fiecare cu gusturile lui.Dar eu ador trupa Outlawz.Si asta nu pt ca a fost a lui 2pac.Dar dupa el mi se par cei mai buni!E adevarat ca 2pac si varul lui(Kadafi)faceau cam tot!Dar si dupa moartea lor,cel putin mie,mi se pare ca au aceleasi msj-e profunde!Asta e parerea mea,si sper sa nu supar p nimeni!In rest toate cele bune!
Avatar utilizator
MoCa
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Noi 13, 2006 12:00 am


Înapoi la Tupac Shakur

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron