Crezi ca 2pac e mort?

Forumul asociat fanclubului Tupac Shakur

Citeste topikul. (crezi ca 2pac e mort?)

Nu
17
29%
DA
31
53%
Nu stiu
11
19%
 
Voturi totale : 59

Mesajde RoLaNd2 » Mie Feb 25, 2004 5:01 pm

Io miam scos de pe kazaa ceva despre tupac
Despre tupac resurrection
acolo toti vorbesc despre el ca o fost un rapper extraordinar de bun
De exemplu eminem vorbeste mult despre el 50 cent
jada pinkett smith sotia lui will smith in care o jucat cu el intrun serial din 1993 sau 1994 si au fost inca inpreuna
si snoop dogg vorbeste despre el si mai multi pharell missy elliot , mary j. blige
este mort sau daca nu nu o sa stim niciodata ce so intamplat.

peace
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Dead Or Alive?

Mesajde Rated X » Sâm Mar 20, 2004 9:42 pm

Eu unul am votat ca da e mort dar cu cat de mult cred ca a murit cu tot atata cred ca traieste. Nu stiu de ce poate ca inca nu pot sa-l clasific fiind mort. Sunt atatea teorii ca ar fi in viata si tot atatea ca ar fi mort ca nici nu mai stiu ce sa cred. De fapt nici nu stiu de ce am votat da ca puteam la fel de bine sa spun nu nu stiu... am votat da pentru ca m-am asteptat ca el sa apara pana acuma daca era in viata si daca stau sa ma gandesc alegerea normala ar trebui sa fie da e mort cred ca doar fanii inraiti mai pot spune ca traieste.

R.I.P. Tupac or If you`r alive show yourself please!!!

Bafta
Avatar utilizator
Rated X
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Mar 20, 2004 12:00 am

Mesajde Bboy-SBb » Mar Mar 23, 2004 1:20 pm

nu-i mort...n-are cum X-(
Bboy-SBb
 

Mesajde Wanted » Sâm Apr 10, 2004 10:39 pm

Fratilor imaginati`va la cat de nebun a fost 2pac nu rezista el atatia ani fara sa se faca remarcat... fara sa faca el o prostie... deci obinuiti`va cu idea ca el a murit ... asta e... imi para rau ptr fani lu` `pac ... si eu sunt unu din ei... ptr cei interesati daca pot sa va ajut cu ceva.... filme .. muzica ... clipuri... documentare... sa`ti un pm.. ;-)
Avatar utilizator
Wanted
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Dum Apr 11, 2004 12:23 am

eu am auzit ceva zvonuri cum ca nu e mort si ca se ascunde undeva in jamaica/haiti dar nu prea cred.. am gasit un articol in vybe magazine aici in sua si asa ziceau....
am votat nu stiu! cum ziceati toti mai sus ar fi avut 7 ani timp sa reapara...
R.I.P!
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Wanted » Dum Apr 11, 2004 10:50 am

Crazy Babe scrie:eu am auzit ceva zvonuri cum ca nu e mort si ca se ascunde undeva in jamaica/haiti dar nu prea cred.. am gasit un articol in vybe magazine aici in sua si asa ziceau....
am votat nu stiu! cum ziceati toti mai sus ar fi avut 7 ani timp sa reapara...
R.I.P!

mmmmmmmm degeaba ca sunt aproape 8 ani decand a murit .... eu am auzit alte zvouniri ca ar prin australia...deci... sa lasam zvonurile.. si sa incercam sa trecem mai departe.. :kiss:
Avatar utilizator
Wanted
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde dicky » Lun Apr 26, 2004 6:12 pm

hehe......discutzzia asta va tina pana la nesfarsit.multa lume crede ca 2 pac se ascunde.lol.underground.nici poveste.documentarea este spaima omului.people talking shit.rest in peace brother.
dicky
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Mar 31, 2004 1:54 am
Localitate: chicago

Mesajde RoLaNd2 » Joi Mai 06, 2004 1:18 pm

Cum pula sa nu fie mort
II mort si gata
nimik nu se mai poate schimba
Zvonuriile ca se ascunde si pula lele
is numa zvonuri care nu sunt adevarate.

Makaveli R.I.P
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Pentru ultima data...

Mesajde CrAsh0v3r » Mie Mai 19, 2004 9:29 am

Tupac e M-O-R-T
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde NewDetails » Joi Mai 20, 2004 4:33 pm

ca bine zici
e M -to the O ...R ....T ( (c)KapuT)
- si oricum crezi ca ar vrea sa traiasca pe ....lumea asta -
End of Story(hope)
Avatar utilizator
NewDetails
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Mai 17, 2004 11:00 pm

Mesajde Songoku24u » Sâm Mai 29, 2004 11:07 am

Prea multe coincidente.In plus el singur zicea cu cativa ani inainte de moarte ca vrea sa scape din lumina reflectoarelor si sa traiasca ascuns de ochii presei.Ce mod mai bun decat sa moara.El spunea de inmormantarea lui dar a fost incinerat.Si asta imediat dupa ce a murit.Nu cred in coincidentele cu cifra 7.Astea sunt doar intamplari.Oricum daca si-a inscenat moartea nu ar mai avea motiv sa revina nu?Sa zica lumea ca e las.Sa treaca iar prin calvarul cu presa cand el spunea ca vrea sa scape de el.Nu stiu daca e in viata sau nu dar oricum ar fi ar trebui sa-l lasam acolo.
Songoku24u
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mai 29, 2004 9:19 am
Localitate: Romania

Mesajde IrC » Sâm Iul 03, 2004 9:26 pm

Nu stiu ce sa zic.Cateodata sunt convins k e mort, cateodata sunt convins k e viu.Toate teoriile alea ma fac sa cred k e viu + pe outro-ul de la "Better Dayz", el zice:"Expect me nigga, like you expect Jesus to come back
Expect me nigga
I'm coming ... ".Deci nu stiu dak e mort sau nu.Vom astepta si vom vedea, dak "invie" cumva.
De ce draq a murir?;P
pace
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde Flash aka Shady » Dum Iul 25, 2004 12:47 pm

Ma si pana la urma lasati-l acolo unde este si chiar daca este mort multimiti-va ca inca se mai aude de el si nu ii mai patati memoria atata cu tot felu de threaduri aiurea ... Bucurati-va ca inca mai scoate albume si este consderat unu dintre cei mai tari rapperi (eu zic ca cel mai bun ) nu puteti sa spuneti ca traieste DATORITA UNOR TEORII care nu prea semnifica cine stie ce!! Asha ca PEACE!
Avatar utilizator
Flash aka Shady
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Iul 07, 2004 11:00 pm

Mesajde XzibiT » Vin Iul 30, 2004 5:54 pm

Tupac nu a murit fiindca este nemuritor.
REST IN PEACE TUPAC 1971-1996
Avatar utilizator
XzibiT
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iul 29, 2004 11:00 pm

Mesajde wise » Dum Aug 01, 2004 9:38 pm

Eu nu cred ca ii mort !!! Nici pe o 1000 de euro dar cred altceva ... ca se invarte in mormant la fiecare prostie scoasa de voi Adica ca traieste in jamaika
si chiar daca ii acolo in tara aia dar tot in pamant ii
:)
wise
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Noi 12, 2003 11:12 am
Localitate: Austria Klagenfurt

subiect inchis!

Mesajde CrAsh0v3r » Vin Aug 06, 2004 10:39 pm

wise scrie:Eu nu cred ca ii mort !!! Nici pe o 1000 de euro dar cred altceva ... ca se invarte in mormant la fiecare prostie scoasa de voi Adica ca traieste in jamaika
si chiar daca ii acolo in tara aia dar tot in pamant ii
:)


wise a pus capac...
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Tupac Shakur

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron