Crezi ca 2pac este mort -==>poze si teori ca 2pac nu ete Mort

Forumul asociat fanclubului Tupac Shakur

Crezi ca 2pac este mort?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Ian 16, 2004 7:54 pm

DA
4
67%
NU
2
33%
 
Voturi totale : 6

Crezi ca 2pac este mort -==>poze si teori ca 2pac nu ete Mort

Mesajde Outlaws » Sâm Dec 27, 2003 7:54 pm

http://www.lasvegassun.com/dossier/events/shakur/questions.html

http://pub141.ezboard.com/fxprojectforumfrm14.showMessage?topicID=111.topic

http://www.refreshdaily.com/vb2/showthread.php?threadid=5420

http://www.martin.goto.bg/2Pac/Autopsy/alive.jpg

http://www.wass-up.com/soasians/forum/showthread.php?s=&threadid=4134

Tot ce vreau sa insinuez este sa va arat ca multi oameni tot cred in 2pac ca majoritatea de pe acest forum in cred mort eu cred ca traieste stiu ca traieste si ce vreau de la voi sa aduceti pe acest subiect cat mai multe situri ce dovezi de acestea si mai ales poze
I Am Who I Am Only God Can Judge Me!!! -=(Outlaws)=-
Outlaws
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Dec 25, 2003 4:54 pm
Localitate: romania-buzau

Mesajde RoLaNd2 » Dum Ian 11, 2004 11:43 am

ii mort.de ce sa isi insceneze moarte.miam luat cartea cu "The Killing of Tupac Shakur asi acolo scrie ca ii mort ca lo ars la morga si io dat la maicasa.
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Mesajde 2pAc4u » Lun Feb 16, 2004 11:32 pm

pai e mort nu avem ce dovezi sa mai aducem 2pac-rip
Peace
Hit em up
2pAc4u
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Ian 02, 2004 9:07 pm
Localitate: alba iulia

Mesajde RoLaNd2 » Mie Feb 25, 2004 5:06 pm

ii mort nu il mai poate invia nime
NIMENI


peace
RoLaNd2
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 10:53 am
Localitate: ...Cluj...

Mesajde marian jan » Mie Feb 25, 2004 5:17 pm

razboi
ziceti,ma,teori sau meteori.
pace.
tolstoi?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Mie Feb 25, 2004 11:05 pm

Imi pare rau ca postez off-topic, dar pur si simplu tin sa spun ca mesajul de mai sus este cel mai tare pe care l-am vazut in ultima vreme (indelungata) pe forum... Bravo! :) Magnific!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde ~à» Joi Feb 26, 2004 11:55 pm

expect me nigga like you expect Jesus to come back
Avatar utilizator
~ÃÂ
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Joi Feb 26, 2004 12:00 am

what-the-fuck-ever

Mesajde CrAsh0v3r » Mie Mar 03, 2004 10:55 am

Poti sa fii sigur ca este mort ! Daca citesti cu atentie pe site-urile pe care ni le-ai dat, iti vei da seama ca majoritatea teoriilor sustineau ca tupac o sa "invie" pe 13 sept 2003, la 7 ani dupa "moartea" sa... etc

peace !
Of all the things I've lost, I miss my mind the most...
Avatar utilizator
CrAsh0v3r
 
Mesaje: 899
Membru din: Sâm Mai 03, 2003 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Lun Mar 08, 2004 5:34 pm

o proasta isi face reclama la "My Book",cel mai idiot interviu citit vreodata,argumentari din astea pot da si eu,p*** mea toti incearca sa extraga din mina de diamante.

Poti sa fii sigur ca este viu!!..punct
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

2pac 4ever- conteaza?

Mesajde pussycat_aimee » Mie Mar 17, 2004 5:10 pm

"it's time for us people to start makeing some changes..."
"it's time to fight back"...
concluzie: poate ca traieste sau poate ca e mort... mai bine imi amintesc cand lupta pentru pace pe pamant... shi asta mi se pare mai important decat moartea lui...(scuze daca jignesc pe cineva....)
sincer nu cred nici in dumnezeu si nici ca ar fi murit... dar tot pun o lumanare pt el din cand in cand la biserica...
___________________________________________
AtUnCi CaNd ImI vInE sA uRlU-n FaTa Ta
ItI zAmBeSc In FaTa, Si-AtUnCi ItI vInE fUrIa
La CaP, dA' sTaI, cA mAi Ai De RaBdAt,
ShI pE vIaTa AsTa, InCa Nu M-aM iNcUrCaT!!
[font=Book Antiqua]RaPpUsSyCaT[/font]
Avatar utilizator
pussycat_aimee
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mar 16, 2004 12:00 am

Mesajde all_ex_aou » Sâm Apr 02, 2005 8:10 pm

eu cred ca ar trbui lasat sa se odihneasca in pace, k destul a suferit in timpul vietii.
normal ca traieste: prin poezii, melodii, filme, interviuri, prin noi fanii!!!
all_ex_aou
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Apr 02, 2005 7:16 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde HABEEB » Dum Apr 03, 2005 1:50 pm

[B]§øMê þêøþ£ê T꣣ Mê THªT ï ñêêÃÂ
Avatar utilizator
HABEEB
 
Mesaje: 459
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde matzaa » Sâm Iun 04, 2005 12:47 pm

e mort mah...sau poate ca-shi bea cockatilu de banane la marginea unei plaje din bermude...cu vreo 2 plozi dupa el...si bani la greu..dar e mort,dead incinerat si la maicasa intr-o vitrina din dulap..
tralallalalalallalaaaa
Avatar utilizator
matzaa
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde Bote » Vin Iun 17, 2005 12:48 am

ok unii vad ca sunt chiar limitati...m-am saturat de d-astia care spun ca e mort pt ca "e mort"....

am cateva lucruri de zis :

1: sapte zile de spitalizare si nici macar o poza (prima oara cand a fost impuscat si nu era asa de celebru au fost facute peste 10 poze in spital si afara inclusiv cand il bagau cu targa in ambulanta ...la 12 noaptea )

2: poza aia de la autopsie e sub orice critica ...tatuaju` cu makaveli lipseste si nici n-ar mai trebui sa discutam, oricum pozele de la autopsie trebuiesc facute cu fata victimei spre aparat !

3: dupa 2 interviuri in care spune ca va muri la 25 de ani ...6 melodii in care tema invierii lui e prezenta si un videoclip in care invie si isi omoara dusmanii voi chiar credeti ca e mort..

4: eu stiu 3 melodii in care spune ca vrea sa fie ingropat dupa moarte ...si prin religia lui era impotriva incinerarii ..credeti ca maica-sa il lasa sa fie incinerat ?

5: pac a scos un volum de poezii , 2 filme , 3 albume si o casa de discuri dupa moartea lui .....cam mult pentru un mort orice ati spune ..poate doar daca-si petrecea tot timpu` vietii in studio...

6: pentru astia care intreaba de ce si=ar fi inscenat moartea ....in afara de faptu` ca si-a triplat vanzarile ...poate nu stiati da` trebuia sa faca puscarie pentru viol si fapta se prescrie peste 15 ani asa ca daca s-ar intoarce nu ar face-o in nici un caz inainte....( e si un interviu in care spune ca daca ar fi sa faca puscarie ar vrea sa moara la inceputu` executarii sentintei si sa se trezeasca la sfarsitu` ei..)


2pac impuscat in mijlocu` strazii in Las Vegas ! ...se mai chinuie si 7 zile in spital si tot ce apare e o poza de 2 lei care si ea a iesit prea tarziu ....daca l-ar impusca cineva pe Eminem in LAs vegas cred ca vedem 10000 de poze si filmulete si il dau la stiri 2 saptamani...


Peace !
Bote
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 17, 2005 12:28 am
Localitate: bucuresti

Mesajde matzaa » Vin Iul 22, 2005 11:12 pm

e cam adevarata si faza ca totushi..dupa un meci de box cu legendaru mike tyson..lume la greu...tupac o fost impuschat..si totushi..cum naiba sa nu existe nici un martor...si nici in ziua de azi sa nu ii fie gasit criminalul?
tralallalalalallalaaaa
Avatar utilizator
matzaa
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde matzaa » Vin Iul 22, 2005 11:13 pm

ma rog..eu una as crede si nu ash crede..acum fiecare..
tralallalalalallalaaaa
Avatar utilizator
matzaa
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Sâm Iul 23, 2005 5:49 am

bai frate eu zic ca ii mort, melodiile care le-a scos au fost simple melodii, dar sunt si cativa factori care ar arata faptul ca nu este mort dar asa se spunea si inca se mai spune ca si elvis nu ar fi mort dar ce mai asteapta craciunul ;) elvis ii mort si asa-i si tupac
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde MySeLf » Sâm Sep 10, 2005 12:05 am

poa e mort poa e viu... da dak o vrut sa para mort chiar credeti k ar fi bucuros de ceea ce faceti voi.... da shi-ar fi inscenat moartea a avut motive serioase... shi nu cred k ar vrea k niste pushtani fara ocupatie sa-l caute shi sa-i dea planurile peste cap.... dak aveti putin respect pentru el lasati-l in pace acolo unde e... in rai... sau pe o insula in bahamas....:d
MySeLf
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 10:17 am
Localitate: sub masa

Mesajde poink » Mar Sep 13, 2005 9:45 am

poink
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Sep 13, 2005 9:29 am
Localitate: Bucuresti

BA,Asculta mai mult si mai atent muzica lui !!!

Mesajde Hasis99 » Vin Oct 07, 2005 2:21 pm

CrAsh0v3r scrie:Poti sa fii sigur ca este mort ! Daca citesti cu atentie pe site-urile pe care ni le-ai dat, iti vei da seama ca majoritatea teoriilor sustineau ca tupac o sa "invie" pe 13 sept 2003, la 7 ani dupa "moartea" sa... etc

peace !


Frate lasa teoriile asculta atent textele lui si o sa-ntelegi..."I wont lay down until I see Tijuana..." si multe...aproape ca spunea..."ba o sa-mi inscenez moartea..." da numele de Makiavelly ce-ti spune...dupa ce a fost inpuscat omu' a devenit obsedat de ideea asta...si-a inscenat moartea ca sa ajunga o legenda...totul se potriveste
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde memetshot » Vin Oct 07, 2005 3:33 pm

cum bre sa fie mort. plm ieri am beut cu iel 5 beri. Sia inscenat muartea casa vie in romania sa bea linistit.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

O parere umila....

Mesajde Makavelikus » Dum Noi 13, 2005 2:42 pm

-Ca este mort...cred
-Ca se intretine artificial toata confuzia asta (ba e mort, ba nu este) ptr a se vinde discuri...bla, bla...cred si asta
-Ca ar tb sa se termine odata cu toate albumele si mixtape-urile astea post-mortem care in fond nu face nimic decat sa ma dezguste...cred
S-a ajuns prea departe cu toate astea...vocea modificata, tot felul de trucuri ca sa ce? sa cumpere lumea ca vezi "2pac traieste"...sa fim seriosi..hai sa o lasam asa cum a picat...cred ca stiau aia de ce l-au incinerat..ca altfel, se rasucea de 10 ori in mormant si pote cine stie..invia chiar :)
Avatar utilizator
Makavelikus
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Noi 13, 2005 12:00 am

Viu sau Mort

Mesajde MAKAVELI » Mie Dec 21, 2005 10:57 pm

Nu cred ca este mort prea multe albume!!
In fiecare an cate un album!!
Oricum in sufletul meu si inima mea este viu:)
MAKAVELI
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Dec 21, 2005 9:16 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde THUG BOY » Lun Aug 07, 2006 6:26 pm

Traieste........cred
THUG BOY
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iul 22, 2006 7:31 pm
Localitate: TULCEA


Înapoi la Tupac Shakur

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron