imi e jena de ce am facut sau imi e jena ca am fost prins?

imi e jena de ce am facut sau imi e jena ca am fost prins?

Mesajde vali » Mar Mar 08, 2005 2:18 pm

recent, s-a intamplat sa sterg a 4a oara poze de pe forum din varii motive. si ma gandeam asha aiurea-n tramvai, atunci cand faceti ceva rau,

va pare rau pentru ca ati facut ceva "ilegal" sau pentru ca ati fost prinsi?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Mar 08, 2005 2:43 pm

pai depinde, intrebi din punct de vedere politic sau social? ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Djinn » Mie Mar 09, 2005 1:27 pm

politic vorbind: ce mah, am facut io ceva?! calomnie!! te dau in judecata bah!!! pana la a shaptea generatzie!!!! :p

social: who cares? ~p
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde gaga » Mie Mar 09, 2005 3:07 pm

si antisocial: fane e la ski :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Djinn » Mie Mar 09, 2005 3:23 pm

sa-i fie zapada moale :D deci d-aia ma dau io cu sania pe politic&social si nu ridica nimeni steguletzu roshu? :p
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde cometa » Vin Mar 11, 2005 9:45 am

daca mergem pe ideea ca lucrurile "ilegale" sunt incitante, da, im pare rau ca am fost prinsa. daca nu mergem pe ideea asta, tot im pare rau ca n-am fo asa desteapta sa nu fiu prinsa. "regulile-s facute sa fie incalcate" - cliseu? oricum, de cele mai multe ori regret ca nu m-am ascuns mai bine, nu ca am facut ce-am facut. deci da :D
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde as xxl » Sâm Mar 12, 2005 1:07 pm

depinde.
daca merg cu tramvaiu' (ca tot veni vorba) si stau cu biletul in buzunar da' nu il compostez, imi va parea rau daca voi fi prins si ma voi simti "castigat" daca nu.

insa daca dau cu masina peste cinva si il omor, indiverent de epilog (adica in cazul meu, evident) in mod sigur voi trai o stare de maxim disconfort psihic.
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde nodingat » Dum Mar 13, 2005 2:15 pm

jenă!? ce e aia!
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde stefan » Mar Mar 15, 2005 11:03 pm

Vali, suna a subiect de "Scoala veche", sau "Generalitati". N-are legatura strict cu politica sau socialul. Hac (parerea mea)!
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Hypercube » Mie Apr 13, 2005 8:25 pm

Mie nu mi-e jena de ce-am facut, dar imi e jena ca am fost prins cu clone. (Nu stiam cum este treaba cu IP-urile...) Stiti dumneavoastra care este eu?
Hypercube
 

Mesajde Amaterasu » Mie Apr 13, 2005 9:12 pm

Io stiu! Io stiu! Unu` care`si va lua (luat) ban! DIN NBOU! ~p
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Norbert » Sâm Apr 16, 2005 2:08 am

Eu am placerea sa le dau la cap jigodiilor de pe IRC, aia care-s perversi si lasi si nenorociti primesc de la mine terorizare de canal fie flood la greu pe canale plus prv flood, nu imi e rusine de ceea ce fac ptr ca DACA NU lupta careva sa pedepseasca nedreptatea inseamna ca e deacord cu ea, deocamdata mari flooderi de acolo s-au jurat ca ma lasa fara net, eu...le-am dat impresia ca m-au prins, le-am dat impresia ca au vazut ce au dorit sa vada adica IP dar....din pacate au ratat ! LOL ! Iar cum deodamdata am strategii si gindesc cum sa-mi depasesc dusmanul....nu s-a intimplat sa fiu prins pina acum dar nu stiu ce va fi miine bineinteles, nimeni nu e perfect sau imun :))))))))))))
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde kant emir » Sâm Apr 16, 2005 2:26 am

Inteleg ca ai oarece lucrare de justitiar (desi nu mi-e prea clar - sa le dau la cap jigodiilor de pe IRC, aia care-s perversi si lasi si nenorociti - cu ce anume te-au suparat ?), treaba care nu se leaga cu topicu'. Ideea pare sa fie cam asa: daca se pune problema de rusine (pentru fapta presupus "rusinoasa" ori doar disconfortul provocat de "prindere"), atunci cand faptuitorul este constient ca nu face bine ( cinstit, licit, moral, etc) ceea ce face. Daca te simti indreptatit sa-ti aperi cauza - chiar si intr-un mod obscur - nu poti sa fii decat mandru de faptele tale, mai ales daca ai taria sa-ti mentii pozitia chiar si dupa o eventuala deconspirare aducatoare de "pedeapsa".
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Norbert » Mar Apr 19, 2005 11:28 pm

Ca sa-ti fie clar, adica ce mi-au facut ? Simplu, discuti cu ei, se face o nedreptate din partea lor pe nedrept la un moment dat, abuzeaza pe nedrept de puterea de operator de canal, imi dau ban si....desi prezint loguri...tot nu pricepe, arata ca-s nenorociti si ii ard, ii pedepsesc.

Are leg cu topicul la o adica ca mai ma apuca dracii si le mai dau si eu vreun spam, vreaun flood si degeaba, de-i ia mama dreacu si poate citeodata din razbunare ca-s majoritatea perversi (ca si in realitate) deci mai ating si nevinovati, si daca-s prins....recunosc ca nu fac bine da...mai si recunosc ca tot ei m-au inrait, mai mult mi-e rusine de mine ca m-a prins, citeodata nu-s atent sa-mi sterg urmele si ma prinde !


LOOOOL !
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde gaga » Mie Apr 20, 2005 1:13 pm

operator de canal


bah io stiu unu care e cel mai al draq dintre toti ca e operator de canal colector, sa te feresti de el, ii zice Comandorul Hoisan
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Norbert » Mie Apr 20, 2005 11:06 pm

Danone cred ca esti baut ! Inseamna ca habar n-ai ce inseamna un channel operator pe IRC daca ti se pare aiurea termenul !!! Hai ca-ti dau citate ca poate...nu crezi:

"The New IRC Channel Operator's Guide
... experienced IRC user who wants to learn how to be a channel operator or "op".

asta de pe google !

Intra la http://www.irchelp.org/irchelp/changuide.html si vezi !!!
Norbert
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Feb 04, 2003 2:30 am
Localitate: Romania

Mesajde Alienor » Joi Apr 21, 2005 9:20 am

Norbert, uite-aici, ca poate...nu crezi ~p

http://www.lexicon.go.ro/Detalii/ComandorulHoisan_1998_OnoareSufletSiCredinta_MC.html
E tot de pe google ! (Asta ca sa nu stai sa cauti tu..., conserva-ti energia sa-i arzi pe baietii aia.. mama lor de perversi cu canalu lor :D )

Si Danone, zau, nu mai bea atata !
~p ~p ~p

(Acu, de fapt, pe muzica adecvata, a la LH, poate c-ar suna binisor niste versuri cam asa: veniti la canal / LOL/ operatorii /LOL / perversi si lasi nenorociti/ LOL / ma mai apuca dracii / ii ard, ii ard ii pedepsesc /LOOOL LOL ~p ~p)
Alienor
Junior Member
 
Mesaje: 798
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:43 pm
Localitate: .


Înapoi la Probleme sociale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori