Castiga automat cate 1 euro...sau cum de merg schemele astea

Castiga automat cate 1 euro...sau cum de merg schemele astea

Mesajde nicuromania » Mie Apr 07, 2010 4:19 pm

Fa bani pe internet-RAPID SI USOR-

Descopera cel mai incredibil, unic, simplu si eficient Sistem de Generare a Veniturilor de pe planeta!.

STOP eforturilor de a face BANI !

Incepe sa CASTIGI 1€ in MOD CONTINUU

In modul C-E-L M-A-I S-I-M-P-L-U!

RECLAMA TA VA FI AFISATA PE ACEST SITE PE VECI.


*** Fara PIRAMIDE... Fara MATRIX... Fara MLM... Fara a ASTEPTA PLATA... Fara JOCURI DE NOROC... ***

6 motive pentru a te inregistra in sistemul nostru:

Vei primi PLATI NELIMITATE a cate 1€ fiecare, si primesti 100% din drepturile de revanzare a ideii de afacere!

Vei primi un site de AFILIAT, si vei primi 100% din profiturile pe care le produci, in contul tau de PayPal, direct de la noii membri care se inscriu de pe site-ul tau. Nu trebuie sa ASTEPTI pentru A FI PLATIT!

Platesti o data si vei fi platit PE VECI! Investitia ta UNICA este de 2.50€ (cam cat un pachet de tigari! :) ) si ESTE CEA MAI BUNA INVESTITIE FACUTA VREODATA DE TINE!

Vei primi, contra sumei investite, pe langa ACEASTA IDEE UNICA, pe masura ce va fi disponibila, o colectie intreaga de e-bookuri despre metode de castig online IN VALOARE DE PESTE 50€. GRATUIT!

Vei primi, de asemenea, o colectie intreaga de instrumente de promovare a site-ului tau personal.

Reclama text a site-ului tau (sau orice alta reclama setata de tine) va fi afisata GRATUIT si PE VECI pe aceasta pagina (si pe toate paginile afiliatilor). Afisarea se va face in mod automat, aleatoriu, alaturi de alte reclame! Fiecare afiliat are dreptul sa isi seteze o singura reclama de tip text, din pagina de membru.

http://tralala - cenzurat.blogspot.com
nicuromania
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 07, 2010 4:16 pm

Re: Castiga automat cate 1 euro in contul tau PayPal!!!

Mesajde kant emir » Mie Apr 07, 2010 10:45 pm

si ce cauta prostia asta pe sectiunea de "Politica-afaceri"? si de ce se afirma atata de raspicat ca nu e joc piramidal (sau alta gogorita)? si de ce se promite marea cu sarea?
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Castiga automat cate 1 euro in contul tau PayPal!!!

Mesajde Moromete » Joi Apr 08, 2010 10:28 am

ca sa pice Zorocsii nemancati in plasa.
Nu incerca furia ursului!
Avatar utilizator
Moromete
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Mie Ian 06, 2010 12:00 am

Re: Castiga automat cate 1 euro in contul tau PayPal!!!

Mesajde eliana » Joi Apr 08, 2010 11:11 am

pentru ca nimeni nu s-a invrednicit sa o stearga.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Castiga automat cate 1 euro...sau cum de merg schemele astea

Mesajde kant emir » Joi Apr 08, 2010 1:06 pm

de exemplu negativ ai auzit?
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Castiga automat cate 1 euro...sau cum de merg schemele astea

Mesajde eliana » Joi Apr 08, 2010 4:30 pm

da bre. ai intrebat, am raspuns sio.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα


Înapoi la Probleme sociale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron