Fara inregistrare pe www.atb-music.com?!?

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Bila neagra sau alba pentru ROTON???

Chestionarul s-a închis pe data de Mie Noi 23, 2005 1:00 am

Bila Neagra
2
100%
Bila Alba
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 2

Fara inregistrare pe www.atb-music.com?!?

Mesajde maxx1nsane » Joi Ian 27, 2005 12:44 am

Shtie careva ce se intampla cu cei de la roton?
Pe ultimul album atb* (No Silence), nici macar nu s-au sinchisit sa introduca shi codul cu care te potzi inregistra pe site-ul oficial atb*...
O bila neagra ptr ROTON!!!!!!!!!!
Eu sunt fan atb* shi imi pare rau ca nu ma pot inregistra pe site.....
Ce pot face?!? Nimic!!!!
Un amic al meu, Cai Lun, a incercat sa afle de la cei de la ROTON, ce sa intamplat cu acel cod.....raspunsul celor de la ROTON a fost, ca nu sunt ei de vina.....pai daca nu sunt ei de vine....atunci cine??? mama??? nu cred ca mama are vre-o legatura cu asta! Dar ptr orice eventualitate o sa o intreb, shi daca este ea de vina, promit ca fac tot posibilul sa indrept greshala.
Inca o data, O BILA NEAGRA PENTRU ROTON!
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Joi Ian 27, 2005 1:05 am

....sper sa nu iau ban ptr acest threat, dar asta este adevarul....macar sa spuna ce sa intamplat.......daca iau ban....asta e parerea mea, shi am dreptul sa o spun...
10x
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Joi Ian 27, 2005 1:09 am

...ca fan al lui atb* nu pot sa fiu decat INDIGNAT!!! Asta se poate intampla numai in Romania!... nu de mult se ducea o campanie in mass-media vizand combaterea pirateriei software... iata ca noi am procedat legal si am cumparat CD-ul oringina!... Roton de ce nu respecta intelegerea?? Ce avantaje avem cumparand un CD original?? Aveam acel cod de acces disponibil pe CD! Dar se pare ca si Rotonul stie sa pirateze... nici o problema, de acum imi iau muzica de pe net (dati-mi un beep si va spun site-urile pirat) si versurile se gasesc gratuit!
Roton se pare ca se pricepe numai la lipit holograme de autentificare pe carcase si abtibilde pe cd-uri... la astea ma pricep si eu... profitorilor!
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Matrashita » Joi Ian 27, 2005 3:56 pm

Ce legatura are Roton cu muzica house?
Va inteleg indignarea dar nu prea ishi are rostul acest topic si sondaj aici...nu ma intelegeti gresit dar e atac la persoana sau ma rog,asupra Rotonului si nu cred k ar fi bine sa promovam asta pe forumul de House.
Thread inchis. Am impresia ca Cai Lun si Maxx1insane sunt una si aceeashi persoana.
BTW,eu cand am cumparat CD-ul am avut codul de inregistrare si CD`ul a fost original.Deci nu stiu cum se face ca n-ati avut codul...
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am


Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron