ATB* revine in romania

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Mesajde cosmicX » Vin Mar 03, 2006 1:49 pm

Ce comparatii faci CaiLun. Auzi la el, Tezaur Folcloric! SI la faza cu germania, stai tu pe forumurile din germania unde se discuta despre ATB de stii daca aia sunt satuli sau nu? Eu nu cred. Altfel nu ai mai sta aici si ai tine-o in sus cu ATB ca e cel mai tare cel mai etc..

CaiLun : "Live outside the box" daca intelegei ce vreau sa spun. Nu totul se rezuma la ATB. Si ce are daca vb si de concurenta. Poate se mai destupa lumea (slabe sanse). Numai bine !
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Mar 03, 2006 2:44 pm

bre cosmice vad ca n-ai inteles. la ATB am spus ca merg inainte de a afla ca mission-ul este in aceasi seara. uita-te mai atent si vei vedea ca am zis ca singurul lucru care nu-mi convine la Armin este locatia. care-mi displace din motivele mele proprii si personale. daca tu crezi ca este vorba despre canapele te anunt ca esti un mare imbecil.

pese. iti mai spun o data: nu merg sa stau jos.
pese2. mai lasa-ma domle in pace ca nu tre' sa-ti dau tie raportu'.

si cu asta "."

roxana tu unde te duci?

cai lun - tinand cont ca sunt in aceasi seara mi se pare mult mai adecvat sa vorbim pe acelasi subiect decat sa deschidem 100000 de subiecte.
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde maxx1nsane » Vin Mar 03, 2006 6:38 pm

cailune, mergem amandoi sa luam beletele, pic a dei shi atunci merem. mult pa
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Sâm Mar 04, 2006 6:18 pm

Da Cosmic.. adevaru' e ca am toata ziua stau numai forumu' asta... aici chiar ai zis-o! Vad ca pe tine te intereseaza mai mult cine vine in club, cum arata clubul, cat e de dotat, ce grad de cultura au cei prezenti... LISTEN TO THE MUSIC, MAN! Eu merg unde e se aude cea mai buna muzica... si din punctul asta de vedere nu se compara cei doi... satui de atb* sunt numai cei care nu inteleg fenomenul... parerea mea...
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Lun Mar 06, 2006 6:12 pm

Au afisat pe clubkristal.ro! Biletul va fi tot 300 > ca sa aibe bani si aia din "cartierele rezidentiale"... hehe
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Mar 06, 2006 7:15 pm

Deci in Cluj fanii ATB au luat-o sus. Ca omu n-a venit, biletu o fost 500 000, am auzit ca s-au vandut 1500 de bilete. Cica o scapat avionu. Deci aveti grija nu va excitati prea tare. ~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Lun Mar 06, 2006 11:04 pm

Ovi, vbesti serios? n-a venit? ce distrusssss ~P Domne-ti multzam ca mi-ai dta gandul cel bun sa nu-mi iau belet cu atatia amar de bani. De 500 de mii, imi fac abonamnt pe doo linii shi bat Cluju-n lung ji-n lat :ce: pacat, ca mie imi place de Andreas, d'apoi vad ca nu-i srios deloc :nu:
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde maxx1nsane » Mie Mar 08, 2006 12:38 am

e, shi daca dau banii dejaba p belet, macar ma dau mare ca am fost in cristal, ca nah, sunt de la periferie, nu ca altzii din cartiere rezidentziale, sa m,a duc in fiecare zi :n:
cailune, fii hatent acia sa facem poze ca nu mai pupan noi zgomoteca dinasta, ca nah, ie scump al dracu :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Matrashita » Mie Mar 08, 2006 6:27 am

Eu voi merge la ATB si parerea lui CosmicX despre faptul k ma duc a3a oara este putin relevanta....Pana la urma,sunt fana ATB si recunosc chestia asta.Asta nu inseamna k ma limitez in a-l asculta numai pe el sau k alti DJ sunt mai prejos.Din contra,cred k am vazut mai multe seturi ale unor mari DJ(Sasha,Ferry Corsten,Timo Maas,Digweed,PvD,Armin van Buuren,Tiesto,David Guetta,Danny Howells...k sa enumar cativa dintre ei) si mi-am facut o parere proprie despre ce diger si ce nu.
Scuza-ma Cosmic,imi esti prieten...dar esti mult prea acid in comentarii!...si nu`ti inteleg atitudinea de superioritate pe care o afisezi de multe ori.
Fiecare cu ce-i place.Ei,si ca sa fii impacat sa stii k am sa trec si pe la Van Buuren in ultimele 2 ore ale setului sau.
Maxx,CaiLun...ne vedem acolo,ok?Un sms sambata seara astept de la voi.
Va pup si have fun oriunde alegeti sa mergeti.
Alinutza,cred k ne intalnim la Armin pe la ora 4 AM daca mai stai...
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Joi Mar 09, 2006 3:02 am

o_tzestoasa scrie:Ovi, vbesti serios? n-a venit? ce distrusssss ~P Domne-ti multzam ca mi-ai dta gandul cel bun sa nu-mi iau belet cu atatia amar de bani. De 500 de mii, imi fac abonamnt pe doo linii shi bat Cluju-n lung ji-n lat :ce: pacat, ca mie imi place de Andreas, d'apoi vad ca nu-i srios deloc :nu:



Pai ce vina are omu'? Se intampla! E adevarat ca e nasoala treaba, da' asta nu inseamna ca el a stat si a dormit! Tie nu ti s-a intamplat niciodata sa pierzi trenul, autobuzul.. ceva? Mi se pare aiurea faza cu "ce distrus"...

Apropo... nu e Andreas, e Andre > NO OFFENCE! :n:
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Mar 09, 2006 3:15 am

bre Max, iesht dragutz sa'm zici shi mie cine ie Armin van Buuren? ca ma uit la discutzia vuastra ca la baetzii aia de pe muzica clasica, cu barocu lor cu tot..deci de atb asta am auzit ca am neshte cunoscutz care is fani ai acestui gen muzical shi s'au dat de ciasu mortzii can a venit beiatu asta prima uara pe meleagurile mioritice..da' armin asta nuj cin ie shi ma ruade curiozitatea..a scos fo melodie la tembelizor ceva?

daca ma'njura f'unu sau ma ia la mishto ie chiar bulanjiu penca eo nu mai am tanjentze cu clubele de fo'3 ani de zile shi nici inainte nu eram f'un pasionat de muzici d'astea cu bpm obscen de mare..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Joi Mar 09, 2006 8:21 am

h0va scrie:s'au dat de ciasu mortzii can a venit beiatu asta prima uara pe meleagurile mioritice
zi-le k sunt dezinformatzi, n-a venit pt prima uara...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Mar 09, 2006 10:14 am

nu bre..acu ceva vreme can o venit iel prima uara..neatza shaku :*

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Joi Mar 09, 2006 1:26 pm

Domnu h0va...ce sa spun despre de omu asta...
ie pe locu 3 in THE DJ LIST
is-a nascut in Uolanda uomu, ji are 29 de ani, aproate 40, mai are un pic, pune trance, are neshte projecte interesante printre care 2 shi cu tiesto, unu cu Ferry Corsten shi inca nejte unii ...:n:
Mixeaza mishto uomu, daca ar fi fost in alta zi , shi nu s-ar fi suprapus cu atb, m-ash fi dus....dar pentru mine, tot atb e mai tare.
Din tot ce am scris in alte posturi poate s-a intzeles ca nu prea imi place, dimpotriva, am nishte mix-uri ale lui pe care le ascult frecvent.
Acum, dupa cum a spus shi donshoara Matrashita, este decizia mea ce vreau sa ascult, iar dintre el shi atb, armin este pe locul doi :)
Don'shoara Matrashita, in 1 rand, LA MULTZI ANI, pentru ziua de ieri, shi binentzeles ca ne vedem la atb*, vb sambata dupa masa :)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Joi Mar 09, 2006 3:06 pm

Cu bEletele ar trebui sa fie la fel ca anu' trecut.. adica pana in ora 24:00 300 si dupa aia 500. Deci cine nu reuseste sa ajunga la rezervari mai are o sperantza...
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde cosmicX » Joi Mar 09, 2006 3:49 pm

Matrashita : M-ai inteles total gresit. Poate e de vina tipul de comunicare sau felul cum m-am exprimat dar in orice caz nu vreau sa afisez un aer de superioritate,stii f bine ca nu e genul meu . Anyways am inteles acum de ce va duceti pt a mia oara la atb :) Pasiune!
Cat despre faza ca nu a venit ATB acolo unde trebuia sa vina , cred ca de vina sunt organizatorii sau e o problema la mijloc. Nicidecum faptul ca nu isi onoreaza contractul. Banii or vor fi returnati ori va veni ATB alta data si se va intra in baza biletelor vandute cand trebuia sa vina.

Numai bine & sa ne auzim cu pareri de la ATB ...& Armin :)
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Joi Mar 09, 2006 3:53 pm

o sa mearga in cluj pe 10 :) informatzie luata de pe site-ul oficial :)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde reea_77 » Mie Sep 13, 2006 3:44 am

[B] cool atb forever sper sa nul ratez
:))
kissssssssssssss
reea_77
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Sep 07, 2006 7:49 pm
Localitate: timisoara

Anterior

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron