Despre trupa "Impact"

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Mesajde bhuttu » Joi Mai 30, 2002 12:32 am

Initial trimis de Bagheera
Bhuttule te rog sa nu ma intelegi gresit. Eu nu am nimic nici cu Dana de la Hi-q , nici cu Rares si nici cu altcineva. Ce mi s-a parut suspect e ca pe la ora 15 a intrat cu primul ei post asa-zisa Dana de la Hi-q si la doar cateva minute a intrat si asa-zisul Rares de la Impact. Hai sa fim seriosi... chiar asa o coincidenta?!


Cum am mai spus... n-am inteles-o bine! Scuze din nou!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Joi Mai 30, 2002 5:30 am

Sa revenim, Mr. Rares, daca nu sunteti prea ocupat cu concertul Sylver, poate va mai aratati odata la fata sa ne vorbim si noi ca de la egal la egal, asta in cazul in care reusiti sa demonstrati ca sunteti cine pretindeti ;)
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

cum e cu rares?....

Mesajde star_sad9 » Joi Mai 30, 2002 8:38 am

am vazt ca a aparut rares pe forum....e pe bune?...
andrei, tu poate stii mai bine....zii si tu, cum e treaba?....e rares sau nu?...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Yeap!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 1:44 pm

Initial trimis de star_sad9
am vazt ca a aparut rares pe forum....e pe bune?...
andrei, tu poate stii mai bine....zii si tu, cum e treaba?....e rares sau nu?...


star_sad9 .. pot sa iti spun ca da .. este chiar Rares .. presupun ! :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Ha!?

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 1:49 pm

Vreau ca Rares Impact sa imi demonstreze ca este el .. oare cum o va face?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Bagheera » Joi Mai 30, 2002 1:57 pm

O va face in acelasi mod in care probabil o va face si Dana voastra de la Hi-Q. Cine stie... o discutie penibila copiata de pe Mirc sau altceva. Poate sunt eu batut in cap dar hai sa lasam prostelile astea de o parte si discutati mai departe despre fanatismul vostru Hi-Q, Impact etc.

P.S. Andrei cred ca stii la ce ma refer cand spun Mirc.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

a fi sau a nu fi...

Mesajde star_sad9 » Joi Iun 13, 2002 12:06 pm

a fi sau a nu fi...rares....
a creat controverse intre toti fanii house, mai cu seama intre fanii impact...daca a fost sau nu el...nimeni nu stie...tot ce stim e ca nu a mai intrat...si chiar si voi, fanii impact, nu ati mai dat nici un semn de viata ...ati luat lenea in brate...in loc sa scrieti si voi toate noutatile pe care le stiti in legatura cu petrecerile house de pe litoral (ca am auzit ca sunt fff multe)...voi faceti nani...somn usor!
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Nu te cred

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 13, 2002 11:49 pm

Initial trimis de star_sad9
a fi sau a nu fi...rares....
a creat controverse intre toti fanii house, mai cu seama intre fanii impact...daca a fost sau nu el...nimeni nu stie...tot ce stim e ca nu a mai intrat...si chiar si voi, fanii impact, nu ati mai dat nici un semn de viata ...ati luat lenea in brate...in loc sa scrieti si voi toate noutatile pe care le stiti in legatura cu petrecerile house de pe litoral (ca am auzit ca sunt fff multe)...voi faceti nani...somn usor!


star_sad9 poate ca unii dintre noi au avut de invatat de ex : Raven ( sesiune ) si buhuttu la fel si nu prea au mai intrat pe forum .. trebuie sa ii intelegem nu? nu trebuie sa fim rai .. iar daca tu ai aflat ceva despre vreun party` pe litoral de ce ai ezitat sa ne informezi si pe noi?

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Nu te cred

Mesajde Raven » Dum Iun 16, 2002 3:48 pm

Initial trimis de Andrei


star_sad9 poate ca unii dintre noi au avut de invatat de ex : Raven ( sesiune ) si buhuttu la fel si nu prea au mai intrat pe forum .. trebuie sa ii intelegem nu? nu trebuie sa fim rai .. iar daca tu ai aflat ceva despre vreun party` pe litoral de ce ai ezitat sa ne informezi si pe noi?

Andrei :-)


Bleah, mai am pana la sfarsitul lui iunie, dar pe urma urmeaza 3 saptamani de practica (degeaba, evident) in care sper sa mai dau ceva examene :D
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

bafta!

Mesajde star_sad9 » Lun Iun 17, 2002 11:44 am

eu am uitat de examene din moment ce eu nu am de dat nici unul...bafta la examebe tuturor!
referitor la party-uri, nu am idee de vreunul pe litoral, de aceea speram sa aflu de la voi vreunul...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

heh cuinu-i place Impact

Mesajde cipilica » Mie Iun 19, 2002 4:09 pm

Initial trimis de Andrei
Fiind`ca membrii trupei Impact .. si anume Rares .. are de gand ca sa corespondenze cu voi .. fanii .. acest forum va este dedicat .. mai bine spus acest .. subiect ! Lasa`ti un mesaj .... ce spune`ti ?


Salut Andrei!! Heh cui nui place Impact!?? asta e intrebarea!
EU sper sa mai scoata ceva vara asta ca .. Decadentza a fost ultimul extract de pe albumul lor si se cam plictiseste lumea de el!
Oricum am auzit ca sunt prieteni foarte buni cu cei de la Activ... care si ei sunt destul de buni...

House RulezZz
cipilica
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Iun 19, 2002 11:37 am
Localitate: In space

Mesajde sly » Mie Iun 19, 2002 7:51 pm

am auzit shi eu ca astia de la impact sunt ff buni prieteni cu activ...cred ca vara asta se va lansa un nou album impact ...
asteptam sa vedem!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mie Iun 19, 2002 7:58 pm

Initial trimis de sly
am auzit shi eu ca astia de la impact sunt ff buni prieteni cu impact...cred ca vara asta se va lansa un nou album impact ...
asteptam sa vedem!!


Eu stiu din surse sigure ca Rares de la Impact e foarte bun prieten cu Rares de la Impact, iar daca in vara asta asta se va lansa un nou material Impact el va fi produs in colaborare cu Rares de la Impact si va avea acelasi nume cu viitorul album Impact. Mai mult, pe unele piese o sa auzim chiar vocea Cristinei de la Impact! Pentru ca, dupa cum spune si sly, "astia de la impact sunt ff buni prieteni cu impact"

PS: sly, no offence, da' mi s-a parut prea buna gluma! :D
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Iun 19, 2002 8:04 pm

bhuttu cred ca ai gresit ceva in postul precedent ...
te rog sa-l corectezi ca sa inteleg shi eu ceva...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mie Iun 19, 2002 8:09 pm

bwahahaha
A ramas quote-ul din postul meu! Si daca-l modifici te dau in gat la Sopra, ca am dat printscreen ! :D
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Nope

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 24, 2002 9:27 pm

Initial trimis de Bagheera
O va face in acelasi mod in care probabil o va face si Dana voastra de la Hi-Q. Cine stie... o discutie penibila copiata de pe Mirc sau altceva. Poate sunt eu batut in cap dar hai sa lasam prostelile astea de o parte si discutati mai departe despre fanatismul vostru Hi-Q, Impact etc.

P.S. Andrei cred ca stii la ce ma refer cand spun Mirc.


Bagheera chiar nu stiu mey la ce anume te referi :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

LOlza

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 10:50 pm

Initial trimis de bhuttu
bwahahaha
A ramas quote-ul din postul meu! Si daca-l modifici te dau in gat la Sopra, ca am dat printscreen ! :D


bhuttu vad ca si tu meriti un fel de functie pe acest forum "House" presupun ca functia de moderator ti`ar sta bine.. de ce? deoarece zilnik postezi mesaje si zilnik incerci sa aduci un suflu nou si plin de viata .. asa ca mai vb .. iar in legatura cu Impact.. ce se mai aude de ei?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: LOlza

Mesajde bhuttu » Mie Iun 26, 2002 1:01 am

Initial trimis de Andrei


bhuttu vad ca si tu meriti un fel de functie pe acest forum "House" presupun ca functia de moderator ti`ar sta bine.. de ce? deoarece zilnik postezi mesaje si zilnik incerci sa aduci un suflu nou si plin de viata .. asa ca mai vb .. iar in legatura cu Impact.. ce se mai aude de ei?


Andrei, ma simt flatat, si sincer mi-ar place sa fiu moderator pe house. Da' ar fi ca si cum ai pune lupu' sa pazeasca oile!

Vad ca cea mai in voga problema la ora asta e daca Rares Impact a fost sau nu Rares de la Impact. Sincer, nu cred, pentru ca daca ar fi fost chair el si ar fi vrut sa stea de vorba cu noi, ar fi putut sa treaca usor o proba a autenticitatii.
In alta ordine de idei, e pacat ca se discuta numai despre asta. Chiar nu exista fani Impact? Concerte, lansari, melodii noi, melodii vechi, banuiesc ca se mai pot gasi subiecte!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Iun 27, 2002 11:56 am

impact au lansat un clip nou la o piesa de pe noul album X-port (parca asha se cheama)...
PIESA: "Lasa-ma sa visez" -noul hit al celor de la impact shi clipul arata destul de bine...
l-ati vazut?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Pai..

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 7:27 pm

Initial trimis de bhuttu


Andrei, ma simt flatat, si sincer mi-ar place sa fiu moderator pe house. Da' ar fi ca si cum ai pune lupu' sa pazeasca oile!

Vad ca cea mai in voga problema la ora asta e daca Rares Impact a fost sau nu Rares de la Impact. Sincer, nu cred, pentru ca daca ar fi fost chair el si ar fi vrut sa stea de vorba cu noi, ar fi putut sa treaca usor o proba a autenticitatii.
In alta ordine de idei, e pacat ca se discuta numai despre asta. Chiar nu exista fani Impact? Concerte, lansari, melodii noi, melodii vechi, banuiesc ca se mai pot gasi subiecte!


pai bhuttu eu am auzit chiar azi la Radio ca vor sustine un concert in Neptun pe plaja la deschiderea unui bar - discoteca :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

am vazt....

Mesajde star_sad9 » Mar Iul 02, 2002 11:59 pm

Initial trimis de sly
impact au lansat un clip nou la o piesa de pe noul album X-port (parca asha se cheama)...
PIESA: "Lasa-ma sa visez" -noul hit al celor de la impact shi clipul arata destul de bine...
l-ati vazut?

eu am vazut clipul de destul de multe ori ca sa pot afirma ca l-am trecut prin filtrul gandirii...ma rog...mi se pare f f f f optimist si plin de culoare...de asta au nevoie tinerii nostri, nu de droguri sau obscenitati...melodia e faina, dar, sincera sa fiu,... e putin "manelizata", daca imi permiteti cuvantul, in partea unde canta ea. in rest...no mere, tu...
hell is life and life is hell
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Chiar ..

Mesajde AnDrEi » Sâm Iul 20, 2002 10:28 pm

Chiar .. ce parere aveti despre ultimul videoclip "Impact" ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori