ce ziceti de dj aligator, azido da bas?

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Mesajde sly » Joi Mai 02, 2002 8:36 pm

show va fi deoarece sunt hi-q invitati shi deorece cred ca ma voi lip[i de o tipa dar din pacate mama mi-a pus nste conditii ca sa ma lase: 1. sa iau nota mare in teza la romana( lucru ff greu)
2. teza la engleza( care nu e problema)
a fost un show in iasi cu kpital shi impact care le-am ratat shi cu sistem sapt.trecuta in disco maxx(il cunosc pe director shi pot intra cu invitatie)
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Ufff

Mesajde AnDrEi » Vin Mai 03, 2002 3:27 am

Initial trimis de sly
show va fi deoarece sunt hi-q invitati shi deorece cred ca ma voi lip[i de o tipa dar din pacate mama mi-a pus nste conditii ca sa ma lase: 1. sa iau nota mare in teza la romana( lucru ff greu)
2. teza la engleza( care nu e problema)
a fost un show in iasi cu kpital shi impact care le-am ratat shi cu sistem sapt.trecuta in disco maxx(il cunosc pe director shi pot intra cu invitatie)


Bah eu va propun ceva .. hai draq odata ca sa ne intalnim cu toti si sa facem un party!

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde hardhouse_mania » Vin Apr 14, 2006 1:52 am

Intradevar sunt 2 mari houseri adevarati ii respect pentru musica lor si mai ales pentr ca ei ofera musica din suflet(pt ca le place)!!!!Am observat ca toata lumea stie ce sa asculte de la cei doi dar as sugera de la dj aligator:turn up the music&play back time!!!!!si de la azzido da bass:speed(techno remix)sunt super!!!!!ma bucur sa vad ca mai exista si astfel de oameni!!!!house rulzzz!!!!
hardhouse_mania
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 14, 2006 1:43 am
Localitate: Hunedoara

Mesajde Danny3l_vl » Mar Dec 12, 2006 2:12 pm

Shtie kreva unde pot gasi shi eu toata discografia de la DJ Aligator??...pls Help :P Thx :a:
Danny3l_vl
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mar Dec 12, 2006 1:50 pm
Localitate: Valcea

Mesajde VrajitoruDinOzz » Mar Dec 12, 2006 10:45 pm

sly scrie:sal...shi eu sunt un fan house...shi ma bucur totusi ca s-a creat acest forum...pt a discuta...imi place impact care este o mega trupa cat shi kpital ...dar ce ziceti de dj aligator shi azido de bas?? sunt cei mai tari...eu i-am vazut live pe azido da bass care a venit la iasi in viper...la noi in iasi sunt 3 cluburi mega de house: viper,byblos, club 39 grad e celsius nu gaseam simbolul de la taste...astept mesajele voastre



multa vreme dj aligator a fost dj-ul meu de suflet,dar a cam scazut in ultima vreme in topul preferintelor mele!akum mi se pare k promoveaza o muzica comerciala!asculta tiesto shi mai vb!
VrajitoruDinOzz
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Dec 12, 2006 10:35 pm
Localitate: Iedera

Mesajde VrajitoruDinOzz » Mar Dec 12, 2006 10:46 pm

hardhouse_mania scrie:Intradevar sunt 2 mari houseri adevarati ii respect pentru musica lor si mai ales pentr ca ei ofera musica din suflet(pt ca le place)!!!!Am observat ca toata lumea stie ce sa asculte de la cei doi dar as sugera de la dj aligator:turn up the music&play back time!!!!!si de la azzido da bass:speed(techno remix)sunt super!!!!!ma bucur sa vad ca mai exista si astfel de oameni!!!!house rulzzz!!!!



nu e play back time,ci payback time!oricum ,super melodii
VrajitoruDinOzz
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Dec 12, 2006 10:35 pm
Localitate: Iedera

Anterior

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron