cea mai cool melodie house

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Mesajde Nanuka » Joi Dec 22, 2005 7:36 am

Green velvet-The stalker

marfa:D
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Cea mai cool melodie house

Mesajde Darian » Dum Dec 25, 2005 9:09 pm

Avand din vedere ca sunt un dj in devenire as putea sa va dau cateva nume de melodii sau cativa artisti (de exemplu De'ranged - Punk city , tom novy - the drill , David Guetta - The world is mine care vreau sa va spun ca in afara nu se mai asculta de ceva vreme (cam de vreo juma de an :dap: ) si multe altele care cu toate ca sunt cam vechi dar misto se mai asculta . ( vreau sa spun ca melodii ca acestea fac atmosfera) . Incercati si voi o melodie ca Bon garson - Freek u . Sa vedem daca va place. Momentan cam atat . Astep mesaje de la voi (sper sa imi cereti nume de melodii misto si o sa vad ce pot face (o sa ma mai gandesc ca nu as putea sa va dau numele celor mai misto melodii pe care le am ca astfel nu s-ar mai putea face atm) . V-am lasat
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde Darian » Dum Dec 25, 2005 11:55 pm

si ar mai fi o melodie super misto daca vreti sa o ascultati . Roman Flueger - gesth noch super misto melodia . Dupa mine cam asta ar fi ce mai misto melodie. Acum ramane de vazut daca va place si voua.
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Lun Dec 26, 2005 12:06 am

The human league - All i ever wanted
Tony Senghore - Peace (Sebastian Ingrosso rmx)
Mad8 - Work this pussy
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

cea mai cool melodie de club

Mesajde Darian » Lun Dec 26, 2005 12:31 am

maxx ia gesth noch sa vedem daca iti place . asta bineinteles daca nu cumva ai asculta-to si nu iti place (desi nu cred) in orice caz melodiile acelea de care ai adus vb sa stii ca sunt beton . Ramane de vazut care este pana la urma cea mai cool melodie
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Lun Dec 26, 2005 1:36 am

nu shtiu melodia shi nici nu o gasesc pe dc,poate mi-o trimitzi shi mie ;)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Nanuka » Lun Dec 26, 2005 4:01 am

Future funk-Wildberry tracks
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde jully » Vin Ian 06, 2006 12:59 am

Darude - Oasis , e dementziala melodia , bineintzeles ca si celelalte melodii ale lui
Avatar utilizator
jully
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 22, 2005 12:00 am

Mesajde meeshoo » Vin Ian 06, 2006 5:05 pm

Nanuka scrie:Future funk-Wildberry tracks


Intr-adevar o melodie fffff.mijto.Ciudat e ca o aveam in lista de melodii de prin februarie 2005,dar nu mi-am dat seama cat de mijto e.
meeshoo
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Aug 16, 2005 9:18 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde meeshoo » Vin Ian 06, 2006 5:10 pm

Darian scrie:si ar mai fi o melodie super misto daca vreti sa o ascultati . Roman Flueger - gesth noch super misto melodia . Dupa mine cam asta ar fi ce mai misto melodie. Acum ramane de vazut daca va place si voua.


daca tot zici ca iti place melodia asta ar trebui sa stii ca e ROMAN FLUEGEL - GEHT'S NOCH
meeshoo
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Aug 16, 2005 9:18 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde maxx1nsane » Dum Ian 08, 2006 9:50 pm

Koala - Imagine (original Mix) :doh:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Darian » Mie Ian 11, 2006 11:35 am

Meeshoo stiu ca asase numeste !! Am scris eu gresit si nu mi-am dat seama dar in fine ! Dupa tine care crezi ca e cea mai misto melodie ? Maxxinsane tu ce mai zici tata ? Care mai e viata ta ? Koala misto si ea . Sper ca ti-a placut lista aceea cu melodii care ti-am dat-o . daca mai vrei lista cu melodii sa imi zici si mie ca o sa iti dau cu cea mai mare placere . Meeshoo si tu la fel . Daca vrei melodii sau ma rog nu gasesti o melodie imi zici sau o cauti si u pe http://www.torentazzos.com
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Ian 11, 2006 11:38 am

o melodie care imi place este dj tiesto - traffic
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mie Ian 11, 2006 6:22 pm

Inca o melodie mijto:
Flash Brothers feat Tiff lacey - Faith in love
ce sa mai zic domnu Darian, ma duc la munci, zi de zi.
inca nu am apucat sa iau nici o melodie din lista aia de la tine, dar cand imi fac un pic de timp, caut ;)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde meeshoo » Mie Ian 11, 2006 6:40 pm

Darian scrie:Meeshoo stiu ca asase numeste !! Am scris eu gresit si nu mi-am dat seama dar in fine ! Dupa tine care crezi ca e cea mai misto melodie ? Maxxinsane tu ce mai zici tata ? Care mai e viata ta ? Koala misto si ea . Sper ca ti-a placut lista aceea cu melodii care ti-am dat-o . daca mai vrei lista cu melodii sa imi zici si mie ca o sa iti dau cu cea mai mare placere . Meeshoo si tu la fel . Daca vrei melodii sau ma rog nu gasesti o melodie imi zici sau o cauti si u pe http://www.torentazzos.com


Ok.No problem.Am mai scris care e cea mai cool melodie house,dar mai repet pt ca merita : Cosmos - Take Me With You.Anul trecut cele mai cool piese mi s-au parut Haji & Emanuel - Take Me Away si Jay-C - So High (Haji & Emanuel Mix)
meeshoo
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Aug 16, 2005 9:18 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Darian » Mie Ian 11, 2006 8:19 pm

Cauta ca merita . Nistew melodii superbe as putea spune . CU toate ca nu pot sa le placa aceleasi melodii la toata lumea stii . meeshoo sa stii "so high" este (era ) o piesa ft interesanta dar [B] Flash Brothers feat Tiff lacey - Faith in love [B] si mai bestiala . Cam atat. V-am lasat
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde Darian » Mie Ian 11, 2006 8:22 pm

Fratilor . http://www.torentazzos.com nu este buna . adresa corecta e http://www.torrentazos.com. sorry pentru incurcatura
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

buna

Mesajde rebel_shy » Sâm Ian 14, 2006 3:26 am

si mie imi place faithless......:)sunt de acord cu tine dar cred k cea mai tare mel house e faithless feat prodigy-smash my bitch up vs insomnia
rebel_shy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Ian 14, 2006 3:07 am
Localitate: pe harta

Mesajde jully » Dum Ian 15, 2006 6:07 pm

atb s alti dj de genu au muncit mult pentru a se face remarcati....parerea mea e ca merita ascultati .........apropo,ce intelegi tu(rebel_shy )prin comercial
Avatar utilizator
jully
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 22, 2005 12:00 am

Re:

Mesajde Darian » Mar Ian 17, 2006 5:44 pm

rebel_shy scrie:chiar dak am doar 15 ani.....parerea mea e k ascultati numai house de kkt.....comercial gen atb.....etc....mai incerkti si altceva.....

Pai si dac ai 15 ani nu te baga unde nu reusesti sa intelegi ce melodii ascultam noi house-rii ca degeaba te chinui sa intelegi ceva ce nu stii si nu asculti ft mult (cred ca se potriveste pt tine). Intr-un final decat manele mai bine house
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde BLACK_MOON » Mar Ian 17, 2006 8:23 pm

cred ca ATB merita ascultat. preferata mea e "black nights".la fel si DJ Tiesto, Faithless, Blank and Jones... fac un lucru bun, zic eu.
si Sylver se incadreaza la melodiile bune
ink ceva ... nu orice melodie mixata e buna... trebuie mixata bine, de un bun cunoscator...si sunt intradevar multi
Zâmbetul este o lumina ce se arata la fereastra chipului si vesteste ca inima e acasa.
Avatar utilizator
BLACK_MOON
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:00 am

mai ai dreptate

Mesajde Darian » Mie Ian 18, 2006 3:51 pm

BLACK_MOON scrie:cred ca ATB merita ascultat. preferata mea e "black nights".la fel si DJ Tiesto, Faithless, Blank and Jones... fac un lucru bun, zic eu.
si Sylver se incadreaza la melodiile bune
ink ceva ... nu orice melodie mixata e buna... trebuie mixata bine, de un bun cunoscator...si sunt intradevar multi

da sa stii ca ai dreptate , dar nu chiar toti dj care exista stiu sa mixeze klumea dar intr-adevar sunt o gramada care daca ar mai exersa ar fi ajuns unde ar fi vrut . In fine nu avem ce face . Eu care sunt dj nu pot sa mixez de exemplu ca tiesto sa zic care mixeaza de la 8 ani. In fine imi ies bine multe mixuri dar inca aspir si eu si alti la o reputatie nationala si chiar internationala ca sa zic asa . Ramane de vazut pana unde o sa ajungem noi dj din romania :D
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde BLACK_MOON » Mie Ian 18, 2006 9:18 pm

mai exerseaza... poate-poate o sa auzim si de tine ca faci valuri prin cluburile din tara si nu numai... eu , una , iti urez multa bafta!!!:*
Zâmbetul este o lumina ce se arata la fereastra chipului si vesteste ca inima e acasa.
Avatar utilizator
BLACK_MOON
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:00 am

Mersi

Mesajde Darian » Dum Ian 22, 2006 5:19 pm

BLACK_MOON scrie:mai exerseaza... poate-poate o sa auzim si de tine ca faci valuri prin cluburile din tara si nu numai... eu , una , iti urez multa bafta!!!:*


Mersi si pentru aceasta o sa incerc sa il ajung si pe tiesto (macar acolo sa ma intrec cu el :D ). Vb pe mess. O sa iti spun un mic secret.

Al tau Dj Darian
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Lun Ian 23, 2006 1:01 pm

Try this : 4 Strings - Euphoric eyes
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Re

Mesajde Darian » Lun Ian 23, 2006 7:24 pm

Mooncat - Exploration (dub Exursion)
Moonbotica -June
Moony Acrobats
Sigma - Man Of the Moon
Avatar utilizator
Darian
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Dec 25, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Lun Ian 23, 2006 7:36 pm

nu stiu cum se cheama la mine in playlist e ceva de genu: Club Bahia SoundTrak 4 By Florian`fEr.mp3

iote si linku' la ea
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde jully » Joi Ian 26, 2006 10:19 pm

am auzit in un club o melodie super :P cel putin mie imi place....si am facut rost de ea:D
....Carolina Marquez-The Killer's Song...e kiar faina
Avatar utilizator
jully
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Noi 22, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Sâm Feb 04, 2006 10:32 am

Matthew Dekay Vs Proluctors - The Deep Show (DJ Remy Remix)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Mie Feb 08, 2006 12:55 pm

Armin Van Buren - The sound of goodbye
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron