Sondaj: Darude & A.T.B.

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Sondaj: Darude & A.T.B.

Darude
24
35%
A.T.B.
44
65%
 
Voturi totale : 68

Mesajde Cai Lun » Joi Ian 27, 2005 12:27 am

Noroc cu maxx care a mai bagat in seama forumul asta... ca pe 2005 nimeni nu mai stersese praful... deci: bravo lui! :p
...cat despre sondaj.... are vre-un rost?! atb* e numai unul! - si nu uitati ca lucreaza in colaborare cu enigma (deci cu Michael Cretu - roman de-al nostru...) asadar feelingul de pe plaiurile mioritice se regaseste si in muzica lui... Darude? O fi cucerit America... dar nu si pe fanii lui atb*! Stati calmi... nici Tiesto nu e mai bun decat atb*, este doar in voga... atb* va fi etern... THRUST ME ON THIS !!!
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Propunere (decenta...)

Mesajde Cai Lun » Joi Ian 27, 2005 12:51 am

Sper ca acest mesaj sa fie citit de toti cei care au votat pentru atb*, dar si de cei care macar ii simpatizeaza muzica...
Concret vreau sa propun formarea unui adevarat fanclub atb* macar la nivel de Bucuresti, daca nu de Romania... Organizand ceva serios si care sa aibe legaturi cu fancluburile din strainatate am putea evita unele evenimente neplacute. Ma refer aici la lipsa codului de pe albumul No Silence, cod care permitea accesul pe sectiunea de club a site-ului atb-music.com (sper ca am voie sa postez alte adrese de net, nu?.. sau am luat ban?... [-o )
Ce bine ar fi sa vada si domnii de la roton asta!... X-( In fine... Haide-ti sa ne organizam!!! Sa aratam ca atb* face ravagii si la noi! Astept propuneri... :hi:
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Matrashita » Joi Ian 27, 2005 3:51 pm

Da,daca esti fan ATB ma alatur deshi doar cu informatiile necesare daca doresti pt ca momentan nu sunt in tzara...eu cand am cumparat albumul NO Silence am avut codul de inregistrare pt site-ul ATB,dar nu stiu ce s-a intamplat intre timp pt ca majoritatea celor care au cumparat albumul mai tarziu nu au primit codul.
Nu poti spune ca Tiesto este mai bun ca ATB pt ca fiecare DJ ishi are fanii sAI.
Si sincera sa fiu Tiesto a iesit in topuri cu mult mai sus decat ATB,la votul publicului.
Daca te ocupi cu infiintarea unui Fan-club ATB cu adevarat,atunci poti conta pe mine cu informatii si materiale/poze etc.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Joi Ian 27, 2005 5:22 pm

Matrashita scrie:Da,daca esti fan ATB ma alatur deshi doar cu informatiile necesare daca doresti pt ca momentan nu sunt in tzara...eu cand am cumparat albumul NO Silence am avut codul de inregistrare pt site-ul ATB,dar nu stiu ce s-a intamplat intre timp pt ca majoritatea celor care au cumparat albumul mai tarziu nu au primit codul.
Nu poti spune ca Tiesto este mai bun ca ATB pt ca fiecare DJ ishi are fanii sAI.
Si sincera sa fiu Tiesto a iesit in topuri cu mult mai sus decat ATB,la votul publicului.
Daca te ocupi cu infiintarea unui Fan-club ATB cu adevarat,atunci poti conta pe mine cu informatii si materiale/poze etc.


Daca spui ca tu ai codul nu pot sa spun ca esti si fericita si norocoasa... eu nu il am, si probabil eu sunt unul dintre cei care au cumparat albumele din seria piratata de la roton (tine mine Roton are exclusivitate pt. imprimarea albumelor atb* in Romania - take a look pe spatele albumului sa te convingi...)
Despre atb* vs. Tiosto... cred ca am putea deschide si un forum... si pt. ca vorbeai de top, din cate stiu eu Tiesto a iesit intr-adevar primul in acel top, iar atb* pe 4. Nu mult mai departe, insa tine cont de votanti, majoritari din america de nord... Tiesto e bastan la ei, dar in europa sustin sus si tare ca stb* ar castiga... In fine. Despre Fan-Club atb* vreau sa spun si sa subliniez, vreau un fanClub CU ADEVARAT, pentru ca unul exista, dar... (No Offence!) inca nu reprezinta nimic...
Ideea e ca am fost peste poate de deranjat de absenta codului, si sunt constient ca de unul singur nu pot face nimic (am incercat!!!). De aceea cred ca un fun club unit, care sa trimita in prealabil si o instintare la Kontor Records (Casa de discuri a lui atb*) si celor care se ocupa de atb-music.com, ar putea merge cu jalba in bat la usa celor de la Roton ca sa depuna o reclamatie...
Sunt fan atb* si am dreptul sa ma bucur de facilitatile care imi revind de pe urma cumpararii albumului, nu sa stau si sa inghit nesimitirea unor amatori... si asta e pacat... Roton reprezinta una dintre putinele marci cu traditie in Romania... (ce folos??)
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde cosmicX » Sâm Feb 12, 2005 7:10 pm

sper ca voturile nu sunt influentzate de : aparitii TV sau ca e trendy/cool...ci de faptul cum mixeaza...daca iatzi auzit vreodata unele din liveseturi si asa mai departe...desi cred ca multi au votat ca e la moda , fara sa analizeze si alte aspecte. `till then Darude rullez :)


P.S. : Dj Mag Top 100 e mai mult un top de popularitate, iar djei sunt pusi toti la gramada , fara sa se faca diferentza de stil, gen si asa mai departe....dar sunt deja offtopic daca incep sa vb despre acel "top" care e un mare bullshit...
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Sâm Feb 12, 2005 11:10 pm

...Nu ca as vrea sa intru intr-o polemica cu (virgula) cosmicX, dar nu cred ca felul in care stie un DJ sa invarta de viniluri conteaza, cat mai ales felul in care muzica pe care o "emite" te atrage si te face sa te simti.
...tocmai d'aia mi se pare ca atb* rules! :U
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde cosmicX » Dum Feb 13, 2005 12:14 am

Cai Lun : pai si modul in care mixeaza el, felul in care isi alege trackuril, modul cum le imbine, fie cu diferite sampleuri prin asta te atrage...cum altfel te poate atrage decat stilul lui propriu de a mixa si de a te duce intr`o "calatorie"...?asa ca vezi ca te contrazici..
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Dum Feb 13, 2005 9:22 pm

...pei asta e altceva mei cosmic... cand spui "cum mixeaza" nu se intelege si "ce mixeaza". Acum ai fost complet si sunt de acord... dar din de ceea ce ai scris mai inainte reiesea ceva de genu: pun numai manele si le mixez cat pot de bine si poate ca as putea sa ajung cel mai tare dj, nu?
Acum repet, ultima afirmatie pe care ai postato e completa si sunt de acord... ~)
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde cosmicX » Lun Feb 14, 2005 8:38 pm

cum mixeaza, ce mixeaza :) bine ca am cazut de acord pana la urma :D
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde 2peu » Mar Feb 15, 2005 2:05 pm

Il prefer pe ATB, dar doar pt ca am ascultat foarte multe melodii ale lui, de la Darude, nu am ascultat decat albul pe care este melodia "Sandstorm", nu stiu sigur cum ii zice...
"Tupac is the best rapper of all time"
Avatar utilizator
2peu
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Sâm Sep 04, 2004 11:00 pm

Mesajde al3x_atb » Lun Feb 21, 2005 11:53 pm

:dir: Ideea cu fanclubul atb mi-a venit si mie mai de mult...am si pus-o in aplicare (vezi http://www.atbfanclub.3x.ro) dar duc mare lipsa de materiale, si in plus mi-ar placea ca toata treaba sa fie oficiala...
daca aveti idei/sugestii/materiale scriet-mi pe yo9gpj@yahoo.com
al3x_atb
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 05, 2004 9:46 pm
Localitate: Romania->Alexandria

Mesajde adelinep1 » Mar Feb 22, 2005 4:31 pm

Sunt cei mai tari ATB,mai ales ultimele hituri--Marrakech si Ecstasy sunt superbe......
Avatar utilizator
adelinep1
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 22, 2005 12:00 am

Mesajde al3x_atb » Joi Feb 24, 2005 9:15 am

hm, sincer sa fiu ecstasy mi se pare putin cam comerciala pentru stiulul lui atb
intencity insa chiar e super
delatfel cred k piesa asta ar fi trebuit promovata mai mult...
al3x_atb
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 05, 2004 9:46 pm
Localitate: Romania->Alexandria

Mesajde Matrashita » Joi Feb 24, 2005 11:40 am

Sincera sa fiu de Darude nu am mai auzit in ultimul timp...si ATB este foarte putin promovat in UK,in comparatie cu Romania unde clipurile lui sunt difuzate pe posturile muzicale si la radio.
Dupa parerea mea ATB are mult succes in Europa de Est si State.
Asta o dovedeste si faptul ca in 2 ani ATB a fost prezent in RO de 2 ori pana acum si intentioneaza sa vina pt a-3-a oara in Aprilie(in Bucuresti si Timisoara pe data de 8 si respectiv 9 Aprilie).
Alte tzari incluse sunt Ungaria,Polonia,Germania,USA,si Spania din cate se pare.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde al3x_atb » Vin Feb 25, 2005 12:23 pm

Tin sa te contrazic oarecum in legatura cu faptul k atb nu este pre promovat in UK. Dimpotriva. Vezi si discurile de platina si de aur pe care le-a luat acolo. Plus k cel mai mare fansite atb online este al unora din UK >>> http://www.dontstop.co.uk
La noi aici insa de-abia a inceput sa fie muzik house asa cum ar trebui, insa sunt ink multi care prefera MANELE (bleah)...
al3x_atb
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 05, 2004 9:46 pm
Localitate: Romania->Alexandria

Mesajde cosmicX » Vin Feb 25, 2005 9:49 pm

ATB nu intentioneaza sa vina aici, ci doar isi promoveaza albumul si asa mai departe, nu cred ca ii place lui asa de mult sa vina aici pe cat ii plac banii pe care ii ia de pe urma venirii in tzara noastra :P Si nu e promovat asa in UK pt ca oamenii aia stiu ce sa asculte si nu asculta comercialitatzi si au altzi artisti care dau clasa lu ATB de departe. Cat despre fan cluburi, sunt alcatuite de pusti de pana in 17 ani care au casa plina de postere cu ATB si care au auzit doar Marrakech si Ecstasy, daca le pui Killer sau 9PM te injura si iti spun ca nu e ATB :) . Parerea mea e ca albumu "Movin Melodies" de la ATB e cel mai reusit.
Avatar utilizator
cosmicX
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Mar 29, 2003 12:00 am

Mesajde euL » Lun Mar 14, 2005 8:20 am

ATB - Ecstasy / Darude - Music

Amandoua sunt la fel de marfa. Totusi ATB se asculta mai mult decat Darude
Deep is smile
Avatar utilizator
euL
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:00 am

Hai sa fim seriosi!!!

Mesajde Cai Lun » Sâm Iun 04, 2005 6:59 pm

cosmicX scrie:ATB nu intentioneaza sa vina aici, ci doar isi promoveaza albumul si asa mai departe, nu cred ca ii place lui asa de mult sa vina aici pe cat ii plac banii pe care ii ia de pe urma venirii in tzara noastra :P Si nu e promovat asa in UK pt ca oamenii aia stiu ce sa asculte si nu asculta comercialitatzi si au altzi artisti care dau clasa lu ATB de departe. Cat despre fan cluburi, sunt alcatuite de pusti de pana in 17 ani care au casa plina de postere cu ATB si care au auzit doar Marrakech si Ecstasy, daca le pui Killer sau 9PM te injura si iti spun ca nu e ATB :) . Parerea mea e ca albumu "Movin Melodies" de la ATB e cel mai reusit.


Cosmic, desi ai postat ceea ce am citat eu mai sus tocmai acum 3 luni, eu ma gasesc sa iti dau un raspuns pe care nimeni nu a catadicsit sa ti-l dea, desi suntem intr-o zona a fanilor atb*. ] ...tu esti chiar asa de sigur de cele de mai sus? Hai sa imi argumentez intentia de a te contrazice, in primul rand pt. ca am fost la atb* in Kristal, eveniment petrecut dupa ceea ce ai scris tu..
Inainte de toate cred ca suntem amandoi de acord ca in cel mai fericit caz tu esti doar un amator de atb* si in nici un caz un fan. Lasand asta la o parte, eu - ca un fan atb* ce ma aflu *p - ma simt dator sa iti reamintesc ca nu ai sa il vezi pe atb* intr-un live set promovandusi albumele, asa cum spui tu... adica un dj in concert este un nonsens. Daca vrei concert trebuie sa te duci la alte natii de artisti, pentru ca un dj., cum de fapt sunt convins ca stii si tu, este unul care pune muzica si nu care ISI pune muzica...
In fine, trecand mai departe, in seara din Kristal, spre exemplu, au fost aprox. 5 melodii semnate atb* in circa 3 ore, ceea ce nu prea inseamna promovare, mai ales ca din alea 5 melodii doar 2 au fost de pe ultimul album.
Evident ca nu pot sa fiu de acord nici cu faptul ca el a venit in scopuri mai ales materialiste in Romania. Dupa cum stii el a fost cel care a deschis Kristal Club si s-ar putea spune ca acest fapt este o amintire placuta chair si din pdv. al unui neamt care face asta la cateva mii bune de km departare de tara sa... Insa cel mai puternic argument pe care ti-l aduc este prestatia sa. Probabil ca nu l-ai vazut live, insa eu nu am nici un dubiu ca in ceea ce face omul asta pune suflet! Daca ar fi un materialist asa cum incerci sa spui tu, iti spun eu ca atunci nu ar mai transpira la pupitre si nici nu ar mai ragusi facand atmosfera, poate vei spune ca pentru asta e platit, insa iti spun eu ca pentru zecile de minute de autografe si poze pe care le acorda dupa nu il plateste nimeni, singura lui rasplata fiind aprecierea si respectul nostru, al fanilor.
In alta ordine de idei, cred ca tre' sa fii un mare cunoscator al britanicilor daca spui ca ei stiu ce sa asculte si nu se incurca cu fleacuri gen atb*... pai nu stiu cat de comercial este atb* nici daca se gaseste cineva sa ii dea clasa lui atb*, fie si in UK. Cred ca stii ca scoala muzicii techno isi are originea in Germania. Chiar in postul care il precede pe al tau spune cineva ceva despre niste discuri de aur luate de atb* pe acolo.. Din cate stiu eu venirea dj-ilor si altor formatii de gen in UK [vezi Scooter] a devenit de mult o traditie.. dar hai sa facem cateva comparatii. Daca tot vorbeam de UK sa luam Faithless, care de curand au lansat Forever Faithless, un album pe care, hai sa fim seriosi, sunt 5 sau 6 hituri mari si late! [no ofence! - si mie imi place faithless!!]. Cam acelasi nr. de hituri are atb* pe Movin' Melodies, ca tot vorbeai de el... Ma incumet sa fac o comparatie si cu mult laudatul Tiesto. Si hai sa fim si aici seriosi, cine e mai comercial dintre atb* si Tiesto*? Eu sunt convins de un lucru: Tiesto e la moda, atb* e constant. Poate ca in live seturi Tiesto poate ridica mai bine un club, dar atb* il poti asculta toata ziua si in aproape orice situatii. Intrumentele folosite de atb* "gadila" mai multe urechi decat altii... ca sa nu mai vorbim ca daca e aducem discutia despre compozitii... atb* chair e in stare sa compuna ceva klumea.. Oricum, a spune ca atb* e comercial e ca si cum ai spune ca e un artist folk... hai sa fim seriosi...
Incercand sa limitez proportiile raspunsului vreau doar sa iti mai spun ca un fanclub legal trebuie sa aibe legaturi si cu niscaiva perosane majore... plus de asta, cine ai vrea sa asculte house?... cei care acum 20 de ani ascultau abba? sau cei care acum 10 ani ascultau depeche mode?... ar mai fi multe de spus, insa m-as incumeta la un pariu cu tine: bagi mana in foc ca exista vreun membru de fanclub atb* care sa nu stie de 9PM si Killer?... mai vorbim... astept raspuns!..
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Sâm Iun 04, 2005 10:36 pm

Deci, sa ne bagam si noi coada! :fuck: :dir: ;a
Fratilor, daca altceva nu stiti decat manele, cu salam, parizer, shi nu mai stiu ce agarici care nu fac altceva decat sa poceasca limba romana, va rog eu frumos,sa va abtineti de la comentarii fara rost, doar de dragul artei, sau sa faceti posturi multe. Aici nu aguz pe mineni...deocamdata.
Dar m-am saturat sa tot ii aud pe unii cum spun ca ala, sau alalalt nu face asta decat pentru bani sau alte foloase.
Inca o data.Cand o sa stiti ce inseamna muzica frumoasa, si o sa lasati in trecut strigatele disperate ale agaricilor care nu au un ban in buzunar si se apuca de cantat manele, abia atunci sa comentati ca ala a facut ce a facut sau nu, nu va mai dati cu parerea aiurea.
Cu alte cuvinte ATB* a trait momentul cand a fost in Kristal.
[Orice asemanare cu realitatea este pur intentionata :bleah: ]
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Matrashita » Lun Iun 06, 2005 1:25 pm

Maxx,comentarii de genul asta nu ar trebui facute.
CosmicX a fost la ATB cu mine anul trecut,la deschiderea Kristalului....nu e un necunoscator intr-ale muzicii.Dar totul se rezuma la ceea ce iti place si fiecare ishi apara parerea.Nu trebuie sa atacam p nimeni.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Cai Lun » Joi Iun 09, 2005 1:05 am

Matrashita, nu incerc acum sa tin neaparat partea cuiva. Si eu respect parerea lui Cosmic, dar daca tot nu simpatizeaz cu persoana care este subiectul discutiei [asa cum reiese din post-ul lui vis-a-vis de atb*] atunci de ce nu incearca sa isi gaseasca o utilitate pe o alta sectiune?... Adica daca eu intru sa spunem la impact si incep sa spun cat de jalnica e ultima lor melodie [spre exemplu] evident ca raspunsurile nu vor fi pline de politetzuri... Deci intri pe o sectiune debitata lui atb* si incepi sa "bati moneda" pe ideea ca sunt multi artisti care ii dau clasa lui atb*... ce sa ii raspundem?? "Multumim pt. informatie, mai treci pe la noi!..." - sau ce?! Sa isi faca o sectiune separata anti atb* si atunci nu mai avem nici o problema... sau mai pe romaneste: sa se gandeasca la reactii inainte sa scrie - lucru valabil si in cazul altora!... Asta.. asa, ca idee.. :)
Life without knoledge is death in disguise!...
Avatar utilizator
Cai Lun
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde bj3y » Vin Iun 10, 2005 12:41 pm

Mai mai....kiar e de gandit...atb sau darude?.... imi place si darude dar ce au ei nou nu prea mai merge din punctul meu de vedere.atb are muzica prea comerciala....dar la pupitru nu il cunosti...abordeaza muzica de club tare kool....a fost invitat si in Romania si am vazut show-uri cu el afara si pot zice ca face atmosfera...se pricepe ce-i drept. Votez pt ATB
bj3y
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Iun 10, 2005 12:19 pm
Localitate: Botosani

Mesajde maxx1nsane » Dum Iun 12, 2005 12:00 am

hai ca acum m-atzi prins intr-o pasa proasta, shi o sa zic tot ce am de spus.
Matrashita, nu shtiu de ce zici tu ca nu ar trebui facute astfel de comentarii.
Eu unu m-am cam saturat de totzi manelishtii care strica muzica adevarata cu infectziile lor.N-ash avea nimic cu ei, da ma deranjeaza fatza lor!
Sunt sigur ca sunt multzi care gandesc la fel ca mine dar nu au curaj, timp, net sau alte motivatzii ca sa spuna ce au de spus.
Daca tu consideri ca am greshit cu ceva, te rog sa ii dai BAN, chiar nu ma intereseaza, eu cand am ceva de spus, spun, chiar daca deranjeaza.
M-am saturat de impertinentzi, mincinoshi, analfabetzi shi altzii care se incadreaza la sectiunea manelist!
Nu am dat nume, deci nu cred ca atac la persoana.
De fapt ma refeream la extratereshtrii ashtia manelishti.
Urasc manelele shi nu am ce sa fac.
So, daca merit ban, hit me, daca nu, lasa-ma sa spun ce am de spus.
(Sper ca nu m-ai intzeles greshit Matrashita)
Seeya
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Matrashita » Lun Iun 13, 2005 11:33 am

Hai mey Maxx,calm down!Nu ti-a dat nimeni in cap ...
Am sa fac un topic de reclamatii si nemultumiri daca insisti.Nici mie nu`mi plac manelele,nu le pot inghitzi!Nu cred k a fost vreunul de pe acest forum care a mentionat ceva de manele.
I-ash da unuia ban daca ar incepe sa imi vorbeasca de manele sau alte prostii pe un topic de House dar nu cred k a fost cazul.
Si totushi...aici votam pentru Darude sau ATB...sa ne incadram in subiect(vezi k pt offtopic-uri s-ar putea sa primesti ban de la mai marii Forumului,nu de la mine.:P)
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde maxx1nsane » Dum Iul 24, 2005 11:52 pm

:) inca ashtept topicu ala cu reclamatzii shi nemultzumiri!
Vreau sa shtiu shi eu de unde pot lua ce a mixat ATB* cand a venit in Cristal...
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Dum Iul 24, 2005 11:56 pm

Ambii au melodii misto...
De la ATB pot spune ca imi place in mod special : I can't stand it, iar de la Darude : Touch me, feel me !
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mar Aug 16, 2005 2:20 pm

darude....din pacate nu prea am mai auzit de el....imi placea....sper sa scoata iar ceva mishto, inca ashtept,oricum imi place mai mult decat tiesto...
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Daisy » Mie Iul 19, 2006 4:54 pm

Am votat pt ATB si as vota la infinit... orice spun altii... ATB ramane cel mai apreciat dj din Europa.
Daisy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 19, 2006 4:22 pm
Localitate: Romania, Dragasani

Mesajde DJ Marky » Joi Iul 27, 2006 8:39 pm

Vot: A.T.B.
Argumente: mai experimentat, mai cunoscut.
Concluzie: mult mai bun! ;)

PS: A.T.B. In Da Mixx!
''I regret tomorrow more than yesterday..''
DJ Marky
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iul 27, 2006 7:59 pm
Localitate: Oradea

Anterior

Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron