Ce parere aveti despre Sonique ?

Forum Dedicat Celor Ce Sunt Cu Adevarat In Lumea Muziki House

Ce parere aveti despre Soniq ?

Mesajde broos » Lun Sep 01, 2003 6:48 pm

Soniq a scos o piesa tare, cred ca este vorba despre un nou album. De la primul sau sau hit a evouluat simtitor. Cred ca abordeaza un house fain de tot.
Ce parere aveti despre muzica sa si despre noul ei look ?

~~~~~~~~
Feel the beat !
broos
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 07, 2003 1:19 pm
Localitate: Broos

Mesajde Matrashita » Mar Sep 02, 2003 12:45 am

De cand s-a lansat Sonique in muzica house a avut parte de melodii f ascultate.Stiu k prima oara cand am auzit`o imi placea f mult.
Vad ca se ghideaza dupa principul putin dar bine decat mult si prost.
Nu a scos single dupa single in speranta ca va castiga multi bani cum multi altii o fac ci a asteptat momentul oportun sa patrunda din noua pe piata cu un single de succes ,un nou look si dupa aproape 2 ani de disparitie iata ca Sonique s`a intors!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Sonique suna bine de tot...

Mesajde broos » Mie Sep 03, 2003 4:15 pm

Initial trimis de Regina Matrashita
De cand s-a lansat Sonique in muzica house a avut parte de melodii f ascultate.Stiu k prima oara cand am auzit`o imi placea f mult.
Vad ca se ghideaza dupa principul putin dar bine decat mult si prost.
Nu a scos single dupa single in speranta ca va castiga multi bani cum multi altii o fac ci a asteptat momentul oportun sa patrunda din noua pe piata cu un single de succes ,un nou look si dupa aproape 2 ani de disparitie iata ca Sonique s`a intors!


Asa e , ea lucreaza mai mult la calitate, calitate care bineinteles ca depaseste cantitatea. In orice caz la look se vede ca s-a lucrat bine de tot, iar muzica este superba.
Pariez ca vor fi luate din nou influente din muzica sa pe la formatiile romanesti, asa cum a fost i cu primul sau hit. "I feel..." a fost o piesa care i-a inspirat destul de mult pe artistii de la noi: 3rei SE-"Te astept sa vii". Suna apropiat de bine :)))

~~~~~~~~~
Feel the beat !!!
broos
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 07, 2003 1:19 pm
Localitate: Broos

Mesajde mhmd » Sâm Iun 12, 2004 8:38 pm

sonique e tare ...are gusturi ! din moment ce vine din uk e si normal ...sunt sigur ca maj nici nu aveti idee despre ce insemana cluburile si in general atmosfera de acolo ...exista artisit si dj
extraordinari de care nu a auzit nimeni p la noi ...eu cred ca e deja o realizare ca a scos capu dintre cei care o inconjoara !
[size=84]addicted to bass[/SIZE]
Avatar utilizator
mhmd
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Iun 11, 2004 11:00 pm


Înapoi la House

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron