Steaua in cupele europene, editia 2005/2006

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Trece Steaua de Rosenborg?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi Aug 18, 2005 11:27 am

Da
3
43%
Nu
4
57%
Nu stiu
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 7

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Aug 24, 2005 8:29 am

nu pot spune decat.....RUSINE STEAUA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Aug 24, 2005 9:25 am

auzi moshule...duten pana mea si zi rusine poli sau cu cine ti tu acolo si mai lasane...

din pacate ieri rosenburg fura mai buni. nafara de ultimile 15 minute, steaua a fo pe langa meci total.
e a doua mare oportunitate pe care steaua o pierde (dupa 3-0 cu parizienii).
sper sa vad ceva mai mult in UEFA
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde AxinTe » Mie Aug 24, 2005 1:33 pm

Eagle Raider scrie:dinamo are pula potential ,daia a luat-o de la farul
consider comentariile tale fara rost, e un fanclub steaua nu dinamo ,daaa
macar sa ajungetzi voi pana unde a ajuns Steaua anu trecut ,amaratzilor


deci sa o luam incet..

Dinamo a jucat in UCL sez trecut vs Manchester .. unde a jucat binisor (cel putin acasa) apoi a jucat cu sahtior pe care i-a eliminat.

Steaua a jucat cu rosenborg .. care a pierdut la o nou-promovata cu 5-1 acasa.. care are 6-7 titulari cu varste peste 30 ani

concluzia?
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mie Aug 24, 2005 1:46 pm

Steaua a fost varza tot meciu. Atat doar ca, pe final, au obosit moshucii aia. Un meci de tot cacatu, ce sa mai vorbim. Rusineeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Aug 24, 2005 1:49 pm

axinte...inainte sa vorbesti te rog frumos sa gandesti.

sa o luam incet. Dinamo a jucat binisor, reusind in schimb sa nu faca niica. La fel ca si steaua, dupa ce iau eliminat pe shatior siau luat-o de la rusi, din aceelasi motiv pentru care sia luato asara steaua "aias prosti, ii facem".
noua promovata care ia batut pe rosenburg is locul 1 in norvegia. itz zice ceva asta?

in dubla asta steua sia furato pe mana ei. asta este adevarat. dar dinamovistii si rapidistii ar trebui sa faca ciocu ic si joc de glezne. intai sa avetz rezultate taica si porma sa vorbiti



Steaua a fost varza tot meciu. Atat doar ca, pe final, au obosit moshucii aia. Un meci de tot cacatu, ce sa mai vorbim. Rusineeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

din pacate ai dreptate.....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde AxinTe » Mie Aug 24, 2005 2:12 pm

bun .. memete zi-mi tu alt adversar mai slab cu care putea sa pice Steaua ?!
si inca ceva.. ce legatura aveau dinamo cu rosenborg de au pus stelistii bannerul de dinaintea meciului ?
eu sunt dinamovist si am sperat sa castige Steaua ca sa avem mai multe echipe in Europa..
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Aug 24, 2005 2:19 pm

adversar mai slab

e baietii care ior scos pe celtic

ce legatura aveau dinamo cu rosenborg de au pus stelistii bannerul de dinaintea meciului

ete poola. de unsa stiu io ce le-a cacat unor prosti prin creer?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Aug 24, 2005 2:28 pm

O mica rectificare:
Dinamo i-a eliminat pe Sahtior si a pierdut calificarea cu Spartak acum 2 editii, editia trecuta a fost eliminata de Partizan Belgrad.

Referitor la meci avand in vedere ca suntem pe "suporter Steaua" doar atat: ati fost aproape de liga... a fost poate o sansa unica sa joace o echipa romaneasca cu o echipa atat de slaba... Dar asta e... Si inca ceva: eu nu mi-am dorit sa va calificati pt imbecilul ala de MeeMee... ca este un infatuat si un meschin insuportabil.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 24, 2005 2:29 pm

jaba va-ncontrati in orgolii ca n-o scuateti la capat. steaua ie steaua si dinamo ie dinamo si indiferent care din ele juaca in calificari in cl tot ne fac de cacat indiferent cu cine ar cadea.

steaua a jucat slab, mult sub nivelu iei. formula inedita a lu protasov cu boshtina atacant si nesu inpins mijlocas de banda a fost falimentara. cu un radoi in zi pruasta, autor al unui gol in propria puarta si co-autor la alte doo, steaua a avut peltea in aparare. asta ieste steaua, enervanta prin oscilatia rapida de la un joc bun la un joc slab. totusi insuccesul stelei poate fi privit si prin prisma unui unghi pozitiv. sa ajungi in grupa cu barcelona si ac milan sau chelsea nu scapi fara navodu de goluri si de cat cuca bataii mai bine iesire onorabila la timp :D

vedem ce-o mai fi si la anu...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Mie Aug 24, 2005 2:35 pm

echipele de footbal romanesti inca nu sunt pregatite de cl poate peste 2 sezoane si asta din cauza patronilor nu a jucatorilor. eu nu tin cu nici o echipa romaneasca in special, imi plac toate. La steaua o buba ii putin becali, da el bani da nu o face cu cap si greseli mai mari sunt atunci cand impune ca cutare jucator sa fie titular cum a facut cu cristea ( nu am nimic cu cristea ) dar trebuie sa lesi antrenorul sa faca ce vrea el. Investeste bani numai in jucatori romani care is scumpi si nu is asa buni cand peste hotare gasesti jucatori de valoare dubla mai ieftin dacat astia a nostri.
Mi-a parut rau ca nu s-a calificat as fi vrut sa vad si eu o echipa romaneasca in CL dar dupa mine tocmai peste 2 sezoane se va intampla asta :(
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Aug 24, 2005 3:06 pm

Investeste bani numai in jucatori romani care is scumpi

Mda, vez sa nu.jiji nici macar n`a mai prea facut investitii, din contra aj zice.sincura investitie si care s`ar putea sa merite ie nicolita, da numa sa nu aiba si asta suarta lu cristea.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Aug 24, 2005 9:29 pm

AxinTe scrie: apoi a jucat cu sahtior pe care i-a eliminat.

Steaua a jucat cu rosenborg .. care a pierdut la o nou-promovata cu 5-1 acasa.. care are 6-7 titulari cu varste peste 30 ani

concluzia?

in primul rand intai a eliminat pe Sahtior ,care atunci nu insemnau mai nik in fotbalul ucrainean ,dar mite in cel european

iar anu trecut cand au jucat cu Partizan au cam avut aceeasi soarta pe care a avut-o Steaua .Partizan inainte sa joace cu Dinamo a jucat cu Otelul care a fost mult mai aproape de calificare decat Dinamo

Ce atzi facut voi in ultimii ani in Europa !!!!!????? ... deocamdata sa tacetzi si dupa aia sa vorbitzi. Steaua a eliminat sezonul trecut pe Valencia

In caz ca nu stiai ,Rosenborg a facut niste modificari in ultima vreme la echipa,de exemplu venirea unui nou antrenor, care ia schimbat mentalitatea echipei si acest lucru s-a observat in ultimul amical pe care Rosenborg l-a disputat inaintea partidei cu Steaua au invins cu 7:2 pe o echipa din liga inferioara

axinte scrie:am sperat sa castige Steaua ca sa avem mai multe echipe in Europa

in caz ca nu ai aflat Steaua juaca in Turul I al Cupei Uefa ,ceea ce voi inca nu atzi ajuns ,mai avetzi inca un meci de disputat
Asa ca numarul acestor echipe e acelasi
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Aug 24, 2005 10:02 pm

nu insemna insemna mai nik in fotbalul ucrainean

mai nimic, duar se bateau la titlu
Rosenborg a facut niste modificari in ultima vreme la echipa,venirea unui nou antrenor

mda, un nou antrenor de la o echipa de....fete.
bre cand vrei sa spui ceva incearca sa fi mai coierent, jtiu ca iti ie apruape inposibil da macar incearca...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Aug 24, 2005 11:55 pm

imposibil e ca Dinamo sa castige Liga Campionilor...
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Aug 25, 2005 12:47 am

pai daca n-avem si noi o valuare ca mirela radoi, asta ie~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Aug 25, 2005 12:52 am

in caz ca nici tu nu ai aflat
mirel radoi nu se afla in echipa care a castigat Cupa Campionilor :P
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Joi Aug 25, 2005 1:33 am

ma mirel radoi a fost "omul meciului"
una peste alta mirel radoi e unul dintre cei mai buni jucatori din divizia A
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Aug 25, 2005 5:43 am

mirel radoi e unul dintre cei mai buni jucatori din divizia A


cand apuca sa juace si nu ie suspendat :D

igal, nu mai compara ceea ce se juaca in divizia A cu ce se juaca in europa. tu chiar nu optservi ca ie doo tipuri de folbal?

in plus, nu mai da ca argument cupa canpionilor castigata de steaua in 86 pentru ca este irelevanta in conditiile anului 2005 . atunci steaua a avut un "culoar" favorabil in conditiile in care echipele englezesti erau banate iar steaua a jucat cu alde honved, kuusisi lahti si anderlecht. nu diminuiez cu nimic meritul stelei dar hai sa fim realisti, pe turci ii bateam, cel putin la nationala si sculati din somn dupa betie, pe finlandezi nici nu mai vorbesc, iar belgienii ierea o prezenta palida in fotbalu mare.

mai mult, la vremea aia jucatorii romani nu ierea lasati sa juace afara deci echipele romanesti , steaua si dinamo, pe langa faptu ca luau tot ce era mai bun din romania, avea aceiasi jucatori ani buni de-arandu, relatiile de joc fiind fuarte clare si bine inchegate.

deci afirmatii de jenu ca noi suntem mai buni c-am loat cupa canpionilor candva sunt aberante si irelevante pentru steaua anului 2005.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Aug 25, 2005 9:33 am

pai daca n-avem si noi o valuare ca mirela radoi, asta ie

migule...mai avetz bah pana sa ajungeti la un asa jucator.
Repede tuata lumea (inclusiv niste cacati care se autodenumesc stelisi) a sarit sa dea muie lu radoi. sa nu uitam ca radoi nu a jucat niciun meci tare sezonu asta (multumita lu pitzi si ferefeului)

in plus toti jucatorii mari o fut uneori. ex: Sheva anu trecut s-a pisat in finala pe Milan cu ratare din doi metri + penalti. asta inseamna ca e cel mai prost atacant? (nu incerc sa-i compar pe unu cu altu, deci nu sariti ca sheva nui radoi).
rapidistii: ciocu mic. sa va amintesc acel anderlect - rapdid 3-2 (0-2)????
dinamo: ~p . voi nici macar natz visat ma asa ceva.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde AxinTe » Joi Aug 25, 2005 10:37 am

dap.. adevarul e ca manchester si benfica se compara cu rosenborg :(
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde old lord » Joi Aug 25, 2005 10:39 am

eyewitness scrie:cand apuca sa juace si nu ie suspendat :D

igal, nu mai compara ceea ce se juaca in divizia A cu ce se juaca in europa. tu chiar nu optservi ca ie doo tipuri de folbal?

in plus, nu mai da ca argument cupa canpionilor castigata de steaua in 86 pentru ca este irelevanta in conditiile anului 2005 . atunci steaua a avut un "culoar" favorabil in conditiile in care echipele englezesti erau banate iar steaua a jucat cu alde galata, kuusisi lahti si anderlecht. nu diminuiez cu nimic meritul stelei dar hai sa fim realisti, pe turci ii bateam, cel putin la nationala si sculati din somn dupa betie, pe finlandezi nici nu mai vorbesc, iar belgienii ierea o prezenta palida in fotbalu mare.

mai mult, la vremea aia jucatorii romani nu ierea lasati sa juace afara deci echipele romanesti , steaua si dinamo, pe langa faptu ca luau tot ce era mai bun din romania, avea aceiasi jucatori ani buni de-arandu, relatiile de joc fiind fuarte clare si bine inchegate.

deci afirmatii de jenu ca noi suntem mai buni c-am loat cupa canpionilor candva sunt aberante si irelevante pentru steaua anului 2005.



bravo ma ==D
dar ce spui de finala jucata de steaua in 1990, a fost invinsa cu 4-0
de ce toata lumea uita de aceasta finala?
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Joi Aug 25, 2005 10:52 am

fratilor degeaba tot spuneti ba ca steaua, ba ca dinamo sau rapid ii mai tare, momentan tot footbalul romanesc ii aproape de pamant. Ce mari se mai dadeau stelistii dupa victoria cu Valencia la Bucuresti si tin minte o delcaratie de-a lui jiji: "daca era terenul bun le dadeam mult mai multe goluri" daca era terenul bun o lua de se pisa pe ei si inca o delcaratie de a lui stoica facand referire la dinamo: " la anul sigur ne calificam in grupe batem si pe Man. Utd. daca cadem cu ei" nu au cazut cun Man. au cazut cu Rossenborg care asta e au invins, nu a fost vb de noroc romanii inca nu is pregatiti pt C.L. :(
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Aug 25, 2005 10:52 am

dar ce spui de finala jucata de steaua in 1990


am mai spus-o acu fro doi ani, a fost vanzare. in conditiile in care dupa cupa castigata jucatorii au primit 1000 usd in cont de valuta b.r.c.e. si un aro pe motorina fiecare, sau echivalentu in lei cand federatia in 86 a primit miliuane de parai in, 89(nu 90) au trantit meciu pentru 10 mii de parai fiecare
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde old lord » Joi Aug 25, 2005 11:03 am

Eagle Raider scrie: Ce atzi facut voi in ultimii ani in Europa !!!!!????? ... deocamdata sa tacetzi si dupa aia sa vorbitzi. Steaua a eliminat sezonul trecut pe Valencia


memetShol scrie: dinamo: ~p . voi nici macar natz visat ma asa ceva.


nimeni nu tine cont ca dinamo e marea ghinionista a fotbalului romanesc

de multe ori steaua a nimerit cu echipe care erau intr-o scadere de forma, de exmplu valencia anul trecut si acum norvegienii
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Joi Aug 25, 2005 11:10 am

eyewitness scrie:am mai spus-o acu fro doi ani, a fost vanzare. in conditiile in care dupa cupa castigata jucatorii au primit 1000 usd in cont de valuta b.r.c.e. si un aro pe motorina fiecare, sau echivalentu in lei cand federatia in 86 a primit miliuane de parai in, 89(nu 90) au trantit meciu pentru 10 mii de parai fiecare


sa vinzi o asa finala, pai asta e cruzime
ce se mai lauda A. Del Piero (daca asa se scrie) cu finala din 1989 (intr-un interviu)

multi spun ca steaua a vandut si meciul cu PSG din liga campionilor, atunci cand steaua a batut cu 3-2 acasa si a primit 3-0 la masa verde; echipa din paris a folosit un jucator suspendat

oricum nu mai conteaza
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Joi Aug 25, 2005 12:41 pm

ma nenea aiule ,mie mi-a spus sa numai vb despre rezultatele din trecut ,ci din 2005 si astia vb de rezultate din 89 sau despre alte rezultate petrecute in trecut

mi se pare aberant si chiar iritant ,asa ca no coment ,cu toate ca le mai ziceam si eu ceva
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Joi Aug 25, 2005 2:09 pm

am vazut k stelistii se bucura mai nou de organizarea a 20 de ani de la finala din '86,ce ar fi daca juve,real,manchester ar face si ei astefel de meciuri pentru fieacare trofeu european castigat?
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Aug 25, 2005 2:44 pm

a vinzi o asa finala, pai asta e cruzime
ce se mai lauda A. Del Piero (daca asa se scrie) cu finala din 1989 (intr-un interviu)

io zic ca in locu tau as cam tacea...ce plm treaba are del piero cu finala din 89???


am vazut k stelistii se bucura mai nou de organizarea a 20 de ani de la finala din '86,ce ar fi daca juve,real,manchester ar face si ei astefel de meciuri pentru fieacare trofeu european castigat?

ciar fi daca restul echipelor din romania ar organiza acelasi lucru? ioi....stai ca amu miam amintit, nar avea ce.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Joi Aug 25, 2005 6:04 pm

si organizati si la 100 de ani?asta daca nu duce oieru echipa de rapa.sper sa fie organizate si meciuri gen 4 ani jumate de la calicarea in fata valenciei,nu de alta,dar sa mai intre si cristea pe teren.
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Vin Aug 26, 2005 8:01 am

memetShol scrie:io zic ca in locu tau as cam tacea...ce plm treaba are del piero cu finala din 89???


acum cam 3-4 ani am urmarit o emisiunea - interviu cu un mare jucator italian, care parca se retragea din activitate, si unul din marele momente ale carierei sale a fost finala din 89 cu steaua
e bine aceal fotbalist forbea extraordinar de frumos despre acea finala si nu am inteles de ce si stelistii ( chiar daca au fost invinsi la scor era o finala, nu? )

nu stiu parca del piero era acel fotbalist s-au confund io, cred ca tu stii mai bine si confund io lucrurile
atunci despre cine naiba e vorba?
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator