STEAUA_galerie

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

STEAUA frumoasa galerie...

Mesajde porta » Mar Mai 04, 2004 9:24 pm

vreau sa spun ca mi-a placut foarte mult galeria in ultima vreme.....a fost la inaltime si mi-a dat senzatia ca ma aflu nu in romania ci in italia la un derby...desi a fost un meci cu o echipa de provincie (STEAUA - FC ARGES)....mai mult galeria a fost cu o clasa peste ce se vede in divizia A, dar respect si galeriei lui Poli care a fost la inaltime.....imi place cand se canta mai mult si se injura mai putin....dar oricum parca tot nu te simti bine daca nu strigi ceva de "bine" lui dinamo.....cred ca si voua va place.....STEAUA te iubim!!!
porta
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 18, 2004 11:57 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Cruela » Sâm Mai 15, 2004 11:34 pm

Intr-adevar galeria a fost minunata in ultima vreme si au cantat toti de parca ar fi fost un singur suflet si o singura inima ce bate pentru Steaua.
Asta probabil si pentru ca suporterii si-au dat seama de faptul ca in stransa lupta pentru campionat echipa are nevoie de sustinere morala.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Unde vedem meciu ?

Mesajde nrj.ro » Mie Apr 19, 2006 12:25 pm

N-am bilet la meci, dar am intrare gratuita si o super proiectie a semifinalei in Club Fever! Berea e la discretie, iar atmosfera din partea casei. Daca ai dubla calificare - roman si stelist, vino si tu joi seara in Fever, sa facem o figura buna in Europa, la noi acasa!

FORTA STEAUA !!! ==D
nrj.ro
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 18, 2006 5:43 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator