Piturca out, Zenga nou antrenor la Steaua

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Piturca out, Zenga nou antrenor la Steaua

Mesajde Ayrton » Joi Iul 29, 2004 1:23 pm

"Incepand de joi 29 iulie 2004, echipa de fotbal Steaua Bucuresti are o noua conducere tehnica: antrenor principal Walter Zenga, antrenor secund: Dorinel Munteanu."

cam nashpa pt voi...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Iul 29, 2004 1:33 pm

ata ete.
bre pana la urma piturca ne lasa...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Joi Iul 29, 2004 1:42 pm

cred ca Neaga e cel mai fericit ca a venit Zenga...
:D :D
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Iul 29, 2004 2:40 pm

Bre,nu-mi vine sa cred.Pai acum vo 2 luni urla Jiji ca nu il lasape Pitzi ca iel cel mai bun,ca alea alea.Io unu ma bucur ca ie Zenga.Bine ca nu ie Lacatus:j
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Iul 29, 2004 2:45 pm

bre mancavas....
venirati repede sa latrati de bucurie pacilea? nu prea vad dece va bucurati ca cu piturca plecati iar drept favoriti. acu e mai najpa.
de ce nu lor adus pe Laca????????????????????????????????????????
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde catharsis » Joi Iul 29, 2004 2:54 pm

piti, nu ne lasa! zenga a facut ceva ca antrenor? probabil o sa aiba aceeasi soarta ca olaroiu si iar o sa fie sezonul stelei compromis... pacat, ca anul asta aveam sanse mai mari...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Iul 29, 2004 3:19 pm

bah hai sa fim obiectivi, nu jtiu cine va bagat in cap ca aveti cel mai tare lot ca anu trecut il aveati tot pe asta si tot v-ati luat-o de la dinamo iar daca chiar ie adevarat ce spuneti cu valoarea lotului atunci schimbarea lui pitzurca este mai mult decat salutara atata timp cat in 4 ani ati fost outsideri. nici vara asta in meciurile de pregatire nu prea ati aratat c-ati avea cel mai tare lot. asa ca schimbarea lui pitzurca era o veche necesitate la steaua. oricum io unu va urez succes
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Iul 29, 2004 3:23 pm

aiule, oke....'nteleg
adica....lotul e oke...tehnica e. numa ca lu piturca preai placeau minijucatorii. si el l-a futut pe danciulescu, care inainte de piturca era super jucator, dupa piturca si-a revenit
oricum un antrenor care are putere absoluta si nu face nimic la steaua nu poa sa stea mai mult de doi ani, dal in balari
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Iul 29, 2004 3:25 pm

sori, vorbeam cu catharsis
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 29, 2004 5:16 pm

deci becali a zis azi ceva de genu:
"sincer, ma bucur ca s-a intamplat asa. sa vedem cum este si cu alt antrenor. oricum, eu niciodata nu as fi putut sa-i spun lui piti sa plece de la steaua". deci daca nu si-ar fi dat piti demisia, ar fi stat in ghencea mai ceva ca fidel castro la sefia cubei.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde catharsis » Joi Iul 29, 2004 5:22 pm

aiule, nu prea esti outsider daca termini pe locul 2 in 2 ani consecutivi. perioada de pregatire nu e foarte relevanta, nu au fost aceeasi adversari si nici nu au avut toti aceeasi motivatie.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde 7vies » Joi Iul 29, 2004 7:31 pm

o schimbare de antrenor in momentul asta (inceput de campionat si meciuri in cupa uefa) pica cum nu se poate mai prost...cand sa aiba timp un nou antrenor (mai ales daca e vorba de Zenga) sa se acomodeze si sa dea si dea si rezultate imediate (ca doar steaua nu-si permite sa piarda startul in competitia cu pretendentele la titlu)...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Iun 16, 2005 4:03 pm

Conform gsp:

Steaua şi-a găsit antrenor:
Protasov semnează miine
Fostul atacant al nationalei URSS, Oleg Protasov, are cele mai mare sanse de a semna un contract de antrenor cu Steaua. Dacă negocierile decurg normal, el va parafa miine actele! Protasov a mai antrenat Olympiakos Pireu (cu care a cucerit un titlu, 2002- 2003) şi pe AEL Limassol.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am


Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron