Steaua in UEFA 2004-2005

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Mesajde Catalánul » Vin Dec 17, 2004 4:04 pm

slabe sanse pentru steaua de a merge mai departe :p
ma bucur ca o sa am ocazia sa ii vad aici :)
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Vin Dec 17, 2004 4:44 pm

se pare k drumul stelei se va termina.. :cry:
oricum nici o echipa romaneasca nu va ajunge pana unde a ajuns Steaua ;m
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Sâm Dec 18, 2004 1:24 pm

nu sunt apsoult deloc stelist(si sunt convins ca stitzi asta:j) da totusi eo zic ca ceva sanse ar fi.Valencia nu mai ie echipa de anu trecut.Cu ceva bulan(care nu v-a lipsit deloc in ultimu tinp)eo zic ca va putetzi califica mai departe.Asta si daca nu vindea nea jiji nimica intre tinp.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Santos » Sâm Dec 18, 2004 3:24 pm

Valencia-Steaua:0-2.
Steaua-Valencia:3-0.
Penalti si cartonas rosu!
Avatar utilizator
Santos
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Dec 19, 2004 2:32 am

valencia nu prea joaca fotbal, dar ati vazut ce le-au facut celor de la Barca.. chit ca saracii catalani n-au prion o zi grozava..

so.. as spune ca sansele stelii sunt mai mult teoretice decat practice:)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Bei...

Mesajde Aurolacul » Mar Dec 21, 2004 12:31 am

Valencia sunt buni. Eu zic:
Valencia - Steaua 2-0
Steaua - Valencia 0-0

As vrea ca sa mearga mai departe Steaua dar trebuie sa fiu realist.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Catalánul » Mie Feb 02, 2005 7:45 pm

azi mi-am luat bilet la meciul (daca poate fi numit asa :p) Valenciei cu Steaua din 16 februarie ;D sper sa vad multe goluri :D si fie ca cel mai bun sa castige :yD am sa fac si poze la meci... poate o sa le pun si aici ;-)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Feb 03, 2005 9:28 am

Pai nu anuntase Jiji ca da bilete gratuite romanilor din Spania? Nu puteai sa mai astepti? Si sa joci si tu la pariuri banii aia? :D
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Catalánul » Joi Feb 03, 2005 3:38 pm

nu cred eu ceea ce spune jiji :D una zice alta face :cow: ... asa ca ieri am fost si mi-am luat bilet, ca doar aveam reducere 50% deoarece am mers cu abonamentul unui prieten care mi-a zis ca nu vrea sa mearga la meci :yD
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde the_curse » Vin Feb 18, 2005 4:06 pm

da.....siiii..........marcooooooooooooooo diiiiiiiiiiii vaiooo GOL GOL GOL GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Avatar utilizator
the_curse
Junior Member
 
Mesaje: 181
Membru din: Dum Mar 28, 2004 12:00 am

Mesajde PAUL M » Mie Feb 23, 2005 10:36 am

Fara Neaga parca nu mai e aceeasi echipa.
PAUL M
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Feb 23, 2005 1:01 am
Localitate: Arad

Mesajde baixinho© » Mie Feb 23, 2005 12:15 pm

Paulica, scrie si tu doua vorbe despre meciul Valencia - Steaua, nu o parere la modul general. Evident ca "Fara Neaga parca nu mai e aceeasi echipa", pentru ca si fara orice alt jucator Steaua nu mai este aceeasi echipa.

Vad ca nu s-a bagat nimeni sa scrie, aici. Am tot asteptat, dar constat ca nu si-a luat nimeni inima in dinti, drept pentru care ma ofer eu voluntar. Desi recunosc ca am tinut cu Valencia (chestie pe care o voi face si joi), nu pot sa nu recunosc faptul ca Steaua a jucat superb in aparare. Singura exceptie a fost cornerul de la faza primului gol, cand a fost o greseala in lant a mai multor jucatori. Cad despre golul de 2-0, acolo nu a fost decat, poate, vina lui Hamutovski, care ar fi trebuit sa-si aranjeze altfel zidul. Sutul a fost perfect si poate mingea nu s-ar fi oprit in plasa doar daca ar fi fost 2-3 jucatori in plus in zid. Asta ar fi insemnat, insa, ca unii jucatori de la Valencia sa fi ramas liberi, iar in acest caz faza s-ar fi derulat, in mod sigur, altfel.

Mi-a placut cum a jucat apararea deoarece Valencia nu a fost in stare sa creeze nici o faza periculoasa din actiune (atac pozitional sau contraatac). Este drept, Steaua s-a aparat de foarte multe ori aglomerat in fata propriului careu, dar asta conteaza mai putin intr-un meci cu asemenea miza.

Ce nu mi-a placut a fost modul in care se facea presingul. Din ce am vazut de-a lungul timpului la televizor, presingul incepe in cel mai fericit caz in momentul in care jucatorul a preluat mingea, nu la 5-6 secunde dupa, deoarece in acest fel ii dai posibilitatea sa gandeasca ce sa faca. Totusi, modul in care a jucat Steaua este de inteles. Nu mai disputase un meci oficial de peste doua luni si, cel mai important, nu este obisnuita sa participe la meciuri atat de importante decat de cateva ori pe an.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Mar 18, 2005 2:12 pm

Daca treceti de Villareal jucati cu Alkmaar din Olanda.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron