Steaua in UEFA 2004-2005

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Steaua in UEFA 2004-2005

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Aug 27, 2004 12:38 pm

Steaua - TSKA Sofia

Un adversar destul de tare...cu care Steaua va avea emotii...la cum joaca.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Aug 27, 2004 12:42 pm

deh normal k vom avea emotzii ...
steaua joaca asha din cauza lui zenga care a dereglat sistemul de joc...steaua nu s-a aparat niciodata in istorie mai ales acasa...
sa speram k vom trece de bulgari
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Aug 27, 2004 12:57 pm

sly scrie:sa speram k vom trece de bulgari


corect este "vom trece la bulgari" inainte meciului de la sofia

bre, io v-as inteleje optimismu daca ar fi legat si de o baza solida, reala
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Aug 27, 2004 12:58 pm

nu ne costa nimic sa ne facem sperantze...fie ele si desharte. :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Aug 27, 2004 1:49 pm

steaua are meci mai greu ca dinamo.bulgarii sunt o iechipa dura si juca destul de bine.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Sâm Aug 28, 2004 3:47 pm

Nu stiu de ce o vad pe steaua calificata.Desi a jucat ca p... cu zeleznik,cred ca va trece de tska.E posibil sa gresesc:)
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde rady » Lun Aug 30, 2004 2:56 pm

dintre steaua-tska si dinamo-partizan, e clar ca steaua are prima sansa, fara discutii. prevad o calificare a stelei in grupe nu prea grea
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Aug 30, 2004 3:04 pm

Io prevad o prestatie rusinoasa, pe masura echipei de rahat pe care o are Steaua in momentu asta!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Aug 30, 2004 3:07 pm

Eu prevad ca va castiga Cupa UEFA si Supercupa Europei !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Lun Aug 30, 2004 3:24 pm

dupa cum am mai zis, sunt unii oameni care pur si simplu sunt retarzi din nastere !

cat despre steaua, toata lumea asteapta rezultate. si romanul, in genere, vrea rezultate imediate, nu numai in sport ci si in afaceri.
daca steaua nu se califica nu-i nici o tragedie, daca in schimb se califica o sa fie un succes romanesc, de care miscarea fotbalistica autohtona are mare nevoie.
deocamdata, are sanse egale de calificare, atat timp cat se joaca 11 la 11. mingea e rotunda si surprizele pot aparea. aceleasi sanse le are si dinamo.

daca dinamo juca cu mai mult tupeu in confruntarea cu mancester, probabil ca acum threadul asta nu mai refula de atata compatimire si optimism debordant. suntetzi exact ca niste mosi dn cismigiu care joaca table si fac si desfac echipe, pun antrenori si hotarasc golgeterii.
fitzi realisti si cu capul pe umeri !
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Sep 17, 2004 3:19 pm

Nicolae Dica si Gabriel Bostina vor juca in meciul retur pe care FC Steaua il va sustine, pe 30 septembrie, la Sofia, in compania formatiei TSKA, desi au primit cite un cartonas galben in partida tur, informeaza site-ul oficial al gruparii "ros-albastre". Cei doi au primit al doilea cartonas galben in Cupa UEFA, ei urmind sa fie suspendati doar la al treilea avertisment primit.
In meciul tur cu TSKA, Dica a primit cartonasul galben, in minutul 79, pentru un fault asupra lui Dimitrov. Bostina a fost avertizat, in minutul 59, desi nu se afla in teren. El se incalzea linga banca de rezerve a echipei sale si a facut un pas in teren pentru a returna o minge, desi aceasta nu iesise in afara terenului. Arbitrul i-a dat cartonas galben si i-a cerut lui Bostina sa-si ridrice vesta pentru a-i vedea numarul, dar jucatorul avea doar un maiou, fara tricoul de joc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Sep 17, 2004 3:40 pm

ei urmind sa fie suspendati doar la al treilea avertisment primit.

bah misto veste. dar explica-mi si mie cum vine asta si de ce?


comentariu
bre ieri jucaram binisor, pacat ca golu fu cam de cacao si pacat de neaga ca a devenit mult mai egoist can retur. daca la faza imediat dupe golu de 2-1 pasa lu cristea creca sansele de 3-1 erau mai mari.
oricum golu lui fu de jeneric.
creca la sofia daca in prima repriza nu luam gol batem la bulgari rau de tot. Am vazt ca si ei e ca dinamo, dupa 50 de minute nu prea mai alearga.
baietasul ala ivanev ie bun tare rau

'Trebare: dece toti portarii lu stiaua din ultimu timp se taie mai rau ca maioneza dupa cate un sezon de excepte?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Sep 19, 2004 2:37 pm

Regulamentul UEFA pt CL shi C2 de vreo 3-4 ani prevede ca jucatorii sa fie suspdendati doar la 3 avertismente.

Cat despre meciul de joi. Foarte frumoasa atmosfera, pisha-m-ash pe ei de bulgari cu "Tziganii" shi restu de cantece de kkt pe care le aveau. Ca in afara de "TSKA" nu prea i-am auzit sa strige shi altceva. Pisha-m-ash pe jandarmii de la intrare care la ultimele 4 meciuri din sezonu asta se incapatzaneaza sa-mi rupa biletu de la mijloc sa n-am shi eu amintiri :). Pisha-m-ash tot pe jandarmi dar shi pe idiotzii care cred k pe stadion e teatru sau opera, shi ca sta cineva sa-shi verifice biletul sa vada unde e locul lui.

Cat despre Steaua. Echipa nu s-a mishcat rau, se vede incet incet ca Zenga incepe sa schimbe cate ceva. Ar trebui ca Dorinel Munteanu sa mai sara din schema pt k este clar depashit ca viteza de reactie, chiar daca in repriza a doua a jucat ceva mai bine. Falemi este catastrofal shi ca plasament shi ca interventii, Hamutovski la fel. Neaga alearga mult, Oprita sta tot timpul in spatele fundashilor de nu potzi pasa cu el fara sa-l prinda in off-side, Paraschiv e singurul mijlocash care pune osul, pacat ca se precipita la finalizare, Dica se salveaza cu cate un gol deshi n-arata nimic in restul meciului, Dumitru, dezordonat in joc, am tot sperat ca Zenga il va invatza sa se limiteze la banda dreapta, dar m-am inshelat. Petre Marin strange mereu in centru pe atacurile adversarilor, lucru pe care nu il intzeleg, pt k lasa banda sa mereu libera, iar Dica coboara foarte rar in aparare, iar Dorinel e intotdeauna depashit, mai ales cand dai peste unul ca sheptaru' ala bulgar. Ar trebui incercat Bostina pe stanga shi Dica in centru, dar am incredere in Zenga ca va gasi cat de curand o solutie. Ogararu, a greshit la gol mai grav ca Hamutovski, a trecut mingea prin fatza lui de doua ori inainte sa shuteze ala shi nu s-a sinchisit sa puna piciorul. Cred k ishi facea freza in vreo balta de pe teren. Cristea iar a mai mishcat cate ceva..... Mare nevoie ar fi de un Mitrovici in centrul careului, k pana ishi revine Ciocoiu, intru io la facultate shi imi dau shi licenta. Sper ca n-am uitat pe nimeni.....aaa, Lovin, interesant jucator, foarte inalt, pacat ca atunci cand are mingea sta cu privirea-n pamant. Grava treaba asta.....


Dinamo, nu i-am vazut, dar am intzeles k au fost jalnici....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Sep 24, 2004 11:51 am

crede-ti ca sancbata seara, dupe meciu cu sportu, zenga isi va prezenta demisia sau va mi mentinut in continuare pe banca tehnica a echipei in pofida rezultatului ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Bravo.

Mesajde Ayrton » Joi Dec 02, 2004 9:14 am

Felicitari pt calificarea in primavara europeana.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Bravo Steaua!

Mesajde piskeshu » Joi Dec 02, 2004 9:34 am

Felicitari pt. calificarea asta scremuta!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Dec 02, 2004 1:32 pm

scremuta pe dracu. 6 puncte sunt 6 puncte indiferent cum ai pune problema. Toate echipele intalnite au bugete mult peste al Stelei shi cu toate astea noi mergem mai departe. Ma doare fix la salam! (copyright cui o fi inventat expresia asta da-mi place la nebunie) Aseara dak dadeam un gol la una din alea 3-4 ocazii imense nu mai comentatzi atata acuma.....calificare scremuta, eh nu ca asta-i buna.....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Dec 02, 2004 1:45 pm

Deci calificarea ie scremuta prin prisma jocului de cacat practicat de echipa de FOTBAL Steaua Bucuresti. N-am zis ca nu-i binevenita, doar scremuta, dar daca tu te exciti asa tare din cauza ei, bucura-te ca mai departe alte rezultate n-or mai fi la valoarea asta.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Dec 02, 2004 1:59 pm

Spre deosebire de altzii eu nu dau dovada de frigiditate totala


edit: da bah pishpisphkerule, am greshit, asta e, m-am grabit, ca mai am shi alte treburi decat sa stau toata ziua pe net ca tine. Hai gata, tzi-am intzeles frustrarea, te-am pupat, pa pa!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Joi Dec 02, 2004 2:18 pm

Spre deosebire de altii... ca altiii? Io zic sa-ti revezi conexiunile neuronale. N-are rost sa faci pa desteptu daca nu poti.

Io raman la parerea mea ca a fost o calificare urata.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde comisarul » Vin Dec 03, 2004 10:31 am

Decat sa joci in aceiasi zi la Braila cu Dacia Unirea, mai bine te califici, chiar s-asa scremut cum zici tu, la Bilbao, cu Atletico. Ce zici?
comisarul
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde piskeshu » Vin Dec 03, 2004 12:39 pm

Domn comisar, sa traiti! Va rog ca sa cititi posturile mele de mai sus si veti vedea ca am zis ca ie bine ca ne-am calificat, numa ca modu in care ne-am calificat nu mi-o placut. Sa traiti!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Dec 03, 2004 2:01 pm

si apoi nu vad de ce nea comisar face referire la meciul de la Braila al lui Dinamo, ca nu-mi aduc aminte sa fie piskeshu suporter al alb-rosiilor... sau pe unii ii obsedeaza asa de mult Dinamo incat nici sa se bucure nu mai pot?
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Dec 03, 2004 3:13 pm

sigur ca da. il cheama Borcea.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Vin Dec 03, 2004 3:38 pm

Cu siguranta il cheama Borcea si se increteste pielea pe el de ciuda:)
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Dec 03, 2004 4:08 pm

Voi despre cine vorbiti?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Dec 17, 2004 3:04 pm

in 16 imi: Valencia-Steaua.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Dec 17, 2004 3:09 pm

Facem acolo un egal shi batem acasa la limita....optimi...here we come


p.s. and pigs fly
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Dec 17, 2004 3:10 pm

apoi, daca va mai exista un apoi, joaca cu invingatoarea DinamoKiew-Villareal
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Vin Dec 17, 2004 3:22 pm

tot cu cineva din spania ar pica,zic eu.Oricum sanse mici
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori