ce ne facem frazilor campionatul asta

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

ce ne facem frazilor campionatul asta

Mesajde drogy » Mar Iul 05, 2005 12:22 pm

cu gazonul care il avem si echipa asta sa ne multumim daca terminam in primele 10 locuri
drogy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 05, 2005 12:01 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Eagle Raider » Dum Iul 24, 2005 1:53 am

vai tu ,dar asa impresie proasta ai despre echipa,creca nu esti un fan adevarat!!!

anu asta tot STEAUA ia campionatu si ajunge deocamdata in turul III si sa vedem cu cine cadem si sper sa ii batem si pe astia si sa intram odata si noi in grupe!!!

in legatura cu gazonul ,ai dreptate e varza ,nu puteaua sa-l faca ca asa au zis intr-un comunicat de presa ca imediat pe 11 iunie cand campionatul se va termina ,vor demara lucrarile de refacere a gazonului Si iata ca suntem in 24 iulie si nu s-a inceput nik

Hai Steaua
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Aug 04, 2005 11:39 am

anu asta tot STEAUA ia campionatu si ajunge deocamdata in turul III si sa vedem cu cine cadem si sper sa ii batem si pe astia si sa intram odata si noi in grupe


daca nu-si schinba swaitzeru din aparare cu un trapist o s-o ia in buza si cu turu 3 si cu canpionatu. ia buabe prea usor, s-a vazut si cu dinapoia lu ficus si cu irlandejii
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde catharsis » Joi Aug 04, 2005 12:01 pm

steau are un prim 11 destul de bun, insa putine posturi sunt acoperite de rezerve de valoare. talentul lui jiji de a se certa cu toata lumea si lipsa lui de lichiditati au transformat steaua intr-o echipa cu un lot foarte subtire. nu cred ca va face fata pe tot parcursul campionatului.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Aug 04, 2005 12:01 pm

cum sa schimbe bre bulevardu central din fatza lu hamu?
probleme sezonu asta
1. apararea varza. Sper ca odata cu revenirea lu paraschiv si retragerea lu radoi, ghionea sa juace ca anu trecut.
2. atacu...desi se ajunge in fatza porti mai des se rateaza groaznic. din pacate in continuare steaua juaca dupa modelu venit de le nenea piturca: centrari si "ciofi ofi". astia nu si-au dat seama ca fl dumitru nu mai juaca?

puncte tari:
1. creca cel mai tare punct tare :D este nicolita. baiatu asta alearga cam cat restu la un loc. culmea e ca alearga cu ceva mai mult folos decat gaina de oprita
2. parca se verticalizeaza mai mult decat in era zenga
3. poatesi revine dinita.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Aug 04, 2005 12:15 pm

deci acu recunuajteti ca va loa sportu canpionatu ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Joi Aug 04, 2005 12:17 pm

memetule, la critici is de-acord cu tine!

dincolo insa, mi se pare bai mare:
1. nicolita e drept ca alearga, are fuleu, da` inca nu la-m vazut sa faca o faza beton cu mingea! shi ieri o dat golu cu noroc. la fel era shi cristea la vremea lui. asemanarile cu cristea sunt destul de multe incat sa ma puna pe ganduri!
2. zenga intai se asigura ca nu ia gol shi abia apoi incerca sa dea. protasov da importantza mai mica apararii in conditziile in care inca n-a gasit o formula ideala in atac.
3. ma indoiesc! prea multe accidentari shi nu-i prieten cu cine trebe!

bineintzeles, imi doresc sa ma inshel in toate cele 3 puncte!:)
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde Preacuviosu » Joi Aug 04, 2005 12:24 pm

ce am facut si anu' trecut.....luam campionatul. Intram in grupe... si acolo Dumnezeu cu mila.
Preacuviosu
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Dum Iun 12, 2005 3:23 pm
Localitate: pitesti

Mesajde catharsis » Joi Aug 04, 2005 12:26 pm

dinita sa revina la ce forma? asta cand a fost jucator?
sper sa il retraga pe radoi sau macar sa-si revina goian ca e jale in centrul apararii.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Aug 04, 2005 12:33 pm

ce am facut si anu' trecut.....luam campionatul


bre, esti cunva dinamovist?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Aug 04, 2005 1:20 pm

baciu asta imi mananca ficatii e atat de nesigur pe el incat imi da palpitatii!! :eat:
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am


Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori