Steaua in cupele europene, editia 2005/2006

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Trece Steaua de Rosenborg?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi Aug 18, 2005 11:27 am

Da
3
43%
Nu
4
57%
Nu stiu
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 7

Mesajde marian jan » Vin Apr 28, 2006 1:10 am

butule,tu esti ma?

daca da, BRAVO !
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Vin Apr 28, 2006 2:26 pm

Steaua baga toata autobaza in poarta !

Doamne cum e posibil sa pierzi asa ,dak pierdeam in conditi normale ,nu era aja mare supararea ,dar cand ai 3:0 la general si mai ai 65 de minute de jucat nu joci chiar in halul asta. Nu a existat jucator care sa tina mingea la picior ,ce sa mai vorbim de pase (inexistente) .

Totul s-a rupt de cand Macaroane a intrat pe teren .Iar Olaroiu a facut niste schimbari de kkt,chiar nu inteleg de ce nu l-a bagat pe Cristocea in locul lui Bostina care nu a facut nimic tot meciu(crece se uita la Ice Age 2) si restul echipei l-a urmat.I-a introdus pe amaratii aia de Balan(greseala mare la golu 4),Baciu care nu a atins mingea de 5 ori si Nesu.

Ce sa mai spunem de aerianu de Carlos care tot iesea din poarta ,unde mm vroia sa iasa ,nu putea sa stea in poarta ,se ducea in pi..da masii.

Durearea este cu atat mai mare din cauza ca aia habar au sa dea cateva pase usoare ,dar cum Steaua nu stia ca mai exista inca o jumatate de teren se calcau unii pe altii in careul propriu in loc sa iasa la presing ca apararea alora era vraieste si un portar care din 3 suturi pe poarta dak scotea 1 era bine.
Dica a jucat binisor ,a alergat mult se tinea dupa fundasi atat cat putea si el ,ca mijlocu facea tusa de la 16 m.

Bai frate poi pentru 100.000 $ muream pe teren ,ii calcam in picioare .Mama de nu i-as bate pe astia de la middlesbrough pana le scoteam fotbalul din cap ca si asa nu prea stiu.Aia nu e echipa ,au decat 2 - 3 jucatori care stiu fotbal ,restu pausa
Plus penalty-ul din ultimul minut cand Dica a sutat la poarta si mingea a fost lovita cu mana de un jucator de la aia
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Anterior

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron