Steaua in cupele europene, editia 2005/2006

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Trece Steaua de Rosenborg?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi Aug 18, 2005 11:27 am

Da
3
43%
Nu
4
57%
Nu stiu
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 7

Mesajde Sică » Joi Oct 06, 2005 5:09 pm

~p jucatorii valenciei nu au jucat in viata lor pe un teren mai prost sau mai plin de mocirla decat cel din ghencea
de ce nu au putut sa bata si pe vilareal ? ca doar valencia era cea mai buna echipa a anului pe cand vilareal nu era nimic.
a 2-a echipa spaniola a prins teren cat de cat bun.
Sau ceva mai recent ce au facut cu rosenborg ??? parca zicea stoica ca o sa bata si pe man. utd. daca cad cu ei si tot se califica in grupele CL si ei nu au putut sa bata un Rosenborg amarat
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Oct 07, 2005 4:30 pm

bre steaua - rozenburg a semanat destul de mult cu rapid- feynord.
aia mai tari au pierdut penca
1. au intrat in teren convinsi ca or sa castige fara sa se chinuie prea mult
2. au ratat ca prosti

diferenta e ca rosenburg au avut 6,7 ocazii din care au dat 4 pe cand rapidu a avut 4-5 si a dat doo.

si nustu daca ai observat dar acel rosenburg amarat a batut cu 3-1 in grecia si au fost invinsi cu un 1-0 amarat de Lyon (lyon care batuse cum batuse realu)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Oct 07, 2005 5:16 pm

oricum nu zic ca steaua ii o echipa slaba, steaua ii o echipa destul de buna dar pe mine ma oftica becali cand face declaratii de genul: "obiectivul ii finala cupei uefa"
cu dracu sa zici tu ca ai ca obectiv finala uefa cand cine stie daca o sa treaca de grupe
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Oct 07, 2005 5:16 pm

lasal pre nea jiji. ie deja dus cu pluta.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Oct 07, 2005 5:35 pm

~p ~p sincer nu cred ca mi l-as putea imagina in alta postura, stateam asa si ma gandeam odata cu inca unu cum ar fi sa vina becali la un interviu si sa o dea in termeni de oameni culti nu in razboinicul dreptatii ~p nu cred ca l-as putea vedea vreodata asa :))
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Oct 07, 2005 8:43 pm

sica wine, incet , incet (dar sigur) te-ndrepti spre orizonturile pline de haos ale userului igal raider in sensul in care postezi de se-ncing tastele si in final nu spui nimic. deci mare atentie de-acu incolo, nu ie suficient sa fi sustinatoru stelei ca sa postezi pe acest tred.

multumesc

continuati
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Oct 20, 2005 7:55 pm

bre, a-nebunit lupu, ie 3-0 la paosa pt steaua
sa muara miraculosu de sete daca as fi putut frodata sa pronostichez asa ceva :D

cine plm ie lens ajtia?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Oct 20, 2005 8:45 pm

4-0
Uram bafta ciorilor si javrelor in cupa UEFA insa multe galeti de muie cu cacat in campionat, cupa si in timpul lor liber.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Oct 20, 2005 8:52 pm

baixule : da-i drumu si injura-ne pe threadu vostru de paduchiosi.N-ai ce sa cauti tu aici cu offtopice.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde h0va » Joi Oct 20, 2005 9:00 pm

threadu vostru de paduchiosi


tovarashu te rog eo, mai domol..fa un dush rece, linishteshte'te, ia o ruleta shi masoara'tz cuvintele..parol..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Oct 20, 2005 10:15 pm

Alioşa, mai bine mă sugi de caric cu prima ocazie cand mai ajungi prin ţară. o sa ai o satisfacţie mai mare, crede-ma pe cuvant.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Oct 20, 2005 11:43 pm

Baixule, acum regret ca te-am jignit direct insa sincer te-ai bagat ca musca-n lapte pe un thread pe care nu aveai ce sa cauti. Acum, referitor la ultimul tau post nu cred ca m-ai vrea in proximitatea ta data viitoare cand ajung in tara.

In rest, multa sanatate si disputa pe forum se incheie aici din punctul meu de vedere. Bafta in cupele europene.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Oct 21, 2005 7:57 am

4-0 pt steaua bun rezultat steaua dovedeste ca ar fi meritat sa joaca in CL dar din pacate sunt tot in uefa unde va prinde primavara mai mult ca sigur
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Oct 21, 2005 9:27 am

Aliosha scrie:te-ai bagat ca musca-n lapte pe un thread pe care nu aveai ce sa cauti.

ştiu, mi-ai spus să te ignor, dar aman puţin. faptul că nu am nici un drept să mă bag este strict punctul tău de vedere. ca moderator, am (hai să-i zic) obligaţia să văd ce se scrie pe toate threadurile.

o să te ignor, dar asta doar dacă nu o să mai foloseşti la adresa Rapidului epitetele respective. altfel, voi continua să-ţi răspund in acelaşi mod.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Oct 21, 2005 9:41 pm

ROMANIA STEAUA ... EUROPA STEAUA ... ORIUNDE STEAUA...CAMPIONII DIN GHENCEA
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 23, 2005 3:40 pm

Am urmarit meciul in localitatea Bicaz, judetul Neamt pe un televizor sport aflat la un motel pe marginea soselei ce duce spre municipiul Piatra Neamt.

Nu pot decat sa-i dau dreptate lui Decret in ceea ce a spus prin postul de mai sus. A fost de vis ! Coregrafie de nota 10+ din ceea ce am vazut pe micul ecran. Ferice de cei ce au fost la fatza locului !

Inca o data rezultatul realizat contra celor de la Lens...ma face sa regret faptul ca nu jucam in grupele CL...unde daca am fi prestat acest joc...am fi facut fatza cu brio unor echipe de talia lui Lyon, Real Madrid sau Olympiakos.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 04, 2005 3:19 pm

inca un joc bun al stelei.
protasov incet incet a schimbat jocul stelei. acum steaua juaca inteligent, in viteza si cu multe pase. ceea ce nu se poate spune de steaua lu zenga
GIGI: vrem un atacant
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Noi 04, 2005 3:49 pm

meme scrie:GIGI: vrem un atacant

ai dreptate se vede ca steaua are nevoie de un atacant, si sper ca becaly sa nu se zgarceasca la bani cum a facut cu iacob ca vede ce afacere a facut.
aseara putea sa castige cu italieni dar e bun si un rezultat de egalitate, ii ca si calificata steaua
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 04, 2005 3:56 pm

sa nu se zgarceasca la bani cum a facut cu iacob ca vede ce afacere a facut

bre sica...tu vorbesti de iacob baiatu ala care a venit moca si are numa vro 11 goluri date pana amu pentru steaua?
dap, najpa afacere.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Noi 04, 2005 4:09 pm

nu zic ca nu da goluri are simtul gaurii dar nu stie sa se descurce cu mingea pcior ii lipseste driblingul.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Noi 04, 2005 4:10 pm

sica: atacantu tre sa dea goluri si iacob e genul de atacant de careu si uneori mai face si sefeuri gen golul din meciul cu razanburg.
plus ca este fuarte bun la devieri si de obicei baga si mingea in atze. ieri s-a grabit din pacate pentru el si noi
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Noi 04, 2005 4:16 pm

totusi ar mai fi bun un atacant, lui cristea i-au intrat figurile in cap iar dininta nu prea mai da randament
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Noi 04, 2005 4:58 pm

dininta nu prea mai da randament


pentru ca l-ati loat cu japca de la sportu, bagand sportu in B pt nijte nenorocite de 150 mii para, si p-orma l-ati tinut pe tushe meciuri intreji

iacob, oricat de afacere avantajuasa ar fi fost tresa faca zilnic 8 ore numa preluari, se lovejte minjea de el ca de gardu agronomiei :D
e bun, are potential dar ie brut, tresa lucreze mult la tehnica
parerea mea
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Sâm Noi 05, 2005 7:43 pm

Singurii jucatori de la Steaua care le au cu tehnica sunt Dica si Bostina, dar asta numai cu stanga, deci nu se pune. Din ce-am vazut eu nici pe la alte echipe nu zburda jucatori tehnici. Cum apare unu cu valoare cum pleaca.
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Noi 23, 2005 6:54 pm

Steaua pe primul loc ,dupa primele 2 etape cu 4 puncte.Joi este etapa a 3-a ,iar Steaua sta !
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Noi 24, 2005 2:33 am

ValiEnte scrie:Singurii jucatori de la Steaua care le au cu tehnica sunt Dica si Bostina.


Si Ogararu. Bine, Bostina si-a mai revenit in ultimu timp dar practic calificarea in liga el ne-a mancat-o in meciul tur. A fost atat de tehnic incat a dat cu spitu in pamant, fata in fata cu poarta goala.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Dec 01, 2005 4:21 am

Clubs Pld W D L GF GA Pts
Steaua 3 2 1 0 7 0 7
Sampdoria 3 1 2 0 3 1 5
Hertha 3 1 2 0 1 0 5
Lens 3 1 1 1 5 4 4
Halmstad 4 0 0 4 1 12 0

=================

... cam asta a fost grupa UEFA anu asta. Daca facem macar un egal la Berlin ar fi superb.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Joi Dec 01, 2005 10:19 am

iacob, oricat de afacere avantajuasa ar fi fost tresa faca zilnic 8 ore numa preluari, se lovejte minjea de el ca de gardu agronomiei

aiule, in genere ai dreptate shi cre` ca te-o citit(?! :) ) shi victorashu, ca asara o reushit preloarea sh-o bagat matza-n atze!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Dec 01, 2005 10:28 am

bravo steaua!

baics, faptu ca o echipa se califica prima in grupa are fro inportanta la trajerea la sorti?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Dec 01, 2005 10:33 am

ochila raspunz io:
prima din grupa juaca cu castigaturele locurilor 3 din alelalte grupe
locu doi juaca cu alea din CL


galeria a fo asara superba, coregrafia a fo deosebita mai ales ca a lipsit cu desavarsire, jocul stelei a fo modest sau nu - la obect, fara sa se streseze prea tare.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori