STEAUA in Uefa Champions League/UEFA Cup 2006-2007

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

STEAUA in Uefa Champions League/UEFA Cup 2006-2007

Mesajde Eagle Raider » Joi Iun 22, 2006 9:58 am

Maine are loc tragerea la sort la ora 13:00(Nyon) pentru tururile I si II ale UCL. Steaua este cap de serie in turul II preliminar

pentru a vedea posibili adversari ai Stelei apasati AICI
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Iun 22, 2006 10:03 am

igal, nu ierea mai sinplu sa dai linku din onlinesport?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Vin Iun 23, 2006 12:24 pm

LINFIELD sau GORICA - Steaua in turul II preliminar
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde old lord » Mar Iul 25, 2006 8:36 pm

Lotul pentru Gorica
Portari: Carlos, Cernea
Fundasi: Eugen Baciu, Klemi Saban, Bălan, Ghionea, Goian, Neşu, Bogdan Panait, Petre Marin
Mijlocasi:Boştină,Cristocea,Lovin, Bănel, Răzvan Ochiroşii,Paraschiv
Atacanti: Opriţa, Valentin Badea, Dică, Iacob

Parca becali zicea ceva de niste transferuri ???? Unde sunt ??? Cu carlos in poarta sa nu va mirati daca o sa aveti probleme
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Vin Iul 28, 2006 12:22 pm

Steaua- Standard Liege turu 3
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Iul 28, 2006 12:28 pm

asta daca trece de Gorica, nu? ;)
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Iul 28, 2006 12:44 pm

mai nbm,se pare ca nu esti la curent cu ultimele noutati : steaua deja se bate pt primul loc din grupele CL
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Iul 28, 2006 1:07 pm

cr3tz, lasa citatele din borcea si becali.
corect era ca eagle sa faca aceasta precizare, mai ales ca steaua s-a fript, nu mai departe de sezonul trecut, cind se credea calificata dupa tur...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Vin Iul 28, 2006 1:22 pm

e o mica mare diferenta anu trecut steaua a castigat cu 1:0 aks si dupa a jucat in deplasare, acum situatie se prezinta astfel: steaua a castigat in deplasare cu 2:0 , e turul 2 si nu 3 si in plus dispune de o mult mai bogata experienta europeana(semifinale Uefa anu trecut)

deci nici nu se pune o astfel de problema! dak trece steaua de gorica,

@nbm dai si u un tur pe http://www.gsp.ro si poate afli mai multe informatii si poate ai sa ai uimirea ca si aia scriu cam acelasi lucru STEAUA-STANDARD LIEGE, da ma rog poate eu nu sunt prea avizat ;)
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Iul 28, 2006 1:50 pm

daca taceai, filozof ramineai.
mi se rupe de ce scrie gsp sau orice alt papagal pe web. eu iti atrageam atentia TIE ca vorbesti incorect. daca - doamne fereste! - steaua nu se va califica, ce vei avea de spus?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Iul 28, 2006 2:35 pm

el stie una si buna,steaua tre sa joace cu liege astia :D pe care off cours ca ii bate :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Vin Iul 28, 2006 2:48 pm

lasa ba ca filosofi sunt destui, eu nu am astfel de aspiratii :P

Poate ca ai dreptate, trebuia specificat si acest lucru, pentru ca unii nu suntsuficient de informati cu privire la steaua si era bine de stiut si acest aspect. Eu in postul de mai devreme doar dadeam o informatie fara detalii, eventual cu revenire asupra detaliilor in legatura despre acest tur 3 preliminar

sa revenim la ale nostre :D Steaua va disputa turul 3 preliminar cu vicecampioana Belgiei, Standard Liege, dak va trece de ND Gorica.Steaua a mai intalnit echipa belgiana acu 2 ani in gurpele Cupei Uefa unde i-a invins cu 2:0 in Ghencea
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Vin Iul 28, 2006 2:52 pm

igale corect era : ND GORICA / STEAUA (in tur 0-2) vs STANDARD LIEGE in turul 3 preliminar al uefa champions league
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Vin Iul 28, 2006 4:27 pm

bine mah ms, am sa tin cont ;)
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde bhuttu » Vin Iul 28, 2006 7:16 pm

nbmule, e adevarat ca Steaua inca n-a terminat de disputat turul 2, dar nu e mai putin adevarat c-o sa joace turul 3 cu Standard Liege. Care-ar fi nelamurirea ta?

cretule, pare-se ca nici tu nu esti la curent cu noutatile. Steaua se bate pentru castigarea CL.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Aug 02, 2006 1:15 pm

diseara de la ora 21 pe tvr1 se disputa returul turului II al UCL dintre Steaua si ND Gorica(2:0 in tur).Steaua nu cred ca va intampina probleme, chiar dak Mirel Radoi va sta pe tusa cam 4 luni din cauza accidentarii si cel mai probabil va rata turu, in cel mai bun caz revenind pe gazon in decembrie, eu pronostichez un 3:0 pt Steaua
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Aug 02, 2006 1:49 pm

bhuttu scrie: cretule, pare-se ca nici tu nu esti la curent cu noutatile. Steaua se bate pentru castigarea CL.

Cl din anu 2010 cand e schimb de generatii,nu?ca pana atunci or sa castige tot lejer :P

eu sper sa ii mucifice pe astia,pe nd gorica, azi.sa le dea un cinci , sase zero, asa sec, fara goluri spectaculoase.
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 02, 2006 3:22 pm

io aj prefera sa juace infect si sa faca 0-0 sau 1-1 si in beljia sa juace excelent si sa dea 3 buabe
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Aug 02, 2006 4:38 pm

mda... de aceeasi parerea eram si eu acu 5 luni ,cand ziceam ca mai bine pierde anu asta campionatu si il ia la anu si joaca direct in grupe, dar dak asa a fost sa fie... dupa 10 ani in grupe:D date rotunde, semifinale dupa 20 de ani
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Aug 02, 2006 4:41 pm

ma asteptam la mai mult de la gorica.nici nu se jucase turul si ei erau mai resemnati ca dinamo in fata alora de manchester(plus ca am vazut declaratiile de zilele astea in care ii incurajeau pe stelisti pt meciul cu liege).or asa ceva nu ar trebui sa existe la nivelul asta.mie unul nu imi place atitudinea/mentalitatea asta de ageamii.tocmai de aceea sper ca steau sa joace chiar infect,si sa ii bata la scor de bambilici.

in mod normal si logic,conform vestitului calcul al hartiei,steau nu ar trebui sa se impiedice nici de standard.pe aia sper sa ii bata mai urat decat a batut dinamo in dubla cu maltezii (9-1) :)

p.s. nu,nu sunt stelist :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 02, 2006 5:43 pm

pai nici io nu sunt stelist dar stiu ca steaua alterneaza jocurile bune, escelente, cu cele slabe, adica juaca prost acasa si bine in deplasare numa ca acel "bine" in deplasare nu ie intotdeauna suficient

deci io nu-s nici stelist, nici rapidist si culmea, nici dinamovist. sunt roman. si-mi doresc sa le vaz pe tuate 3, tolanit pe canapea, c-o bere rece in fata, la teveu, la anu prin aprilie/mai ashea, jucand cu cine plm traje aia din urna in elvetia :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Mie Aug 02, 2006 7:21 pm

asa gust amar mi-au lasat pana acum europenele de inot (in foarte scurt timp o sa deschid subiect despre ele :) ) , in 3 zile de competitii puteam , cel putin , participa in vreo 4 finale.am avut un ghinion atat de mare de nu imi vine sa cred.de aia sunt asa ofticat momentan pe europeni :D la baschet juniori batem tot la europene (care si astea se disputa zilele astea la noi in tara),la fotbal suntem in grafic si azi maine sper sa isi revina si delegatia de inot de la budapesta.

imi e dor de anii '90 in care chiar reprezentam ceva pe plan mondial la mai mult sporturi.

p.s. din 2000 incoace singurele sporturi la care am confirmat au fost inot , gimanastica partial, caiac canoe si scrima parca :D
scuze de post,dar am fost cuprins de entuziasm :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde bhuttu » Joi Aug 03, 2006 2:23 am

Cretule, ca n-ai nici o treaba pe subiectul asta, asta pot sa inteleg, da' sa ma tai si nu pricep ce treaba are Steaua cu inotul.

Asadar, cum am vazut io
STEAUA - ND Gorica 3-0, 2 august 2006, stadion Lia Manoliu, retur preliminarii CL, turul II:

Meci fara miza si fara orgolii, asa ca n-o sa fac mai mult decat sa subliniez probabil evidentele.
Cernea - Nesu, Ghionea, Baciu, Saban - Bostina, Cristocea, Lovin, Nicolita - Dica, Iacob, asta e formula cu doar 6 titulari obisnuiti, daca ne raportam la sezonul trecut. Si tot raportandu-ne la sezonul trecut, a fost evident cat de frica i-a fost lu' Oli de repetarea unor momente gen Zeleznik, Heerenveen sau - Doamne-fereste, mai rau - Rosenborg. Asa ca rezerve-rezerve, da' oamenii au intrat montati. Si chiar montati asa, prima repriza tot anosta a fost, si-a fost nevoie de 2 suturi spre poarta ale slovenilor se prinda si-ai nostri c-a inceput meciul.
Iar dupa ce s-au prins, nu s-ar fi intamplat mare lucru daca lu' Bostina nu i-ar fi fost frica de articolul de toata jena pe l-a scris GSP acu' fo 2 zile, si-al carui protagonist era. Asa c-a vazut el o minge ratacita dupa corner, a urmarit-o mai ceva ca Rossi pe Biaggi la primele lui etape la Yamaha, si-a proptit-o in plasa cu varfurile degetelor.

Daca meciul se termina la pauza, singurul om suparat ar fi fost Olaroiu. Care, nemultumit de prestatia bleaga din prima repriza a intrat un pic in ei, si-n repriza a doua Steaua a aratat si-un pic de fotbal. Pe fondul asta au mai venit 2 goluri, si-ar mai fi venit 20 daca era nevoie de ele.

Mi-a parut superb momentul cand Oli l-a pus pe Ochirosii sa bata penalty-ul, iar dupa gol, pustiulica s-a dus glont la Oli. Acu' na... mi-ar place si mie sa dau gol in CL la 17 ani, fie el si-o pleasca de penalty. Eu chiar as fi vrut sa inceapa Ochirosii titular. Tot zice carpeta ca Bostina e terminat...

Remarcatii pozitiv sunt Saban, care-a jucat mult mai bine decat se astepta mai toata lumea si Ochirosii, o mare promisiune. Prost au jucat Lovin - da' nu e nimic neasteptat la asta - si, ciudat, Banel, care deloc n-a fost in apele lui. Poate si pentru ca nu-i obisnuit sa fie sufocat in partea lui, cu Cristocea titular (care nu poa' sa stea in centru) si cu Saban care-a alergat mult la impresie artistica. Dica nu s-a agitat nici el prea tare, iar lu' Ghionea i s-a parut neadecvat ca nu s-a dat nici un galben tot meciul. Asa c-a luat el unul pe final, degeaba.

Eh, au fost si-astia. Eu vreau in grupa cu Barcelona!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Aug 03, 2006 6:53 am

bre, saban ala ie bunicel insa la mijlocu reprizei a doa a termenat benzina. are de munca serios la capitolu conditie fizica

in rest, meci fara miza, slab si fara spectacol
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Aug 03, 2006 10:11 am

bhuttu scrie: Eh, au fost si-astia. Eu vreau in grupa cu Barcelona!

nu ca nu mai prind bilet :D
EagleRaider scrie:eu pronostichez un 3:0 pt Steaua

yote ca pusei bine
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde bhuttu » Joi Aug 03, 2006 10:47 am

Saban cica vine dupa accidentare de 5 luni, asa ca are oarecari circumstante. Si-n plus, multi se asteptau sa fie petarda. N-a fost chiar asa, s-a miscat binisor. Si cand n-a mai putut sa fuga, a scos un penalty. :p
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Aug 03, 2006 3:49 pm

butulica, si mie mi s-a parut lovin cam paralel da daca te uiti pe banda de jtiri de la tvsport, olaroiu declara ca cica baciu si lovin au jucat exact. plm, poate olaroiu stie ceva si noi nu jtim :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Aug 03, 2006 10:26 pm

Eu m-am lecuit sa ii contrazic pe antrenori. I-am dat un an neincetat muie lui Zenga pentru ca insista cu Dica si acum e zmeul zmeilor.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Joi Aug 10, 2006 8:05 am

Standard Liege - Steaua 2-2 tur 3 preliminar CL editia 2006/07

Meci mult mai greu decat ma asteptam, o echipa belgiana mult mai montata decat m-as fi putut gandi, niste accidentari care au atarnat mult mai greu decat estimasem si niste dinozauri mult mai proaspeti decat as fi crezut. Toate astea au facut ca in locul estimatului de mine 3-1, Steaua sa plece de la Liege doar cu un 2-2 care, desi ne pune in pole-position pentru calificare, are un gust care aminteste vag de ceara de urechi.

Olaroiu a inceput: Carlos - Nesu, Ghionea, Goian, P.Marin - Nicolita, Lovin, Paraschiv, Oprita - Dica, Badea

Eu as fi inceput: Cernea - P.Marin, Ghionea, Goian, Saban - Bostina, Paraschiv, Nicolita - Dica, Oprita, Badea

Pentru ca:
- la ambele goluri, Carlos a gresit. El e, evident, portar de reflex, nu de plasament. Iar reflexe a avut, pentru ca a mai scos de sub bara un gol ca si facut. Dar la ambele goluri ale belgienilor, pe langa plasamentul slab s-a vazut si ca nu s-a intins suficient de mult. Nu toata lumea e Lehmann. Pe langa asta, zice-se ca ar fi fost si nitel accidentat, si de-asta poate sa fi gresit. De altfel, asta s-a intamplat si anul trecut, cu Rapid in UEFA. Eu inca nu l-as injura. In plus, ambele goluri belgiene au venit pe duble greseli. La primul, Nesu a faultat in pozitie periculoasa iar la al doilea Petre Marin era plecat probabil la o bere, pentru ca la postul lui a fost de negasit. Cernea avea ca minusuri lipsa de experienta, dar asta era ocazia perfecta sa capete ceva incredere in el. Si-apoi, ia uite-l pe Carlos cum joaca nerefacut!

- P.Marin-Bostina in loc de Nesu-Nicolita ar fi asigurat un flanc stanga mult mai puternic decat ala de aseara. Care-a fost slab. P.Marin se apara mult mai exact decat Nesu, iar Banel e evident ca se simte cel mai bine lipit de tusa dreapta. Prezenta lui Bostina ar fi vitalizat un pic si atacul. Iar Saban a aratat in 2 meciuri ca se descurca bine. Eu cred c-ar fi facut fata titular aseara.

- Badea nu s-a descurcat de unul singur in atac si-a fost mana moarta a echipei. Ba chiar s-a incurcat de vreo 2 ori cu Dica. Daca era sustinut de Dica si Oprita in atac si-ar fi jucat doar in fata portii, poate altfel arata. Poate dadea si gol. Iar Oprita pe banda dreapta arata ca un McLaren Dacia. Adica spectaculos si bun de GP, dar cu motorizare catastrofica.

- singurii jucatori veritabili de picior stang ai Stelei au fost sacrificati. Unul trecut pe dreapta, altul tinut rezerva. Cel mai rapid jucator al Stelei a fost si el sacrificat, trebuind sa acopere golurile defensive ale lui Nesu.

- Si cu Lovin, si fara Lovin, in terenul stelist tot a fost un imens gol in fata fundasilor, asa ca, daca tot nu e Radoi, macar sa bagam atacanti. Para poate sa alerge, si-n tineretea lui tot inchizator juca.

Gigi, cat imi dai sa-ti antrenez echipa?

Acuma meciul:
Steaua s-a retras mult si repede dupa primul gol, iar Nesu a faultat aiurea pentru lovitua libera de 1-1. Rapaic a sutat bine, Carlos a sarit prost. Rapaic si Sa Pinto au jucat uluitor de bine pentru doi atacanti trecuti de 30 de ani, din care unul si-a petrecut vara la pescuit, gandind ca s-a retras, iar altul a venit de 10 zile la o echipa la care sa-si termine in liniste cariera.
Belgienii, pe langa faptul ca au aratat si determinare si ceva valoare, au si rezistat fizic uluitor de bine, pentru ca si finalul s-a jucat cam la aceasi turatie ca si inceputul, chiar daca doar la poarta lor.
La golul 2 al belgienilor Olaroiu, Gigi Becali, MM Stoica si eu l-am sunat cu totii pe Petre Marin, dar omul a fost de negasit. Asa ca, pe cand noi il sunam pe Oprita sa-i spunem ca Rapaic e liber in stanga si c-ar trebui sa-l marcheze cineva, Rapaic a inteles ca sa marcheze el. Si-a facut-o. Carlos, probabil si el il cauta pe Petre Marin.
Golul de egal al Stelei a fost norocos, dar daca meciul mai dura 10 minute se termina 3-2 pentru Steaua. Daca mai dura 20 de minute, era 4-2. Daca se mai juca o repriza, era 6,5-2.
Cartonase galbene luate cam stupid de Ghionea si Nesu. Ghionea mai e si recidivist.
Steaua arata bine, dar ar arata mult, mult mai bine cu Radoi si Iacob. Chiar si asa, imbucurator e faptul ca Steaua in pasa slaba e egala sau sensibil superioara unei echipe de mana a doua din Europa in forma maxima. Asta ne cam face echipa de prima mana, nu? Trist e rezultatul, dar tot ne calificam.

Vreau o grupa cu Barcelona, Chelsea si Hamburg. Astia de la Gsp cica se poate.

EDIT: Sa nu uit:
Oli, am inteles, Cristocea e nerefacut, il bagam abia in repriza a doua. Indiscutabil, daca era in forma maxima era titular si sper ca aici suntem de acord. Da' ce-a insemnat frate prostia aia de schimbare, cu Baciu pe Oprita, fie ea si-n ultimul minut? Sper, pentru binele tau, ca doar ai vrut sa-l pui pe Baciu sa-i ia pulsul lu' Rapaic. Ca nici macar tu nu esti asa tampit sa joci cu 3 fundasi centrali, nu? (nu c-am avea 3 fundasi centrali, cu Ghionea suspendat, da' mai stii...)
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 10, 2006 8:15 am

Leo scrie:a mai scos de sub bara un gol ca si facut


pai tot el era amplasat prost la faza aia. era prea iesit din poarta. daca statea unde trebuie mingea aia puteai fi prinsa cu usurintza.

Leo scrie:Gigi, cat imi dai sa-ti antrenez echipa?


da. 23 milioane de antrenori...cum era in reclama de la Bergen.

Leo scrie:Vreau o grupa cu Barcelona, Chelsea si Hamburg.


Hamburg nu trece de Osasuna Pamplona.
Vreau o grupa cu Lyon, Sporting Lisabona si Shakhtar Donetsk.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator