Reformulare:ce Pedeapsa Merita Neaga?

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Mesajde SOD » Joi Mai 13, 2004 1:09 pm

ieri pe stadion am declarat public ca daca neaga o tine tot asa pana la finalul campionatului, eu personal ii trimit o scrisoare in care imi prezint scuze pentru toate relele de le-am zis despre el.

oricum, a uimit pe toata lumea. sper ca miracolul asta sa tina mai mult de 14 etape.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Mai 13, 2004 1:31 pm

sper ca miracolul asta sa tina mai mult de 14 etape


...daca ar fi din titan puate...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde nae cinefil » Joi Mai 13, 2004 2:16 pm

animaloo scrie:faptul ca steaua la actual juaca spectaculos nu i se datoreaza lu dica, cum se tot aberau comentatorii aseara, ci lui neaga...


bre animaloo, da-mi voie sa te contrazic, in sensu ca dica-shi face treaba acolo unde e pus, la fel ca opritza anu trecut. ie drept ca are ceva mai mult bulan decat opritza, adica a mai bagat-o shi-n atze!
neaga profita de forma excelenta a lu` fl. dumitru shi chiar de pasele lui dica(ieri shi de gresheala norocoasa a lu stoica, la golu` doi).

oricum, io cre` ca l-au cam f***t in c*r arabii aia, ca prea shi-a revenit brusc!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde ana17 » Vin Mai 14, 2004 2:33 pm

bun, dupa cate goluri a dat neaga in ultimele etape, mai are cineva ceva de zis??? eu zic ca nu. mie imi place cum joaca si cred ca e o "piesa importanta" in joc.
ana17
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Mai 14, 2004 2:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde memetshot » Vin Mai 14, 2004 2:50 pm

ba s-avem pardon naie.
acu vazusi ca si fara dica steaua a jucat bine.
inscrie des + alearga mult + este altruist (a dat o gramada de pase de gol, inclusiv in meciul cu germania cand putea sa incerce s-o bage el in plasa) => clar omul nr 1.
Dica e bun nu zic nu dar nu in el sta steaua.
Imi pare rau de Dorinel....cu el in echipa Steaua chiar ar fi fost puternica...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori