Anti-dinamo!!!

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Anti-dinamo!!!

Mesajde cutuma© » Joi Mai 30, 2002 10:41 pm

Dak aliosha shi bagheera (noul nostru moderator) nu se supara, ma gandeam sa facem un thread in kre sa ne revarsam liber nervi acumulatzi pe rivalii noshtrii din groapa, k sa nu mai se supere lumea dup'aia k postam mesaje anti pe forumurile lor(alde Mig shi Oana)!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Bagheera » Joi Mai 30, 2002 11:19 pm

Eu sunt de acord! Numai sa nu contina injuraturi! Se pot aduce orice fel de "calificative" dar sa nu injuram. Sa nu ne coboram la nivelul javrelor ordinare. Eu personal voi sterge orice post care contine injuraturi. In rest... sa-si spuna toata lumea necazurile! ::p
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Bagheera » Joi Mai 30, 2002 11:32 pm

Eu sunt anti-Kirita si anti-Borcea. Primul este un tzigan infect care merita executat in mijlocul multimii iar al doilea este un tzaran fara pereche care vorbeste gura fara el.Pe mine m-a marcat o declaratie de-a lui Borcea :"Am plans cand a castigat Steaua Cupa Campionilor"!;f
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Aliosha » Vin Mai 31, 2002 4:41 am

A plans de fericire sau de bucurie ? :D

In legatura cu subiectul: sa fie cum a zis Bagheera. Fara injuraturi cretine, ironia e de ajuns. Eu personal prefer sa imi arunc sagetile la ei in orgada ca isi au rostul mai mult acolo dar pana la urma asta e un forum si fiecare e liber sa scrie ce vrea unde vrea cat timp nu e offtopic si e in limita bunului simt.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Vin Mai 31, 2002 10:03 am

Si eu sunt anti-dinamo.Sunt niste caini handicapati.
Nu stie cineva un site anti-dinamo ca sa ma duc acolo
si sa-i injur ca aici nu pot sa injur.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Mai 31, 2002 8:46 pm

Kiritza merita decapitat, asha cum procedau chinezii park cu soldatzii pe kre ii capturau pt k pe langa faptul k are un tupeu fantastic shi deseori nu ishi vede lungul nasului are shi o atitudine non-fair-play incitandu-shi la violentza colegii de echipa.
Borcea, sau "Porcea" este una din multiplele scursori ale fotbalului romanesc, un om kre nu are absolut nici o treaba cu fotbalul shi kre poate fi considerat principalul vinovat pt lipsa de moralitate de la Dinamo din sezonul curent.
Aliosha shi Baghera(pls!!!!makr cate un post pe user in kre sa putem injura!!!!!!nu mult, promitem sa nu injuram prea tare, doar k uneori simtzi nevoia sa te descarci!!! Cu ironia nu faci nimic, caci sunt unii "caini" carora le-ar fi prea greu sa priceapa ceva!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Vin Mai 31, 2002 11:49 pm

Da,macar 1 un post in care sa putem injura echipa Dinamo,
adica cea mai proasta echipa din divizia A.Sunteti de acord?
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

NU

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 01, 2002 12:08 am

Ba voi parca sunteti copii mici pe cuvantul meu. :p

Cand am inceput sa moderez canalul asta mi-am zis ca nu mai vreau sa vad injuraturi aiurea si alte chestii. Eu sunt un om care injur cu viteza sunetului in viata reala si te doare capul ce combinatii pot scoate din mine dar aici NU. Hai sa mentinem regula asta. In primul rand este o regula generala a forumului asa ca va fi respectata.

Daca incepeti voi o sa apara si altii si nu vreau pe urma sa se dezvolte situatia.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Sâm Iun 01, 2002 12:14 am

Bine mai Aliosha.Nici o injuratura mica nu ne lasi sa facem
dinamovistilor...... :cry:
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

rules are rules

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 01, 2002 12:22 am

Eu si bagheera am fost clari: injurati in gand sau inchidem threadul.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Sâm Iun 01, 2002 12:47 am

Ok.Injuram in gand......................!!!
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 01, 2002 7:01 pm

JAVRELE AU CASHTIGAT TITLUL.
Incredibil dar adevarat. Totul a fost aranjat k Dinamo sa ia titlul sezonul asta, ajungandu-se la aceasta situatzie dramatik doar pt k nu au fost ei in stare sa joace ceva.
VOR FI O RUSHINE IN CL LA ANU'
VOM ASISTA LA ALTE EPISOADE GEN POLONIA VARSHOVIA SAU 17 NENTORI!!!
RUSHINE!!! SUNT SCARBIT DE ACEST CAMPIONAT!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Sâm Iun 01, 2002 10:25 pm

Bai sorry k ma bag dar nu tzin minte sa fii k pe Dinamo sa apara diverse invective la adresa clubului Steaua shi a suporterilor ei(cel putzin nu de curand).Asa k fitzi shi voi fair-play shi terminatzi cu chestii de genu javre ordinare shi `ai sa-l linsam pe kiritza...am putea shi noi sa va gratulam cu chestii de genu aurolaci and so on...da nu o facem...Aliosha 10x for not tollerating bad language:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Iun 01, 2002 11:33 pm

bai mig,
te bagi unde nu-ti fierbe oala!in primul rand
1.ca eu ,ca postant pe forumul steaua,si in consecinta ca un oarece reprezentant al acestui forum am felicitat dinamo pentru succesul reputat
2.ca eu am fost pe stadion la steaua-dinamo si tu nu

nu-i mai lua apararea lui kirita ca e un golan notoriu.si ca sa ma crezi,imi risc libertatea si spun
imi bag **** in natia lui de fotbalist barbar!
bai mig,stii ca barbarul asta i-a dat cu pumnul in fata lui luca? stii ca merita cel putin 2 cartonase rosii?stii ce declaratii a dat dupa penultima etapa la adresa nationalului?si el si claudiu dragan?ai intins coarda!eu personal am vorbit frumos pe forumul vostru,ba mai mult,v-am laudat!si tu ce **** mea faci?
aliosha,astept cuminte banarea,dar nu mai suport atitudinea lui mig ,superioara ,de dinamovist implinit gratie esecului nationaluluilui.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Dum Iun 02, 2002 12:22 pm

Mig hai sa fim seriosi si sa privim lucrurile la rece! Jucatorii vostri sunt departe de a fi fair-play (vezi declaratiile de prost gust pe care le fac inclusiv cele pe care le-au facut ieri) suporteriii vostri nu mai vorbesc asa ca.. de ce am fi noi fair-play? Acest subiect va fi deschis in continuare dar o sa-i rog pe fanii stelisti sa nu injure. Si nu ca m-ar deranja sa aud vreo injuratura dar nu isi au rostul sa fie scrise pe forum!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 1:26 pm

bai sod potzi io am observat k tu ai ceva cu kiritza...treaba ta.nu cred sa ii fii luat apaarea .cel putzin nu pe forumul asta.ce legatura are faptu k ai fost la dinamo cu steaua?la faru cu steaua ai fost?sa va auzitzi galeria cum injura shi isi baga toate alea?eu nu am zis nimica de ce contzine threadu asta ce fond...da ca forma...am zis sa nu jignitzi din cauza k va ofticatzi(nu,nu ma referam la tine)...


bagherra...jucatorii nu vin shi posteaza pe forum.dak voi vretzi sa va coboratzi la minte lor shi sa injuratzi ,facetzi ce vretzi.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Dum Iun 02, 2002 1:34 pm

Mig citeste cu atentie sa vezi ca am insistat sa nu se injure. Iar la chestia cu Kirita ma bucur ca si SoD si altii gandesc la fel pentru ca de departe este cel mai infect jucator de fotbal. Prost , ingamfat si tupeist!!!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 1:52 pm

bagherra uita-te mai bine la claudiu raducan care chiar e prost,ingamfat shi tupeist....shi mai purta shi maieu ala cu isus k asa a vazut el k fac fotbalistii adevaratzi.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Dum Iun 02, 2002 1:56 pm

Am vazut ca aveti si voi un subiect cu titlul anti-steaua. Poti scrie acolo orice ai de comentat la adresa lui Claudiu Raducanu. Eu m-am abtinut si nu am scris nimic acolo. Esti bine venit sa scrii si aici daca vrei sa ataci echipa Dinamo, dar daca mai scrii un singur post impotriva echipei Steaua il sterg!!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Aliosha » Dum Iun 02, 2002 4:46 pm

Eu am cam strambat din nas cand am vazut threadul asta pt ca am stiut ca o sa se ajunga aici. Pana una alta chiar daca este forumul Steaua, Mig are tot dreptul sa scrie pe el, chiar daca vine cu critici si ironii. In aceeasi masura oricine ar trebui sa poata sa faca lucrul asta pe Dinamo fara sa ii fie mesajele sterse decat daca evident se depaseste masura prin limbaj.


Mig tu nu compara atitudinea galeriilor cu cea a jucatorilor pentru ca faci o mare greseala. Kirita s-a crezut intr-adevar zmeu in meciul ala (si nu numai)si a avut un comportament de 2 lei. Daca tu compari atitudinea lui cu cea a galeriei stelei e ca si cum ai scadea mere din pere.

Sod are ceva cu Kirita si are ceva mai mult decat atat cu Neaga si de fapt poate sa aiba ceva impotriva oricui cat timp este ontopic si nu depaseste o limita.

In concluzie:

Mig scrie ce vrei aici si nu o sa fie sters. O sa vorbesc eu cu Bagheera si o sa il rog chestia asta.
Mai sunt alte forumuri aici unde vad ca lumea nu mai poate scrie nimic impotriva. Acesta nu va fi unul din ele. Sper ca nici al vostru.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

post facut de mig

Mesajde Aliosha » Dum Iun 02, 2002 4:55 pm

Initial trimis de MiG29
Bai sorry k ma bag dar nu tzin minte sa fii k pe Dinamo sa apara diverse invective la adresa clubului Steaua shi a suporterilor ei(


"De ce oare totzii retardatzii care tin cu steaua tot se lauda cu cupele alea 2 castigate acum vreo 16 ani...traitzi din amintiri baietzi!!!!Asaha k CIOCU MIC stelisti de mana a 4-a...pregatiti-va de matineu k la hala `n care jucatzi va bate shi UMT-u...luzarilor!!!!"

Asta mig este un post facut de tine de pe Dinamo la threadul Anti -steaua. Daca tu nu mai tii minte ce ai scris uite ca iti dau eu o mana de ajutor.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Iun 02, 2002 5:24 pm

Observi sper Aliosha cat de inteligent se comporta Mig, kre dupa initzierea de catre mine a acestui thread a transformat omologul sau de pe fanclub dinamo intr-un thread lipit, nu cumva sa-i scape cuiva din vedere...shi ce mesaje sunt acolo!
Io unul voi continua sa postez pe acest thread...dak la un moment dat voi incepe sa trec bariera impusa de voi, voi acepta linishtit banarea...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Dum Iun 02, 2002 5:29 pm

Initial trimis de decret
Observi sper Aliosha cat de inteligent se comporta Mig, kre dupa initzierea de catre mine a acestui thread a transformat omologul sau de pe fanclub dinamo intr-un thread lipit, nu cumva sa-i scape cuiva din vedere...shi ce mesaje sunt acolo!


Da, am observat. Din afacerea asta el are de pierdut ca se face de kko, vezi si mostra de ipocrizie de mai sus.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Dum Iun 02, 2002 8:12 pm

Initial trimis de Aliosha


Da, am observat. Din afacerea asta el are de pierdut ca se face de kko, vezi si mostra de ipocrizie de mai sus.

El ii dinamovist!
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 8:57 pm

Initial trimis de MiG29
Bai sorry k ma bag dar nu tzin minte sa fii k pe Dinamo sa apara diverse invective la adresa clubului Steaua shi a suporterilor ei(cel putzin nu de curand).



Aliosha,daca vrei sa faci o treaba,fa-o pana la capat.Postu ala al meu e din 16 aprilie.Nu e tocmai de curand,nu?Shi citeste shi postul lui opio k sa vezi ce a provocat reactzia aia a mea.
Oricum e ultimul mesaj pe care il postez aici.Nu vreau sa provoc discutzii in contradictoriu cu diversi useri pe care ii respect ptr ca se ajunge unde se ajunge.fotbalu naste pasiuni destul de aprinse shi nu cred k are rost sa ne balacarim din cauza asta...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Iun 02, 2002 9:28 pm

Initial trimis de MiG29



Nu vreau sa provoc discutzii in contradictoriu cu diversi useri pe care ii respect ptr ca se ajunge unde se ajunge.fotbalu naste pasiuni destul de aprinse shi nu cred k are rost sa ne balacarim din cauza asta...


Asta zic si eu. Antipatiile intre useri bazate pe preferinte fotbalistice nu isi au rostul. Ne contrazicem ne luam la misto dar nu ne certam pentru ca ar fi penibil.

Nu stiu cine este opio . Nici nu stiu daca are posturi pe Steaua. Eu am vazut ce ai scris tu si nu conteaza in urma cu cate luni.
Eu cand am preluat canalul asta am sters o gramada de chestii retarde, multe la adresa lui dinamo sau am inchis subiecte vechi pline de mesaje ilogice de care nu eram multumit. In nici un caz nu am dat replyuri nervoase la ele.

Ne cam stim care suntem cu Steaua si respectiv cu Dinamo dintre cei ce postam regulat pe forum si din cate am observat eu lucrurile au evoluat destul de decent.

PS: Eu personal sper sa postezi aici in continuare cand simti nevoia.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Dum Iun 02, 2002 10:02 pm

Aliosha.ok mai postez cand o sa am ceva de spus.Shi sa shtii k si eu am incercat sa fac curatzenie pe forum cand am devenit moderator dar asta s-a intamplat cu 15 zile in urma.Reply-ul ala cred k era cam al 2 sau al 3-lea pst al meu de pe fanclub.ro:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde ptz » Sâm Iun 08, 2002 5:32 am

sunteti penibili...mai ales tu bagheera...este clar ca Giani Kirita este un jucator caruia ii pasa de Dinamo si pune suflet la echipa(spre deosebire de altii)...de aceea este iubit de toata galeria si este un fel de simbol al nostru...cu cat este mai iubit de noi cu atat il urati voi mai mult...
ptz
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 3:50 am
Localitate: Lacul Tei

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 08, 2002 5:53 am

Daca Giani Kiritza a ajuns simbolul echipei Dinamo situatia este clara....
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Sâm Iun 08, 2002 12:43 pm

Ptz esti la fel de penibil si de dobitoc precum kirita al vostru. Am savurat fiecare clipa din finala Cupei aflandu-ma in galeria Rapidului. Rapid v-a predat o lectie de fotbal si in primul rand o lectie de viata. Daca a mai fost pe stadion cineva de pe forum poate confirma ca la sfarsitul meciului cand toti rapidistii erau in delir la primirea trofeului in peluza dinamovista mai erau vreo 50 de oameni care se bucurau la maimutarelile lui kirita. Saracul incompetent flutura si el un steag dar nu-l baga nimeni in seama nici macar coechipierii. A punctat foarte bine Pancu spunand ca se afla la margine de jos a societatii!!!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Următorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator