Noutati

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Mesajde memetshot » Mie Ian 11, 2006 3:56 pm

de la anu halalat ma
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Sâm Ian 14, 2006 10:45 pm

asa ca hanu asta tre sa luam campionatu neaparat si sa intram odata in liga asta a campionilor
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Rafo pe tricoul Stelei pentru 1 milion $

Mesajde Eagle Raider » Dum Ian 15, 2006 5:19 pm

rafinaria Rafo Onesti a semnat un contract de sponsorizare cu Steaua pe un ,cu drept de prelungire pana la 5 ani.Suma de 1 milion de $ este oferita de Expanet din Cipru care ia facut o propunere rafinarie Rafo pentru imbuatatirea imaginii.
Marti se va face prezentarea !
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Mie Mar 22, 2006 6:39 pm

Transefer:Fostul mijlocaş ofensiv al Borusiei Dortmund, Vladimir But, 28 de ani, in prezent liber de contract, ar putea sosi in Romania pentru a da probe de joc la formaţia din Ghencea

Suporteri:Gheorghe Mustaţă a fost reţinut pentru 24 de ore, acuzat că ar fi continuat afacerile lui Nuţu şi Sile Cămătaru. Liderului galeriei Steaua i se aduc acuzaţii de cămătărie şi spălare de bani.
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Mar 22, 2006 11:55 pm

In urma zvonurilor lansate de către o parte a mass-media, referitoare la presupusa venire in Ghencea a unui fotbalist străin, Steaua a remis un comunicat oficial in care neaga aceasta mutare. "Clubul Steaua nu va transfera nici un jucător in lotul pregătit de Cosmin Olaroiu", se arata in comunicatul Stelei. "Mai cu seamă in această perioadă propice unor astfel de scenarii, conducerea executivă, staff-ul tehnic şi jucătorii sunt concentraţi la maximum asupra celor patru meciuri deosebit de dificile pe care roş-albastrii le au de disputat in viitorul apropiat: "dubla" cu Rapid, din Cupa UEFA şi meciurile de campionat cu "Poli" Timişoara şi Oţelul Galaţi", mai scrie clubul din Ghencea.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Mar 23, 2006 12:26 am

[quote="Eagle Raider"]Suporteri:Gheorghe Mustaţ]


Ce sa faci, nu toti sefii de galerie se bat pe burta cu Nicu Gheara ....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mar Mai 23, 2006 8:50 am

Ogarararu a plecat la Ajax pentru 3.3 milioane de dolari. Ne cerem scuze ca vindem fundasi la asemenea preturi.

-------------------------------------------------

Fotbal Club STEAUA BUCURESTI este profund indignat de afirmatiile tendentioase lansate de cotidianul «Gazeta sporturilor» in numarul sau de luni 22 mai 2006, referitoare la corectitudinea cu care s-a disputat meciul Sportul Studentesc-Steaua, din cadrul etapei a 28-a a Diviziei A.

Termenii folositi de jurnalistii care au analizat rezultatul si desfasurarea meciului respectiv nu numai ca sunt departe de a reda adevarul in ceea ce priveste meciul de pe stadionul «Sportul», dar jignesc nefondat si nepermis munca unor jucatori si antrenori care au reprezentat cu succes in acest an Romania pana in penultima faza a Cupei UEFA. Lansand aceste neadevaruri, «Gazeta sporturilor» induce in eroare opinia publica.

Ca urmare, conducerea Fotbal Club STEAUA BUCURESTI ridica pe termen nelimitat acreditarile «Gazetei sporturilor» la meciurile organizate pe teren propriu si interzice accesul redactorilor si fotoreporterilor cotidianului respectiv la toate actiunile organizate de Steaua.

BIROUL DE PRESA AL F.C. STEAUA BUCURESTI


---------------

bine le-a facut, ia mai da-i in plm si p'astia de la carpeta.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mar Mai 23, 2006 9:04 am

Ogarararu a plecat la Ajax pentru 3.3 milioane de dolari.

deci iaca afacere. daca anu trecut l-ar fi dat pentru 1.5 milioane, jiji l-a mai platit un an si sia luat neste mai mult cajcaval.
salaru lu ogararu de la ajax= 800k

multumim celui mai bun fundas dreapta din campionat pentru perioada de la steaua
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Lun Iul 03, 2006 11:06 am

Steaua - Tavria Simferopol 1-5

de retinut 2 faze :
1.desi eliminat in prima repriza,Dica a incercat sa reintre in a 2 a cu tricoul lu' Paraschiv :D pacat ca nu a schimbat si short-ul poate avea sanse mai mari
2.nesu a vrut sa sara la bataie cu un negru de la ucrainieni,dar cand a observat k erau doar ei 2 a inceput sa fuga de ala :D

p.s. intr-un interviu de acum ceva vreme mm il lauda pe lucescu senior cam asa:"cu echipe ca simferopol in campionat normal ca iesi campion"
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Numar ...

Mesajde clopotzyka » Sâm Dec 09, 2006 5:10 pm

cine are numarul lui olaroiu .. ??? :* platesc bine .. dar sa fie corect .. 100 de euro .. si 50 de dolari ... cine imi face rost il rog sa ma contacteze pe adresa de mail .. clopotzyka@yahoo.com .. va multumesc .. !!!
clopotzyka
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 09, 2006 5:04 pm
Localitate: Constanta

Mesajde cutuma© » Sâm Dec 09, 2006 9:14 pm

Daca vrei iti dau numarul meu de telefon. Daca arati bine iti dau eu 50 de dolari. Multumesc. Pupici.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde ImperiaI » Mie Dec 09, 2009 9:03 pm

Bate Steaua : Video cand Becali cumpara Rapidul



baicsule, e al nu mai stim catulea spam pe care il stergem de pe forumul a carui moderare ai cerut-o


pe asta nu-l mai mut de aici, ca poate il vezi, poate citesti si poate spui si tu o vorba


(sa nu-ti faci probleme prea multe daca vrei sa oficializezi ruptura definitiva de fc e limpede ca asta e trendul de care n-ai cum sa te rupi; aia e, si nu face nimeni taraboi; da' da si tu un pm si anunta, macar in ideea ca moderarea nu ti-a bagat-o nimeni pe gat, ci ai cerut-o singurel)
ImperiaI
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Dec 09, 2009 8:54 pm
Localitate: Behinf you

Anterior

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron