Noutati

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

Mesajde AdevaRapper » Sâm Feb 15, 2003 12:02 am

Ce pot sa spun... 3 din 3 ?!? Sper ca asta sa fie doar inceputul!
PS: Sabin Ilie mai are vreo sansa sa ajunga la Steaua? Dar Sanmartean?
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde helguera88 » Sâm Feb 15, 2003 1:18 am

Poate Sabin ...
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde AdevaRapper » Dum Feb 16, 2003 11:39 pm

2-2, ultimul scor al Stelei!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Mie Mar 19, 2003 11:53 pm

Ce dracu ma? A pierdut Rapidul 7 puncte in 3 etape si noi nu am fost in stare sa recuperam decat 3! :(
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mar Sep 16, 2003 6:01 am

Impresionat de jocul la sacrificiu al atacantului Daniel Oprita, finantatorul Stelei a decis sí£-i dubleze contractul, de la 25.000 la 50.000 de dolari pentru fiecare sezon


prosport
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Pa pa Aliutza

Mesajde cutuma© » Sâm Sep 20, 2003 9:18 pm

Noutate? Naaaa, Steaua de fiecare data cand are shansa sa ishi contureze un lot valoros, nea Pitzi face ce face shi strica jucaria... Ne luam la revedere de la Aliutza asha cum ne luam shi de la Vladoiu acum catziva anishori....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde catharsis » Sâm Sep 20, 2003 9:56 pm

hai mai ca aliuta nu se compara cu vladoiu. jean era de mult expirat si a facut bine ca a plecat de la steaua si nu a relizat mare lucru dupa. aliuta sper sa se intoarca, desi nu inteleg de ce s-a suparat ca a fost schimbat.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Sep 20, 2003 10:29 pm

Pitzurca s-a disponibilizat de mai multzi jucatori mai mult decat utili echipei incepand cu Vladoiu, care era in forma, shi simpla sa prezentza pe teren reprezenta o motivatzie pt jucatori...se vedea atitudine in joc, apoi Danciulescu care nu merita usha din dos avand in vedere tot ce-a facut pt Steaua, urmeaza R. Niculescu care iarashi era in forma la mom respectiv, in nici un caz cel de acum care nu cred k va mai avea vreodata shansa sa joace fotbal la nivel inalt, sa nu-l uitam pe Miu, care in ciuda faptului k este un pui de javra, era un fotbalist valoros, shi acum Aliutza care tzin sa mentzionez ca nu s-a suparat pt k a fost schimbat ci pt k a fost considerat principalul vinovat pt eshec. Caci asha cum face intotdeauna cel poreclit "Satana" paseaza vina in bratzele altuia...Din cate am intzeles cale de intoarcere nu este shi probabil k vom juca la constructie ori cu Jolly Joker-ul aka Dumitru ori cine shtie, cu Zidane aka Falemi sau Plamani-Otzel-Paraschiv....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

"the end" pt. cupa romaniei

Mesajde AxL » Mie Oct 22, 2003 6:41 pm

iata ca prin infrangerea de azi, 1-2 cu Petrolul (gol de aur), s-a sfarsit si drumul din acest an spre unul dintre obiectivele noastre.
daca vom juca la fel si cu liverpool e clar ca ne vom face de ras. vechea placa cu diferenta intre valoarea adversarelor nu tine, pt ca daca e sa ai mentalitate, o ai tot timpul.
cum nici in campionat nu cred ca o sa facem mare lucru in ritmul acesta, e timpul pentru o trezire. numai ca... o tot asteptam de cativa ani si nu apare decat sporadic, pt ca apoi sa se stinga la fel de repede cum a si aparut.

noapte buna !
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

Mesajde baixinho© » Mar Ian 06, 2004 4:00 pm

Patronul FC Steaua Gigi Becali a declarat, marti, cí£ va fi numit presedintele Partidului Noua Generatie, in cadrul Consiliului National al acestei formatiuni, care va avea loc simbí£tí£, la hotelul Marriott.
Becali a afirmat cí£ gruparea va avea o orientare de centru-stinga, va fi un partid popular, crestin si democrat.
"Acest partid are deja o temelie si m-am hotí£rit sí£-l construiesc mai departe. Eu voi fi comandantul suprem. Doctrina sa este una crestiní£, iar cind spui crestin spui toate lucrurile bune. Vreau sí£-l construiesc pentru cí£ iubesc tara si aceastí£ natie si as vrea sí£ atrag in partid toate energiile si caracterele care au mai rí£mas in aceastí£ tarí£. N-as vrea sí£ reusesc in politicí£ asa cum am fí£cut-o in fotbal. Am vrut altceva in fotbal, sí£ realizez mult mai multe, dar sper sí£ obtin acest lucru de la politicí£. La politicí£ ai fortí£ dací£ oamenii te voteazí£", a spus Gigi Becali.
El a relatat cí£ a fost contactat in urmí£ cu doi ani de cí£tre reprezentantii Partidului Noua Generatie, pentru a prelua conducerea.
Becali a spus cí£, marti, se pregí£tea sí£ stringí£ adeziuni pentru a face un nou partid, insí£ "Dumnezeu a vrut" ca Olteanu, care este si consilier la Primí£rie, sí£ viní£ la birou si sí£ il roage din nou sí£ deviní£ presedintele acestui partid.
"Cine se va inscrie in aceatí£ formatiune o va face din patriotism si trebuie sí£-si dedice viata tí£rii. Vreau sí£ trezesc patriotismul romanilor, despre care cred cí£ nu a murit incí£. Nu cred cí£ elita romaneascí£ a dispí£rut", a mentionat oficialul stelist.
In opinia sa, toti jucí£torii de la Steaua vor deveni membri ai acestui partid, la care vor adera si unele mari vedete.
Patronul FC Steaua a declarat cí£ a incercat sí£ il convingí£ si pe presedintele Ligii Profesioniste de Fotbal (LPF), Dumitru Dragomir, sí£ adere la Partidul Noua Generatie, dar cí£ a acesta a refuzat, spunind cí£ nu vrea sí£ il trí£deze pe Corneliu Vadim Tudor, presedintele PRM.
Becali a afirmat cí£ isi propune sí£ intre in Parlament si cí£ politica va fi, pentru el, pe primul plan, inaintea fotbalului.
"Politica va fi pe primul plan, iar apoi fotbalul, mai mult tara decit Steaua. Atuurile mele politice vor fi: imaginea, numele meu, inima si sufletul care bat pentru tarí£, patriotismul si nationalismul care imi curg prin vene. íŽmi propun sí£ cistig o micí£ armí£ din cea a Parlamentului. Nu voi candida decit la ce stiu cí£ sint capabil. La Presedintie, dací£ nu pot, nu mí£ bag. Nu sint tentat nici de Primí£rie, ci doar de Parlament", a spus Becali.
Partidul Noua Generatie s-a infiintat la inceputul anului 2000, presedintele sí£u fiind fostul primar al Capitalei Viorel Lis, care a si candidat apoi pentru un nou mandat din partea PNG. Lis a demisionat din partid in noiembrie 2000, pentru a candida ca independent la Camera Deputatilor, in circumscriptia Bucuresti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Ian 07, 2004 9:37 am

Baixule, cu tot respectul, suntem pe un forum Steaua, nu cred k ii pasa cuiva de cariera politica a lui Becali.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Ian 07, 2004 9:54 am

am bagat chestia aia acolo pentru ca este vorba de patronul echipei ros-albastre, nu pentru ca isi incepe cariera politica individul Gigi Becali si pentru ca, sincer sa fiu, ma astept la oaresce reactii din partea celor care posteaza pe acest forum vizavi de declaratia lui, cum ca fotbalul va trece pe planul doi. unu de la mine de la bloc mi-a zis ceva de genul: "Stai linistit, ca tot noi o sa fim cei mai tari. Nu ai vazut ca si Berlusconi este prim ministru si Milan este campioana Europei?". omul tine si cu Milan, si cand l-am intrebat ce performante a avut AC Milan in ultimii cinci ani, dand la o parte Liga Campionilor din vara trecuta, si-a aprins o tigare si se uita la mine ca la genii fara barba.

(scuze de off-topic, da am vrut sa fiu explicit)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Ian 07, 2004 10:24 am

Sincer nici ca ar putea sa-mi pese mai putzin daca Becali se-apuca de politica sau nu, Steaua va ramane mereu pentru el un capital de imagine pe care nu-shi va permite sa-l lase pe planul doi. Shi in fond shi la urma urmei, el reprezinta doar un bancomat pentru clubul rosh-albastru, decizile importante tot panarama aia de Pitzurca le ia......
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Sâm Ian 24, 2004 11:50 pm

Se pare ca Raducanu ne va parasi pt Espanol...lol
Daca Omu'Dica nu va inscrie macar cat mai sus amintitul, adio titlul!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Aug 18, 2004 3:26 pm

Patronul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, ieri, ca mijlocasul Marian Aliuta a devenit liber de contract. "Aliuta a fost declarat jucator liber de contract. In schimbul dezlegarii, a achitat 150.000 de dolari", a spus Gigi Becali. Site-ul oficial al gruparii din Bulevardul Ghencea informeaza ca, la solicitarea "expresa" a jucatorului, "profund nemultumit de faptul ca nu a prins primul unsprezece la inceputul acestui sezon", FC Steaua si Marian Aliuta au reziliat de comun acord contractul de munca. "Este posibil ca Marian Aliuta sa semneze pentru fosta Electromagnetica Bucuresti si, facind parte din fondul comun de fotbalisti ai Rapidului si «satelitului» sau, sa devina jucatorul echipei antrenate de Razvan Lucescu", noteaza sursa citata. Aliuta a fost transferat la Steaua in vara anului 2002, jucind 50 de meciuri pentru Steaua in primul esalon si marcind cinci goluri. In acest sezon a evoluat pentru echipa "ros-albastra" in doua partide: a fost introdus in minutul 66 al meciului cu Gloria Bistrita, scor 2-0, din etapa I a Diviziei A si a evoluat in repriza a doua a intilnirii cu Rapid, scor 1-2, din etapa a II-a. Aliuta nu a evoluat nici un minut in meciul FK Zeleznik Belgrad-Steaua, scor 2-4, din prima mansa a turului doi preliminar al Cupei UEFA.

am aflat din unele surse ca Rapid a inregistrat deja contractul la LPF.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 18, 2004 3:28 pm

pe langa aliuta, tot ieri , am inteles ca si pompiliu stoica fu vandut cu juma de milion de para lu fc moscova. deci lotu stelei incepe sa se suptzieze. creca jiji are nevoie de malai pentru campania electorala :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Joi Dec 30, 2004 9:52 am

Prima achizitie a Stelei: braileanul Banel Nicolita ce joaca acum la AEK Timisoara a semnat cu echipa lui Gigi Becali.

PS:
Am avut si vom avea mereu
Boaaaaaala pe tigani... :D
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Ian 26, 2005 8:54 pm

Aseara au jucat doua foste castigatoare ale cupei campionilor. In paralel o anumita echipa se chinuia cu niste anonimi din a treia divizie germana.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Hoatza » Mie Apr 13, 2005 10:36 am

Fortza steaua..:D :P
Avatar utilizator
Hoatza
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mar Apr 12, 2005 11:00 pm

Mesajde ciuciu » Mie Iun 08, 2005 12:41 am

BANI CUM SE FAC GRATIS dak esti destept!


Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul.



Eram sceptic, totusi...


In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie initiala de numai 60.000 de lei. Imediat m-am gandit [chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie]. Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei si 6 timbre?
Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei.



Surpriza!...



Ghiciti ce s-a petrecut !!! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.



Cum?...




PASUL 1:


Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : [M-AM ADAUGAT LA LISTA TA], apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de lei. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:



1) Stefan Catalin Str. Carol 1 Nr.9 Bl. P3 Ap.38 Campina cod 2150 Jud Prahova




--------------------------------------------------------------------------------

2) Ciuciu Alexandru,str Trivale.nr 5,jud Arges,Pitesti cod 0300



--------------------------------------------------------------------------------

3) HOSSU STELA Bd. CETATII 12A TIMISOARA cod 1900 judetul Timis


--------------------------------------------------------------------------------

4) Adam Dumitru Catalin ,Zona Hotel Gorj,bl. 3,sc.1,et.2,ap.6 ,Tg-Jiu,Jud Gorj,cod 1400


--------------------------------------------------------------------------------

5)Stan Catalin,str. Nanterre Nr.41 bl I 10 sc.2 ap 6 Craiova,Jud Dolj,cod 200491


--------------------------------------------------------------------------------

6)Pitigoi Dragos Cornel,str Strandului nr 39 Jud Arges, Pitesti 0300

PASUL 2:


Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). Astfel numarul 6 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-A, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.



PASUL 3:


Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri/newsgroup-uri(sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului(\'Copy\' din meniul \'Edit\'); deschizi un fisier gol cu \'notepad\'(\'File\'...\'New\') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a (\'Edit\'...\'Paste\'); salvezi fisierul cu extensia .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Felicitari...
Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE : MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!



Calcule...



Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 50.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 50.000 de lei.Eu primesc astfel 5*5*10.000 de lei = 250.000 de lei.
Continuand exemplul cu acest numar mic (5) de persoane care raspund la articol, castig 1.250.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 4-a, 6.250.000 cu numele meu pe pozitia a 3-a, 31.250.000 de lei pe pozitia a 2-a si ... DA! 156.250.000 DE LEI cu numele meu pe pozitia intai. UIMITOR!
Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 60.000 de lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 10.000 de lei la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.
Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 60.000 de lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?

Pentru asistenta si informatii suplimentare nu ezitati sa contactati urmatoarea adresa de email: I_sebi2000@yahoo.com

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!!
ciuciu
 

Mesajde old lord » Mie Iun 29, 2005 11:21 pm

astazi la stiri s-a anuntat ca gigi becali are probleme serioase cu banii
cica pe la steaua bate vantul
de asemenea cica campania de transferuri de la steaua e bazata numai pe jucatori liber de contract
cam atat
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Mar Iul 26, 2005 2:15 pm

astazi la ora 11:00 Steaua a plecat in Irlanda,pentru a disputa meciul tur din Liga Campionilor in fata celor de la Shelbourne maine incepand cu ora 21:30 ora Romaniei transmisie realizata de Tvr1
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iul 26, 2005 2:39 pm

pentru a disputa mansa tur a celui de-al doilea tur preliminar din Liga campionilor, daca tot vrei sa dai o informatie corecta.

ps: vezi ca pe subforumul de Sport sunt cu ochii pe tine ca pe butelie. ai grija ce scrii.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Mar Iul 26, 2005 2:53 pm

pai asa am vrut sa scriu dar nu prea imi iesea pe moment din punct de vedere gramatical si nu am mai modificat ,ce toata lumea invata ca tine gramatica

gata bos ,stai fara grija ca nu iti fac eu tie probleme
dar aici pot sa scriu ce vreau??



apropo: nu nici acilea nu ai voie casa scrii ceea ce vrei. apropo, ai grija la faza cu quote la mesaje anterioare.
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iul 26, 2005 3:04 pm

daca nu esti off topic si daca nu mai dau reply la tot postul precedent, poti sa scrii orice noutate, ca despre asta este vorba in titlul threadului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iul 26, 2005 3:04 pm

daca nu esti off topic si daca nu mai dai reply la tot postul precedent, poti sa scrii orice noutate, ca despre asta este vorba in titlul threadului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Mar Iul 26, 2005 9:05 pm

baixinho © scrie:daca nu esti off topic si daca nu mai dai reply la tot postul precedent,


pai asta aveam de gand sa fac ,defapt am si aplicat fara sa citesc sfaturile tale
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Iul 29, 2005 12:27 pm

Norocul porcesc si-a facut din nou simtita prezenta la tragera la sorti: cel mai slab cap de serie dupa coeficientul UEFA va juca cu Steaua (sau Shelbourne) pt accederea in L.C. - Rosenborg Trondheim, o umbra a fostei echipe de acum cativa ani (in acest moment, e pe 8 in campionatul lor la incheierea turului).
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Iul 29, 2005 1:18 pm

airtuane, mai asteapta juma de ora si vedem daca ai de ce sa comentezi sau nu;)

la cum a jucat steaua cu amatorii aia, va avea zile grele cu Rosenborg...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Vin Iul 29, 2005 1:34 pm

problema stelei din meciu cu irlandejii(c:a.nastase) este aceasi problema din retur datorita careia ierea cat p-aci sa piarda canpionatu : lipsa omului care s-o vare in gaura. claudiu raducan (a beautiful mind) rata mult, dar din cand in cand o mai si baga. puate-si revine victoras iacob sau poate nu. vedem returu cu irlandejii
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron