STEAUA vs. DINAMO

Forum dedicat echipei Steaua si tuturor celor cu sange ros-albastru.

STEAUA vs. DINAMO

Mesajde Cruela » Mie Noi 06, 2002 3:29 pm

Domne!M-AM SATURAT!!!!M-am saturat de toata harababura asta
"STEAUA vs.DINAMO"...Cand s-a nascut toata ura asta dintre suporterii Steaua si "suporterii"Dinamo? Si,mai ales,cand isi va avea sfarsitul?In fond si la urma urmei,care ekipa e mai buna si de ce?
Oricat de suporteri ati fi (si as fi!)cred ca v-ati pus cel putin odata o intrebare despre aceasta lupta interminabila,dupa parerea mea...
Asa ca aveti ocazia acum sa aratati cat de suporteri sunteti si sa veniti cu toate argumentele comform carora Steaua e mai buna decat DINAMO...Good luck and... Haide Steeeeaaaua!!!!!!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bagheera » Mie Noi 06, 2002 3:40 pm

Rivalitati intre suporterii echipelor mari exista in toata lumea. Indiferent de locul pe care echipele lor favorite sunt suporterii sunt la fel de fanatici. Iti dau cateva exemple:
In Spania : Real vs Barcelona
In Italia : Lazio vs AS Roma
In Turcia: Galatasaray vs Fenerbahce

Lista poate continua bineinteles. Pentru suporteri conteaza mai putin daca echipa lor este mai slaba decat a adversarilor atata timp cat rivalitatea exista si probabil va exista la nesfarsit.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde cutuma© » Mie Noi 06, 2002 9:57 pm

Rivalitatzile sunt ca axiomele...trebuie luate ca atare fara a fi necesara argumentarea lor...ma cam mananca deshtu sa inchid subiectul asta...dar ii mai dau o shansa.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Bagheera » Mie Noi 06, 2002 10:03 pm

Initial trimis de D€CR€T
ma cam mananca deshtu sa inchid subiectul asta...


N-ar fi rau... :o
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti


Înapoi la FanClub Steaua

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron