Cu Stiinta Pana La Moarte!

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Cu Stiinta Pana La Moarte!

Mesajde Babyb|ue » Dum Feb 22, 2004 8:47 pm

U. Craiova-"un Strigat,o Lacrima,un Suras De Fericire",o Echipa Mai Presus De Interese Meschine!sper Ca Stancu Si Rada Nu Vor Dezamagi Atatia Suporteri Care Cred In Stiinta!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde baixinho© » Lun Feb 23, 2004 9:46 am

BabyB|ue, vezi ca era deja creat un subiect dedicat echipei Universitatea Craiova.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Feb 24, 2004 11:05 am

baixinho © scrie:BabyB|ue, vezi ca era deja creat un subiect dedicat echipei Universitatea Craiova.


lasa baixinho, cu cat mai multe cu atat mai bine, ca si oltenii sunt multi si peste tot:)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Babyb|ue » Joi Feb 26, 2004 6:57 pm

baixinho © scrie:BabyB|ue, vezi ca era deja creat un subiect dedicat echipei Universitatea Craiova.

U.Craiova este o echipa cu o istorie mult prea interesanta si suporteri mult prea sufletisti pentru a cuprinde totul intr-un singur subiect!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Joao » Joi Feb 26, 2004 9:28 pm

ieri staicu si cu frate-sau si inca 2 intra peste vreo 5-6 mebrii ai galerie si-i bat cu bate si sabii de sunt aia prin spital cu maini rupte.
Acu o saptamana zare il bate pe charli.
Iar kktul de staiCUR apare azi la tv si spune ca aia si-au rupt mainile si picioarele cand fugeau p usa.Pm. Si bine-nteles ca nimeni nu o sa-i faca nimic pt ca are politia si smecherii de partea lui.
Singura mea speranta este sa iasa solomon primar si sa-i ia clubul.

Hai stiinta!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Babyb|ue » Vin Feb 27, 2004 1:30 pm

Pacat de atmosfera neplacuta care s-a creat la Craiova din cauza lui Dinel Staicu,un "militian"autentic care refuza sa dea bani,dar,in schimb,se asteapta la rezultate favorabile...Pacat de toti suporterii care pun atata suflet in tot ceea ce fac si au parte numai de injurii si batai...oare tot fotbal romanesc de astazi se reduce numai la BANI?!nu mai e nimeni dornic sa investeasca la Craiova si putin suflet?!
FORZA STIINTA!



edit de animaloo : am si eu o rugaminte, nu mai da replay, vezi ca jos pe pagina poti sa bagi ori mesaj rapid ori avansat. multam
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Joao » Vin Feb 27, 2004 5:09 pm

Tu vorbesti de atmosfera, io de maini si picioare in gips. Pm. Ce e tragic este faptul ca nici macar la stiri nu se da parerea suporterilor. si-l ridica in slavi p staiCUR si lacatus. Ce pm, defapt la ce reporteri avem, nu ma mira.

Hai Craiova!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde memetshot » Vin Feb 27, 2004 5:24 pm

joao acu serios nici aia din galerie nu erau chiar nevinovati.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Feb 27, 2004 6:31 pm

Da pan la urma Staicu are shi iel putin dreptate....din moment ce iel baga banii in club,mi-se pare anapoda sa ii impuna suporterii antrenorul.Daca iera ca afara cu cotizatii care merg la club shi banii aia se folsesc la transferuri sau aiurea,mai mergea da asa?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Joao » Dum Feb 29, 2004 11:36 am

De acord cu voi, dar daca era el asa smecher nu intra cu recuperatorii peste ei sa-i rupa in batie. Facea reclamatie la politie si isi luau amenda.
E normasl sa le taie hainele si sa le sparga capetele?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Babyb|ue » Dum Feb 29, 2004 8:14 pm

in ciuda numeroaselor campanii lansate de suporterii olteni impotriva violentei fortelor de ordine,totul ramane neschimbat!parca am trai inca in epoca de piatra,unde violenta era singura forma de manifestare a omului!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Joao » Lun Mar 01, 2004 11:22 pm

nu politia i-a batut. Staicu i-a batut. cred ca se intelege asta din ce am scris mai sus
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde PATTEU » Mar Mar 02, 2004 11:05 am

CUMSA-I BATA MA sTAICU !? CHIARA ASA S-A AJUNS ACOLO LA VOI SA VA BATA UN MILITIAN NENOROCIT !? HUUUUUUUUUUUUUUUO MILITIA !
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

Mesajde Babyb|ue » Mar Mar 02, 2004 2:40 pm

Joao,nu am spus ca politia i-a batut pe suporteri,ci doar ca Staicu are de partea lui fortele de ordine,care s-au impus mereu prin violenta fata de suporteri!problema este ca Staicu crede ca"el face legea la Craiova,si nu suporterii",fata de care nu are nici un pic de RESPECT!
poate ar trebui sa-i multumim pt. un limbaj de clasa 1:"U.Craiova nu este un bau-bau" si sa-i sugeram si termeni precum "momaie" si "magaoaie" in eventualele declaratii...jucatorii nu vor sa vina la Craiova nu pt. ca se tem de suporteri,ci pt. ca Staicu refuza sa ofere suma pe care acestia o solicita!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Einstein » Mar Mar 02, 2004 3:12 pm

staicu crede ca e cel mai tare pt. ca a fost militzian shi ca stie el sa se ocupe de galerie. Am vazut cum stie sa se ocupe cand l-a trimis pe zare cu bodyguarzii cu sabii la sediul galeriei, unde erau doar 5 oameni. O sa vedem cum o sa se ocupe el de milioanele de olteni. Pt. ce a facut ar trebui sa primeasca minim 20 ani, asta se numeste "tentativa de omor"
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Mar 02, 2004 10:09 pm

Pai la tentativa nu i-a minim 20 ca de obicei se da mai putin ca la omor (adica intre 10-25)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Babyb|ue » Joi Mar 04, 2004 2:26 pm

Chiar daca se crede "un militian" invincibil,suporterii nu vor mai tolera un asemenea comportament din partea lui Dinel Staicu...asa ca il sfatuim sa-si revizuiasca atitudinea,altfel va suporta consecintele!ar trebui sa ia in vedere faptul ca uneori "buturuga mica rastoarna carul mare"!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Joao » Joi Mar 04, 2004 4:00 pm

mda
sa vezi ce o sa cante suporterii lui staicu,caci altfel le rupe picioarele.asta e treba.restul sunt doar vorbe. Nu au ce sa fac, staicu face legea acum la craiova la fotbal.
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Babyb|ue » Vin Mar 05, 2004 1:18 pm

suporterii U.Craiova au fost mereu fanatici si nu au facut NICIODATA ce le-a dictat patronul clubului!cred ca episodul Netoiu ar fi cat se poate de sugestiv,nu?suporterii au fost mereu trup si suflet alaturi de echipa,mai ales in momentele delicate...cred ca totusi se va ajunge la un compromis din ambele parti!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde deampulea » Lun Mar 08, 2004 3:58 pm

mie mie se pare funny ce se intampla la craiova si e si bine pt fotbalul nostru... stie careva cand am mai avut noi un headline pe http://www.uefa.com ? io unu nu tin minte sa fi avut inainte de era staicu :))

animaloo: fan tetelu?
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde Joao » Vin Mar 12, 2004 12:09 pm

in ritmul asta ne paste Beu
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde memetshot » Vin Mar 12, 2004 12:19 pm

deampulea: bre io's fan steaua, silva neagra, votca, etc....nu e vorba de teteleu (nici nu stiu ce insemneaza egzact)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Babyb|ue » Vin Mar 12, 2004 2:23 pm

sa speram ca odata cu revenirea lui Lutu in Banie,lucrurile se vor schimba si la U.Craiova!poate ca Staicu va intelege in cele din urma ca echipa nu are nevoie de "iazuri" pt. ca jucatorii sa se poata relaxa la o partida de pescuit,ci de NOI ACHIZITII!
meciul va fi sambata,la 15.30.toti suporterii sunt asteptati pe stadion pt. a fi alaturi de echipa in prima etapa a returului.
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde Joao » Dum Mar 14, 2004 1:37 pm

nu pot spune in cuvinte ce ''meci'' a fost la Craiova
staicu ar fi bine sa inceapa sa cumpere meciuri, ca altfel jucam la matinal
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Babyb|ue » Dum Mar 21, 2004 7:15 pm

acum,cand echipa traverseaza cateva momente delicate,jucatorii si NICOLO NAPOLI au nevoie de tot sprijinul suporterilor!NICI O FURTUNA NU VA PUTEA SCUFUNDA IUBIREA NOASTRA ALB-ALBASTRA!CU STIINTA PANA LA MOARTE!
Babyb|ue
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Feb 20, 2004 6:00 pm
Localitate: CRAIOVA


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 1 vizitator