Romaniansoccer.ro

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Romaniansoccer.ro

Mesajde maraz » Lun Noi 03, 2003 9:52 am

A aparut de curand un site destul de interesant,unde puteti gasi date statistice si nu numai.
maraz
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Mie Sep 10, 2003 10:36 am
Localitate: Terra

4195

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 15, 2003 9:47 am

ar mai fi si í£sta, dar este mai slabutz decat cel prezentat de maraz.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

foarte fain situl

Mesajde Mr Teo » Vin Ian 16, 2004 9:46 pm

Eu nu mam mai interesat de fotbalul roman de multa vreme si am aflat mai multe noutati de pe romaniansoccer.ro.
Printre care ca si una din echipele care le credeam in divizia b (foresta falticeni) a fost in c si pana la urma a fost eliminata cu totul:(.
Anyway merita vizitat situl si tineo tot asa cu updaturi.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde bombeu » Mie Apr 07, 2004 11:44 am

Parerea mea este ca tot http://www.football.ro ramane cel mai complet site de fotbal. Oricum stiu ca atunci cand intru pot vedea stirile din toate campionatele tari. Daca ar avea si campionatul german ar fi chiar bestial.
Oricum cred ca e o legatura intre football.ro si romaniansoccer.ro pentru ca am vazut linkuri reciproce. Eu am scris pe forumul football.ro si spre deosebire de alte forumuri vad ca se incarca foarte repede!
bombeu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 07, 2004 11:25 am
Localitate: BUCURESTI


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori