Divizia A 2003-2004, rezultate si comentarii

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde eyewitness » Vin Apr 16, 2004 12:10 pm

buuuuun....si care-i legatura cu comentariile la meciurile din divizia a?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Apr 16, 2004 12:11 pm

tescovin,aicia ai dreptate.Sa vezi tu jale mare dak iese Otelu in Cupa UEFA.

Pese: Cruela,vezi ca iejti pe teren minat.Vez cum vorbejti:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde tescovin » Vin Apr 16, 2004 12:37 pm

eyewitness, nu e nicio legatura. Eu vorbeam despre echipe din divizia D, si nu din Romania ci din Tadjikistan, si nu de fotbal, ci de volei pe plaja. Total pe langa !
tescovin
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Apr 16, 2004 10:47 am
Localitate: Targoviste

Mesajde eyewitness » Vin Apr 16, 2004 1:11 pm

tescovine,
unu/ cu umoru stai prost asa ca iti sugerez traforaju sau macrameurile
doi/ ai bagat un post de bagare de seama in doo punte . din primul reiese ca echipele bucurestene detin suprematia iar alternativa ar fi cele din provincie care de fapt nu ie alternativa ca-s mai slabe deci tot cu alea bucurestene trebe sa defilam pe-afara. in punctu doi al postului spui tot puntu unu dar sub alta forma . in conluzie ai bagat un post in care nu spui decat un lucru arhicunoscut , poate un algoritm al fotbalului romanesc
trei/ iti reiterez titlul subiectului , "divizia a 2003-2004, rezultate si comentarii' , care tradus in limbaj dambovitean inseamna comentarii pe care le fac forumustii la meciurile si rezultatele acestora ce se desfasoara in divizia a.
patru/ intrebare : marele adevar si teza matale inestimabila din postu amintit la ce meciuri anume ,la ce rezultate anume si din ce etapa anume se refera ?

ps scuze modului pt off topic
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Apr 16, 2004 1:14 pm

va iert pamundoi
:D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde tescovin » Vin Apr 16, 2004 2:31 pm

Eyewitness, dupa cum am declarat eu insumi, am fost total pe langa subiect. O sa-mi iei gatul pentru asta ? :eat: Calmeaza-te, ca dauneaza.
Inca o chestie paralela cu subiectul si promit sa nu mai fac: "un lucru arhicunoscut" nu poate fi in nici un caz sinonim cu "algoritm". Poate cu "axioma". Asa ca, in timp ce eu ma ocup cu traforaju si macrameurile, tu studiaza un pic algebra de a 6-a :lol:
Si in continuare discutam despre Divizia A si nu ne suparam, da ? :B
tescovin
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Apr 16, 2004 10:47 am
Localitate: Targoviste

Mesajde MiG29 » Vin Apr 16, 2004 2:39 pm

Hai gata,ne calmam,ne pupam shi terminam.Ca daca nu,ne suparam:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Apr 16, 2004 3:10 pm

io-s calm bre da o sa ma enervez tare rau cand o sa te vaz pe tine nervos dupa meciu cu craiova si mi-e teama ca iar ies suporterii aia cainosi si nervosi de la meci si-or sa zgaraie masinile si or sparga parbrizele la mine pe bulevard :D

tescovine corect ieream cu rebusu in cap :D

hai sportu !
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Apr 16, 2004 3:15 pm

aiu si tescovin....hai sa revenim la oile nuastre.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Apr 16, 2004 3:16 pm

Oile voastre mah.Ca io nu`s cu oile:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde tescovin » Vin Apr 16, 2004 3:23 pm

Tu n-oi fi cu oile, Mig29, dar uite ca nea gigi ot pipera este !

(si stie toata lumea ca gigi e patron la Steaua, echipa ce a invins cu 4-1 pe Alba-Iulia dupa un meci in care a jucat frumos, na, ca am comentat meciuri si rezultate si nu sunt pe langa subiect ! :p )
tescovin
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Apr 16, 2004 10:47 am
Localitate: Targoviste

Mesajde memetshot » Vin Apr 16, 2004 3:36 pm

Deci, tescovin, acu am facut subect frumos unde poti sa scrii ce ai chef despre divizia a(in limitele bunului simtz te rog)
la fel si restu.
acilea raman numa comentarii la rezultate
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Apr 18, 2004 8:04 am

dinamo-u.craiova 2-1
mi-a placut de florentin petre, nu jtiu bre de unde isi ia baiatu asta oxijenu da in minutu 93 iel parca atunci incepe meciu.

dinamo fu mai buna la toate capitolele si merita victoria. craiova in afara de "hei rup" si avant proletar n-a aratat nimic. o formatie rupta-n doo ,fara un mijloc laborios si cu degajari stereotipe si enervante catre cioroiu muschiulos.

rapid-farul 2-3
giulestenii isi continua drumul triumfator in panta jucand un fotbal incalcit, orbecaind pe teren fara frun tel anume ,cu un dolha paralel care in acest retur a pierdut rapidului cel putin doo meciuri. totusi nu cred ca rapidu va pierde locul 3 anul asta ,craiova nearatand potentialul suficient pt a-i devansa pe rapidisti.

ca spectacol fotbalistic ambele meciuri se incadreaza in categoria mediocre.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 24, 2004 11:18 pm

Farul-Dinamo 1-2

N-avetzi decat sa ma contrazicetzi dar am dreptul la o opinie. BLAT PE FATZA. Nu toata echipa, doar catziva gen Ushurelu, Barbu, Lungu....
De ce zic asta? Pentru k cei enumeratzi mai sus shi inca catziva nu au facut decat sa paseze cu adversarul, sa alunece cand ar fi trebuit sa contreze, sa stea ca niste jaloane la atacurile dinamoviste shi sa rateze stupid toate fazele periculoase de la poarta lui Dinamo.
La 1-0 Guritza rateaza preluarea de vreo 2 ori, Cristocea singur singurel se opreste, se gandeste ca e riscant sa dea din prima poate intra dracu' in poarta, pune latul shi paseaza cu unul din copii de mingi de la vreo 30 de metri de poarta. Golul unu dinamovist, faza de antrenament in muzeul de figuri de ceara, unul n-a schitzat nici macar un gest ca ar vrea sa preintimpine inevitabilul. Cireasha de pe tort a pus-o Corpodean acordand penalty la un duel umar la umar dar ce pana corbului, blaturile adevarate se fac cu arbitrii, sa nu zica presa ceva...Asha cum ii ziceam shi lui Mig pe YM, daca facea Steaua asha ceva lua toata presa foc...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator