Va mai ajunge vreo echipa romaneasca sa castige un Champions League

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Va mai ajunge vreo echipa romaneasca sa castige un Champions League

Mesajde Owyx » Mar Apr 05, 2005 3:25 am

credetzi ca vreo echipa din Romania va mai ajunge sa castige Champions League sau macar sa ajunga in grupele Champions League respectiv cupa UEFA :) :rolleyes:
Siempre existe una solucion!!!!
Owyx
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Apr 05, 2005 12:28 am
Localitate: Pe scaun!!!!

Mesajde Ayrton » Mar Apr 05, 2005 8:29 am

1.Nu
2.Da
3.Da
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde schummy002 » Sâm Apr 09, 2005 12:17 pm

Da, cred k se va mai ajunge in grupele cupelor europene..probabil tot in Cupa UEFA...peste vreo cativa ani. Scolile de fotbal din Romania au destui copii valorosi, care acum au 12-13 ani si vor ajunge peste cativa ani jucatori de top. Nu stiu care va fi echipa..probabil cea care va avea destul fler si interes sa urmareasca pepinierele. Daca vom forma echipe tinere in stilul consacrat de Ajax si nu colectii de vedete apuse precum Poli Timisoara, vom opta pentru un succes durabil si nu pentru performante efemere si inconstante. Oricum, anul acesta, Steaua ne-a oferit mai multe satisfactii decat echipa nationala. Sincer, sper ca vom avea o echipa romaneasca undeva, ca altfel 2006 va fi un an in care Romania si Fotbalul Mare nu se vor intersecta, nici macar ocazional... Daca tot sunt silit sa privesc cu detasare Mondialul cum am privit si Euro 2004, macar Cupele Europene sa ne mai faca sa avem emotii pentru romani.
schummy002
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Apr 03, 2005 6:25 pm
Localitate: iasi


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator