Scandalul de la nationala României.

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Scandalul de la nationala României.

Mesajde baixinho© » Joi Feb 19, 2004 5:58 pm

Dupa cum probabil stiti, de cateva zile este un mare scandal in jurul echipei nationale, legat de faptul ca patru jucatori stelisti, nu le dau numele ca am retineri, nu s-au prezentat la echipa nationala, care se afla in turneu de pregatire in Cipru. din punctul meu de vedere, problema este simpla: cei patru au cazut la inghesuaiala din cauza lui Gigi Becali, care a vrut sa-i arate lui Iordanescu ce smecher este el. cu toate astea, ei ar trebui sa fie suspendati, deoarece in regulamentul LPF scrie clar: "neprezentarea la loturile nationale atrage dupa sine suspendarea pe trei etape din campionat si plata unei amenzi".
mai am destule de spus pe marginea acestui subiect, dar astept si parerea altor useri. as vrea sa va exprimati decent.
multumesc
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Feb 19, 2004 6:49 pm

Shi mie mi-se pare normal sa fie suspendati.Asa s-ar proceda in orice tara normala.Nu stiu daca mai tineti minte reactia federatiei si a presei engleze cand Ferdinand nu s-a prezentat la un banal control anti-dopping.Cu toate astea,fiindca suntem in Romania si fiindca mitica ie la liga,nu prea cred ca se va intampla nimica,fie shi pentru faptul ca in cele trei ietape in care stelistii sunt suspendati sunt programate meciuri intre echipa implicata in scandal,Rapid si Dinamo.Cel mai tare insa imi pare rau de Dorinel Munteanu care de abia acuma si-a aratat adevaratul caracter.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Feb 20, 2004 10:31 am

migule nu cred ca e vorba de nici un caracter...pur si simplu au facut ce a zis jiji.
Sincer sa fiu parerile mele sunt impartite:
+ nu mi se parea normal sa vina in conditiile in care iordanescu face tot felul de verificari si mai stiu eu ce in meciuri contra unor amatori, in timp ce steaua juca cu echipe un pic mai bine cotate - nu uita ca era vorba ca jucatorii sa vina cu 3 zile inainte de meciul cu Georgia.
+ nu mi se pare iarasi normal sa aduci jucatorii la nationala ca asa vrei tu. daca jucatorul ala nu vrea lasa-l in plata domnului, baga-i 6luni-1an de suspendare de la nationala, dar de ce sa sanctionezi echipa de club? Baicsule diferenta intre refuzul lor de a juca la nationala si Ferdinand care a refuzat controlul este mare

- nu stu de ce s-a cramponat nea jiji asa. cred ca e vorba doar de "io am oole mai mari si mai tari ca ale tale"
- intr-adevar nu mi se pare normal ca un jucator sa refuze nationala (dar dupa cate spuneam nu mi se pare normal sa-l iei cu forta)

sunt curios sa vad ce o sa se intample. Sincer sper sa le dea o amenda calumea dar sa-i lase sa joace...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde COSS+min » Vin Feb 20, 2004 11:17 am

Desi la prima vedere s-ar parea ca stelisti sunt singuri vinovati eu cred ca si ei au dreptatea lor.
Adica vin la lot cu o saptamana inainte de joc sa faca alergari sau sa astepte autocarul echipei in ploaie 45.min ca sa se duca sa joace cu niste amatori care vorba lu Radoi "nu pot sa alerge pt. ca abia s-au sculat de la masa" nici asa nu-i corect. Nu cred ca si-ar permite nimeni sa-l puna pe Mutu sa joace cu niste bucatari de aceea el vine mai tarziu.
Steaua are conditi adevarate in cantonamentul ei nu ca la nationala!
Stele mici de cositor
Ard de dorul morţilor
Avatar utilizator
COSS+min
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Sâm Noi 08, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Feb 20, 2004 1:03 pm

Io ziceam ca Dorinel n-are caracter,pentru o anume declaratie a lui.In sfarsit...Sunt sigur insa ca daca jucatorii care nu doreau sa se prezinte erau dinamovisti sau rapidisti sau de la faru sau aiurea,aia cel putin 3 etape stateau pe tuse.Nu cred ca daca Dorinel de exemplu venea la nationala ,il dadea Becali afara de la Steaua.macar pentru faptu ca de abia l-a luat.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Feb 20, 2004 1:05 pm

ai dreptate, cosmine, Steaua a jucat cu Real Madrid, Barcelona si am inteles ca aia de la AC Milan se dau de ceasul mortii ca n-au chef Piti si Gigi sa joace impotriva campioanei Europei.

ayrtoane, eu n-am facut nici o comparatie, nea, cu Ferdinand. aia a spus-o Mig29-ul. el are copiraitu. :D

Mig29-ule, o dadusi in bara cu caracterul lu Dorinel. n-are nici in clin nici in maneca. a facut, ca si ceilalti trei, ce li s-a ordonat de sus. spun "ordonat" pentru ca mi-e greu sa cred ca Gigi s-a dus la cei patru si le-a zis: "stiti, as vrea sa nu va duce-ti la nationala, dar voi ave-ti ultima decizie, asa ca las la alegerea voastra". (explicatie: am scris cam cum s-ar fi exprimat latifundarul). faptul ca toate cele patru scrisori aveau acelasi continut cu exceptia numelor spune multe. cred ca celor patru li s-a spus: "nimeni nu are ce sa va faca, eventual sa vi se ia boii de la nationala", motiv pentru care nu s-au dus.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Feb 20, 2004 4:20 pm

baixinho,Dorinel a facut iel o declaratzie in presa cum ca echipa de la care a plecat afara l-a luat cu japca,cum ca de fapt iel ie stelist shi se bucura ca a ajuns la steaua ,ca ie mentalitate de invingator acolo shi alte dastea.Pa mine asta m-a deranjat.Daca in loc de Steaua il lua Rapid,cred ca zicea ca iel a fost rapidist de mic...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 21, 2004 5:41 pm

ma nea, ma scuzi ca am sarit asa pe aripile matale :D, da n-am stiut la ce declaratie te referi. credeam ca e vorba de alceva, nu de aia ca el este stelist dinainte sa se fi nascut.

echipa Romaniei a castigat turneul din Cipru, impunandu-se in finala cu Ungaria cu scorul de 3-0, golurile fiind marcate de Mihut (minutul 10), Danciulescu (89) si Caramarin (90+2). mi-a placut cum au jucat elevii lui Iordanescu. Mihut ala e bun rau de tot. fac pariu ca in campionatul viitor nu o sa mai joace la FC Bihor. poate va fi transferat chiar din aceasta iarna, dar ma indoiesc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Sâm Feb 21, 2004 5:50 pm

Da,Romania a castigat fara emotzii,shi fara titularii de drept,sa zicem.Se pare ca lipsa superstarurilor de la uo anumita echipa ce va evolua in Superliga Europei nu ie chiar asa uo problema cum vor unii sa fie:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 21, 2004 6:11 pm

MiG29 scrie:uo anumita echipa ce va evolua in Superliga Europei

sa-ti fie rusine. "ce va castiga Liga Campionilor". asta este corect, da?
cred ca daca ar fi jucat, de exemplu, florentin dumitru si dica, am fi invins Georgia cu 5-0, Belarus cu 6-0 si Ungaria cu 9-0. nici nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar fi intamplat daca ar fi fost si ceilalti doi neintelesi pe teren. ne-ar fi dat trofeul fara sa jucam nici un meci.
mi-a placut declaratia antrenorului traditiei militare: "nu inteleg de ce i-au chemat pe jucatorii mei la Comisia de disciplina a Ligii Profesioniste de Fotbal". cand v-am spus ca asta nu intelege nimic din ce se intampla in jurul lui ati crezut ca sunt nebun. ete ca ajungeti la vorba mea.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Feb 24, 2004 11:10 am

Romania e o tara minunata, cu niste oameni minunati, cu o mentalitate si o morala sanatoase asa ca nu vad de ce va mirati ca se intampla ce se intampla...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Mie Feb 25, 2004 10:49 am

deci s-a stabilit: meme stoica avertisment si amenda 65 de milioane ca el a semnat hartia prin care anunta FRF ca jucatorii vin la nationala cu 48 de ore inainte de amicalul cu Georgiam iar clubul cu pricina - avertisment si amenda de 200 de milioane ca nu a lasat jucatorii la lot.
cea mai interesanta declaratie mi s-a parut a lui radoi: "de ce sa ne suspende? ce, am omorat pe cineva?". mi se pare logic. mergand pe aceeasi linie, io as desfiinta cartonasele galbene si rosii la meciurile din Divizia A. de ce sa-i elimine pe bietii jucatori? ce, au omorat pe cineva?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Feb 25, 2004 11:26 am

baicsule, hai sa fim seriosi...ce legatura este intre nationala si diviziaA? ce puii mei vru sa zica giovani cand a fost intrebat: iordanescu nu l=a bagat pe cristea pentru ca n-a venit la rapid? "nici nu mi-a trecut prin cap asa ceva"...cum adica, daca-i trecea lui prin cap era normal?
oricum mi-e super scarba de ce se intampla acu in fotablul romanesc...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Feb 25, 2004 1:08 pm

Pai macar Jiji cat ie iel de prost,de bine de rau nu face atatea magarii cat face giovani.Ca o fii aranjat iel cu dragomir sa nu ii suspende pe ai lui,ie una da ultimele chestii pe care le-a facut giovani chiar sunt sub orice critica...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Feb 25, 2004 1:39 pm

bre nici jiji nici giovani nu prosti. ie pur si simplu tzarani imbogatiti...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Feb 25, 2004 4:50 pm

problema e ca sunt prea multi si mult prea la vedere, de-ti vine sa-ti iei campii si sa pleci draq din tara aia...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Vin Feb 27, 2004 1:55 pm

Pentru o cat mai corecta informare a membrilor afiliati ai Federatiei Romane de Fotbal si a opiniei publice, in legatura cu punerea la dispozitia loturilor nationale a jucatorilor legitimati la cluburile din campionatele interne, FRF s-a adresat Federatiei Internationale de Fotbal (FIFA), solicitand lamuriri in legatura cu acest subiect.
In raspunsul forului international se precizeaza ca, potrivit Regulamentului FIFA, refuzul unui club de a pune la dispozitie jucatorii convocati va avea ca urmare amenda, avertisment, vot de blam sau suspendare pentru clubul in cauza.
Va prezentam in continuare corespondenta pe aceasta tema dintre FRF si forul international, respectiv scrisoarea Federatiei Romane de Fotbal din 24.02.2004, precum si raspunsul FIFA din 26 februarie 2004:

Scrisoara adresata de FRF catre FIFA: Bucuresti, 24 februarie 2004
Domnului Gianpaolo Monteneri
Seful Serviciului Juridic si
Statutul Jucatorilor
FIFA
Reglementarile nationale privind punerea la dispozitia echipei nationale a jucatorilor din campionatul intern
Stimate Domnule Monteneri,
Urmare a discutiei telefonice pe care ati avut-o cu dl. Cristian Bivolaru, as vrea sa va aduc la cunostinta prevederile reglementarilor noastre interne cu privire la punerea la dispozitie a jucatorilor convocati la echipa nationala. Va mai rog sa ne informati in scris daca aceasta situatie intra sub incidenta prevederilor reglementarilor noastre nationale. Va reamintesc pe scurt ca recent ne-am confruntat cu refuzul unuia din cluburile noastre de prima divizie de a pune la dispozitia echipei nationale patru jucatori in vederea unui turneu international amical pentru echipe nationale care a avut loc in Cipru (trei meciuri, primul jucat la data pentru meciuri amicale in calendarul international).

ROAF adoptat de Adunarea Generala a FRF la 13.02.2002 si intrat in vigoare la inceputul sezonului 2002-2003 stipuleaza la art. 67 ca:
67.1. Cluburile de fotbal sunt obligate sa sprijine FRF pentru o cat mai buna alcatuire si comportare a echipelor reprezentative. In acest scop, cluburile vor pune la dispozitie jucatorii selectionati in echipele reprezentative si se vor de buna lor pregatire pentru a se prezenta la echipele reprezentative in conditii optime. In caz contrar se vor lua masuri de sanctionare a celor vinovati in conformitate cu prevederile regulamentare.
67.2. Jucatorii selectionati in echipele reprezentative au obligatia sa se prezinte la convocari, antrenamente si jocuri, sa se pregateasca in mod corespunzator si sa reprezinte tara cu demnitate. Jucatorii care nu respecta aceste dispozitii vor fi sanctionati conform prevederilor regulamentare.
67.3. Jucatorii convocati la actiunile echipelor reprezentative care sunt declarati indisponibili nu vor putea participa la jocuri oficiale sau amicale pe perioada cat dureaza pregatirea la loturile nationale.
67.4. Cluburile care folosesc jucatori de cetatenie straina sunt obligate sa puna jucatorii respectivi la dispozitia asociatiei nationale a carei cetatenie o au daca ei au fost selectionati pentru una din echipele reprezentative ale acesteia, indiferent de varsta, in conformitate cu dispozitiile art. 36 din Regulamentul FIFA privind statutul si transferul jucatorilor aprobat la data de 5.07.2001.
Regulamentul Disciplinar al FRF contine urmatoarele dispozitii aplicabile in acest caz:
Art. 38. Refuzul cluburilor de a trimite jucatorii selectionati in loturile reprezentative, la convocari, antrenamente sau jocuri, precum si lipsa de interes si preocupare pentru pregatirea jucatorilor din loturile reprezentative se sanctioneaza cu:
a) avertisment
b) suspendarea persoanelor vinovate pe o perioada de minimum 6 luni;
In perioada pentru care au fost convocati la stagiile loturilor reprezentative, jucatorii in cauza nu au drept de joc la echipele lor de club. Nerespectarea acestei dispozitii conduce la pierderea jocurilor in care au evoluat jucatorii respectivi.
Art. 67 (1). Neprezentarea la convocarile loturilor reprezentative, la data si locul stabilit, in vederea participarii la pregatirea si antrenamentele acestora, la jocurile oficiale si amicale pe care urmeaza sa le sustina, se sanctioneaza cu suspendare pentru minimum 3 etape si penalitate.
(2). Sesizarea instantei disciplinare se face de secretarul general al FRF.
Capitolul VIII art. 77 din Regulamentul FRF privind statutul si transferul jucatorilor de fotbal adoptat de Comitetul executiv la 28 ianuarie 2003 contine urmatoarele prevederi:
(1). Cluburile de fotbal, indiferent de statutul lor, au obligatia de a pune la dispozitia FRF jucatorii selectionati pentru reprezentativele nationale, indiferent de varsta.
(2). Un club care pune la dispozitie jucatori in scopul prevazut la alineatul (1) nu are dreptul la nici o indemnizatie financiara.
(3). Un jucator care a fost convocat pentru reprezentativa nationala nu are dreptul sa joace pentru clubul la care este legitimat pe tot timpul perioadei convocarii. Aceasta interdictie se prelungeste cu 5 zile in cazul in care jucatorul nu a dorit sau nu a putut sa dea curs convocarii din indiferent ce motive.
(4). In vederea pregatirii si participarii cu reprezentativele nationale la jocuri, turnee sau competitii oficiale si amicale FRF poate lua, atunci cand este cazul, masurile necesare intreruperii competitiilor interne in mod corespunzator, cu consultarea LPF, pentru competitiile organizate de aceasta.
Va multumesc anticipat pentru colaborare si astept raspunsul dumneavoastra.
Cu cele mai bune salutari,
Mircea Sandu
Presedinte

Raspunsul FIFA adresat FRF:
Federatia Romana de Fotbal
D-lui Mircea Sandu
Presedinte
Reglementarile nationale referitoare la punerea la dispozitia echipei nationale a jucatorilor din campionatul intern
Draga domnule presedinte,
Ne referim la scrisoarea dvs. din 24 februarie 2004 si avem placerea sa va raspundem la intrebarile formulate.
In primul rand, am dori sa subliniem ca Regulamentul FIFA privind statutul si transferul jucatorilor prevede in preambul, paragraful 2, ca punerea jucatorilor la dispozitia echipei nationale pentru meciurile internationale se aplica si la nivel national. In consecinta, cluburile dvs. afiliate sunt obligate sa puna la dispozitie jucatorii convocati pentru meciurile internationale.
Asa cum este prevazut in Regulamentul FIFA amintit, refuzul unui club de a pune la dispozitie jucatorii convocati va avea ca urmare amenda, avertisment, vot de blam sau suspendare pentru clubul in cauza (conf. art. 41 al regulamentului mentionat).
Avand in vedere ca art. 67 al R.O.A.F. adoptat de Adunarea generala se bazeaza pe Regulamentul FIFA privind statutul jucatorilor, si cu atat mai mult cu cat a fost aprobat de Adunarea generala, consideram ca prevederile din regulamentul respectiv se aplica.
Avand convingerea ca aceste lamuriri sunt utile, va multumim pentru luarea la cunostinta a celor de mai sus.
Gianpaolo Monteneri
Seful Serviciului Juridic si Statutul Jucatorului

nota lui baixinho ©: concluziile le trageti singurei.

ps: sursele sunt site-ul frf si unele agentii de presa romanesti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Feb 27, 2004 2:33 pm

Asa cum este prevazut in Regulamentul FIFA amintit, refuzul unui club de a pune la dispozitie jucatorii convocati va avea ca urmare amenda , avertisment, vot de blam sau suspendare pentru clubul in cauza (conf. art. 41 al regulamentului mentionat).


deci Steaua are de platit 265 milioane.....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Feb 27, 2004 6:41 pm

probabil ca p-aia cu suspendarea ti-a fost greu s-o bolduiesti. asta pe de o parte. pe de alta, atata timp cat jucatorii nu au declarat nici un moment "noi vrem sa venim la nationala, dar nu ne lasa clubul", ci "vrem sa mai stam trei zile la echipa de club", se poate pune in aplicare si articolul 67, punctul 1, ala cu "Neprezentarea la convocarile loturilor reprezentative, la data si locul stabilit, in vederea participarii la pregatirea si antrenamentele acestora, la jocurile oficiale si amicale pe care urmeaza sa le sustina, se sanctioneaza cu suspendare pentru minimum 3 etape si penalitate".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Feb 27, 2004 6:48 pm

Clubul a fost sanctionat corect cu amenda,dar jucatorii care au fost principalii vinovatii au scapat cu fata curata.Nu ie corect...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Mar 03, 2004 9:22 am

dar nu jucatorii au fost principalii vinovati...ei sunt la mijloc...aniuei
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 03, 2004 12:17 pm

corect, ei nu sunt vinovati, ca nu ei au fost convocati. Iordanescu m-a chemat la nationala pe mine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Mar 03, 2004 1:17 pm

si de ce nu te-ai dus?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Mar 03, 2004 3:18 pm

daca nu s-a dus Dorinel Munteanu, de ce sa mearga baixinho
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator