National, FC National

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 20, 2002 9:48 pm

parrea mea este ca mai mult a furat Dinamo (dar asta ar trebui sa se discute pe alt forum).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Iul 27, 2002 11:23 am

Walter Zenga a fost numit antrenor principal iar secunzi Dan Petrescu shi Adi Matei. Numirea lor este una f. imp in primul rand k imagine, nationalul avand shanse sa iasa din starea financiara critica in kre se afla de catziva ani.

De asemenea, ma bucur k actualii tehnicieni nu vor accepta sa fie slugi ale celor de la Dinamo, chiar dak Netoiu shi Cohn ar urma sa investeasca in bancari.
Poate anu' asta va juca shi Dinamo toate meciurile pe teren (yeah right!)
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Aug 21, 2002 9:32 am

Ii invit pe totzi fanii FC National sa vina impreuna cu mine..sambata 24 august pe Arena Cotroceni..pentru a sustine formatzia bancara..in dificilul meci contra Farului din Constanta !

Decret....vii ? baixo ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Aug 21, 2002 9:54 am

Cre ca nujtu daca vin. Da daca e sa vin, o so fac nu ca sa sustin pe FC Nateonal contra vs Farul din Constanta, ci pentru ca deuarece ca finca vriau sai fac in ciuda lu tovarasa lu Schija. Io pruasta de pute pamantul supt domnia sa. Abea ajtept sa ma eau in gura cu ea. Da ma obrezc, ca astai subect de scandal. Orcum, vreau sa vad Nateonalu lu Valtí£r Zenga laiv.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Aug 23, 2002 9:22 pm

Daca nu stiatzi FC National au si site ! :D

http://www.nationalfc.ro

Iar aici gasitzi imnul echipei !
Eu mi l-am downlodat deja.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 29, 2002 9:48 pm

Fe FC National nu ii felicita nimeni ca s-au calificat ???

Nu am vazut meciul dar am inteles ca a fost vorba de un 2-2 chinuit... Oricum, bravo lor.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Aug 31, 2002 9:13 am

In turul 1 al cupei Uefa FC National va intalni echipa de prima liga olandeza Heerenven unde de-alungul timpului au evoluat mai multzi fotbalishti romani precum Dumitru Mitrita shi Florin Constantinovici. Sa le uram succes
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

sportul-national 2-1

Mesajde eyewitness » Mar Sep 03, 2002 3:26 pm

ca fan al sportului din frageda pruncie ma bucur pt cele 3 puncte castigate dumineca. raman totusi cu o parere de rau ca au fost in detrimentul nationalului pe care o apreciez f. mult. m-as fi simtit mai bine daca ar fi fost dinamo sau steaua sau rapid.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde HERETE » Lun Ian 27, 2003 9:07 am

sunt fan fc national de la 7 ani si ma duk la fiecare meci de acasa. nationalul este o ekipa adevarata, care , in ciuda dificultatilor financiare, a jucat intotdeauna un fotbal de calitate. care mai mergeti la stadion ? postati aici plz
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

Mesajde depressionist » Sâm Iul 17, 2004 2:48 am

bai frate, n-a mai dat nimeni un mesaj aici din ianuarie 2003... ati intrat in pamant???
Avatar utilizator
depressionist
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iul 16, 2004 11:00 pm

Mesajde john_john » Mie Aug 31, 2005 7:36 pm

bai, n-am intrat in pamant... si nici echipa, acum intr-o noua prezentare. ne vedem peste 10 zile la meciul cu cefereul. poate il baga si pe lopez, poate il vedem si pe shore daca thwaite nu se intoarce la timp. hai progresu!
john_john
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Dec 05, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Mar 26, 2006 11:42 pm

M**E FC NATIONAL SI TOATE CURVELE CRESCUTE ACOLO!
MULTA MULTA M**E
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Dum Mar 26, 2006 11:52 pm

nenea Daimon, primeşte din partea mea incă un avertisment.

nu trebuie să-mi mulţumeşti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

FC National

Mesajde Platanu » Mie Feb 21, 2007 9:27 pm

Mai e vreun sporter al Nationalului pe-aici?

Apropo,site-ul neoficial al Nationalului,care e mult mai updatat decat oficialul,si care are si fan-shop online este http://www.fcnb.ro
Platanu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 21, 2007 9:25 pm
Localitate: Bucuresti,Pantelimon

Mesajde Platanu » Mie Feb 21, 2007 9:32 pm

cutuma© scrie:La cum joak Dinamo n-ash prea zice! Dak prindetzi locul 3 sa zicetzi mersi. Iar Natzionalul joak cum vrea. In fond e o echipa fara traditzie, fara bani, ce sa fak shi ei...se descurk, bravo lor. Pana una alta sunt lideri iar Dinamo nu mai cashtiga decat din blaturi. In afara de meciu cu Rapid shi cel cu UMT (pe kre era chiar rushinos sa nu-l fi cashtigat) kte meciuri a mai cashtigat pe teren dinamo? in culise e campioana, pe teren e p locul 2 asha k LINISHTE!!! Imi aduc aminte de o declaratzie a lui Giani Kiritza ceva de genu "cand ma uit la baietzii ashtia de la Steaua shi Rapid vad asha o ceatza k sunt jos rau de tot" (citat aproximativ). Ash vrea sa-l vad ce mai zice acum!
Vreau sa te contrazic in legatura cu traditia.Progresul s-a infiintat in 1944,si a dat multe valori fotbalului romanesc.
Platanu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 21, 2007 9:25 pm
Localitate: Bucuresti,Pantelimon

Anterior

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori