Comentarii pe marginea regulamentului concursului de pronosticuri

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Comentarii pe marginea regulamentului concursului de pronosticuri

Mesajde baixinho© » Joi Iul 15, 2004 10:00 pm

Daca aveti ceva de comentat pe marginea regulamentului, puteti sa-i dati drumul. Reclamatiile se primesc pana in ziua de 25 iulie, ora 24.00.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Iul 16, 2004 9:16 am

e tare chestia cu "250 de posturi"!
mie insa imi convine, ca imi cresc sansele la premii, ca nu or sa fie prea multi care vor participa.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Iul 16, 2004 9:27 am

Pentru a fi eliminata orice tentativa de fraudare a concursului, cei clasati pe primele patru locuri inaintea meciurilor din semifinale vor trimite pronosticurile prim mesaj personal userului eyewitness.


jiji, sa fim mai siguri io zic ca inainte de optimi bre :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iul 16, 2004 9:28 am

sly..vezi ca nu ti se ia in calcul pronosticul. numai incepand cu 26 iulie poti posta. scrie la regulament.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iul 16, 2004 10:05 am

da, ma, aiule, ma, am luat cu copy paste din regulamentul de la concursul de CE si am uitat sa modific. ho, ca o sa corectez.

piskeshu scrie:dece numa dupa 26 iulie?

unul dintre motive este ca Divizia A debuteaza pe 31 iulie si nu vad ce sens ar avea ca perioada de postare sa fie mai mare de o saptamana. pe de alta, s-ar putea ca unele echipe sa nu primeasca licenta de club profesionist si sa fie inlocuite de altele.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde PATTEU » Vin Iul 23, 2004 9:37 am

Visiniule cine a castigat editia trecuta !?
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iul 23, 2004 10:02 am

userul care a castigat editia trecuta a concursului este baixinho ©.

oameni buni, am o rugaminte inainte sa va inscrieti in concurs: CITITI REGULAMENTUL.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Einstein » Mie Iul 28, 2004 2:14 am

am citit regulamentul normal, dar chestia cu 250 posturi mi se pare o prostie. Chiar nu intzeleg care e problema - activitatea? Eu am participat shi sezonul trecut la concursuri, chiar am terminat pe #2 la cel de CL.

Uiite-te la data inscrierii mai bine ;)

Eu voi posta totushi pronosticurile primei etape, poate decizi ca pot sa joc pana atunci.
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iul 28, 2004 7:00 am

regulamentul nu l-am facut de capul meu, ci m-am consultat cu cineva.
o sa existe o clauza privind data inscrierii la concursul de pronosticuri pe baza meciurilor din campionatele europene. oricum, se va reuni Consiliul de Administratie si va lua o decizie care va fi comunicata.

ps: chiar daca am sters postul tau, eu il vad, asa ca nu trebuie sa mai postezi inca o data.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Iul 28, 2004 7:48 am

regulamentul este cel afisat si se aplica tutulol (c.filu) fara derogare

ainshtain, mai fa 14 posturi pana sancbata si nu va fi nici o problema :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iul 28, 2004 9:13 am

faceti abstractie de postul de mai sus sau faceti-va ca nu-l vedeti. regulamentul va fi modificat in sensul ca se accepta doar userii care au 250 de posturi sau vechime de un an pe forum.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Einstein » Joi Iul 29, 2004 2:11 pm

goodie

baixinho © scrie:Einstein, tu ai citit vreodata regulamentul? te-ai informat in ceea ce priveste conditiile ce trebuiesc indeplinite pentru a participa la concurs?


but of course I did :D
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 29, 2004 2:44 pm

Einsteine...hai ca mai ai timp pana maine sa bagi 13 posturi...si pe urma te inscri linistit in concurs. ~)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 29, 2004 2:46 pm

in conditiile in care a fost moldificat regulamentul pot sa sterg precedentele doua posturi pe motiv de off-topic?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 29, 2004 2:55 pm

da.
ps : dar tu vezi ce scriu eu ? poate am scris on-topic :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator