Ce zicetzi de Farul

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Ce zicetzi de Farul

Mesajde Joseph Skema » Vin Feb 08, 2002 12:14 pm

Ce zicetzi de Farul Constanta?
Anu trecut era in B shi acum e pe locul 6 in campionat iar eu cred ca in 3 ani Farul e in Champions League :)
Joseph Skema
 

Mesajde sly » Vin Feb 08, 2002 6:37 pm

sal... nu cred ca farul o sa ajunga in 3 ani champions league ...dar deocamdata in tur a facut o impresie frumoasa..doar daca vine hagi la constanta ca antrenor atunci e posibil...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 08, 2002 6:40 pm

Da...sunt buni in acest sezon ! Dar cum sa ajunga in 3 ani in Champhons League ????
In primul rand..din campionatul nostru..doar echipa de pe locu' 1..intra in preliminariile Champhions League . Ca de trecut oricum nu trece !
Deci asta presupune ca :
1.Faru sa castige campionatu
2. sa treaca de tururile preliminare

Mai degraba ar putea sa retrogradeze...decat sa ajunga in Champhions League !:(

Dar oricum...dupa cum am spus....au fost buni in turul acestei editzii.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Feb 12, 2002 2:03 pm

cum sa va explic... eu sunt constantean si de cand ma shtiu... la faru se vinde pe rupte. Faru, Brasovul si Bistritza erau campioanele la asa ceva... incep bine... si termina undeva in locurile 10-12. Daca termina mai sus considera ca au ratat sezonul :(
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

farul

Mesajde iuli_stelistu » Mie Apr 03, 2002 4:00 pm

salutari de la tulcea!
eu zic ca farul pierde sambata cu dinamo
dar o bate pe steaua
e o echipa accesibila in ac.campionat,dar face multe blaturi
iuli_stelistu
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Mar 12, 2002 9:38 am
Localitate: tulcea romania

Mesajde Sfantu` » Mie Apr 03, 2002 8:40 pm

Un lucru e sigur...Farul nu ajunge in Champions League. Sa fim seriosi, abia a reusit Rapidul sa faca ceva ceva in cupele europene cand a iesit cu demnitate (zic eu!) din competitie. In rest, Romania nu are nici o echipa capabila de performanta un cupele europene. De fapt nici Rapidul nu mai e in stare, avand in vedere ca s-a plafonat teribil dupa depunctarea in urma fazei de la Brasov.

Mentionez ca sunt dinamovist, dar personal cred ca Dinamo nu are nici o treaba in Europa.

P.S. Nu stiu daca Farul face blaturi, dar cu siguranta n-a facut in meciurile de baraj cu FCM Bacau, lua-i-ar naiba de constanteni :)
Shi dupa cum spunea marele maestru Porky Pig...."That's all folks!"
Sfantu`
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Mar 05, 2002 5:10 pm
Localitate: Looney World


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori