Echipa Nationala

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde Einstein » Joi Iun 12, 2003 11:32 am

shi 1-1 a fost. La scorul de 1-0 pt. noi arbitrul ala slovac a dat penalty norvegiei, culmea, la un hentz al lui Carew. Bineinteles ca norvegienii nu au ratat ocazia...
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Mesajde C^ine » Joi Iun 12, 2003 1:34 pm

ba sa-mi bag p**a in gura mea
am zis 1-1 si atat a fost
da sa-l f*t in c*r pe arbitru
de kkt frate
ieo viata de C^ine la fel ca in filme...copii de azi viitorul de maine..baga droguri in loc de vitamine !
Avatar utilizator
C^ine
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Mar 06, 2003 12:00 am

2733

Mesajde baixinho© » Sâm Aug 16, 2003 1:42 pm

selecteaza, foca, selecteaza
pe 20 august va avea lco meciul amical cu Ucraina, in deplasare. pentru aceasta partida vor veni la lot urmatorii stranieri: Bogdan Lobont (Ajax), Bogdan Stelea (Salamanca), Cosmin Contra (Atletico), Gabriel Tamas (Galatasaray), Cristian Chivu (AS Roma), Rí£zvan Rat (Sahtior Donetk), Alin Stoica (FC Brugges), Lucian Sanmartean (Panathinaikos), Dorinel Munteanu (VfL Wolfsburg), Daniel Pancu (Besiktas), Ionel Ganea (Bursaspor), Adrian Mutu (Chelsea) si Nicolae Mitea (Ajax).

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

2734

Mesajde baixinho© » Dum Aug 17, 2003 8:46 am

selecteaza, foca, selecteaza
ma, oi fi io obosit, da nici voi n-aveti treaba. din "lotul" stranierilor pus in postul anterior vor lipsi, din motive medicale, Contra si, mai nou, Lobont.

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

:

Mesajde Ayrton » Mar Aug 19, 2003 9:42 am

Uite si lotul complet pentru meciul de miercuri ora 19.00 in direct la TVR1:

Portari: Bogdan Lobont (Ajax Amsterdam), Bogdan Stelea (Salamanca);

Fundasi: Flavius Stoican (Dinamo), Florentin Dumitru (Steaua), Adrian Iencsi (Rapid), Ionut Rada (Universitatea Craiova), Cristian Chivu (AS Roma), Razvan Rat (Sahtior Donetk), Gabriel Tamas (Galatasaray);

Mijlocasi: Dorinel Munteanu (VfL Wolfsburg), Florin Soava (Rapid), Mirel Radoi (Steaua), Daniel Pancu (Besiktas), Alin Stoica (FC Bruges), Marian Aliuta (Steaua), Lucian Sanmartean (Panatinaikos), Nicolae Mitea (Ajax Amsterdam);

Atacanti: Adrian Mutu (Chelsea), Daniel Oprita (Steaua), Daniel Niculae (Rapid).
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Mar Aug 19, 2003 9:54 am

Lobont e accidentat de ceva vreme, inseamna ca jucam cu Stelea. Asta ma cam ingrijoreaza, dar nu am de ales, trebuie sa suport tot stresul care va decurge de aici. Parca ce le era sa il cheme totusi pe Dolha, pentru ca Iordanescu, zice-se , ar tine la el ...

Absebtele lui Contra si Ganea nu-mi plac deloc. Contra e accidentat, dar Ganea ?!

In sfarsit, macar fundasi avem sa ne ajunga. Din Ucraina, doar Sevcenko si Serebrenikov daca or sa faca probleme :D
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

!

Mesajde Ayrton » Joi Aug 21, 2003 8:20 am

A fost si meciul cu Ucraina, incheiat cu un 2-0 fara emotii pentru Romania, care s-a miscat bine, si ne da sperante pentru meciurile cu Luxemburg si mai ales Danemarca de luna viitoare.

Stelea - in lipsa accidentatului Lobont a fost titular, dar a cam somat;
Stoican - bine in general: o actiune frumoasa incheiata cu o pasa de gol pentru Mutu, s-a cam complicat uneori; solutie viabila in lipsa lui Contra.
Duetul Iencsi - Chivu foarte bine, anihilandu-i complet pe celebrii Shevcenko, Rebrov, Vorobei.
Rat - bine in aparare, aproape inexistent in atac
Soava - slabut in general, nimic notabil
D.Munteanu - la 115 selectie, a fost acelasi jucator muncitor, putin cam apasat de varsta; e inca folositor nationalei
A.Stoica - cel mai slab si mai prost jucator de pe teren, a confirmat faptul ca joaca doar pentru ca e taica-su' prieten cu Iordanescu; probabil este jucatorul ce a preluat de la Galca sarcina de a-i cara bagajul selectionerului prin aeroporturi si autocare. Exista zeci de jucatori ce pot juca inaintea lui pe postul de mijlocas dreapta, dar daca e pilos joaca titular...
Pancu - cel mai bun: a alergat enorm, a driblat, a deposedat, a sutat; doar golul i-a lipsit.
Oprita - a scos un penalty, in rest nimic; de urmarit in continuare;
D.Niculae - nu are ce cauta inca in echipa nationala
Aliuta - a driblat de cateva ori frumos, parca i-a lipsit curajul de a face mai mult; ar trebui folosit mai mult si mai des
Fl. Dumitru - nu si-a gasit locul in teren; oricum e peste Stoica la orice ora.
Mitea-Tames-Rada : deocamdata ar trebui folositi mai mult la reprezentativa de tineret.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Aug 21, 2003 8:34 am

ayrtoane , pertinenta analiza. io vazui meciu la un televizor care cam distorsiona imaginea si deasemeni era si rosiatica de multe ori datorita filtrarii ei prin sticlele de ursus :D

ce concluzie am tras ? cam swaiter in aparare si cum iarna nu-i ca vara nici danejii (c. a.nastase) nu-i ca ucraenienii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

:

Mesajde Ayrton » Joi Aug 21, 2003 8:44 am

A, il uitasem tocmai pe Mutu... oricum nu mai trebuia sa mai spun si de el: 2 goluri si alte cateva faze periculoase; e sperana noastra de calificare la EURO alaturi de Ganea si de bosniaci.

Ce sa zic mai eye... daca aveam si noi un pic de bafta si isi punea si arbitrul de la Oslo picaturile de ochi la termen si vedea mana neagra a lui Carew si nu pe a lui Chivu la penalty-ul ala altfel discutam acum... Eu zic ca ii spargem pe danezi cu 2 goluri diferenta, dar ei vor castiga la Bosnia si stam acasa... Doamne-ajuta sa faca Gusso si ai lui o partida mare, si poate da si Jiji Becali prima aia pe care a promis-o...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2821

Mesajde baixinho© » Joi Aug 21, 2003 5:11 pm

nu mai selecta, foca, ca cine stie ce dreac mai selectezi
eu nu le vad in stare pe Danemarca si Norvegia in special sa bata in Bosnia Hertegovina. Noi daca jucam la fel ca aseara, iar in locul lui Alin Stoica va evolua Codrea, batem in Danemarca la doua goluri diferenta.

evident, multumesc pentru atentie ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SCORPY » Vin Aug 22, 2003 8:21 am

Bah, asha sa fie, da' daca joaca ai noshtri ca data trecuta( meciul cu Danemarca)... eeeeeeeeeee jaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaareeeeeee!!!!

edit by baixinho: nu este nevoie sa urli, ca noi stam bine cu auzul. la prima abatere similara si identica vei primi ca premiu un avertisment, cu tot cu fundita.
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Ne calificam sau ...nu?

Mesajde haifi » Joi Sep 04, 2003 4:43 pm

Deoarece subiectul Nationala e deja creat..cu toate ca eu cred ca ar fi meritat un thread separat...va "provoc" la pronosticuri referitoare la cele doua meciuri capitale cu Luxemburg si Danemarca si la Calificare(!).
Eu cred ca ne calificam greu...:-)
Si
Romania - Luxemburg :8 - 0
Danemarca - Romania : 0 - 1 (Ganea!)

I'm on your side!
Hai ROMANIA!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

:

Mesajde Ayrton » Vin Sep 05, 2003 8:17 am

Romania-Luxemburg 5-0
Danemarca-Romania 1-2

Si zic ca terminam pe locul doi si mergem la baraj, dar asta numai cu mare noroc, ca depindem mult de Bosnia. Care eu sper sa-i incurce pe norvegieni, ca nu au fata astia sa mearga la europene.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Sep 05, 2003 8:33 am

nu inteleg de ce ne mandrim cu un 7-0 sau 5-0 cu echipe precum luxemburgu. sa ne uitam si la alte echipe mari care joaca cu echipe gen luxemburg si se multumesc cu un 2,3-0 maxim. nimeni nu-ti contesta valoarea in fata unor astfel de echipe si nu vad logica sa administrezi 7-0 luxemburgului si s-o furi cu 5-2 de la danemarca.

ca pronosticuri :

cu lux 3-0 si cu danejii 1-1
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Vin Sep 05, 2003 10:59 am

Nu ma provoca ;)

Nu indraznesc sa emit un pronostic pe care sa il declar sigur. 1-0 pentru noi cu ambele echipe si mi-ar ajunge. Dar e atata nesiguranta ... Cel mai tare ma sperie cartonasele galbene pe care le au o mare parte dintre titularii obisnuiti, cum ar fi Pancu, Chivu sau Mutu. Cum cei din LX sunt destul de duri si adeptii fotbalului sec, s-ar putea ca ai nostri sa se enerveze si sa clacheze. Si atunci noi ce facem ?

Mai bine am juca cu rezervele la Ploiesti :D
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

3064

Mesajde baixinho© » Vin Sep 05, 2003 12:41 pm

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©. parerea mea (© baixinho ©). care este (© neatza)

mai toti jucatorii spun ca nu conteaza cine va marca in meciul cu Danemarca, importanta fiiind victoria. mergand pe aceeasi idee, credeti ca s-ar supara cineva daca un dintre nordici ar trimite mingea in propria poarta, iar dupa aia sa nu mai inscrie nimeni? :D am castiga si nici nu ar marca vreun jucator roman.

multumex pentru atentie si sper sa nu fi jignit pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Vin Sep 05, 2003 1:49 pm

O idee buna :D

Ce parere ai despre Gravesen ? Ne-ar razbuna pentru Contra. Cu toate ca il consider pe Tomasson suficient de impiedicat ca sa reuseasca performanta.

Sunt asa de rea.
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

reply

Mesajde haifi » Vin Sep 05, 2003 4:39 pm

Initial trimis de eyewitness
nu inteleg de ce ne mandrim cu un 7-0 sau 5-0 cu echipe precum luxemburgu. sa ne uitam si la alte echipe mari care joaca cu echipe gen luxemburg si se multumesc cu un 2,3-0 maxim. nimeni nu-ti contesta valoarea in fata unor astfel de echipe si nu vad logica sa administrezi 7-0 luxemburgului si s-o furi cu 5-2 de la danemarca.

ca pronosticuri :

cu lux 3-0 si cu dane[b]j
ii 1-1 [/B]


pai nu e vorba de nici o mandrie ,cine a zis de asa ceva
1. e vorba de diferenta de valoare
2. ne creste moralul pentru meciul cu danezii, desi avem nevoie de victorie si nu de moral LOL
3.hai sa fin si noi mai nemti, sa ii "tundem" pe de-al dastia...cum si altii ne-o fac noua ( vezi 2-5 cu Danemarca; ce le trebuia alora 5-2 la noi? ai o ocazie ca asta o [1] data in viata...asa ca nu se iarta)

dixit
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

romania

Mesajde the_big » Sâm Sep 06, 2003 7:02 am

cred ca o sa luam patru puncte !
the_big
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Lun Aug 25, 2003 10:01 am
Localitate: Romania

hai romania !

Mesajde PATTEU » Sâm Sep 06, 2003 2:03 pm

Romania-Luxemburg 4-0
Danemarca-Romania 1-2
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Dum Sep 07, 2003 1:42 am

Multumim Bosnia =D =D =D
Acum totul depinde de noi.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Sep 07, 2003 1:45 am

Mai corect spus....pentru a doua oara...multumiri Bosniei. Ce ar fi sa luam noi locu 1 si ei locul 2 ? Nu e imposibil ! Noi batem la Copenhaga , iar Danemarka pierde la Bosnia !

Meci de 1,x,2....miercuri la Copenhaga !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Dum Sep 07, 2003 1:52 am

Neah, 2 solist, ii umilim :o
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

mda...

Mesajde haifi » Dum Sep 07, 2003 9:40 am

am ghicit doar 1/2 din scor :-) da' baietii s-or menajat...
sa speram ca miericuri vom avea curaj si arbitri corecti...
sansa e de partea celor care incearca...
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

3088

Mesajde baixinho© » Dum Sep 07, 2003 9:42 am

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©. parerea mea (© baixinho ©). care este (© neatza)

mi-au placut foarte mult prestatiile lui Iencsi si Florentin Dumitru. Iencsi a fost, ca de fiecare data, sigur in evolutie (si cand ma gandesc ca atunci cand a ajuns in Giulesti, la meciurile de pe teren propriu, imi puneam mana la ochi cand venea o minge pe sus, deoarece omuletul asta o lovea in asa hal incat obiectul muncii se ducea oriunde in alta parte decat inainte - de cele mai multe ori se ducea spre buturile proprii, punandu-l pe picior gresit pe portar). nu avem cum sa trecem cu vederea ca in mciul de miercuri impotriva Danemarcei nu o sa ne mai mearga cu centrari pe sus in careu, de aceea Iordanescu ar trebui sa le explice jucaotirlor de banda sa centreze pe jos, la coltul scurt, de acolo un aatcant sa intoarca mingea "in 16", pentru ca Pancu sau Dorinel Munteanu sa plezneasca varza in plasa. Despre "turcul" Bratu ce sa mai spun? I-a cam zapcit pe luxemburgheji cu demararile lui. si asta ar fi o solutie pentru miercuri: dueluri unu la unu in "20"-ul advers. la tehnia pe care o au, mi-e greu sa cred ca Mutu, Pancu, Bratu sau Ganea nu ii vor pacali pe adversari.

multumex pentru atentie si sper sa nu fi jignit pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Dum Sep 07, 2003 11:22 am

Multumiri in primul rand echipei noastre, pentru ca nu s-au lasat pe tanjala, in ideea ca se trece usor de echipa asta de neprofesionisti. Dimpotriva, au jucat frumos si in forta, ceilalti de abia avand timp sa puna piciorul pe minge, si reusind doar unul sau doua suturi pe poarta.

Cel mai mult mi-a placut Ganea, desi nu cred ca as putea aduce o motivatie suficienta. Pur si simplu, a avut o vitalitate deosebita, desi e clar ca m-a sacait cu ratarile :). Poate datorira celor 2 pase minunate, in special cea pentru Bratu, pasa de brazilian ;).

Mutu s-a zbatut mult si efortul i-a fost recompensat. Chivu radea de se strica, cel putin de fiecare data cand aparea in cadru. L-or fi gadilat coechipierii, ca eu nu am vazut vreun motiv de ras. De-ar putea rade si cu Danemarca ...

Mi-au placut declaratiile lui Morten Olsen, care spunea ca i-ar placea sa vada Danemarca si Romania calificate (si mie). Asta pentru ca Romania "e o echipa deosebit de tehnica" si in ciuda faptului ca "Norvegia este vecina noastra". Adica a lor. Dixit.

Multumiri si Bosniei. Norvegienii au jucat dupa cum le-au cantat ei. Numai Soskjaer ce a miscat in a doua repriza, dar s-a cunoscut ca era abia refacut dupa accidentare. Mi-a placut Barbarez. Si nu din cauza epatantului par blond :D
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Nationala Rapid

Mesajde haifi » Dum Sep 07, 2003 6:48 pm

daca nu s-a vazut cumva din teren s-a vazut de la tv :-)
cam jumatate din echipa sunt actuali si fosti rapidisti...
Lobont, Rat,Iencsi,Soava, Pancu,Ganea,Bratu....cam intreg scheletul...
si sa nu ma acuzati ca sunt subiectiv dar cred ca a contat lucrul asta
dixit
ps
si 3 goluri din 4 sunt ale "Rapidului"
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

3135

Mesajde baixinho© » Mie Sep 10, 2003 12:51 pm

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©. parerea mea (© baixinho ©). care este (© neatza)

organizatorii de la BCR Open Romania vor sa monteze un ecran imens pe terenul central sa vada oamenii meciul de fotbal de la Copenhaga. Cred ca o sa ma duc acolo. Oricum, HAI ROMANIA!

multumex pentru atentie si sper sa nu fi jignit pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Sep 10, 2003 1:18 pm

sa speram ca se repeta istoria din 89. atunci in primul meci ne-au dat 3-0, acu ne-au dat 5-2.
romania nu trebuie decat sa joace ceea ce stie, si daca avem noroc ii batem. daca nu avem noroc, putem sa jucam ca brazilienii si tot ne-o trag astia de nu ne vedem...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

3138

Mesajde baixinho© » Mie Sep 10, 2003 2:34 pm

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©. parerea mea (© baixinho ©). care este (© neatza)

da, nea, da atuncea am jucat meciul retur pe teren propriu si personal. acu o sa trebuiasca sa-i batem la ei acasa. asta e! o s-o facem, si p-asta!
me-a zis mie cineva (in orice caz, nu Aliosha, nici vali si nici xkran) ca cica ca bate Romania. daca o sa fie asa, dau o shaorma.

multumex pentru atentie si sper sa nu fi jignit pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron