Otelul

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Otelul

Mesajde Aliosha » Mar Apr 23, 2002 4:17 am

Bah Otelul rupe tot returul asta. Laca face minuni. MM este unul dintre putinii presedinti decenti din Divizia A.
Io le tin pumnii poate cine stie, se intampla vreo minune si iau campionatul.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Cine poate opri Otelul? Doar banii!

Mesajde Aliosha » Mar Apr 23, 2002 4:20 am

"Neinvinsi in retur, fotbalistii gí£lí£teni au inceput deja sí£ murmure pentru cí£ n-au primit fiecare decit 1.000 de dolari din cei 6.500 de om pentru victoriile din acest an. Patronat de Ispat - Sidex, clubul din Galati primeste de la combinat doar o jumí£tate din bugetul anual de 1,2 milioane de dolari. Pentru restul, presedintele Mihai Stoica a adunat doar datorii si promisiuni."
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Cine poate opri Otelul? Doar banii!

Mesajde Mirela » Mar Apr 23, 2002 4:43 pm

mi-a soptit o vrabie dis de dimineata ca Otelul e pe 2 si Dinamo pe 1 la momentul actual...asa sa fie oare??vreau si eu amanunte.pls!!!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 24, 2002 1:19 am

Otelul...la aces moment..se afla pe locul 4....dar are acelasi numar de puncte..in spetza 39....ca Rapid (locu' 3) si National (locu 2) .
Locu 1...Dinamo ..44 de puncte !

Aliosha...ce te faci..daca la anu' Otelu joaca in grupe in UEFA Champhions League ?????
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Apr 24, 2002 1:29 am

Ce sa fac.... o sa fiu mare fan iti dai seama.
Dar nu se va intampla. Macar sa ia campionatul... alt lucru foarte putin probabil.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator