Giovanni Becali

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Fratzii Becali au influentzat fotbalul romanesc in...

bine
0
Niciun vot
rau
3
100%
nu l-au influentzat
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 3

Giovanni Becali

Mesajde cutuma© » Lun Mai 20, 2002 9:26 pm

Io am o impresie extrem de proasta despre acest om shi vreau sa vad dak sunt singurul...
In primul rand, acest om a contribuit la distrugerea fotbalului romanesc, vanzand jucatori valoroshi pe pretzuri de nimic la echipe ca vai de ele unde nici makr nu joaca titulari! Cum el ia procente din salariul jucatorilor sai din strainatate, singurul sau interes este sa vanda jucatorul pe bani putzini dar cu un salariu care sa acopere diferentza de pretz ce ar fi trebuit sa intre in costul transferului (ex Marius Niculae). Acest fenomen a dus la saracirea cluburilor romaneshti atat valoric cat shi financiar.
Apoi, la echipa natzionala... a tras toate sforile pt k boloni sa fie pus antrenor la sporting pt a-i lasa locul lui hagi la natzionala, rezultatul il cunoashtetzi
A promovat jucatori aflatzi sub contract cu el in randurile tricolorilor, jucatori ce n-au ce cauta acolo!e
etc.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Lun Mai 20, 2002 11:08 pm

Sinistru personaj.... shi la Dinamo isi tot baga nasu shi nu stiu ce tot urmareste(in afara de faptu k aduce la club jucatorii lui fara contract pe care tre sa ii recicleze k sa ii dea mai departe)...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Mar Mai 21, 2002 12:04 am

Pentru mine este in topul celor pe care nu pot sa-i suport alaturi de Borcea si Giani Kirita (nesimtit jucator). Acest fost bisnitar care schimba valuta la negru acum ceva ani, acest dobitoc care nici macar nu vorbeste corect da romanilor lectii de viata si incearca sa-i prosteasca in fata. Acest personaj a facut , face si va face numai rau fotbalului romanesc.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Aliosha » Mar Mai 21, 2002 1:18 am

El detine monopolul jucatorilor romani de fotbal, are o putere si o influenta enorma asupra fotbalului intern. Influenta negativa.

PS: ca veni vorba, borcea e un jeg notoriu.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 21, 2002 4:38 pm

Am votat si eu "rau" ..ca ne-a vandut jucatorii. Daca nu-i vindea acum ajungeam si noi prin semifinalele UEFA Champhions League ! :p .....asa nu trecem nici de turul II preliminar.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Mai 21, 2002 5:26 pm

Vad k se tot poarta sa se ia totzii de borcea...ar mai trebuii totushi adaugatzi pe lista Gigi Becali,Fratzii Paunescu,George Copos Zotta shi multzi altzii....
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Mie Mai 22, 2002 1:19 pm

Lumea se tot ia de Borcea pentru ca face tot timpul declaratii imbecile, puerile. Sunt mai valoroase ideile unui copil de 10 ani decat ale lui. Oricum nu voi uita niciodata declaratia "Lasati-ne sa ne pregatim pt Champions League" :D Si au fost multe de atunci. Ca sa ajunga in Ch League ar trebui sa treaca de super echipe din Europa sa nu mai vorbim ca azi are meci cu Argesul :)
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde RAZVAN2002 » Lun Iun 03, 2002 3:47 pm

gigi becali este un "taran'' in toata puterea cuvantului...nu are rost sa mai orbesc despre ce i-a facut lui PARFAIT,fapt ce demonstreaza ca nu suporta sa fie ironizat,sau despre conflictul dintre el si HAGI..becali,borcea,netoiu..toti o apa si-un pamant...
POATE-NTR-O ZI O MAMA PLANGE ..
CA BAIATU' EI S-A DUS
TOT ATUNCI UNA CE NASTE RADE C-ARE UNU-N PLUS
YEAH,IN CARTIER VIATZA NU S-A OPRIT..AS PUTEA SA POVESTESC LA NESFARSIT
Avatar utilizator
RAZVAN2002
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Iun 03, 2002 5:13 pm

nu am votat din simplul motiv ca in sondaj nu exista buton de "un profitor ordinar"
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori