FCU Politehnica Timisoara

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde Daimon » Dum Dec 04, 2005 4:23 am

un fel de Avancronica la Dinamo - POLI

mai sunt vreo cateva ore pana la meciul din groapa. daca nu aveam niste probleme, la ora asta eram la o bere, in drum spre gara. asa va trebui sa ma multumesc cu televizorul, adica o sa vad si eu un meci, dar voi pierde toata atmosfera, mda... nashpa mai ales tinand cont de faptul ca aproape toti oamenii cu care merg/ma uit de obicei la meci au plecat.

m-a pus dreaq sa urmaresc documentarul astora de pe tvsport, destul de bine facut, desi ar fi fost frumos sa dea si imagini mai vechi, de la meciurile in care si-au luat-o aici cainii. nu stiu daca asta era dorinta realizatorilor, dar eu am avut impresia ca se dorea crearea unei atmosfera si mai incarcate inaintea meciului. ceea ce e ok dpdv sportiv, dar un pic riscant daca tensiunea asta trece in tribuna si mai ales pe strazi. oricum dupa ce am vazut reportaju' mai mai sa imi las toate treburile si sa fac deplasarea.

ce imi doresc de la meciul asta. o victorie pentru POLI la un gol diferenta, si golul ala sa fie marcat ori in minutul 94 din ofsaid, sau cu mana, sau dupa un fault la portar, ori dintr-un 11 metri inventat, sa vada si cainii cum e sa te fure:D

lasand gluma la o parte, din cauza terenului prost o sa fie un meci haotic cel mai probabil si tare mi-e ca rezultatul va fi stabilit dintr-o faza intamplatoare.
ahh si imi doresc sa nu fie incidente, sau daca sunt sa-i caftim bine pe caini:D si mai ales sa se intoarca ok ai mei prieteni.

vom vedea mai pe seara ce va fi:)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Daimon » Sâm Dec 31, 2005 3:07 pm

LA MULTI ANI BUNI![color=Black] [size=84]tuturor polistilor dar si competitorilor.


[/size][/color]
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Daimon » Mie Ian 18, 2006 6:50 pm

dupa primele 15 etape situatia este nedecisa. iarasi am iesit din cupa, care iarsi ar fi fost accesibila. asta e... data viitoare.
n-are rost sa mai revin cu discutii despre meciul cu Dinamo. au castigat, fara sa impresioneze, ca de obicei. asta e... mai sunt 15 meciuri si 6 puncte diferenta. si daca ne mai amintim ca ultimul meci va fi aici, cu dinamo :D... deci totul e posibil.

asa..acum urmeaza niste stagii de pregatire. primul in cipru, lotul deplasat e urmatorul:
Portari
Marius Popa, Cătălin Grigore, Cristian Zimmermann
FundaŞi
Sorin Rădoi, Adrian Olah, John McKain, Rareş Soporan, Gabriel Canu, Adrian Ilie, Ifeanyi Emeghara, Silviu Izvoreanu
Mijlocasi
Ovidiu Petre, Mihăiţă Pleşan, Leo Naidin, Alin Stoica, Peter Simek, Marian Constantinescu, Gabriel Caramarin, Gigel Coman, Sreten Stanic, Silviu Bălace
Atacanti
Vladimir Gluscevic, Cristian Silvăşan, Gigel Bucur, Mansour Gueye
juniori
Florin Dochiţa, Cristian Daminuţă, Cristian Scutaru, Iasmin Latovljevic
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Mie Ian 18, 2006 6:56 pm

cam suptirel atacu daimone :)
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Ian 18, 2006 7:30 pm

asa e, foarte suptirel. poate mai apare cineva. oricum se poate juca si cu Stoica sau Plesan in atac...asta in caz de forta majora.
ca si in vara am adus mijlocasi in prostie sper sa o fie mai bine, ca transferurile din vara nu au prea confirmat.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Mie Ian 18, 2006 7:34 pm

să mă scuzi că intervin, dar mai repede aş juca in atac cu Caramarin decat cu Pleşan. ăla nu o să facă nimic, o să vezi. la dinamo nu ştiu cate meciuri a făcut, iar cand spun asta nu mă refer la numărul de goluri marcate, ci la efortul depus pe teren, driblinguri, pase (eventual decisive), deposedări, etc etc etc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mie Ian 18, 2006 7:51 pm

da, ai dreptate. daca ar fi dupa mine nu as juca cu nici unul in atac (Stoica, Plesan) pt ca sunt amandoi jucatori de constructie. oricum nu ne vad prea bine in atac. desi ne-am descurcat si in tur, cu aceeasi oameni. Moldovan oricum mai mult nu juca, pe mine nu m-a impresionat niciodata. probabil ca era important pentru atmosfera de la echipa, dar aportul lui efectiv la joc...inafara de cateva meciuri, a tins spre zero.
la voi la Rapid cred ca va fi mai util pt ca are langa el oameni pe care ii poate pune in valoare.

sansa noastra ar fi ca sarbul sa fie o surpriza foarte mare si sa isi revina cei trei crai.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Sică » Mie Ian 18, 2006 9:21 pm

se specula ceva de adrian ilie, vine sau nu ?
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Ian 19, 2006 12:39 am

Moldovan oricum mai mult nu juca, pe mine nu m-a impresionat niciodata. probabil ca era important pentru atmosfera de la echipa, dar aportul lui efectiv la joc...inafara de cateva meciuri, a tins spre zero.


perfect adevarat, moldovan are nevoie de servanti, singur nu-si poate crea situatii de gol.

daca hagi i-ar atribui lui gigel bucur aceleasi sarcini pe care le-a avut la sportu candva ati putea resurescita un bun atacant. gigel trebe sa fie singuru om de gol din echipa si echipa sa "lucreze" pt el, sa se simta number one across the nation. ezat ca mazilu acu la sportu, iel tresa vamuiasca tot ce-i in careu advers. tot asa a fost si dinita candva, asa a fost si gigel asa ie si mazilu acu la sportu. parerea mea...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Joi Ian 19, 2006 12:48 am

aiu are dreptate dar din pacate pt poli nu cred ca Hagi il va folosi pe gigel astfel
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Ian 21, 2006 12:00 am

mephisto (:P) zi-mi şi mie dacă e adevărat:

Poli Timişoara şi-a recuperat palmaresul şi... mandria
Politehnica Timişoara a obţinut caştig de cauză in procesul intentat de italianul Claudio Zambon, care cerea 500 de mii de euro pentru a renunţa la palmaresul deţinut de el. Vestea a fost anunţată in prima şedinţă a Comitetului Director al noului SA, reunit la sediul firmei Balkan Petroleum din Bucureşti. La intalnire au fost prezenţi viceprimarul timişorean Adrian Orza, consilierul judeţean Alin Popoviciu şi Florentiu Staicu, din partea Universităţii Politehnica Timişoara. Cererile lui Zambon au fost respinse de Tribunalul Bucureşti, italianul nefăcand recurs după cele 15 zile pe care le avea la dispoziţie. Faptul că Zambon nu are ce vinde demonstrează că Poli şi-a recăpătat palmaresul din 1921. "Aveam mereu senzaţia că Poli este acea echipă care s-a infiinţat in urmă cu 86 de ani. Această istorie care a trecut din mană in mană nu putea să schimbe realitatea. Acum, pentru că s-a recaştigat acest palmares de la Zambon, suntem mai liniştiţi, ne putem folosi relaxaţi insemnele şi istoria. Vom putea realiza muzeul şi o sală de trofee. Aceste lucruri nu pot lipsi de la nici un club serios din lume. Este practic o revenire la normal, un element de stimulare pentru performanţa pe care o ţintim", a declarat profesorul Ion V. Ionescu, consilierul clubului. Fanii lui Poli Timisoara scapă astfel de ironiile suporterilor adverşi care ii tachinau afirmand că gruparea din Banat este in Divizia C.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Apr 07, 2006 5:55 pm

decida.. a trecut ceva vreme..
baixule, scuze, n-am vazut postu tau la momentu respectiv.. oricum situatia continua sa fie in coada de peshte. ideea e ca POLI care joaca acum pe DP e aceeasi echipa a Politehnicii din Timisoara, echipa care s-a infiintat in 1921 si sper sa priceapa toata lumea chestiile astea.

dupa 5 etape situatia e foarte de kkt. hagi n-a reusit mare lucru.. jucatorii mai mult n-au confirmat.. se pare ca ne indreptam spre un alt sezon ratat. cel mai sigur prindem un loc in intertoto, si s-ar putea sa salvam un sezon ratat (asta daca va fi cazul.. ca meciuri mai sunt, si teoretic se mai joaca...)

pentru ca nu am chef sa imi sara in cap unul sau altul in cap ma abtin de la comentarii si o sa pun doar cateva poze.. cu coregrafiile si galeria.. atat cat s-a facut pana acum returul asta.

fara sa intru in detalii:
1. coregrafie Urban Guerilla (Poli-Bacau)
2. coregrafie CVUCS (Poli-Rapid)
3. coregrafie Ultranativ (Steaua - Poli)
4. peluza sud
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Eagle Raider » Sâm Apr 08, 2006 11:24 pm

Nea Gica se pare ca nu a rezistat mult la poli si se pare ca nu antrenoru e ala de locul 3-4 ,ci echipa ;)

in urma egalului de acasa cu CFR Cluj ,scor 2:2 Gica Hagi a demisionat de la Poli
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Sâm Apr 08, 2006 11:32 pm

si....din cate se pare atz perdut un ANTRENOR....pe care il daduratz afara cu cinshpe suturi in cur.
plm, si raicard la barca a avut probleme la inceptu si amu rupe tot....asta e baietzi, va obisnuiti sa plangetz uitanduva la bucuresti
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Apr 09, 2006 12:00 am

revin la ideea ca Hagi nu a fost, nu este şi nu va fi niciodată antrenor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Apr 09, 2006 3:16 am

POLI - CFR 2-2
ziua de azi incepuse obisnuit.. pe la 5 ne-am intalnit, o parte din acei huligani nenorociti care nu le-au permis, vorba lui Basescu, stelistilor sa fie buni romani si sa se bucure de fabuloasa performanta a echipei militare, in centrul orasului care s-a ridicat impotriva comunismului. pe la 7 fara ceva am mers la stadion.. nimic spectaculos pana sa inceapa meciul. nici macar numarul mic de spectatori (nr mic pt Timisoara, nu ma refer aici la media din divizia miticonaseasca) nu mira pe nimeni.. ca deh.

dupa o prima repriza de toata jena, in care toata lumea i-a incurajat pe baieti, in ciuda mirobolantelor ispravi din ultima vreme, rezultatul era cel care era.. shanume 0-2. o parte din grupari au decis sa nu mai incurajeze echipa si sa isi ia bannerele de pe gard in semn de protest. masura justificata, zic eu.. pt ca nu mai era vorba de o echipa stransa de pe ici colo cu contracte de trei lei... am inteles si am incurajat garniturile vechi.. care efectiv nu puteau mai mult, chiar daca au pierdut 3, 5 sau 8 meciuri. dar a trecut vremea aia. cand ai in echipa mega vedeta ca si jumadebuletinbucur si ratatuplesan.. (ca sa dau doo exemple) ai alte pretentii.

ce a urmat, a fost entuziasmul tribunelor, care au continuat sa incurajeze echipa, si un joc norocos, curajos.. care a facut ca rezultatul sa fie 2-2 si atat.. pt ca pt mai mult trebuia si ceva minte, ceva strategie...

cica pleaca hagi.. ff bine, sa plece.. prin demisia din seara asta si-a semnat dispretul meu personal, daca nu si al timisorenilor. cand renunti in primul moment greu, in primul moment in care esti contestat.. apai.. niciodata n-o sa faci nimic in domeniul respectiv. nu stiu cine o sa fie antrenor.. dar sper sa nu revina hagi... cel putin ca si caracter pt mine e zero barat in momentul asta. (daca revine si o sa aiba si rezultate ff bine, dar pe mine nu o sa ma auziti sa il laud).

cam atat acum.. banui ca prietenii nostri se bucura de starea in care am ajuns.. asta e.. noi n-aveam o structura organizatorica formata in zeci de ani;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Dum Apr 09, 2006 11:14 am

Din păcate pentru Mephisto, antrenorul Gheorghe Hagi a anunţat, duminică, intr-o conferinţă de presă, că a revenit asupra deciziei de la demisiona de la conducerea tehnică a echipei Poli Timişoara. „Aseară am luat decizia la supărare, din cauza unui lucru care depinde de noi, de casa noastră“, a afirmat Hagi. El işi anunţase, sambătă, demisia de la conducerea tehnică a echipei Poli Timişoara la finalul meciului cu CFR Cluj, incheiat la egalitate, scor 2-2, pe teren propriu, in etapa a 21-a a Diviziei A.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Dum Apr 09, 2006 1:23 pm

...oricum situatia continua sa fie in coada de peshte. ideea e ca POLI care joaca acum pe DP e aceeasi echipa a Politehnicii din Timisoara, echipa care s-a infiintat in 1921 si sper sa priceapa toata lumea chestiile astea.


am vazut pe un alt forum discutii aprinse pe tema asta, defapt niste bucuresteni..........nu mai zic nimic, n-are rost. :D
si nu stiu de ce dar am ramas cu impresia ca actualula poli timisoara este infiintata undeva prin anii 90 si ca revendica palmaresul obtinut de o alta poli timisoara care actualmente se afla in divizia C

mha daca are cineva timp il rog sa-mi explice si mie in 4-5 fraze care a fost faza.
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Dum Apr 09, 2006 10:23 pm

@ old lord:ca si la alte cluburi (dar despre asta nu se vorbeste) au fost tot felul de organizari reorganizari si paraorganizari si la Poli. chestia de care se tot vorbeste e legata de zambon, un bandit macaronar care in cardasie cu alti oameni de bine sau profitand de ignoranta sau indolenta unora isi asuma acum niste chestii...

chestiile sunt ff complicate... si momentan nu se stie exact cum sta situatia. se pare ca de fapt omu nu detine nimic si ca de fapt POLI tine si a tinut intotdeauna de Politehnica din Timisoara, care a preluat si echipa lui Dobosh.

@baix, nici pe mine nu m-a convins Hagi... si continui sa mi se para deplasata reactia de ieri seara. dar voi recunoaste cu cea mai mare placere ca m-am inselat asupra lui.. daca va fi cazul.

memetule.. nu imi schimb parerea despre Oli... dar poate v-o schimbati voi pana peste o luna jumate.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde cutuma© » Lun Mai 08, 2006 12:22 am

Vroiam sa ii pun o intrebare lui Daimon si nu gaseam threadul. Dadusem search dupa Fulgerul AEK Bragadiru si nu gaseam. Se pare ca ati camuflat bine threadul sa nu afle rivarii de la AFC Strandul Snagov.

merluc, cum e privit hagi acolo la voi? cata rabdare mai aveti cu el?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Mai 08, 2006 12:59 am

decretzel... te rog io frumos sa te dai jmenar pe treadurile dedicate oilor si analfabetilor si sa ma scutesti aici de behaielile tale. pe orice alt tread o sa iti rapsund intotdeuna cat se poate de elegant, insa aici imi arog dreptul sa te iau si la pl daca intreci masura.

ontopic:
echipa merge ca dracu, din cauze pe care nu le pot gasi. ba imi vine sa ii acuz pe jucatori de indolenta si nesimtire, ba realizez ca totusi jucatorii aia au un antrenor care ar trebui sa faca orcine la echipa, si atunci clar responsabil pt starea de azi e marele jica agi, cel mai tare antrenor...

eu unul nu mai am rabdare cu ei, numa cand ma gandesc ca la salariile si conditiile pe care le au sunt pe locul 8, la fel ca aia de jucau pe 3 lei si nu dadea nimeni 2 bani pe ei, ma enervez. asta e.. nu-s suporter de rezultat, daca picam in B picam.. mergem mai departe..

momentan astept finalul sezonului, meciul cu dinamu, si dupa aia trag si niste concluzii

in alta ordine de idei salut aparitia primelor doua numere ale revistei VIOLA, revista oficiala a clubului. conditii grafice excelente, ca si continut reflecta politica clubului, e ok, dar pe mine nu ma entuziasmeaza.. asa cum nu ma entuziasmeaza nici tripurile lor cu Poli brand national sau alte kkturi de-astea.

au aparut de asemenea primele doua numere din CVUCS revista peluzei, mult mai ok si mai pe gustul meu, o revista care incearca sa reflecte fenomenul ultra din peluza sud.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Lun Mai 08, 2006 1:55 am

tribuna doa n-are revista? :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Lun Mai 08, 2006 8:49 am

pai VIOLA, revista clubului poate fi considerata revista tribunei a doa:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde cutuma© » Lun Mai 08, 2006 9:32 am

demonashule, te aprinzi degeaba. Eu n-am comentat nimic cand pe forumul Stelei ati folosit apelativele "stoia, oierii etc". M-am aprins doar cand v-ati luat de Mirela aaa Mirel (na ca m-ati contaminat :D ). Asa ca las-o mai moale ca o ardem la modul amical aici.

Eu chiar vorbeam serios, sunt f. curios care e sentimentul tribunei vis-a-vis de antrenor. Spre binele vostru ar trebui sa scapati de el pana la sfarsitul campionatului.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Mai 08, 2006 9:35 am

numa cand ma gandesc ca la salariile si conditiile pe care le au sunt pe locul 8

hehe...daca nu va placut pe 3-4
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Lun Mai 08, 2006 9:36 am

memetule... lasa ca si voi sunteti pe drumul cel bun;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde memetshot » Lun Mai 08, 2006 9:44 am

nu ie asa bun ca e accidentat.
parca vad ca e campionatu lu dinamu...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde old lord » Lun Mai 08, 2006 11:43 am

va sa zica nimeni nu crede in hagi antrenor :angry:
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mai 08, 2006 4:18 pm

parca vad ca e campionatu lu dinamu...


pujchea pe linba, cobea dreacu... :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde old lord » Sâm Mai 13, 2006 6:56 pm

farul - poli timisoara 4-2
imi sunt simpatici oamenii din timisoara, imi para rau pentru ce s-a intamplat acolo
imi pare si mai rau pentru giga hagi
s-a cerut demisia lui hagi, oamenii si-au pierdut rabdarea
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator