FCU Politehnica Timisoara

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

FCU Politehnica Timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Aug 25, 2002 11:07 pm

Atat de mult mi-au placut timisorenii,in urma victoriei lor pe Ghencea....incat vreau sa le dedic un subiect separat.
Chiar daca nu va scrie nimeni despre ei....eu voi comenta evolutziile lor pe parcursul acestui campionat !
O sa revin zilele urmatoare cu diverse informatzii despre aceasta brava grupare.

Va mai spun doar ca acum urmaresc Procesul Etapei. Si povestea antrenorul timisorean ca in etapa I ,la meciul cu Bacaul au vrut sa lase intrarea libera la meci,la Timisoara. Iar galeria a sarit cu gura spunand ca ei nu sunt milogi !
E ? Ce parere avetzi ? Pe cand aceasta mentalitate si la Bucuresti ?

Hai POLI !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: Politehnica AEK Timisoara

Mesajde deca » Lun Aug 26, 2002 8:32 am

BRAVA!!!
Totul a fost facut din entuziasm. Stelei nu-i lispeste clasa, dar nici "gazele". Nu stiu cat va sta POLI in picioare, dar un lucru este clar: cu angajament si ambitie se ajunge departe!
Locuinta mea pe net:
BESTmusicTOP
Be my guest!
Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Aug 27, 2002 8:48 pm

In primul rand..nu mai raspunde cu "quote" la mesaje. Este inestetic si ocupi degeaba spatiu in pagina.
..................

Daca tot esti din Timisoara....spune-mi si mie cum imi pot procura un tricou cu Poli ....d'asta cum joaca ei in acest sezon. Am fost pe Ghencea sa vad meciul lor impotriva Stelei..si aratau minunat tricourile violete !
Cam ce pretz are unul ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 4:17 am

Mosule un echipament complet(sosete, bluza lunga, bluzxa scurta,pantaloni scurti) POLI (errea) este 570.000 lei + TVA.
Eu mi-am luat unul vara asta chiar inainte sa plec din tara.
Eu l-am procurat prin tatl sotiei mele (da ma m-am insurat :D) care e prieten bun cu actionarul principal a lu Poli, directorul lui Argirom International. Noirmal ca n-am platit nimik pe el dar tipu zicea ca asa costa daca il vinde la stadion
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 29, 2002 12:29 pm

Da,Bobo ? Chiar te-ai insurat ? :D Felicitari !

Pai si eu cum fac sa imi cumpar un echipament din ala ? Ca vreau neaparat ! Si nu ma duc la Timisoara pentru atata lucru..ca ma costa mai mult drumu...decat echipamentul !

Si inca o intrebare ! Stadionul pe care joaca Poli..chiar are 40 000 de locuri ? E frumos ? E cochet ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 29, 2002 12:36 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Eu l-am procurat prin tatl sotiei mele (da ma m-am insurat :D) care e prieten bun cu actionarul principal a lu Poli, directorul lui


Sa fiu scuzat pentru offtopic.

Sincere felicitari BOBO !
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Aug 29, 2002 4:25 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Eu l-am procurat prin tatl sotiei mele (da ma m-am insurat :D)

Prostule! :D
Casa de piatra, copii atati cati iti doresti ... si vezi sa nu te prinda nevasta cu altele :)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 4:44 pm

Multumesc pt felicitari baieti :).
M-am insurat ca sa o aduc pe ea aici ca pierdeam prea multi bani si timp venind eu in Romania :)

Mosule cu echipamentul nu stiu cum sa faci....sincer nu stiu...poate ai vreo cunostinta in timisoara?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Aug 31, 2002 9:25 am

Deshi mi s-a rupt sufletul meu de stelist privind meciul trebuie sa remarc shi sa admir aceasta minunata echipa poli aek kre deshi nu are un lot deosebit de valoros compenseaza prin devotament shi angajament, semanand cu acel rocar de acum catziva ani cu Tzitzi antrenor. Sper ca poli sa nu aibe soarta acestora shi le urez catzi mai multzi ani in prima divizie...

Vechea Poli s-a retras din divizia c shi va participa in divizia d pe judetzul timis
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Aug 31, 2002 7:02 pm

R u kidding me ,or what ? Dupa 3 etape Poli AEK ramane fara gol primit ! Cine ar fi crezut ?

Au invins la Timisoara cu 2-0 Bacaul,cu 1-0 Argeshu (etapa a IIIa) si la Bucuresti au batut Steaua cu 1-0 !

Iata ca si echipa de fotbal Politehnica AEK tine sa confirme sloganul : "Fruntea-i in Banat ! " :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Sep 05, 2002 8:25 pm

Ia vedetzi aicea..site de site ! :p

http://www.fotbalpoli.go.ro

Mi se pare incredibil de bine realizat ! Mai bun ca a lu' Steaua !
Cel mai bun site al vre'unei echipe romanesti ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 05, 2002 6:52 pm

Ba..astia-s nebuni la Timisoara ! Au fost 40 000 de oameni la derby-ul Banatului ..Poli - UTA ! 40 000 de spectatori !
In tribuna era ca pe Stadio La Plata din capitala Argentinei ! Confeti , suluri de hartie..tot ce vrei !
Nu am mai vazut asa ceva pe un stadion din Romania !

SI meciul a fost cu adevarat dramatic ! Dupa ce au condus Timisorenii cu 2-0 ....au revenit aia si au batut in minutul 92 cu 4-3 !

Si au fost si o gramada de aradeni in tribune ! Era o peluza plina numai cu aradeni !

Ce mi-ash fi dorit sa fiu si eu pe stadion ,intre 40 000 de fanatici !
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Sâm Oct 05, 2002 8:21 pm

Da, si in final Basarab "Nica" Panduru si-a dat demisia :confused:
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 05, 2002 8:47 pm

Nu stiu de ce si-o fi dat demisia. Nu cred sa fi fost nimeni ostil cu el,acolo la Timisoara.
Acum cine ramane antrenor ? Anton Dobosh ?
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 16, 2002 3:25 pm

Mie nu imi vine sa cred. Din revelatzia inceputului de campionat..Politehnica Timisoara...a devenit o pretendenta la cupele europene.
In ultimele 4 etape..3 victorii si 1 egal. Buni rau !

baixole,tu ca un fin analist...ce parere ai ? cam in ce zona a clasamentului va termina Politehnica acest sezon ?

Si de asemenea,au in continuare cel mai numeros public de pe stadionele Romaniei.
La meciuri cu d'alde Sportul sau Ceahlaul vin 20 000 de spectatori.

Hai Poli !
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Mar Apr 01, 2003 11:39 pm

Moshule yo is polist de cand is mic si trebuie sa zic ca mor de ciuda ca poli poate nu mai prinde prima divizie la anu' :(.Oricum sunt sanse destule sa si ramana in primul esalon.Tin cu Poli in continuare,orice sar intampla.Sa vedem ce face Multescu,sunt tare curios




P.S Bate la Gloria....ar fii ceva.


Numa bine si Haide POLI
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 01, 2003 11:46 pm

Hai noroc ! Stai linistit ca nu retrogradeaza. Se vor redrasa incet-incet. Au traversat o perioada mai nefasta....asa cum la inceputul turului au traversat o perioada mult prea fasta.
Mai sunt o gramada de etape. Termina in primele 10 ! :)

Dar tu din ce orash esti ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Apr 02, 2003 8:25 am

Da, dar vin dupa un record negativ de 7 infrangeri consecutive, asa ca au toate sansele sa joace la matineu, asta doar daca nu se decide la masa verde retrogradarea (Sportul a fost penalizata cu 2 puncte pentru o datorie la Steaua...).
Sa aiba grija cum joaca in continuare, si sa nu cumva sa aiba nevoie de victorii prin ultimele etape, ca au in Stefan cel Mare, si vor fi primiti cu dusmanie... si poate, ne ajuta Dumnezeu sa-i mai bagam o data pe timisoreni in a doua divizie... Lucru valabil si pentru Craiova, care are ultimul meci tot cu Dinamo...

Asa ca, Timisoara si Craiova in B!!!
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Mie Apr 02, 2003 8:28 am

Cum era de asteptat....is din Timisoara si sunt mandru de asta:)
Sa te auda cineva acolo sus si sa termine in primele 10.


Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Apr 26, 2003 9:47 pm

intodeauna si in toata tzara...cel mai frumos este la TIMISOARA...si sa se stie in lung si-n lat..ca-ntodeauna fruntea-i in Banat !

Si uite asa am mai mers sa-i vad o data pe viu pe Timisoara. Ca la anu'...nu se stie. Echipele bucurestene gen Juventus joaca in seria I....iar Timisoara in seria II. Se prea poate sa nu-i mai vad. :(

Cata diferentza fata de Timisoara care batea la Bucuresti Magica Steaua...si aceasta Timisoara care a capotat in fatza Sportului...fiind invinsa cu 3-1. Studentii bucuresteni au jucat mult,mult mai bine...si nu am ce sa zic. Timisoara doar cu fotbalul aratat astazi nu merita a ramane pe prima scena.

Doar publicul a fost la inaltime. Acest public minunat....un mic contingent al celebrei Comando Viola...care a cantat pe parcursul intregului meci , neprecupetind nici un efort in a-si sustine favoritii. Ei cantau si la 3-1 pt. Sportu...nu aveau treaba ...iar la finele partidei au scandat numele antrenorului Gigi Multescu. Se vede mentalitatea capitalista.

Decret....sunt curios daca superterii stelei tale...scandeaza numele lui Piturca atunci cand iau bataie cu 3-1.

Pe timisoreni ii asteapta meciuri deosebit de grele. Momentan ei se afla pe unul dintre locurile ce ii trimite direct in B.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 26, 2003 9:51 pm

pai normal k ii strigam numele....ca mai adaugam un "lasa-ne"...nu se pune la socoteala
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Apr 26, 2003 10:09 pm

ce k-terinca ieftina faci..pe forumul de fotbal intern ! :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 26, 2003 10:37 pm

Pahi normal k o fac ieftina...indata ce cashtig concursul de pronosport de pe italia o fac shi scumpa...ce crezi, k io-s bancher sau cum?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 28, 2003 12:14 pm

Decret , uita-te....asta e galerie !
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Apr 28, 2003 12:17 pm

Comando Viola la meciul cu Dinamo.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mar Apr 29, 2003 1:10 pm

Moshule, nu stiu cum poti sa te mandresti cu coregrafia cetatenilor timisoreni de la meciul cu Dinamo?!?
Mie mi se pare ca e o ratare totala... ce sunt cu atatea gauri in ceea ce trebuia sa fie un sector intreg alb-violet???
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Mar Apr 29, 2003 9:56 pm

Auzi bai ayrtoane,gauri or fii da cunosti toate detaliile?Cunosti pe dreq.Tu shtii cati bani primeste commando viola de la club pt coregrafie?Un mare 0.Tu te mandresti cu galeria aia care isi injura jucatorii...si nu numa.Te mandresti cu galeria aia care vine la Timisoara si care este evacuata pt. ca au aruncat peste gard(in publicul timisorean) cu fumigene?Sunt tare curios....cate din galeriile din buc in momentul cand lii se spune ca intra gratis spun NU.Intram la jumate de pret(din biletul total) la fiecare meci,pt a ajuta clubul si pe deasupra galeria primeste si P*** bani pt coregrafie sau pt orice altceva.Totul se face pe cheltuiala suporterilor si o facem cu placere,iar cand e vorba sa incurajam echipa...o incurajam nu strigam m*** Dinamo(chiar daca ar merita).E mare diferenta de mentalitate,dar tu cum esti cat se poate de subiectiv bineinteles ca nu vei recunoaste.
In 2,3 etape(poate mai putin) veti striga demisia si la Andone(in caz ca nu ati facut-o deja).Daca POLI pica macar sa pice si cacatii astia(dinamo).Si cand spuneti "In A din mila altora"....am adoptat echipa ca si cand ar fii a noastra si oricine din tara asta ar fii facut la fel si o vom sustine pana la capat,indiferent unde va fii acesta.

Hai POLI


Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 29, 2003 10:07 pm

Vezi , ayrton....timisoreanul se vede dela o posta. Frumos si foarte adevarat ce a scris Raspopitu.
Chiar azi citeam in evenimentul....ca s-a dat intrare libera la Timisoara...si galeria a inceput sa strige : "nu suntem milogi ! " .

Cad despre demisia antrenorilor ceruta de publicul echipelor bucurestene si nu numai....repet....la finele unui meci aproape decisiv pt. ramanerea in A, meci pierdut cu 3-1....Comando Viola...a scandat numele antrenorului echipei.

Raspopitu...ai unde sa ma gazduiesti 1 noapte ? Ash veni la un meci cu Poli....chiar la Timisoara ! :p

Forza Poli !

Numa' bine !

Gabriel
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Apr 30, 2003 8:26 am

Raspopitule, cunosti tu fenomenul ultras asa cum cunoaste bunica-mea oracle... Esti un afon total!
Auzi, cu ce te mandresti tu... cu diferenta de mentalitate... esti penibil... ce mentalitate ultras aveti voi mai, cetatenilor?!?
Sa strigi m... D..... ti se pare ca faceti cine stie ce mare fapta vitejeasca???
Vorbesti de evacuarea galeriei dinamoviste... cate bucati de lemn si pietre au zburat inspre sectorul dinamovist pana in momentul cand li s-a raspuns taranilor cu cateva torte aruncate in cap? De ce peste provocatori nu s-a intervenit in forta, ci numai galeria dinamovista a fost evacuata in bastoane? Pentru ca muistii aia de gabori banateni se cred buricu' pamantului, d-aia... Si pentru ca voi va bucurati in momentul ala, va face la fel de muisti! Si sa nu-mi zici ca dinamovistii sunt mai vinovati decat timisorenii de pe stadion, care erau plini de ura si negri la suflet inca dinainte sa inceapa meciul... Si incidentele din teren tot voi le-ati provocat, si ati dat vina pe arbitru, in loc sa va analizati comportamentul...
Si in loc sa multumesti Bucurestiului si sa te bucuri ca aveti si voi ocazia sa vedeti pe Dinamo in orasul vostru, ca aveti din nou ocazia sa jucati in prima liga cu 30.000 de spectatori (ca acum vr-un an aveati 200-300 de spectatori la meciurile adevaratei Poli Timisoara), imi dai tu mie lectii ultras, si-mi zici ca ai dat 20-30.000 de mii de lei pe bilet... Stii tu cati bani am dat eu din buzunarul meu pentru coregrafiile din perioada 96-00 de la Dinamo??? Sau ca eu imi platesc abonament la tribuna 0, in timp ce tu poate intri "doi p-un bilet" la meciurile lui AEK Bragadiru-Timisoara (asta daca mergi la meciuri...)?
Asa ca las-o-n puii mei de treaba, fi fericit ca aveti iar echipa in A, chiar daca din mila altora si nu mai fi obsedat de Dinamo, ca pentru noi, voi timisorenii, nu contati decat 2 saptamani la 3-4 ani... SUNTETI INSIGNIFIANTI!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Mai 05, 2003 9:50 am

Initial trimis de Raspopitu

In 2,3 etape(poate mai putin) veti striga demisia [...] o vom sustine pana la capat,indiferent unde va fii acesta.


M-am distrat copios vazand imaginile de la meciul cu Galatiul, in care v-ati sustinut echipa cu fundul, asa cum merita de altfel, dar macar nu mai fiti ipocriti si recunoasteti asta: nu sunteti mai breji ca altii, nu va mai dati mari amatori de fair-play si lasati-i pe alti in pace, nu mai fiti obsedati de Dinamo!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator