CUPA ROMANIEI - editia 2002/2003

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

CUPA ROMANIEI- editia 2002-2003

Mesajde Bagheera » Mar Oct 29, 2002 1:03 pm

Mai este o saptamana si intra in cursa si divizionarele A. Sa postam aici tot ce ne " doare" in legatura cu a doua competitie ca importanta a fotbalului de club din Romania.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Bagheera » Mar Oct 29, 2002 1:10 pm

Am avut un moment de ratacire si m-am crezut in anul 2001. :D Va rog sa modificati titlul!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

CUPA ROMANIEI- editia 2002-2003

Mesajde Rosu Oana » Mar Oct 29, 2002 7:21 pm

6 noiembrie , ora 13:00

1. I.S.CAMPIA TURZII - OTELU GALATI
2. CFR CLUJ - SPORTUL STUDENTESC
3. FC ORADEA - GLORIA BISTRITA
4. PROGRESUL CARACAL - FC NATZIONAL
5.PETROLUL PLOIESTI - STEAUA
6.MIDIA NAVODARI - UNIV. CRAIOVA
7.UNIREA FOCSANI - POLI TIMISOARA
8.POLI IASI - CEAHLAUL P.NEAMT
9.LAMINORUL ROMAN - ASTRA PLOIESTI
10. MINERUL MOTRU - BACAU
11. CS PREDEAL - FARUL CONSTANTA
12. FC BAIA MARE - FC BRASOV
13. CSM RESITA - FC ARGES
14. UM TIMISOARA - DINAMO
15. INTER GAZ BUCURESTI - U.T.ARAD
16. ELECTROMAGNETICA - RAPID
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Bagheera » Mar Oct 29, 2002 7:39 pm

Meciul cu nr 16 dintre Electromagnetica si Rapid cred ca va fi un adevarat derby. Sunteti in stare sa dati un pronostic?:bleah:
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde 3pac » Joi Oct 31, 2002 3:23 am

Foarte greu de spus.E un meci de 1x2.Rapid are totusi mai multe sanse.;) Trebuie sa mai ai si putin noroc in fotbal.
"me gusta marijuana,me gustas tu..."
3pac
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 30, 2002 2:39 am
Localitate: Romania-Bucuresti

OPTIMI DE FINALA

Mesajde Rosu Oana » Joi Noi 14, 2002 9:34 am

27 NOIEMBRIE ORA 13:00

STEAUA-DINAMO

FC ARGES - RAPID

FARUL - FC ORADEA

UNIREA 2002 FOCSANI - ASTRA

CFR ECOMAX CLUJ - FC BRASOV

I.S CAMPIA TURZII - FCM BACAU

FC NATZIONAL - MIDIA NAVODARI

POLI UNIREA IASI - UT ARAD
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Joi Noi 14, 2002 9:56 am

Rezultatele si marcatorii meciurilor din 16-imile de finalí£:

Industria Sirmei Cimpia Turzii - Otelul Galati 3-0
Marcatori: Anca 24, Motiu 71, M.Bratu 72
CFR Ecomax Cluj - Sportul Studentesc 1-0
Marcator: Oncicí£ 62
FC Oradea - Gloria Bistrita 8-7 (1-1, 0-0), dupí£ loviturile de departajare
Marcatori: Fele 60 / Turcu 77
Progresul Caracal - FC National 0-3
Marcatori: P.Marin 17, Sí£punaru 52, S.Ilie 80
Petrolul Ploiesti - Steaua 0-1 (gol de aur)
Marcator: Cl. Rí£ducanu 104
Midia Ní£vodari - Universitatea Craiova 3-2
Marcatori: Borza 39, Zamfirescu 71, Scí£eteanu 89 / Plesan 42, Vigariu 51
Unirea Focsani - Poli AEK Timisoara 1-0
Marcator: Ciuteanu 21
Poli Unirea Iasi - Ceahlí£ul Piatra-Neamt 2-1 (golul de aur)
Marcatori: Croitoru 62, Chiper 100 / T. Serban 65-p
Laminorul Roman - Astra Ploiesti 0-3
Marcatori: Duní£ 65-p, Dima 68, Dí£scí£lescu 90-p
Minerul Venus Motru - FCM Bací£u 5-6 (2-2, 0-1), dupí£ loviturile de departajare
Marcatori: Nueleanu 55, Volocaru 69 / Petcu 24, Ciocoiu 73
CS Predeal - Farul Constanta 1-6
Marcatori: Constantinescu 43 / Bí£descu 63, 77, Bí£ltoi 71, Negru 73, 88, Cristocea 75
FC Baia Mare - FC Brasov 0-1 (gol de aur)
Marcator: Iorga 113
CSM Resita - FC Arges 1-3
Marcatori: Zaharia 9 / Tí£nasí£ 73, T.Petre 80-p, Iordache 90.
UM Timisoara - Dinamo 0-1
Marcator: Grigorie 89
Inter Gaz Bucuresti - UT Arad 0-1 (gol de aur)
Marcator: Turcan 113
Electromagnetica - RAPID 1-5
Marcatori: Cr.Ní£stase 12 / Iencsi 5-p, 15-p, Ilyes 10, R.Nití£ 22, 41
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

dinamo-steaua

Mesajde eyewitness » Joi Noi 14, 2002 12:57 pm

tragere de kkt
(semi)finala se va juca in optimi
fara sanse la titlu si poate nici la un loc 2-3 steaua la prima vedere pare mai motivata...cred. daca si dinamo trage la event ,iar cu dinu la carma asta e mai mult ca sigur, atunci va iesi sange...am putea asista poate la cel mai interesant meci al sezonului...fiind neutru, boemii trubaduri de la sportu evoluand la serenade acum, sper intr-un meci bun si sa se califice al mai bun...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Joi Noi 14, 2002 10:00 pm

Ba ce rahat, astia n-au auzit de capi de serie?
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Noi 15, 2002 10:09 am

Capi de serie pentru ce? Ca sa nu joace Steaua si Dinamo intre ele? Nu au voie sa faca asta decat in finala? Si daca ar fi cazut, de exemplu, Steaua cu IS Campia Turzii, iar Dinamo cu Midia Navodari si una dintre cele doua "echipe de traditie ale fotbalului romanesc" ar fi fost eliminate, nu era aceeasi chestie?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Noi 15, 2002 12:10 pm

Nici eu nu itzi inteleg nedumerirea,Mr. Hyde. Doar nu mai suntem pe vremea lu' Ceasca...sa avem an de an finala Steaua-Dinamo !
Atunci nu stiu cum draq faceau aia....ca numai astea doua ajungeau in finala.

Eu sper sa vad o finala Industria Sarmei Campia Turzii vs. Unirea Focsani ,pe un 23 august arhiplin ! :)

Si mai sper sa castig concursul de pronosticuri initiat de deca...unde baixo cica ofera bilete la tribuna zero,la marea finala ! :lol:

Mai e valabil,premiul ?

.......

Acum se joaca pe teren neutru ? Sau se joaca la prima echipa ? De exemplu..Arges vs. Rapid se joaca in Trivale sau il baga pe la Targoviste ,pe undeva ?

Steaua - Dinamo sper sa fie pe 23 august !
Si sper sa il bage in nocturna...nu la ora 13 ! :rolleyes:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Noi 15, 2002 1:34 pm

Premiul ramane valabil, dar este vorba de un singur bilet, nu de mai multe, pentru ca va fi un singur user pe primul loc.
Inainte, tragerile la sorti erau "teleghidate". Numele stelei era bagat intr-o urna, al lui dinamo in alta si le erau repartizate echipele.
Se joaca pe teren neutru, la orele 13.00, in ziua de 27 noiembrie. Cu acordul ambelor parti (echipe) si al FRF, intalnirea se poate desfasura in nocturna. Meciul steaua - dinamo nu se va juca sub nici o forma pe stadionul din Complexul National "Lia Manoliu", deoarece este in reparatii.
Rapid a propus celor de la Pitesti ca intalnirea sa aiba loc la Fieni (ca si anul trecut), dar a primit un refuz categoric.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Vin Noi 15, 2002 10:16 pm

Ma, mie asa mi se parea normal, sa avem si in optimi capi de serie... in general asa se intampla in orice competitie ( normala), marile meciuri se joaca mai pe la urma.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Noi 15, 2002 10:47 pm

da mai baixio, shi dak pica rapidul cu dinamo cine facea acum gura ca de ce e posibil asha ceva...?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Noi 15, 2002 11:05 pm

Finala Cupei Romaniei, editia 2001/2002: dinamo - Rapid 1-2
Supercupa Romaniei, editia 2001/2002: dinamo - Rapid 1-2
Campionatul National, etapa a 6-a, Rapid - dinamo 3-1

Cel putin teoretic, rapidistii nu aveau de ce sa "faca gura cum este posibil asa ceva". Ca dinamo putea sa bata Rapid (conform principiului ca nici un meci nu seamana cu altul) daca s-ar fi intalnit in meci direct in optimile de finala, asta este alta mancare de peste.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Noi 15, 2002 11:12 pm

e clar...suntetzi infumuratzi peste masura de la o vreme...dar lasa k o sa va iasa repede aceste fumuri... in fine...sper sa va elimine fc argeshul...sa mai coboratzi shi voi cu picioarele pe pamant.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Noi 15, 2002 11:23 pm

Dar de ce nu pui problema altfel? Ca daca va elimina dinamo, pana in iunie jucati ca sa aveti o activitate. Cupa se duce pe apa sambetei, din lupta pentru titlu ati iesit, teoretic, inca din etapa a 11-a... Ma rog... Din respect pentru unele persoane de pe acest forum care simpatizeaza cu echipa ros-albastra, pe viitor nu voi mai intra in polemica.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Noi 15, 2002 11:29 pm

Oricum sod(caci la el te refereai) nu posteaza pe'aici asha k nu ar trebui sa itzi faci griji. De fapt ar trebui sa ne facem cu totzii griji, pt k dak steaua nu participa in vreo cupa europeana (tzin sa reamintesc ca este singura echipa cu un coeficient destul de bun incat sa fie declarata cap de serie in turul 2 preliminar al CL) iar se duce coeficientul romaniei de rapa shi iar ajungem la acelashi nivel cu lichtensteinul sau mai shtiu eu cine....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Noi 27, 2002 4:08 pm

Rezultatele meciurilor din optimile de finala ale Cupei Romaniei:
Farul Constanta - FC Oradea 2-1 (1-1)
Au marcat: Baltoi (34), Lungu (65) / Csehi (39-p)
Unirea Focsani - Astra Ploiesti 0-1 (0-0)
A marcat: Dascalescu (60).
Industria Sirmei Cimpia Turzii - FCM Bacau 1-3 (0-0)
Au marcat: Bratu (58-p) / Ciocociu (59-p, 67-p, 78-p)
FC National - Midia Navodari 3-0 (0-0)
A marcat: Caramarin (64, 76-p, 90).
Poli Unirea Iasi - UTA 1-0 (0-0, 0-0, 0-0).
A marcat: Dobrea (117).
CFR Ecomax Cluj - FC Brasov 2-1 (1-1, 1-1, 1-1)
Au marcat: Budean (6), D. Toma (120) / Luca (45).
Rapid - FC Arges 2-4 (0-0, 1-1, 1-1)
Au marcat: Maldarasanu (69) / Dancia (47).
La loviturile de departajare au marcat: Maftei / T. Petre, Cr. Vlad, A. Chirita.
La loviturile de departajare au ratat: Iencsi, Schumacher, Bratu / -
Partida Steaua - Dinamo se va disputa de la ora 19.30. Prima mansa a sferturilor de finala va avea loc pe 4 decembrie, urmind ca returul sa se dispute pe 19 martie 2003. Tragerea la sorti va avea loc joi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Noi 27, 2002 4:42 pm

s-a spulberat previziunea moshului cu finala campia turzii si focsaniu. si cum bah baixo o fura rapidu? echipa lu momentu? najpa...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Noi 27, 2002 5:15 pm

Mai devreme sau mai tarziu, Rapid trebuia sa piarda, ca - vorba aia - o singura echipa are voie sa fie invincibila cinjpe mii de meciuri unu' dupa altu'. Ma rog! Asta e, sau, cum spune bulgaru', "daca ie - ie, daca nu ie - nu ie, asta e!". Preferam, totusi, ca Rapid sa piarda cu UTA in campionat si sa fi castigat in Cupa!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Noi 27, 2002 5:21 pm

Initial trimis de baixinho
o singura echipa are voie sa fie invincibila cinjpe mii de meciuri unu' dupa altu'.


Cine ?

........

Mie imi pare rau ca a iesit Rapid si ca Steaua si Dinamo se intalnesc acum. N-o sa fie o finala frumoasa. Si mie imi facea placere sa ma duc la finala cupei..pe un stadion 23 August plin. (chiar daca nu obtineam eu biletele gratis la tribuna zero oferite de baixo,tot imi luam eu bilet la peluza II )

Dar cine stie ce finala gen : National - Bacau o sa avem ? :(
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Noi 27, 2002 5:22 pm

baixo- vrei sa spui marele filosof bulgar popov

la arad nu cred ca o fura decat daca vinde. si cum uta e in galeata totu e posibil. nishte banisori acolo nu le-ar strica acolo de-o chiftea....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Noi 27, 2002 5:29 pm

Tin minte ca acum in urma cu ceva ani o echipa a avut la noi 104 meciuri fara sa cunoasca infrangerea. Nu mai tin minte numele ei, semn ca performanta aceasta ma lasa rece (chiar si la propriu)! eyewitness, sincer sa fiu, nu m-ar mira sa piarda Rapidu' la Arad dupa isprava de azi. Ma astept la orice, chiar si la o "serie" de doua infrangeri consecutive. Bine ca mai sunt doar doua etape! Vorbeam cu colegii de la serviciu: ce-ar fi sa vedeti o finala CFR Ecomax Cluj - Poli Unirea Iasi (asta ca sa nu fiu off-topic 100 %).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Noi 28, 2002 1:14 am

Steaua-Dinamo 0-3(WOW:D).Presupun k atzi vazut meciu asa k nu mai nimic de comentat.Shi totushi...0-3:p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde belenenses » Joi Noi 28, 2002 8:16 am

Nu stiu de ce va ganditi ca n-o sa fie o finala frumoasa si n-or sa fie spectatori daca nu se intalnesc doua echipe din urmatoarele 3 - Steaua, Dinamo, Rapid. Intr-adevar, sunt echipele cu cei mai multi suporteri din vecinatatea stadionului Lia Manoliu, dar asta nu inseamna ca daca s-ar intalni Poli Iasi cu CFR Cluj nu ar fi 10000 de ieseni , 10000 de clujeni , 15000 de amatori de fotbal si 5000 de politisti ca sa umple jumatate de stadion, asta ca previziuni minime. Sa stiti ca in orasele de provincie pasiunea pentru fotbal e la fel de mare ca si in capitala. Si nu numai in Romania. Iata, in Franta anul trecut la finala cupei a jucat o echipa de "B" cu una de "A" care nu era din Paris si totusi Stade de France a fost arhiplin ! Iata, la Iasi in primavara au fost peste 15000 de oameni (si multi altii au ramas pe-afara) la un meci de divizia C decisiv pentru promovare. Si nici macar n-ar fi o tragedie sa avem o finala Pitesti-Bacau, poate de asta e fotbalul frumos si mai ales cupa care naste cu totul alte ambitii decat campionatul. Si oricum iesim din tururile preliminare in cupele europene in urmatorii n-shpe ani, zau ca nu mai conteaza cine ne reprezinta.
Eu nu pot sa spun decat bravo Poli Iasi, daca ati juca cu atata daruire si-n campionat ar fi si mai bine si sper in reeditarea celei mai bune performante de pana acum in Cupa - un loc in semifinale !
belenenses
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Mai 21, 2002 9:56 am
Localitate: Iasi

Mesajde eyewitness » Joi Noi 28, 2002 8:58 am

si acu fara rapid si steaua (deziluzie totala) dinamo va zburda si va inhata cupa ca o alternativa la pierderea campionatului.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 28, 2002 11:55 am

Ba eu cred ca trofeul va ajunge in vitrina formatiei FC National.

belenenses,ai si tu dreptate cu suporterii. Dar totusi nu cred eu ca or sa vina 10 000 de ieseni la Bucuresti,in cazul in care Poli Unirea ajunge in finala. Si stiu ca pasiunea este mare si in provincie. Dar nu cred ca galeriile din provincie pot oferi un show asemanator celui dat de suporterii prezentzi aseara pe Cotroceni.
O singura galerie din afara Bucurestiului este peste ceea ce a fost ieri pe Cotroceni. Stim cu totzii cine....asa ca nu va mai spun.

Deci..d'asta imi pare mie rau. Eu ca suporter neutru...doream sa vad o finala de cupa pe un stadion vulcanic....umplut ochi !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ombladom » Joi Noi 28, 2002 4:48 pm

Hehe hai ma, de ce "deziluzie" Dinamo a castigat 3-0 asta e...au fost mai buni ca Steaua. Eu sper sa castige Dinamo.
ombladom
 

Mesajde Rosu Oana » Joi Noi 28, 2002 7:46 pm

Pana la urma cred ca vom asista la o finala de genu Natzional - Dinamo. Si atunci sa vezi meci !
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori