CUPA ROMANIEI - editia 2002/2003

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde MasterGz » Vin Noi 29, 2002 1:35 am

dinamo n'a batut pentru ca e mare echipa ci pentru ca steaua a ajuns proasta bucurestiului, plus ca i'a ajutat arbitrajul. Amandoua sunt doar niste echipe umflate prea mult de media.
MasterGz
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Lun Aug 19, 2002 1:06 am
Localitate: Militari-Bucuresti

Mesajde Ayrton » Joi Mar 13, 2003 9:53 am

Dupa meciurile de ieri din prima mansa a sferturilor se cam cunosc deja semifinalistele:
Farul-Dinamo 0-1
Poli Iasi-Astra 1-2
National-Ecomax Cluj 4-0
FC Arges-FCM Bacau 5-1
asa ca, numai cate o surpriza uriasa, va putea impiedica pe vreo invingatoare de ieri sa nu se califice...

Referitor la meciul de la Constanta, vreau sa-l bag in mortii ma-sii pe jegul ala chelios de Helesteanu, care l-a eliminat in min 20 pe Pape Diop (la debutul la Dinamo), pentru 2 galbene, cel de-al doilea primit pentru simulare, desi a fost un fault clar, si in locul penalty-ului ce se impunea, l-a eliminat pe senegalez, si astfel a trebuit sa ne aparam vreo 70 de minute in inferioritate...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

1721

Mesajde baixinho© » Joi Mar 13, 2003 10:05 am

... motiv pentru care n-ati tras nici un sut pe spatiul portii in tot meciul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mar 13, 2003 10:16 am

pe mine m-a surprins scoru de la pitesti dupa ce bacaul a remizat in banie.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Re: 1721

Mesajde Ayrton » Joi Mar 13, 2003 11:36 am

Initial trimis de baixinho
... motiv pentru care n-ati tras nici un sut pe spatiul portii in tot meciul.

Oricum, mai bine sa invingi in deplasare fara sa tragi nici un sut pe spatiul portii decat sa te uiti la televizor la semifinale sau finala din cauza unuia care joaca acum in China pe un salariu de un sfert de milion de parai...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

1722

Mesajde baixinho© » Joi Mar 13, 2003 12:04 pm

daca te opreai la asta
Initial trimis de ayrton
Oricum, mai bine sa invingi in deplasare fara sa tragi nici un sut pe spatiul portii decat sa te uiti la televizor la semifinale sau finala


nu iti dadeam raspuns, pentru ca ai dreptate (desi sincer sa fiu, banuiam ca asta o sa spui). asa, insa, nu pot sa nu te intreb: tu atat ai inteles, ca Rapid a pierdut cu FC Arges din cauza lui Schumacher? asta pe de o parte. pe de alta, Schumacher de bine de rau, joaca in China, pe un salariu de 250.000 de dolari, altii s-au dus la un "targ de jucatori" (am incheiat citatul) si s-au intors cu camasi inflorate! e totusi o mica diferenta! hai, totusi, sa nu stricam subiectul cu astfel de discutii. daca mai ai ceva de spus da-mi un pm sau, eventual, hai sa ne mutam pe "Divizia A, comentarii etc etc etc".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mar 13, 2003 4:52 pm

Baicsiniu, ai vazut tu tot meciul de stii ca nu a tras Dinamo nici un sut pe poarta? Ca eu am citit ziarele de azi si scrie negru pe alb ca in repriza a doua portarul curca a scos senzational de la vinclu un sut al lui Tamas. (Eu cred ca tu ai citit doar titlul ala al muistilor de la Gazeta, ca altfel nu pot sa le zic, ca Dinamo nu a tras nici un sut pe poarta, desi sunt contrazisi de cronici!)
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Mar 14, 2003 4:34 am

baixule,nu vreau sa fiu acid(hihihihihihihihi),dar mai bine dinamovistii s-ar fi dus la un targ de joburi!am auzit ca au scos astia de la cazino paris posturi de crupier si dealer!da macar acu' sa se duca din prima,nu sa-i mai intoarca din drum,ca d'aia nu le merge!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Apr 07, 2003 11:36 am

Azi, tragere la sorti: FC Naí¾ional - FC Argeº ºi Astra - Dinamo, in semifinalele Cupei Romaniei!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Rosu Oana » Mie Apr 23, 2003 6:01 pm

Prima semifinala s-a disputat: FC Natzional-FC Arges 4-0. Sa vedem ce va face Dinamo cu Astra!
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Astra-Dinamo culmea penibilitatzii...

Mesajde cutuma© » Joi Apr 24, 2003 9:33 am

Cupa Romaniei la ce? La polo pe apa? la box cu arbitrul? La "vorba multa saracia fotbalului" sau la ce? Mi-e shi rushine sa recunosc ca avem campionat de fotbal...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 24, 2003 9:34 am

pai avem ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: Astra-Dinamo culmea penibilitatzii...

Mesajde Rosu Oana » Joi Apr 24, 2003 5:30 pm

Initial trimis de D€CR€T
Cupa Romaniei la ce? La polo pe apa? la box cu arbitrul? La "vorba multa saracia fotbalului" sau la ce? Mi-e shi rushine sa recunosc ca avem campionat de fotbal...


Decret, stii, cel mai bine e sa spui lucrurilor pe nume..De ce sa-ti fie rusine sa recunosti lucrul asta?Asta e realitatea si tre' sa o accepti, fie ca vrei sau nu. Da, pur si simplu un campionat de fotbal...de kkt! daca la asta te refereai..
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ayrton » Joi Mai 15, 2003 8:53 am

Iata ca s-au stabilit si finalistele cupei: Dinamo (pentru a patra oara consecutiv!) si National...

Sper ca alb-rosii sa castige din nou cupa, ca e cazul sa spele sezonul nereusit din campionat.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 15, 2003 8:56 am

Pe ce data se desfasoara meciul ? Voi fi prezent daca se joaca pe cel mai mare stadion al tzarii...23 August.

Voi sustine National FC...poate una din cele mai frumoase echipe din Divizia A. Dinamo nu merita nimic. Ce sa castige ei cupa ? Sa joace pe urma in UEFA...si sa piarda la mai stiu eu ce georgeni sau bielorushi ? Mai bine nu......

Nu am vazut meciul retur cu Astra....dar am impresia ca au avut noroc cu carul. :mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

1977

Mesajde baixinho© » Joi Mai 15, 2003 9:15 am

(anul in care s-a nascut Mihai Covaliu, cel care in 2000 cucerea la Sydney prima medalie olimpica de aur pentru sabia romaneasca)

Initial trimis de Oribilul Mosh
am impresia ca au avut noroc cu carul. :mad:


nimic mai fals. au fost 13 oameni pe teren pentru gazde. in sfarsit, am apucat sa vad si eu cum se arbitra un meci inainte de decembrie '89 cand una dintre competitoare era steaua sau dinamo (nu in toate meciurile, este adevarat). doi dintre judecatorii (?????) meciului nu ca au avut pe sub echipament tricoul lui dinamo, dar cred ca purtau echipamentul maidanezilor. este incredibil de a putut sa faca asistentul Ioan Muresan. la o faza a fost Barcauan 2 metri in ofsaid (nu exagerez), dar individul nu a ridicat fanionul. la o alta, Danciulescu era si el, p-acolo, 1-1,5 m in ofsaid, dar nici de data asta nu a ridicat fanionul. cat despre Altmayer, asta ar trebui nu impuscat, ca ar scapa repede. ar trebui legat cu mainile la spate si agatat cu capul in jos. dupa care sa vina jucatorii de la Astra, sa il cresteze pe corp cu lama si dupa aceea sa-i puna sare. mai avea putin Frasineanu si lua un drug de fier sa le dea in cap adversarilor, dar Altmayer se multumea sa-l admonesteze. i-a dat unuia cu cotul in gat, s-a suit cu picioarele pe altul, dar Altmayer se facea ca ploua. plus loviturile libere acordaatae in favoarea gazdelor. unele au fost, nu zic nu (penalty-ul este discutabil si daca era in careul advers bag mana in foc ca nu fluiera fault pentru "victima"), dar i-a impins din spate pe maidanezi intr-un hal fara de hal. cred ca daca pechinejii nu ar fi marcat in minutul 119, fie ar fi prelungit meciul pana ar fi inscris (iar daca Astra ar fi trimis mingea in porta automat ar fi anulat golul pe motiv de ofsaid - sa zicem), fie la loviturile de departajare i-ar fi pus pe ploiesteni sa repete executiile (in cazul in care ar fi marcat) pana ratau.
RUSINE ALTMAYER, RUSINE MURESAN!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mai 15, 2003 9:27 am

...si mai trebe spus gigi ca barcauan (sau frasineanu nu stiu)trebuia eliminat dupa ce s-a urcat cu picioarele pe ploiesteanu ala cazut la pamant. cel putin ramaneau 12 dinamovisti pe teren nu 13. :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Joi Mai 15, 2003 1:01 pm

Eu nu mi-am permis sa le spun rapidistilor ceea ce sunt, adica niste ciori nespalate si needucate, dar vad ca altul isi permite sa ne faca in fel si chip, dar nu asta e problema.
Vad ca tot timpul va inflamati cand e vorba sa fie ceva in avantajul lui Dinamo, si treceti sub tacere tot ceea ce e impotriva, dand senzatia celor ce nu au vazut meciul ca a fost ceva formidabil acolo...
Un campionat intreg Dinamo a fost dezavantajata de arbitrii, cu goluri regulamentare marcate in ultimul minut si anulate, cu faulturi in afara careului mutate inauntru si transformate in penalty-uri, cu eliminari injuste si nemeritate, cu maniere potrivnice, si nici un suporter al vreunei echipe adverse nu a scris macar un comentariu in acest sens... Insa cand, un arbitru are 2 penalty-uri clare pe care nu le acorda, si abia la al treilea fluiera (probabil credea ca se joaca dupa principiul la trei penalty-uri se da unul), vine care un rrapidist si abereaza cu lama si drugul, si alte prostii...
Sunt de acord ca a arbitrat prost, ca a gresit pentru noi (la Frasineanu), dar se exagereaza numai impotriva lui Dinamo, si asta nu ma face sa-i mai acord nici un pic de credibilitate unuia care ne critica!

PS: Moshu, sambata 31 mai e finala.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Mai 15, 2003 1:09 pm

ayrtoane ! hai bah sa nu ne ambalam ca se ajunge la jigniri. nu mai fiti patimasi. io am semnalat doar eliminerea lui frasineanu(?) care mi s-a parut ca ar fi fost normala si indreptatita si care poate ar fi avut daru sa schimbe cursul partidei. recunosc ca nu am vazut tot meciu cap/coada da faza aia am prins-o ...

in plus io cu sportu ce sa mai zic ? pe noi ne fura toti :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Joi Mai 15, 2003 2:59 pm

migule,fi ba corect si recunoste cine face blaturi!pai nu avea dreptate copos cand a zis de dinamo ca umbla cu metode specifice?a avut dreptate!sa-i faceti statuie lui altmayer.sau mai bine redenumiti o peluza.nu ar suna misto?peluza altmayer!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

1978

Mesajde baixinho© » Joi Mai 15, 2003 3:04 pm

(anul in care a avut loc premiera unor filme ca "Profetul, aurul si ardelenii" sau "Buzduganul cu trei peceti"

Initial trimis de ayrton
Un campionat intreg Dinamo a fost dezavantajata de arbitrii


da' de aia 40 de ani cand ati furat ca in codru nu spui?
rapidist se scrie cu un singur "r" nu cu doi (sau a fost o aluzie ca ar fi rromi si eu nu mi-am data seama :con: ), iar la povestea cu ciorile nespalate si needucate cred ca ar trebui mai intai sa faci unele sapaturi si abia dupa aceea sa-ti dai cu parerea, ca daca am da la o parte din galeriile celor doua cluburi de traditie ale sportului romanesc :bleah: ciorile nespalate si needucate nu stiu cati suporteri ar mai ramane.
referitor la credibilitate, ia de aici o dovada ca am avut dreptate:

DINAMO-ASTRA-ARBITRAJ / Altmayer si Muresan au primit nota cinci
BUCURESTI, 15 mai (MEDIAFAX) - Arbitrul Sorin Altmayer si asistentul Ioan Muresan au primit fiecare nota cinci din partea observatorului Nicolae Rainea in urma greselilor comise la partida Dinamo Bucuresti-Astra Ploiesti, din cadrul mansei a doua a semifinalelor Cupei Romaniei.
Sorin Altmayer si Ioan Muresan vor fi judecati de Compartimentul de Discipliní£ al Comisiei Centrale a Arbitrilor (CCA).
Lui Altmayer i s-a imputat cí£ nu i-a arí£tat cartonasul rosu jucí£torului dinamovist Cornel Frí£sineanu, pe parcursul meciului existind trei situatii in care acesta ar fi trebuit sí£ fie eliminat de pe teren. De asemenea, centralul timisorean a acordat eronat citeva lovituri libere in favoarea ambelor formatii.
Tusierul Ioan Muresan nu a semnalizat cel putin patru situatii flagrante de ofsaid, toate pe atacul echipei Dinamo Bucuresti.
Cel de-al doilea arbitru asistent al partidei, Eugen Pirvulescu, a fost notat cu 8.

(este o stire Mediafax)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Joi Mai 15, 2003 9:39 pm

ayrtoane, vad ca nu te dezmintzi, pur shi simplu continui sa arunci cu kkt in totzi cei care au, itzi dai seama ce TUPEU, alte pareri, ba mai mult, in cazul de fatza, sa priveasca cu OBIECTIVITATE meciul.

N-am vazut tot meciul, recunosc, pt k mi-a fost SCARBA! shi pana sa criticam arbitrajul haidetzi s-o recunoashtem, meciul a fost vorba lui Cedry2k "la 20000 de leghe sub orice critica". Slab, slab de tot! Pase aiurea, gresheli de incepatori, finalizari execrabile. Ce mai conteaza ca dinamo a dominat meciul. Cu ce e onorant sa domini un meci de toata jena. Ce daca arbitrul a arbitrat pro-dinamo, la urma urmei, ce importantza are cine va juca finala din moment ce toate echipele diviziei a sunt la fel de slabe, se complac in aceashi penibilitate zbatandu-se undeva in mocirla mediocritatzii.

Dinamo a fost clar avantajata de arbitri, shi una e sa gresheshti shi alta e sa judeci toata fazele intr-o singura directzie. Asta e clar rea-vointza, sau in cel mai fericit caz incompetentza de rasa. In ambele situatzi sanctziunile ar trebui sa fie drastice...de la 20 de etape in sus.

Cat despre "elevata" contra cu privire la galerii...hai sa fim serioshi...cu mici exceptzii galeriile se ridica la nivelul fotbalului prestat pe teren...adik la pamant.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Mai 16, 2003 10:03 am

Initial trimis de D€CR€T
shi una e sa gresheshti shi alta e sa judeci toata fazele intr-o singura directzie


Cum intr-o singura directie???
Cand esti hotarat sa furi pentru o echipa, si sunt 2 faze clare penalty in prima repriza (la una din ele pana si antidinamovistii de la prosport recunosc ca a fost clara!), atunci le dai si totul era decis pana la pauza!
Recunosc inca o data ca Altmayer a gresit, dar impotriva ambelor echipe!
Astea, ce scriu rapidistii, craiovenii, stelistii sunt exagerari pe care nu am cum sa le iau ca fiind pareri obiective!
Si asta e obictivitatea ta de a aprecia meciul??? Recunosti ca nu ai vazut tot meciul, dar iti dai tu cu parerea... In afara de blatul cu Bistrita, Steaua nu a mai dat gol din lovitura libera de vreo 2 ani... Asa ca nu mai zice ca nu ai avut ce vedea, ca au fost si executii frumoase...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Mai 16, 2003 10:47 am

incerc sa fiu obiectiv nefiind suporter al niciunei dintre formatiile de varf ale fotbalului romanesc. ca simplu cetatean io ma gandesc la rasplata echipei care va castiga cupa romaniei si anume participarea in cupa uefa...acu judecand obiectiv personal am incredere mai mare ca reprezentarea s-o faca dinamo decat astra sau eventual national in special prin faptul ca beneficiaza de un lot mai bun si de bani mai multi. cu o politica buna de transferari dinamo ar putea sa-si alcatuiasca o trupa mai competitiva decat cea prezenta si sa ne poata reprezenta mai bine in cupa uefa decat ar putea-o face astra sau national.

cei antidinamovisti nu dati cu paru pt ca , io asa vad lucrurile...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mai 16, 2003 12:17 pm

In ultimii 5-6 ani...National a fost echipa romaneasca cu cele mai bune participari in cupele europene.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Mai 16, 2003 12:19 pm

o fi fost da acu nu prea mai are cu cine....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Mai 16, 2003 6:26 pm

Initial trimis de ayrton

In afara de blatul cu Bistrita, Steaua nu a mai dat gol din lovitura libera de vreo 2 ani... Asa ca nu mai zice ca nu ai avut ce vedea, ca au fost si executii frumoase...


Nu mai vreau sa comentez in continuare pe aceeashi tema. Doar atat itzi zic...unu...cand vorbeshti de blaturi e ca shi cum ai vorbi de funie in casa spanzuratului, suntetzi ULTIMII care avetzi dreptul sa va datzi cu parerea pe tema asta.
Doi la mana, in ultimii doi ani Steaua a avut mult mai multe goluri date din lovitura libera decat voi. Prima care mi-a venit in minte...Neaga la meciul cu farul din sezonul trecut.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Vin Mai 16, 2003 10:47 pm

Later edit k ma grabeam la precedentul post.

Recunosti ca nu ai vazut tot meciul, dar iti dai tu cu parerea

Mea culpa k am schimbat canalul pe un meci adevarat Juve-Real

Eye-ule...dinamo avea super lot cand a jucat cu Polonia Varsovia shi ce-a facut? Rapidul cu echipa infinit mai putzin costisitoare shi pretentzioasa era sa dea bomba la Liverpool. Oricum, nu mai avem mult shi scapam de grijile astea cu cupele europene ca la cum avansam cu coeficientul in curand vom ajunge la nivelul astora din Malta shi Ins Feroe shi o sa ne "sara" ashtia la bilele din urne.

National a fost echipa romaneasca cu cele mai bune participari in cupele europene


Mda...LOL...ei avut participari bune shi Steaua shi Rapid au adus puncte...genial eshti moshule...cam slab cu documentatzia ce-i drept.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Dum Mai 18, 2003 10:22 pm

Initial trimis de ayrton

Un campionat intreg Dinamo a fost dezavantajata de arbitrii





Mai ales la meciul cu Poli din tur..nu?
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori