Cine ar trebui sã plece din fotbalul românesc?

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Cine ar trebui sã plece din fotbalul românesc?

Mircea Sandu
3
50%
Dumitru Dragomir
2
33%
Ioan Becali
0
Niciun vot
Anghel Iordãnescu
1
17%
altcineva (cine anume?)
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 6

Cine ar trebui sã plece din fotbalul românesc?

Mesajde baixinho© » Dum Mar 30, 2003 2:57 pm

1830
Infrangerea nationalei Romaniei in meciul cu Danemarca va adanci criza in care se gaseste fotbalul romnesc. Cine ar trebui sa-si faca bocceluta, sa o puna pe umar si sa se duca unde o vedea cu ochii?

ps: eu am votat cu Mircea Sandu, pentru ca de fiecare data cand este cu spatele la zid spune ca va face si va drege, dar cand e sa ia taurul de coarne se da lovit. as dori ca voturile sa fie argumentate.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Mar 31, 2003 9:55 am

Am votat si eu cu Mircea Sandu, care chiar ca e nemuritor, toti s-au schimbat, numai asta crede ca s-a nascut sa fie presedinte pe viata la FRF; s-a imbuibat de bani din calificarile nationalei, si nu nunai el, ci si clica lui, Bebita Kassai, Cristian Bivolaru, Oache Piscanu, Vali Alexandru, Marian Albu, si toate celelalte capuse ce au supt bani din statul in stat care e FRF-ul...
Cat a fost bine datorita lui Hagi si celorlalti jucatori, nu mai aveai loc de ei la tv... Acum, cand e cazul sa vina si sa-si ceara scuze pentru dezastrul asta se ascund in vizuinele lor...

Sa vina oameni tineri, gen Ionut Lupescu in fruntea Federatiei, macar sa vedem dorinta daca nu e si putinta...

Nu pot vota de mai multe ori? Ca as baga voturi la greu si pentru Dumitru Dragomir si Anghel Iordanescu, nu numai pentru "Nasul" fotbalului romanesc...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mar 31, 2003 10:21 am

eu am votat iordanescu pt ca in cazul in care selectionerul face echipa independent de federatie sau liga profesionista, adica fara a i se impune un jucator sau altul deci are mana libera atunci e condamnabil atata timp cat a introdus in teren jucatori terminati si ca forma si ca valoare...filipescu si popescu nu mai au de mult loc in nationala dar au fost introdusi in teren...are mircea sandu sau dragomir vreo tangenta cu chestia asta? io nu cred...jucatorii folositi in teren sunt profesionisti deci nu li se poate imputa ca nu au respectat indicatiile antrenorului acum nu ca-i scuz dar tactic romania a jucat altceva lasand si dupa 1-0 si dupa 2-1 spatii de manevra danezilor...ori io cred ca aici s-a gresit tactic pt ca romania a demonstrat de multe ori ca stie sa pastreze un rezultat...deci parerea mea este ca selectionerul este in mare masura vinovat de esecul de sambata...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

toti

Mesajde PATTEU » Lun Mar 31, 2003 2:54 pm

intr-o tara de cacat a ne conduc cacatii ! afara cu jegosii astia care sunt mai rai ca sadam....afara cu mitica care isi bate joc de toata lumea,mircea sandu un hot ordinar,cu becali care pune si da afara antrenori .demisia sclavilor !
Avatar utilizator
PATTEU
Junior Member
 
Mesaje: 77
Membru din: Mar Ian 14, 2003 12:00 am


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron