Retrogradare

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Care echipa credeti ca va retrograda inafara de uta(sa zice)?

Poli
2
33%
Sportul
4
67%
Otelul
0
Niciun vot
Bacau
0
Niciun vot
Astra
0
Niciun vot
Arges
0
Niciun vot
Alta
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 6

Retrogradare

Mesajde Raspopitu » Mie Apr 16, 2003 10:55 pm

Care echip credeti ca va retrograda.....inafara de uta(sa zicem)?
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 16, 2003 11:02 pm

Sportul Studentesc. In nici un caz Timisoara mea.

Mah...dar ce lupta teribila e la retrogradare. Daca campioana deja se stie...si s-a distantat vertiginos...lupta pentru evitarea ultimelor locuri este acerba.
Iata cat de frumos este acest sistem cu 16 echipe in Divizia A..din care ultimele doua retrogradeaza direct..iar 13 si 14 joaca baraj. Ce nu imi place mie este ca se cumpara locuri in Divizia A. Nu ar trebui sa se faca asa ceva.

Bai, Raspopitule..eu aveam o parere buna despre tine. Asa se initiaza subiect ? Pui o intrebare si gata ? Ai 14 ani sau ce ?
Pai....tu trebuia sa scrii opinia ta...in afara de intrebarea pe care ai lansat-o.
Ia ...te rog sa fii mai atent pe viitor !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Joi Apr 17, 2003 9:50 pm

Moshule...ai dreptate.Imi cer scuze pt chestia asta,dar chiar habar nu am cine ve retrograda...totusi am votat sportul pt. ca poli mii se pare o echipa mai solida.Chiar daca multi au zis ca la poli problema e fizica eu cred ca de fapt a fost o problema psihica.Mai tot timpul conducea la pauza si lua bataie.Cred ca dupa victoria asupra UT-ei se vor redresa si vor lua ceva puncte bune.Daca poli bate pe sportul si pe farul parerea mea e ca e ca si salvata(de retrogradare directa).Vedem noi.Inca odata imi cer scuze pt initierea stupida a subiectului.



Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 17, 2003 9:57 pm

Si eu zic ca va fi decisiv meciul de sambata viitoare din Regie. Meci pe care doresc sa il urmaresc de la fatza locului. Sper ca banatzenii sa nu clacheze in acest week-end impotriva marinarilor...iar Sportu sa nu faca vreo surpriza pe la poalele Tampei.

Iar daca Nationalul bate in Stefan Cel Mare...atunci ..probabil ne vom pune si problema cainilor pe acest subiect. :p

Numa' bine ! Forza Timisoara !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Joi Apr 17, 2003 10:04 pm

HEHE,sa castige si poli si sportul numa sa retrogradeze dinamo:).

Forza Timisoara


Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Joi Apr 17, 2003 10:25 pm

Baietzi, eu vroiam sa votez Dinamo, dar nu e printre optiuni! :(
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Joi Apr 17, 2003 10:54 pm

Adeva,intentionat nu am pus Dinamo,pt ca:

1.Ar fi fost votat de majoritatea faniilor Steaua,Rapid etc.
2.Pt. ca nu va retrograda(din pacate),gasesc ei o solutie,dar nu retrogradeaza:(
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde catharsis » Joi Apr 17, 2003 11:47 pm

vor retrograda direct uta si sportul, echipe fara bani, dar cu juctori tineri si eventual talentati, dar care din pacate nu au relatii...
la baraj nu stiu cine pica, eventual poli aek si otelul, dar nu cred ca vor avea probleme la baraj cu onestiul si echipa din a doua serie...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Apr 18, 2003 1:43 am

Eu cred k o sa cam pice Poli sau Otelul.Sportu e shi el pe acolo da sper sa ramana in A.Daca Poli reusesc sa ii bata pe Faru atunci au cam scapat deocamdata de griji.Daca...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Vin Apr 18, 2003 9:34 pm

Daca poli bate pe faru si pe sportu' sor cam scapat.Programul lor nu va fii asa greu.Se pot castiga puncte bune.Raman la parerea ca va pica uta cu sportu'.



Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Apr 19, 2003 10:10 pm

Am vazut astazi Bihorul pe prima...cine va pica cu ei la baraj va avea serios de furca. Mi-a placut cum a jucat Naidin, jucator dorit de Dinamo in urma cu 2 ani.

Btw, cum a ajuns Vrajitoarea in Oradea?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Apr 29, 2003 9:05 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Sportul Studentesc. In nici un caz Timisoara mea.


da,da...ce muie va daduram in regie moshule si te mai dusesi si la stadion s-o iei pe viu si sa-ti mai strici si pastele...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 29, 2003 12:30 pm

Cu 6 etape inainte de final...avem acelasi numar de puncte ca voi. Ia baga..meciurile ramase pt. cele doua echipe...ca si asa stai degeaba.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Apr 29, 2003 12:36 pm

baga-le singur ... ce pula mea sunt io arhiva de fotbal ? in plus ce stau degeaba din cacatu tau de salariu?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Raspopitu » Mar Apr 29, 2003 10:01 pm

Cu 6 etape inainte de final nu poti sa shtii cine pica.Poate pica Cehlaul(care e la 4 puncte) actualmente pe locul 6 in clasament.Sportul are meciuri mai grele.



Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde ballooba » Mar Apr 29, 2003 10:11 pm

Eu zic ca dinamo pierde toate partidele shi retrogradeaza ea...
Dar din pacate nu va fi asha..:)
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am


Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator