Cine va câstiga finala Cupei României, Dinamo sau FC National?

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Cine va castiga Cupa Romaniei 2003?

Chestionarul s-a închis pe data de Lun Iun 02, 2003 11:01 am

Dinamo
3
60%
National
2
40%
 
Voturi totale : 5

finala Cupei Romaniei 2003: Dinamo sau National?

Mesajde Ayrton » Lun Mai 26, 2003 10:59 am

Cine va castiga Cupa?

Dinamo, desigur!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Mai 26, 2003 11:04 am

io zic cel mai bine sa intrebam brigada de arbitrii...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Mai 26, 2003 11:10 am

eye, cred ca nu stiu arbitrii limba romana, sa ne raspunda...
Oricum, eu imi doresc ca sa nu se implice absolut deloc arbitrii in stabilirea invingatoarei, si Dinamo sa demonstreze prin joc si rezultat ca e mai buna decat National.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

DINAMO

Mesajde C^ine » Lun Mai 26, 2003 11:41 am

:a
ieo viata de C^ine la fel ca in filme...copii de azi viitorul de maine..baga droguri in loc de vitamine !
Avatar utilizator
C^ine
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Mar 06, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mai 26, 2003 4:01 pm

ayrton...acest thread se refera la cine va castiga finala cupei..sau la cine vrem noi sa o castige ?

si ce sunt mesajele astea lutzesti ? suntem cumva pe aberatzii sau pe un forum serios de fotbal ? ce introducere e asta ? :( pai trebuia sa spui data si locul desfasurarii finalei , cateva detalii despre echipe , cu ce lot joaca ....bla,bla,bla !

eu in aceasta finala tin cu FC National...o echipa frumoasa si curata...care nu face blaturi si nu fura. cu un lot mult mai puternic ca dinamo si care a aratat mult mai mult fotbal pe parcursul sezonului. merita cu prisosintza un loc in cupa UEFA....si castigarea unui trofeu intern. o sa ma duc pe stadion sa sustin clubul bancar. am inteles dela SOD...ca vor canta pt. National galeriile Armata Ultra si Legione Granata. Poate vine si Comando Viola.

in sondaj votez tot cu FC National ...datorita cum am spus lotului mai inchegat si mai valoros.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

2041

Mesajde baixinho© » Lun Mai 26, 2003 5:30 pm

FOTBAL-CUPA ROMí‚NIEI-ARBITRI / Brigadí£ francezí£ la finala Cupei Romaniei
BUCURESTI, 26 mai (MEDIAFAX) - Finala Cupei Romaniei, dintre formatiile FC National si Dinamo Bucuresti, va fi condusí£ de o brigadí£ de arbitri din Franta, avindu-l la centru pe Alain Sars, ce va fi ajutat de asistentii Jean-Paul Chaudre si Attilio Ugolini, precum si de rezerva Thierry Auriac, se aratí£ intr-un comunicat al CCA.
Finala Cupei Romaniei se va disputa pe 31 mai, de la ora 20.00, pe stadionul "National" din Complexul Sportiv "Lia Manoliu".
Antrenorul echipei Dinamo, Ioan Andone, a declarat agentiei MEDIAFAX, cí£ se bucurí£ pentru desemnarea unei brigí£zi din strí£iní£tate. "Mí£ bucur pentru cí£ o sí£ fie impartiali si nu o sí£ fie supusi presiunilor. Pe de altí£ parte, orgoliul meu de roman este rí£nit pentru cí£ existí£ multi arbitri in Romania care si-ar fi dorit sí£ conducí£ o astfel de finalí£, precum Marian Salomir, Cristian Balaj, Alexandru Tudor sau Augustus Constantin", a spus Andone.
Antrenorul secund si jucí£torul echipei FC National, Dan Petrescu, a declarat cí£ membrii Comisiei Centrale a Arbitrilor (CCA) au luat o decizie buní£. "Important era sí£ fie eliminate toate speculatiile, pentru cí£ dací£ intr-un asemenea meci ar gresi un arbitru roman, imediat ar apí£rea suspiciuni. Un arbitru strí£in, chiar dací£ greseste, nu va fi acuzat, deoarece toatí£ lumea stie cí£ nu a fí£cut-o intentionat", a afirmat Petrescu pentru agentia MEDIAFAX.
Arbitrul Top Class Alain Sars, ní£scut pe 30 aprilie 1961 la Dombasle, est de profesie director de firmí£. Sars, prezent pe lista FIFA din anul 1993, este al doilea arbitru francez, dupí£ Gilles Veissiere.
Alain Sars a condus partida amicalí£ Grecia - Romania, scor 2-0, disputatí£ pe 29 martie 2000, la Atena si meciul Steaua - Glasgow Rangers, scor 1-0, desfí£surat, pe 13 septembrie 1995, la Bucuresti, aceastí£ intilnire reprezentind debutul sí£u in Liga Campionilor, competitie in care a arbitrat de 14 ori.
O brigadí£ francezí£ a condus si finala Cupei Romaniei din 1999, dintre formatiile Steaua si Rapid, scor 6-4, dupí£ executarea loviturilor de departajare. La centru a oficiat atunci Marc Batta, in timp ce la tusí£ s-au aflat Pierre Ufrasi si Alain Gourdet.
In acest sezon, Comisia Centralí£ a Arbitrilor (CCA) a apelat pentru a doua oarí£ la arbitri strí£ini, dupí£ ce Domenico Messina a condus derbiul Rapid - Steaua (scor 1-2), din etapa a XXIV-a a Diviziei A.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Mai 27, 2003 9:08 am

1. Legione Granata nu vine, am vorbit cu niste amici, giulesteni infocati, si mi-au zis textual: "Ce p*** noastra sa mergem, sa strigam pentru m****** ala de Iorgulescu, pentru fra-su, pentru falcosul de Petrescu, pentru Zenga, care ne injura de mama la meciul direct din Giulesti??? Nu venim!" A, ca poate or sa vina alti"spectatori" care tin cu Rapid, e altceva... nu or sa se cunoasca in marea alb-rosie! Despre stelisti nu stiu, dar povesti d-astea am mai auzit eu si la finala de acum 2 ani, ca vin sa sustina Rocarul, si cand colo, la meci erau 1.000 de angajati de la fabrica de bere a tiganului ala ce era atunci patron, ca galerie Rocar, si 40.000 de dinamovisti...

2. Referitor la echipele probabile, ar fi:

Dinamo: Cr.Munteanu - Kirita, Onut, Tamas - Fl.Petre, Alexa, Grigorie, Tames, Frasineanu - Barcauan, Danciulescu (rezerve: D.Tudor, Burca, Fl.Parvu, Diop, Domocos, V.Munteanu, Mitea);

National: Vintila - Buta, Curt, Fl.Moldovan, P.Marin - D.Petrescu, Olah, Caramarin, G.Coman - Mitrovici, S.Radu (rezerve: M.Popa, Duro, Iodi, L.Nemtanu, Keca, Ghindeanu, Iacob).

Cate o absenta de marca in fiecare tabara: Stoican (Dinamo) si O.Petre (National) datorita accidentarilor.

Multumit Moshule???
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mai 27, 2003 9:34 am

io am votat dinamo . au mai mult tupeu si parca si norocu a inceput sa le surada...:D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 27, 2003 9:36 am

Da...foarte multumit. Asa mai merge. Bravo ! =D

Cam catzi dinamovisti crezi ca vor veni ? Se strang macar 15 000 de spectatori ?
Ca mie imi place ca la finala sa fie multa,multa lume. Ma gandesc ce frumoasa era o finala Dinamo-Steaua. Asa...National nu are galerie , la Dinamo or sa vina putini. :(

Apropos..unde sta galeria lu' Dinamo ? Eu intentionez sa stau la peluza II dinspre Bulevardul Muncii...si nu am de gand sa ma lovesc de caini.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

2047

Mesajde baixinho© » Mar Mai 27, 2003 9:53 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Ma gandesc ce frumoasa era o finala Dinamo-Steaua.

aceeasi gandire si mentalitate de dinainte de '89 :bleah:
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Mai 27, 2003 11:29 am

desigur,national!moshule,ce facem cu biletele alea?

cat despre armata ultra,sunt convins ca vor venisa sustina nationalul!e ultima sansa din sezon sa mai dam muie la niste caini pricajiti.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde C^ine » Mar Mai 27, 2003 11:44 am

sa vina sa ne suga de P**a
chiar dinamo a avut o perioada mai nefasta
noi vom castiga cupa.
in timp ce anu acesta P**a e in Ghencea
klar!
ieo viata de C^ine la fel ca in filme...copii de azi viitorul de maine..baga droguri in loc de vitamine !
Avatar utilizator
C^ine
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Joi Mar 06, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Mai 27, 2003 1:45 pm

Tribuna a doua si peluza dinspre Electroapararaj vor fi locurile pline de dinamovisti si deci de evitat pentru voi... Deci peluza dinspre Muncii e perfect.

Eu, avand experienta ultimilor 3 finale (in 2000, Dinamo-Craiova 2-0, 65.000 de spectatori; 2001: Dinamo-Rocar 4-2, 40.000 spectatori si 2002 Dinamo-Rapid 1-2, 45.000 spectatori) vazute pe viu, zic ca vor fi cam un pic peste jumatate din capacitatea stadionului, deci in jur de 35.000 de spectatori.

Si eu imi doresc sa fie plin stadionul, dar nu este posibil, avand in vedere lipsa acuta de suporteri bancari, precum si faptul ca sunt multi dinamovisti dezamagiti de rezultatele de anul acesta. Sunt insa sigur ca o finala cu Steaua sau Craiova ar fi umplut stadionul... Despre Rapid, ce sa zic...Nu au decat maxim 20-25.000 de suporteri care merg la meciuri, asta in cazul cel mai fericit (ex: finala de anul trecut, meciurile din cupele europene, cand nici cu Liverpool sau PSG nu au putut umple nici macar stadionul de sub podul Grant, spre deosebire de Dinamo sau Steaua, care pot umple si 23 August la un meci cu echipele astea, daca ajung in turul 1 din UEFA, si au si sanse de calificare.) Nu o zic cu rautate fata de rapidisti, dar asta e situatia.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mai 27, 2003 1:55 pm

ayrtoane ....cat fu scoru in 2002 ca parca la mine pe monitor se vede sters....mai zii o data ...:D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2053

Mesajde baixinho© » Mar Mai 27, 2003 2:13 pm

Initial trimis de ayrton
spre deosebire de Dinamo sau Steaua, care pot umple si 23 August

si stadionul 23 august si pe cel propriu si inca mai raman p-afara 50-60.000 de oameni! parerea mea!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Mai 27, 2003 2:24 pm

eye, e greu sa bati cand cel mai bun jucator (Claudiu Niculescu) iti este eliminat in prima repriza, doar pentru ca nu a stat sa-i rupa piciorul bocciul ala de Iencsi, dar daca a fost o decizie imotriva lui Dinamo, "sigur" a fost corecta, nu o mai comentam prin ziare cu saptamanile, nu o mai aducem tot timpul in prim plan, ca Dinamo doar e "ajutata" de arbitri, impotriva lor nu se greseste (intentionat sau neintentionat) niciodata...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Mar Mai 27, 2003 10:54 pm

Moshule ma indoiesc sa mearga Commando Viola si daca vor merge vor merge putini.Totusi sper sa castige National pt. ca au lot mai bun si ne-ar reprezenta mai bine in Europa(cred eu).



Numa bine
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Mai 28, 2003 9:19 am

Preturi bilete:
Tribuna 0 - 200.000 lei
Tribuna I - 100.000 lei
Tribuna a II-a - 100.000 lei
Peluza - 50.000 lei.

Cum sa nu mearga Comando Viola??? Pai nu o sa fie Moshu pe stadion? Deci e prezenta si Comando Viola...

FORZA DINAMO!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2063

Mesajde baixinho© » Mie Mai 28, 2003 3:18 pm

Biletele pot fi procurate de la casele de bilete ale stadioanelor Dinamo, Cotroceni si National incepand cu ora 10.00. In ziua meciului, vor fi deschide numai casele de la stadionul National, pana la ora 18.00. Copii si pensionarii au acces gratuit la tribuna a II-a si la Peluza a II-a.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Mai 29, 2003 12:40 am

DINAMO:j

As fi venit shi io la meci da am examen a doua zi shi nu ma risc k n-am chef de restantze prin toamna.Vad k aia de la Natzional o iau pa urmele lu Copos shi tot acuza arbitraju.Saracu Olaroiu a devenit paranoic in ultimu timp.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Vin Mai 30, 2003 3:45 pm

Stadionul va fi plin de dinamovisti:

"Firma de asigurari OMNIASIG, sponsor principal al FC Dinamo, a oferit 5.000 de bilete pentru suporterii "cainilor rosii", la peluza I si la tribuna a II-a, la finala Cupei Romaniei. Intr-un moment in care biletele s-au epuizat la casele stadionului din "Stefan cel Mare", initiativa sponsorului principal al dinamovistilor a fost primita cu entuziasm de liderul suporterilor, Elias Bucurica. "In numele miilor de suporteri care vor beneficia de aceste bilete, tin sa multumesc sponsorului OMNIASIG pentru acest gest fara precedent. Acum e randul nostru sa asiguram OMNIASIG ca vom domina stadionul", a declarat Elias, pentru site-ul oficial al clubului. "

FORZA DINAMO!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Sâm Mai 31, 2003 10:02 pm

Incredibila galeria celor de la Fc National.Dupa ce au umplut tribunele la refuz au dominat copios fundalul sonor la televizor putandu-se auzii numai...DINAMO:j
A10-a cupa ptr Dinamo dupa un meci cu un singur gol,dar ce gol!.National au avut shi ei sansa lor insa Tudor a aparat excelent.Arbitraju a fost slab.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Iun 02, 2003 10:17 am

Da, cei 35-40 de suporteri bancari si cei 10 "Los Platanos", pierduti undeva in Peluza II au fost extrem de fiorosi si inspaimantatori, dand o lectie ultras suporterilor dinamovisti...

Greu insa meciul, dar cu atat mai frumoasa victoria si bucuria de la final!
Am facut si poze, si dupa ce developez filmul si le scot, le pun si pe fanclub, sa se bucure si "dusmanii"!

Bravo Dinamo!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2108

Mesajde baixinho© » Lun Iun 02, 2003 10:22 am

aidetzi sa mai fiu oleaca gigi contra: mai tineti minte cand anul trecut numitul hirita giani declara (cand RAPID a castigat cupa), ca giulestenii au luat si ei un trofeu de vara? acum s-a bucurat cu tot cu colegii lui de parca ar fi ajuns in finala lu Sampion Lig!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Iun 02, 2003 10:37 am

Statistica:
In ultimii 4 ani, din 8 trofee interne (4 campionate si 4 cupe), Dinamo a luat 5 (2 titluri+3 cupe), Rapid 2 (1 titlu+1cupa) si Steaua 1 (1 titlu).

Cand insa vor face si ceva prin Europa, atunci va fi si recunoscuta superioritate in Romania a lui Dinamo si de catre straini; deocamdata, pentru toti romanii,
Dinamo > Rapid + Steaua.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iun 02, 2003 11:10 am

ayrtoane formula corecta a lu pitagora e:

dinamo+arbitri > rapid + steaua + restu de 14 echipe :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Iun 02, 2003 11:25 am

Pe tine nu pot sa ma supar eye...
Stiu ca glumesti si vrei doar sa ma tachinezi...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iun 02, 2003 11:31 am

ai intuit corect :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

2109

Mesajde baixinho© » Lun Iun 02, 2003 2:25 pm

Initial trimis de ayrton
In ultimii 4 ani, din 8 trofee interne

eroare falsa. au fost 12 trofee interne, daca adaugam si Supercupa Romaniei, care se disputa la inceputul sezonului urmator. E, acest trofeu a fost castigat de doua ori de Rapid, o data de steaua si o data de dinamo (in 1999/2000, cand a realizat eventul). Dar, pentru ca exista si un dar, Rapid a invins in cele doua Supercupe pe cele doua "eterne rivale ale fotbalului/sportului romanesc" :bleah: iar in a treia care s-a disputat, pe cine credeti ca a invins steaua? exact, pe dinamo (ca o concluzie, echipa dinamo bate in Supercupa numai cand joaca de una singura). mai departe, in acesti ultimi patru ani de care vorbeste userul ayrton, rezultatele dintre cele trei echipe au fost si anume urmatoarele:
2002/2003: Rapid - dinamo 3-1 si 2-0; steaua - dinamo 1-1 si 4-1 si steaua - Rapid 2-1 si 2-1;
2001/2002: Rapid - dinamo 2-2 si 2-3;
dinamo - steaua 2-0 si 2-2; Rapid - steaua 3-0 si 1-2
2000/2001: dinamo - Rapid 0-0 si 2-2; steaua - dinamo 4-1 si 0-1 si steaua - Rapid 0-0 si 1-1
1999/2000: steaua - Rapid 1-3 si 2-2, dinamo - Rapid 2-1 si 0-4; steaua - dinamo 1-1 si 2-3.
Ai sa facem clasamentul pe astea ultime patru sezoane:
1. RAPID 16 5 6 5 28-21 21
2. steaua 16 5 6 5 24-24 21
3. dinamo 16 5 6 6 23-30 21
rusinica ca sa zic asa!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Iun 02, 2003 3:24 pm

Eram sigur ca userul baixinho va aduce in discutie si Supercupa Romaniei, un trofeu fara traditie si fara importanta (poate doar simbolica, amplificat de oficialii si suporteri rapidisti, doar-doar or avea si ei un palmares mai bogat), care mie personal nu-mi spune nimic... Si nu din cauza ca nu l-a castigat Dinamo (daca o sa-l castige in toamna eu o sa-l consider doar un meci amical!).

Totusi, sa bagam si palmaresul general (campionat si cupa):

1. Steaua 21 titluri + 20 cupe
2. Dinamo 16 titluri + 10 cupe

?. Rapid 3 titluri + 10 cupe

Asa ca Rapid nu poate fi comparata cu Steaua sau Dinamo, poate doar in visele unor rapidisti...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori