Meciuri vazute la fatza locului

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 11:19 am

Aliosha scrie:te-a vazut ma cineva la fatza ? existi ? in ce clasa esti :))

PS: "... ati fugit ca disperatii/ cand va alergau "spurcatii".. "

ce darmat poti sa fii
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Aug 10, 2006 11:36 am

io zic aşa: dacă aveţi ceva de impărţit, daţi-vă intalnire şi vedeţi care-i mai zmardoi. de la meciuri văzute la faţa locului aţi ajuns la jigniri. kacioSS, Aliosha a spus la modul general că sunteţi cretini, iar tu ai particularizat că te pişi pe el. nu este frumos, in condiţiile in care bănuiesc că ai wc acasă. temperează-ţi elanul de a posta şi nu mai jigni.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Aug 10, 2006 11:45 am

ca să concluzionăm: din acest moment, pe prezentul thread se vor scrie numai păreri / comentarii / idei / etc vizavi de meciuri văzute pe stadioane. nu se admit jigniri, injurii, cuvinte obscene şi alte sinonime la adresa echipelor adverse sau suporterii rivali. vă rog să nu mai călcaţi in străchini deoarece nu-mi face nici o plăcere să dau avertisment/ban indiferent de user.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Aug 10, 2006 9:18 pm

aliosha scrie:aiule, avortonu asta iese la bere cu voi ?


alexei, io unu p-asta nu-l cunosc, da oricum, io nu te-am acuzat frodata ca iesi la bere cu miraculosu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Aug 10, 2006 10:06 pm

pot sa fiu offtopic si sa-ti zic ca n-ai tupeu sa zici asta pe loco? :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Aug 11, 2006 6:07 am

adevaru ie ca n-am tupeu nici sa intru acolo dapai sa mai si scriu ceva :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Vin Aug 11, 2006 8:24 am

Dinamo - Beitar 1-0

Ce sa mai zic despre vreme, ca ati vazut cu totii cat de mult a plouat... dar eram decis sa stau la meci, asa ca inarmat cu umbrela (asa cum ii sta bine unui ultras adevarat! ~p), sapca, geaca, punga si rabdare, am reusit sa trec cu bine jumatatea de ora de cand m-am asezat la coada la intrare (cred ca giovani becali isi va lua injuraturi si blesteme de or sa-i ajunga pentru 1000 de generatii de urmasi de-ai sai, pentru intrarea aia ingusta pe care a facut-o la tribunele 0 si I) si pana a stat ploaia (cu vreo 5 minute inainte de meci).
Meciul a fost nasol... in principal din cauza ploii, dar si pt ca echipa nu e omogena... iar cand Ganea si Danciulescu nu mai puteau de oboseala (ca facusera pressing tare 60-70 de minute) n-a avut antrenorul ce atacant sa bage din cauza mue-stului ala de Niculescu...
Cel mai mult mi-a placut Radu Stefan: e superjucator, si sper sa nu se piarada (insa vad ca are bun-simt si e modest: http://www.dinamomania.net/news_dinamomania/stiri/Radu_Stefan%3A_%22Vreau_sa_scap_de_saracie%22_1929.php), dar daca se tine serios de fotbal, va fi peste Chivu!
Noutatea Kalanga are super viteza si dribling... dar nu prea se intelege cu ceilalti in joc...

Cam atat deocamdata: urmatorul meci la care voi merge este cel de peste 2 etape, in campionat, Dinamo Bucuresti - Autobaza Timisoara.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Noi 03, 2006 10:04 am

Urmatorul meci de cupe europene la care am mers: Dinamo - Besiktas 2-1 (la cel cu Xanthi eram in concediu prin tarile calde si l-am ratat), o noua experienta umeda! ( :D sic!)

De data asta am mers in peluza, intrucat acolo se simte cel mai bine un meci, acolo e mult mai frumos decat la tribuna 0.
Si, Dumnezeule, ce meci...
De la inceput vreau sa remarc faptul ca am castigat aproape nemeritat daca ma uit la cum s-a jucat...
Dar pe de alta parte, parca acest lucru nici nu mai conteaza: importanta este bucuria de la final, cu jucatorii pe garduri, cu suporteri fericiti si murati de ploaie ce nici nu mai simteau frigul, ci cantau si urlau cu totii cantecele favorite, in frunte cu:
"FIE VREME BUNA, FIE VREME REA
CAINI PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA!"
si
"ALE-O, ALE-O,
CATALIN HILDAN INSEAMNA DINAMO!"

Bravo Claudiu!
Bravo Cristea!
Bravo Rednic!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde V@lentino Rossi » Vin Dec 08, 2006 11:43 am

Ultimul meci a fost Dinamo-National....
a fost aproape plin stadionul dar asta pentru ca probabil a fost intrarea gratuita! :) meciul a frumos vazut din Peluza Nord .... :D dar.... nu pot descrie emotiile si trairile de la "ratarile" dinaintea golului ... .... nu stiu .. acel gol parca a adus o bucurie de nedescris... mai ales k tot meciul a fost destul de anost.... doar cateva ocazii f bune ratata de Dinamo si cam atata! .... ...
Nu stiu daca mi se pare sau asa e ... dar sper ca Dinamo sa nu arate in continuare asa obosita cum a facut la meciul cu National... desi e scuzabil dupa performantele din cupa UEFA! :X ...
si vb lui AYrTON ... "FIEE VREMEE BUNAA ... FIE VREME REA....
CAINI PANA LA MOARTEE... SI DINCOLO DE EAAAA" :D :X
Free YOUR mind ! DiNaMo 4 EVER!
V@lentino Rossi
Junior Member
 
Mesaje: 110
Membru din: Vin Aug 04, 2006 9:19 pm
Localitate: Pe circuit!

Mesajde Ayrton » Vin Dec 08, 2006 1:43 pm

N-am apucat sa amintesc si de meciul Dinamo - Leverkusen 2-1, meci ce a adus pentru toata suflarea dinamovista bucuria calificarii in primavara europeana.

Meci de lupta, de angajament, dar incheiat cu aceasta victorie minunata, ce m-a facut sa merg cu geamurile la masina deschise pana acasa, cu steaguri si fulare fluturate in semn de bucurie (desi era extrem de frig) si in sunet de claxoane. Din acea seara pastrez in portbagaj steagul alb-rosu si abia astept urmatorul prilej sa il scot iar la vedere!

Hai Dinamo!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori