Meciuri vazute la fatza locului

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde h0va » Vin Sep 30, 2005 7:37 pm

Si golul ala marcat prin min 80 anulat pt nimic olandeilor nu l-ai vazut?


nu l'am vazut bre airtuane..am vazut un gol anulat pe motiv de offside..ala anulat pt nimic mi'a scapat..

eo zic s'o lashi balta ca e moarta in cotetz..ca atz batut voi cu 5-2 s'a nimerit..in 2001-2002 pe voi v'a batut Foresta cu 5-4 acasa la voi shi la final atz terminat pe locu 2 in campeonat iar foresta appe ca a retrogradat..sincope sunt mereu..se mai intampla..asha ca eo zic sa stai tranchil in banca ta shi sa privesht exclusiv in curtea dumitale..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Oct 21, 2005 10:06 pm

20.10.2005 Ghencea Bucuresti Steaua - Lens 4-0

Am ajuns cam cu doua ore inainte de fluierul de inceput avand experienta meciurilor de anul trecut din UEFA cand te calcai in picioare pentru un loc decent. Surprinzator la 18.00 stadionul era gol, sub 2000 de oameni. Ne-am asezat frumos la tribuna a II-a, tin totusi pe aceasta cale sa-i transmit memelushului ca ii multumesc din suflet pentru ca m-a usurat de 25RON pt un bilet.

Pana pe la 19 se stransesera ceva oameni iar 30 de minute mai tarziu tribunele si peluzele erau arhipline. Atmosfera frumoasa, n-a mai fost asa de la meciul cu Villareal de anul trecut, ce-i drept am ratat derby-ul cu dinamo deci nu pot da decat cu parerea ;)

Coregrafie interesanta aia cu 7-le ... Old No 7 is Back and all. A fost emotionant cand a aparut Laca in costum :) Era Marius Lacatus la la la la la

Meciul super.... Steaua a jucat excelent si n-a lasat nici o sansa francezilor. Doar Ogararu a fost cam ezitant la unele faze pe dreapta unde l-a cam intors o cioara (n-am retinut numarul ca n-aveam ochelarii). Nesu dezordonat dar inimos, Nicolita iesit din forma, Radoi impecabil, Dica Bostina si Iacob magistrali.

Publicul la inaltime, s-a cantat tot meciul, doar desteptii de la Sud s-au trezit sa cante "Becali la puscarie". Eu bineinteles ca de cand am poza cu Nea Gigi am devenit fan A-) si am cantat alaturi de restul stadionului Bodule sa-ti dam la muie.

Cam atat.... inca un cotor la colectie.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Oct 21, 2005 10:24 pm

h0va scrie:in 2001-2002 .... shi la final atz terminat pe locu 2 in campeonat....


gresit.am terminat pe locu 1 in campionat:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Sâm Oct 22, 2005 8:42 am

shi mai grav :D

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde AxinTe » Dum Oct 23, 2005 5:02 pm

Sportul - Dinamo 0-2

Ajung la 14:45 la stadion.. FULL (12.000 locuri).. stau vreo 10 minute si gasesc un loc de unde pot vedea meciul.
Incepe meciul.. Dinamo e peste Sportul.. 1-0 Bratu dupa o pasa a lui Plesan.Urmeaza 4 goluri anulate pe motiv de off-side (3 Dinamo, 1 Sportul) si un penalty(?) la Bratu. Pe sfarsit vine si golul lui Baltoi cu capul dupa o lovitura libera.
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Noi 03, 2005 11:51 pm

bre, tare frumos shi in seara asta..shi mai multa lume ca la meciu cu olandejii..bre da' un frig..brrrr...in prima repriza i'am cam injurat..am ratat 4 ocazii clare..insa shi'a spalat nicolae toate pacatele cu golu ala..in repriza a dooa o fo stresant pana au dat ai nosh gol dupe care ne'am linishtit..baetzii aia din francia nu prea le au cu folbalu..ierea pacat sa nu batem..daca scoatem un rezultat bun cu lucescu al batran ne'am scos :D traiasca cooperativa..

aia ie. eo ma duc sa bag un ceiutz sa'm dreg nitzel vocea..nuapte buna vishinii mei dragi

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Mar 15, 2006 1:16 am

POLI Iasi - POLI TIMISOARA 0-1
n-o sa incep povestirea cu cele 17 ore de tren care m-au dus pana la Iasi, o sa trec direct la subiect.. si anume meciul.
am ajuns pe la stadion cu vreo 40 de min inainte de inceputul meciului. acuma tre sa recunosc ca in afara de DP n-am prea vazut multe stadioane, dar ce m-a surprins a fost atmosfera campeneasca de pe stadion. adica io nu ma puteam lua foarte in serios pe un stadion asa mic. parca era meci amical. (ca si la CFR Cluj unde stadionu parca ii de antrenament)
spectatorii.. entuziasti, dpdv al galeriei nu foarte bine pregatiti dar la faza asta entuziasmul suplineste multe.
terenul.. de kkt
meciu in sine.. a avut mult de suferit din cauza terenului, cred ca ai nostrii s-ar fi impus mult mai usor si ar fi fcut un joc mult mai spectaculos daca s-ar fi putut juca
rezultatul.. normal, echitabil..
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde cutuma© » Vin Apr 21, 2006 8:45 pm

Steaua - Middlesbroug 1-0 (Dica '30)

Semifinalele Cupei Uefa, mansa I
Stadion : Lia Manoliu
Public : cca 50.000 din care 2000 de englezi

Ma simt de parca am asteptat meciul asta o viatza. De cand am trecut de suedezi (nu, nu la Halmstad ma refer) n-am mai avut altceva in cap decat meciul asta. Am stat 2 ore sambata la coada pentru bilet, doar pentru a fi sigur ca voi fi acolo. Am numarat zilele si orele pana joi.

Ne-am strans
cu totii la 17.30 in fatza la biserica de la Muncii. In aceasi biserica in care cu o luna in urma intram purtand pe bratz sicriul bunicului meu. Vii cu vii, mortii cu mortii spune o vorba veche romaneasca.

Pe stadion
, parca mai putina lume decat era de obicei la ora respectiva. Poate am inceput sa ne invatzam cu meciurile mari si nu mai e nevoie sa ne inghesuim pentru locuri cu 3 ore inainte.

20.45. Stadionul plin ochi, peluza toata cu cartonashe deasupra capului, nu vedem ce mesaj transmitem dar banuim ca e ceva spectaculos din moment ce blitzurile isi fac aparitia de peste tot, cu precadere din sectorul englezilor.

Steaua incepe timid
, noi cantam, ca intotdeauna ... Nu ne mai e frica, ne-am obisnuit, putem sa-i batem. 2-0 zice Aliosha doua scaune mai din spate. Langa el Leo zambeste, el care ne-a tot avertizat ca vom avea de furca rau cu englezii. Dar Dica pivoteaza si arunca peluza in aer. Trecuse o jumatate de ora. Cand se linisteste lumea ma trezesc la 3 scaune mai in dreapta. Nu stiu cum am ajuns acolo, tzin minte doar plasa scuturata. Primul gol in cupele europene pe Lia. Si cand te gandesti ca marcasem 7 in grupe pe teren propriu. Cat ne lipseste Ghencea ....

Englezii isi arata coltii
si Carlos scoate un sut greu. Mingea deviata apoi de Ogararu loveste bara. Inima ne ingheatza nu si cantecele care continua la fel de percutante.

Pauza. 1-0, suntem in grafic, isi sustine Sefu' Galaxiei previziunea. Undeva in gat avem un nod imens, parca incepem sa constientizam ocazia ce o avem in fatza.

Incepe repriza II
. Navalim peste ei ca apele Dunarii peste casele sarmanilor oameni. Din pacate Dunarea nu e la fel de naiva ca noi. Goian si mai ales Dica le fac bezele englezilor ratand prea usor ocazia desprinderii. Oare cum poti Dica sa inventezi asemenea goluri ca apoi sa ratezi singur cu portarul? Minutele trec, scorul ramane 1-0, iar suntem calificati la 0-0, dar cine crede ca acesta va fi scorul acolo? Probabil tot atatia cat credeau ca vom face cu suedezii 0-0.

Min 81,
Marin rateaza inca o ocazie. Imensa avea sa se dovedeasca, dar de pe 23 se vede prea prost la poarta adversa. Pentru prima oara de cand merg la stadion Steaua nu ataca in repriza a doua spre galerie.

Meciul se incheie
, ramane cumva un regret ... dar ce regret? 1-0 in prima mansa a semifinalelor. Avem o jumatate de adidas in finala. Oare poate fi ceva mai frumos de-atat? Urmeaza o noapte in care visele mele se vor indrepta catre stampila de Olanda pe pasaport. Ultima piesa la colectia de cotoare a unui sezon superb ...
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mar Mai 16, 2006 4:24 pm

Ma plictisesc atat de tare si imi este atat de lene sa ma apuc sa-nvat incat m-am apucat sa mai scriu o mica cronica.

Steaua - CFR Cluj 2 - 0 (Goian,Dica) -inca- @Lia Manoliu,Bucuresti

Dupa o sambata de mini-haos m-am trezit duminica dimineatza cu plumb in genunchi si cu o viteza de deplasare de melc sedentar. Cum urma inca o dup'amiaza de shpritzuri mi-am zis ca n-are rost sa merg la peluza si sa stau in picioare tot meciul asa ca l-am sunat pe Farmecul Cartierului si l-am rugat sa-mi cumpere si mie un bilet la tribuna a II-a. De cand ne-am mutat pe Lia, am fost doar la meciul cu Heerenven la a II-a, in rest la peluza. Regret si-acum decizia luata. Atmosfera e infecta, rahatu asta de stadion ar trebui demolat si construit altul in loc. Pe Ghencea atunci cand canta galeria n-ai cum sa nu te ridici in picioare si sa canti alaturi de ei, pe rahatu de 23 te simti ca la balet.

Meciul a fost unul okey, Steaua a jucat ceva mai bine decat la ultimul meci de -acasa cu Pandurii, a avut cred inca 5 ocazii mari pe langa cele 2 goluri si cu exceptia a una sau doua scapari ale apararii, Clujul nici n-a pus probleme. Continui sa cred ca lui Neshu i-ar prinde bine un psiholog. Bishonul habar n-are de pozitionare, coordonare si alte asemenea aspecte ale jocului sau. A fost de departe cel mai slab jucator de camp.

Despre specimenul din poarta nu comentez, si-a luat portia de sex oral la meciul cu boro si de-atunci nu vreau sa mai aud de el.

As mai remarca doar ca miraculosu' a apludat de frica cele doua goluri steliste, desi in sinea sa isi dorea sa bata cefereul pentru a putea umple 2 threaduri de pe forumuri cu impresiile sale de la meci. Ce sa faci, asta ii e mentalitatea.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Mar Mai 16, 2006 10:03 pm

frate, zi'mi shi mie une kilu meu sa iau belete pe lanoliu: la I sau la a II-a. Eo din printzip nu stau cu galeria asha ca am aceste doo optziuni..spre rushinea mea n'am mai fost pe stadionul cesta shi abar n'am de une se vede mai bine..

multzam anticipat bre.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mar Mai 16, 2006 10:31 pm

la a II-a. La a I-a n-am fost niciodata, dar e imensitatea aia de oficiala + masa presei, vizibilitate proasta. La a II-a nu te deranjeaza nimic.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Mar Mai 16, 2006 10:48 pm

brici, raman dator bre.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Mai 16, 2006 11:20 pm

h0va, se vede bine şi de la peluze dacă vrei să vezi aşezarea in teren a echipelor. dacă, in schimb, te duci sa urli şi să spargi seminţe, alege tribuna a II-a, de preferinţă cat mai spre centrul terenului, dar in treimea de sus.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Mai 17, 2006 8:32 am

La peluze nu se vede bine poarta aflata diametral opus.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 17, 2006 11:42 am

cutuma© scrie:As mai remarca doar ca miraculosu' a apludat de frica cele doua goluri steliste, desi in sinea sa isi dorea sa bata cefereul pentru a putea umple 2 threaduri de pe forumuri cu impresiile sale de la meci. Ce sa faci, asta ii e mentalitatea.


Nu este adevarat. De ce mintzi lumea ? Nu am aplaudat in nici un moment pe Steaua. La goluri doar m-am ridicat in picioare...ca se ridicasera oamenii din fatza mea si nu mai vedeam nimic.
Nu am tinut nici cu CFR. Am venit doar pentru atmosfera pe stadion...si pentru a vedea fotbal.

In schimb am aplaudat, urlat si strigat cu o saptamana in urma....la Sportu - Poli Iasi...cand m-am bucurat foarte mult pentru revenirea studentilor bucuresteni de la 0-1.


In rest...23 August ramane un stadion foarte misto. E normal ca unui bezmetic ca tine sa nu-i placa la tribuna II :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Joi Mai 18, 2006 8:58 am

Referitor la controversatul vostru stadion National-LiaManoliu-23August, ieri, Mircea Sandu si Ionut Lupescu s-au intalnit cu primarul Adriean Videanu si au semnat un document prin care Primaria Municipiului Bucuresti se obliga ca in perioada toamna 2006 - primavara 2009 sa reconstruiasca total stadionul, singura parte care va ramana nemodificata fiind gazonul ce tocmai a fost refacut inclusiv cu instalatie de incalzire subterana.
Asa ca, din aceasta toamna, vom merge iar spre Ghencea, Giulesti, Stefan cel Mare si chiar Cotroceni si Regie :) pentru meciuri.
Sunt curios unde se va juca finala Cupei Romaniei...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Mai 18, 2006 10:52 am

...Timişoara, Bacău, Constanţa.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mai 18, 2006 12:26 pm

Nu!
Finala Cupei Romaniei trebuie sa se joace in capitala Romaniei.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Mai 18, 2006 2:48 pm

a existat un precedent, in 1989, cand s-a jucat la Braşov. şi nu este nici o regulă in acest sens de la UEFA, vezi finala Cupei Angliei.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Mai 18, 2006 3:30 pm

mie mi-se pare ok sa se juace finala cupei si in provincie, dar daca finalistele vor fi echipe din Bucuresti, cata lume o sa vina la stadion? Aseara din cate am inteles 23augustu a fost mai mult gol, d-apoi daca s-ar fi jucat la Constanta sau Timisoara?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Mai 18, 2006 3:37 pm

poi migule...asara era clu ma.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde h0va » Joi Mai 18, 2006 7:41 pm

23augustu a fost mai mult gol


pt partida de aseara s'au pus in vanzare 27.000 de bilete, iar la meci au fost prezenti 20.000 de rapidisti..consider ca din doua motive n'au fost mai multzi oameni: odata ca adversarii nosh sunt nishte cvasi'anonimi, doi la mana partida a fost stabilita miercuri la milocul saptamanii, o data total nepotrivita din punctul meu de vedere..de mentionat e ca suporterii rapidului nu's in majoritate labari de 18-24 de ani majoritatea fara ocupatie deci cu foarte mult timp la dispozitie cum se intampla in cazul altor formatii..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 18, 2006 7:43 pm

adevaru e ca numai cei intre 18si 24 de ani sunt liberi miercuri seara la 8. restu de oameni "seriosi" sunt fuarte ocupati la ora aia...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Joi Mai 18, 2006 7:49 pm

nu bre, da' sunt oameni care muncesc a doua zi dimineatza shi nu poci ca sa stea pana la ora tzashpe pe stadion..a shi mai e o chestie meciurile puse la ore d'astea mai trezesc o problema: cum ajungi acasa. daca nu ai mashina, dupa ora 11 eshti cam in plop..doar taxiul te mai salveaza. crede'ma pt unii oameni asta e un motiv suficient de bun ca sa dea cu flit..printre suporterii rapidului sunt multi oameni in etate de > 50 care nu au un venit suficient de mare incat sa'shi permita sa dea 200k pe bilet plus 1-200k pe taxi pana acasa shi nici conditia fizica necesara pt parcurgerea drumului catre casa pe jos..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 18, 2006 7:52 pm

io`s de acord ca n-a fost prea fericita suprapunerea finalei Cupei cu finala CL, dar sunt convins ca daca se disputa marti sau joi finala Cupei, tot acelasi nr de spectatori era. Iar daca se mai juca si in Ct sau la Timisoara....
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Mai 18, 2006 8:08 pm

Tinere, ia uite ce zice gazeta de azi : 12.000 de spectatori. Nu 20, 12!

La meciul Stelei cu CFR Cluj, PE ACELASI STADION, ba chiar CU 15 minute mai tarziu, 20.000 de suporteri.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Mai 18, 2006 8:37 pm

bre Decret, lasa-ma cu gazeta sporturilor, ca aia nu jtiu ca sa numere. nu iegzista meci de fotbal in Ro, la care sa nimerasca si ei macar cu +/-10% numaru de spectatori.
Uite de ex. in sport total scrie ca au fost 16.000 de rapidisti, iar la radio dimineatza am auzit de 19.000
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Joi Mai 18, 2006 9:01 pm

migule, da man sunt de acord insa daca meciul era sambata la ora 16 itzi spun eu ca alta era situatzia, uite daca vrei un exemplu cand am jucat meciul cela cu craiova de pomina, cand ne'a dat ganea 2 goluri shi am pierdut campionatu in ultima etapa au fost la craiova cred ca cel putzin 10.000 de rapidishti..deci eu zic ca daca miza e suficient de mare se duc oamenii..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Mai 18, 2006 9:58 pm

Uite ce zice OLS : *Info: Sunt prezenti aproximativ 10.000 de spectatori. Daca si OLS-ul se ia dupa GSP la ce contre au intre ei ....

h0va, explica-mi si mie te rog, cum s-ar deplasa 10.000 de giulesteni in deplasare atata timp cat ei abia s-au strans atatia in bucuresti? Tu dai ca scuza banii de taxi, pahi trenul bucuresti-brasov dus-intors ii scoate la minim 600.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Mai 18, 2006 10:08 pm

bro, era vb de cashtigarea campionatului dupa tzashpe ani :)

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori