Comentarii la regulament.

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Comentarii la regulament.

Mesajde baixinho© » Dum Aug 15, 2004 11:04 pm

Fara injuraturi, fara amenintari, fara aere de superioritate. totul se poate face in mod civilizat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Aug 17, 2004 12:24 am

si-acuma ce sa fac sa scriu de tembel pana ajung la 250 de posturi...
stim toti de ce a aparut noua "regula" pe undeva sunt de acord cu ea....dar ma gandeam ca ar fi mai relevant un alt fel de criteriu.. de genul X luni de cand esti membru al forumului.. ca poate unii prefera sa urmareasca discutiile fara sa se bage prea tare in seama....

mi-am spus si eu parerea...daca faceti o exceptie, sau schimbati pe ultima suta de metrii regulamentul... ma inscriu cu draga inima:)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Mar Aug 17, 2004 8:08 am

X=12, adica sa ai vechime de un an pe forum.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Aug 17, 2004 12:39 pm

fair enough
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Aug 17, 2004 5:18 pm

As propune o sugestie "consiliului de administratie" al acestui concurs : acordarea a doua wild-carduri pt. oameni precum Daimon sau altii ca el.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Daimon » Vin Noi 26, 2004 11:04 pm

nu ma costa absolut nimic sa pun si eu o intrebare...

am citit regulamentu, si adevarat ca acolo scrie ca tre sa ai un an sau 250 de posturi pana in nustiu cat august...

well eu tocmai am un an de forum. daca nu deranjeaza pe nimeni, ca sanse sa castig nu "cred" ca mai am, m-as baga si eu macar de saptamana viitoare, daca nu are nimeni nimic impotriva!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron