Meci Juventus Torino

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Meci Juventus Torino

Mesajde Onutzaa » Mar Feb 04, 2014 8:25 pm

Buna Seara,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie!
Pentru iubitorii lui Juventus,imi poate spune cineva cum pot achizitiona 2bilete la un meci de-al lor in Torino?
Pentru luna mai. Stiu ca pentru straini e mai scump,am vazut ceva preturi care treceau si de 150, 200 euro. Dar stiu ca
ei pot achizitiona bilete (in afara de abonamente) mult mai iefti ....
A mers cineva la un meci in Torino?imi poate spune cum a procedat?eventual sa ma indrume unde anume sa cautt.
Va multumesc crumos!
Onutzaa
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 04, 2014 8:05 pm

Re: Meci Juventus Torino

Mesajde Onutzaa » Joi Feb 06, 2014 7:45 pm

Nimeni nu stie? Chiar nimeni nu s fost la un meci Juve?
:-)
Onutzaa
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 04, 2014 8:05 pm

Re: Meci Juventus Torino

Mesajde smartapp.ro » Vin Feb 07, 2014 12:50 pm

Incearca sa iei legatura cu cineva din Torino de pe acum, si care sa iti obtina bilete de la cineva care are deja abonament. Online nu se mai poate, si daca astepti pana atunci precis nu vei avea sanse. Eu asa am patit la un meci AS Roma.
Ai nevoie de un SRL, PFA, ONG? Iti completez GRATUIT dosarul de acte. Vino pe www.smartapp.ro
Avatar utilizator
smartapp.ro
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Feb 07, 2014 12:42 pm
Localitate: targu mures

Re: Meci Juventus Torino

Mesajde Onutzaa » Sâm Feb 08, 2014 3:26 pm

Iti multumesc frumos...as putea lua legatura cu cineva din Torino..dar nu m-am gandit ca ar trebui cumparate asa curand..pentru luna mai.Am sa ma mobilizez atunci.. Mersi muult
Onutzaa
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Feb 04, 2014 8:05 pm

Re: Meci Juventus Torino

Mesajde smartapp.ro » Mie Feb 19, 2014 11:13 pm

Depinde si la ce meci te gandesti, fiindca daca e vreun derby, italienii nu prea isi vand biletele. Ei pe teren s-au nascut majoritatea :)
Ai nevoie de un SRL, PFA, ONG? Iti completez GRATUIT dosarul de acte. Vino pe www.smartapp.ro
Avatar utilizator
smartapp.ro
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Feb 07, 2014 12:42 pm
Localitate: targu mures


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron