Divizia Fantastica bazata pt Premiership 2004/2005

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Divizia Fantastica bazata pe Premiership 2004/2005

Mesajde androidu » Joi Aug 05, 2004 9:41 pm

Cei de la yahoo au scos o divizie fantastica bazata pe campionatul englez (http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com/). Ca sa puteti sa va faceti o echipa trebuie sa aveti doar un cont de yahoo. Sunt o gramada de participanti si am observat ca se ofera multe statistici pt. jucatori.
Se pot face diverse ligi pt participanti, si eu zic sa ne adunam toti cei care doresc intr-o singura liga (deja este una si sunt cativa romanasi acolo; id-ul ligii e #3610 si parola e Romania).

Bafta si spor.
androidu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Aug 05, 2004 9:22 pm
Localitate: Romania

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 05, 2004 10:21 pm

Marfa de tot. Imi plac mult Fantasy-urile de la Yahoo. Anu' trecut am jucat la NBA...si am luat locu 2 dintr-o grupa cu 12 oameni.

Joc in premiera Fantasy de Premiership. Mi-am facut o echipa. Se numeste Titan Old Boys ...si voi juca in grupul fanilor lui Newcastle United.

Iata echipa mea :

atacanti : Shearer (Newcastle) , Robbie Keane (Tottenham)
mijlocasi : Ulyses de la Cruz (Aston Vila) , Fletcher (Man U) , Joe Cole (Chelsea) , Vieira (Arsenal) , Gravesen (Everton)
fundasi : Garry Neville (Man U) , John Terry (Chelsea) , Hyypia (Liverpool)
portar : David James (Manchester City)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde androidu » Vin Aug 06, 2004 10:24 am

Vezi ca Vieira s-ar putea sa plece de la Arsenal la Real.
androidu
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Aug 05, 2004 9:22 pm
Localitate: Romania

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Aug 06, 2004 10:36 am

multumesc ! am mai reconfigurat putin echipa.

Iata ce configuratie am acum : David James - John O'Shea, John Terry, Garry Neville - Ljungberg, Dyer, Joe Cole, Fletcher, de la Cruz - Shearer, Robbie Keane

Tu ce echipa ai ?

ps : m-am inscris si in liga romana. deocamndata suntem 6. tu cine esti acolo ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator