Cine va lua campionatul in Italia ?

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

cine va castiga serie a ??

Chestionarul s-a închis pe data de Sâm Iun 24, 2006 9:40 am

Inter Milan
3
43%
Juventus
3
43%
Milan
1
14%
Roma
0
Niciun vot
Alta
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 7

Cine va lua campionatul in Italia ?

Mesajde Sică » Dum Aug 28, 2005 9:38 am

Incep meciurile in serie A cine spuneti ca va lua campionatul ?
Eu am pus pe inter care cred ca au cele mai mari sanse s-au intarit destul de bine si ca antrenor mancini ii la al 2-lea sezon la carma echipei si acum se va vedea adevarata lui valoare ca antrenor care pe cred ca a demonstrat cat de cat ca va fi un antrenor mare daca nu este deja. L-au pierdut pe Vieri dar il mai au pe Adriano care cred ca va deveni golgheter.
In fine spuneti-va parerile
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Dum Aug 28, 2005 9:43 pm

juventus are cele mai mari sanse, + il au pe mutu :n:
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Dum Aug 28, 2005 10:09 pm

da mutu este o achizitie buna sa nu mai zic de vieira dupa mine este cel mai bun mijlocas de inhidere din lume si pe care l-au luat foarte ieftin prosti au fost cei de la arsenal ca l-au dat dar asta e.
totusi raman la parerea inter daca tot a inceput si bine 3-0 si vad ca adriano a inceput si el in forta 3 goluri :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Vin Sep 02, 2005 1:06 am

s-a acidentat j. zaneti pt vreo 3-4 luni de zile :( dar cred ca ze maria il poate inlocui destul de bine pe capitanul interului :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Sep 19, 2005 1:04 pm

dupa primele 3 etape juve conduce cu max de pct pe locul 2 fiorentina care mi se pare ca joaca destul de bine si se vad jucatorii adusi in iarna si in vara iar pe 3 lazio care dupa atatea vanzari de jucatori tot se mentine si mi se pare bun acest lucru dar de abia a inceput campionatul pe la jumatate se va vedea cine intradevar se bate pt titlu :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Sâm Noi 05, 2005 12:05 pm

Am votat pentru Juventus, considerentele sunt multe. Se pare ca Trezeguet sa afla intr-o minunata revenire de forma (sper sa il si tina treaba asta). In legatura cu Vieira, nu post spune decat ca intr-adevar este o achizitie foarte inspirata. Cu el si cu Nedved la mijloc, isi asigura creativitatea si siguranta necesare. Pe deasupra, mereu va exista Zlatan, care, desi se cam prosteste in ultima vreme, poate oricand sa produca o surpriza :)
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Sâm Noi 05, 2005 4:30 pm

juve este intr-o forma grozava in campionat se vede ca Capello este intradevar unu din cei mai buni antrenori din lume la ora actuala, a reusit sa fac Juve-ul sa joace f. bine, dar campionatul mai are mult pana sa se termine inca nu sunt jucate si sansele lui inter ele doar s-au micsorat
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde dorinn » Sâm Noi 05, 2005 7:07 pm

A.C. Milan \o/
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde incoherent » Sâm Noi 05, 2005 7:43 pm

dorinn,lasa fotbalu treci la q4 :) Si Juve e cam in forma,mi-e ca te-ai pecit cu Milanu,nu paria prea mult :)
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron